Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
tereska
22. dub 2009
čau v nové diskusi, sem se lekla, že už žádná nebude.... 😃

Ewuš, my se brali r.2006 na zámeckém nádvoří a za to že jsme to neměli v místě bydliště nic nechtěli, za obřad si na nádvoří si účtovali 6000,- ]-(
lenkabu
22. dub 2009
vlni dík za novou diskusi 🙂

sajo dělej ať to stihnem na můj tip,do půlnoci ještě 4 hoďky,to stíháš 😃
hvezdickaaad
22. dub 2009
lenkabu: saja rodi az v pondeli, vis??? :-p 😃

tyjo, zase prijdu po pulce dne a new diskuze...Zas sok 😃

zbytek je jeste na sraziku? Tesim se na fotky... 😎
lenkabu
22. dub 2009
Mám taky fekal story.......teda MM ji měl ale díky mně.Jsem mu nechala Vandu v kanclu hlídat a ona se mu posrala......a já zapomněla přibalit ubrousky,tak mu tam prý chvíli běhala s nahým po.raným zadkem po kanclu a pak ji nějak omyl v pidiumyvadýlku na wc :-N a utíral toaleťákem 😃
vlnka1autor
22. dub 2009
Tak to jsem ráda, že jste sem nalezly 😃

Leni: dobrá story, MM musel být v práci za hvězdu 😃
vlnka1autor
22. dub 2009
Jinak doufám, že nás najde i zbytek, kvůli tomu změněnému názvu (v minulé diskusi zaznělo, že bychom to měly konečně přejmenovat, když už nemáme miminka) 😉
mjanca
22. dub 2009
tak jsem vas taky nasla 🙂
my si ted s MM delame veceri, zapeceneho pangase s rajcaty a paprikou, bude to urco mnamka 🙂. Zacala jsem ji delat uz nekdy odpo, jenze se mi stalo toto: melo se to orestovat ve sklenene mise, a ta mi praskla, takze vsude sklo 😞, Lucka si hrala pod sporakem, ale je nad ni asi andel strazny, protoze na ni padly jen 2 kousky a ty jsem rychle sundala a sla ji prohlednout, protoze rvala jako tur, ale nic jsem nenasla, pak se i smala, tak snad dobry.
leni: story 😃
saja nerodi? 😃
vlnka1autor
22. dub 2009
Já si teda myslím, že to saja vydrží a přijde to na ní večer 30. a v noci na 1.5. se to narodí 😉 😃 😃 .... Saji, doufám, že se nemýlím 😉
sheherazada
22. dub 2009
del, mě na jednu stranu ta termoska přijde fajn,a le zas na druhou, pokud bude jídlo třeba šest hodin pořád teplý, nejsem si jistá jestli je to úplně dobrý v tom smyslu, jako že bakterie. Jako já dneska dala večer oběd studenej a kupodivu to snědla. Ale je fakt, že mimo sme na oběd málokdy, takže sem tam nevadí, ale často bych jí studenej oběd dávat nechtěla.
sheherazada
22. dub 2009
jinak srazík byl fajn, ale nefotil nikdo:-)) já původně myslela, že na něj nepůjdu, ael nakonec se to vyvrbilo jinak🙂
sajahonzik
22. dub 2009
Tak opět zde 😃, ale jen na skok - doteď sem řešila kočárek - prostě ten z té kolekce 2009 min. 1,5měsíce ještě v ČR nebude ]-( ]-( ]-( ]-( a matrix (kombinace autosedačky a korbičky) - min. 3 měsíce ne!!! ]-( ]-( 😢 😢 😢 😢, takže jsem šíleně nas.aná!!!! Všude nabízej jako novinku kolekci 2009 a nikde jí nemají a už i doprodávají 2008, takže na trhu budou mít pěkné okno ]-(....... a v porodce teda nejsem, takže Leni - nevím nevím to by muselo být hodně krušný, kdybychom to ještě stihli 😃, musím oželet tyrkys. obleček 😞 😃
sajahonzik
22. dub 2009
Tak jsem narazila na použitý a asi se na něj pojedeme mrknout a pokud bude fajn (sem docela náročná - však víte, tak nevím 😞 - navíc je šedivý - pro mě taková nijaká barva 😞, no asi bych to musela oživit těma vložkama do kočárku a tak....a krásně nastrojenými dětmi 😃)...no, uvidíme...

Tak já zase mažu, protože je tu pěkně mrtvo 😢 ..asi z nudy porodím 😃
kacamar
22. dub 2009
jj to uz bys mohla zacit, at se vejdes do myho tipu 😉 😃 a zejtra te tu nechci videt.... 😉 :-N

to jsou potize s kocarkem, ja bych ji koupila nejakou tu pridavnou sedacku nebo stupatko a bylo by - to moc hrotis si myslim.... Maji bude za chvilku litat jak pometlo (uz teda lita, ale myslim, ze jako ujde sama kus cesty) a kocarek nebude potrebovat. Nebo treba bude chtit Matyho vozit v kocarku. Ja kdyz videla Viki jak sporadane tlaci venku ten kocarek.....
sajahonzik
22. dub 2009
kač: asi to fakt moc řeším, ale to jsem celá já :-p :-p :-p ..jako Maji by třeba i něco ušla, ale to bychom museli vyjít ráno a večer se vrátit domů, jako jen na stupátko je fakt malá a přídavná sedačka na bebecar nejde 😞...dneska sem jí furt honila na zahradě, si sundávala čepici a schválně mi utíkala, fakt švanda ]-( 😃 ...takže to že bude v kočárku sedět, bude pro moje klidné nervy a pohodlí, proto to řeším.... 🙂
lenkabu
22. dub 2009
vlni.MM je v kanclu sám naštěstí,prý se jen bál ať nepřijdou klienti 😃

sajo.taky bych koupila příavný sedátko,krista ho má v albu,plánují to tak.Hele to stihneš do půlnoci.....to by byl brutus porod co?
sajahonzik
22. dub 2009
..a chceme ho fakt jen na přechodnou dobu, takže asi stačí použitej - snad bude v krásným stavu...a asi i rádi budeme vyrážet se dvouma kočárkama (bebecar a golfky) - se aspoň nebude hádat, kdo poveze kočárek, ale bdueme se hádat, kdo koho poveze 😃, sourozenecký bude jen pro mě, abych netrvdla v baráku.... 😃
sajahonzik
22. dub 2009
leni: na bebecar nejde, sem to s kristou už probírala....

no nic, jdu se věnovat MM, ať vás tu těhule nenudí - nemusí to být jen diskuze o mě 😃
sajahonzik
22. dub 2009
leni: to bychom asi nestihli ani dojet do porodky 😎..a super, že si Vanda provětrala zadeček 😃
lenkabu
22. dub 2009
sajo:vem jetej na tu chvíli 😉
sajahonzik
22. dub 2009
leni: však si taky říkám, pokud nebude otřesnej....

Jako to už budete všechny jen opicovat???
kacamar
22. dub 2009
saji no je pravda - to uznavam, ze jeste par mesicu nebude Maji uplne sporadany chodec. tak se primlouvam za jetej, to fakt staci na tech par mesicu....
sajahonzik
22. dub 2009
Jen jsem nakoukla (zašmírovala - brrr) k opicím |-| ...ale č.bkovat a tak - to fakt neumím 😞, tak mi zobák nenarostl :-| 😞 , takže zůstanu zde - a doufám, že se to tu nezmění na saja-diskuzi a-lá monolog 😞.....v březnovkách je smutno 😞...no, stejně mizím za MM, aby mě zase nesprdnul, že se mu nevěnuju....a koukám, že porod přijde v pravý čas....

Leni, boty jsou boží, já chtěla podobný - akorát od essi - super modrý, ale nakonec máme růžovo-bílý - asi hnusy co si nechtěla 😃..uvažuju, že jí stejně koupíme ještě jedny - kolik stály ty od santé?
kacamar
22. dub 2009
a jak se dnes citis? co páni poslove??

a copak - dite z jineho sveta zlobilo maminku? 😉 :-N
sajahonzik
22. dub 2009
kač: né, nezlobilo, jen chtělo, aby maminka něco málo (treda o trošku více) zhubla 😃 ..páni poslové mě neopouštějí....nechcete je někdo - ráda předám a zadarmo 😃
kacamar
22. dub 2009
jen si je nech - so sis nadrobila, to si taky snez. jsem kamoska co? ani ses nam nepochlubila kolik kilíček mame nahore?? co hrosiku? 😃

jezis ja jsem dneska drza
lenkabu
22. dub 2009
sajo:ale tak to zkus....napiš čubka 😃 😃 😃 😃 sandály byly za 650 nebo 690.....je večer a nemůžu si vzpomenout 😃 našla jsem pěknej obchůdek v malšovicích.
sheherazada
22. dub 2009
sajo, tak už bys pomalu měla začít abys to zítra stihla.-)))))))))
Jeee, já ti to tak závidím, já bych taky chtěla mimi, ale rozum mi to zatím zakazuje. Mám pocit, že bych to s Verčou ted nedala. Mě se prostě líběj miminka.-)) ale deset dětí zase nechci🙂)
Botky zatím máme jedny zelený a jedny modro béžový, ale další chci růžovo béžový🙂))
Taky myslím, že jetej kočár v dobrým stavu je super volba, Mariánka bude brzo chodit sama. Já teda s Verčou skoro nikam nedojdu, ale tak co, budeš chodit blízko a nemusíš dělat dlouhý tůry🙂
petruna
22. dub 2009
zdar zeny....

saji : kdyz nechces, nech bejt... 😃 aspon budu mit na vopicich klid od polemizovani a ty taky.... :-p

kac : ty dnes fakt jedes..... 😎
sheherazada
22. dub 2009
leni, tě zkusím namíchnout, já je mám z MMb ¨za necelý 30😇)) Byly nový, ale nestihli je nosit🙂)Takže suoer kup, proto modrý🙂))
majmuna
22. dub 2009
cus

ewus jsem rada ze je u vas uz dychatelno a hlavne at uz je to jenom lepsi 😉

kac pouzivame jen pampers asi ty co rikas ze jsou drahy...active baby ale kupuju je vzdycky v akci po vic balikach tak to neni tak hrozny...je fakt ze tedak nemel jedinou opruzeninu...taky sem jim driv moc neverila jsou parfemovany a mela jsem strach co to vyvede

del ja to s tim jidlem resim tak ze si predehreju sklenicku doma na vetsi teplotu a dam do termofutralu...teda tak jsem to delala driv ted uz jsme vetsinou nekde kde se da ohrat nebo se to splacne jidlem v restauraci. myslim ze zbytecne vyhodis prasule 😉

jinak uz je tu vse o dnesnim bajo dni popsano...lec bez kozinky...to je skoda ale stejne jsem si to uzila se vsim vsudy a konecne MHD tak i s piveckem...pardon piveckama 😃

Začni psát odpověď...

Odešli