• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
čau v nové diskusi, sem se lekla, že už žádná nebude.... :grinning:

Ewuš, my se brali r.2006 na zámeckém nádvoří a za to že jsme to neměli v místě bydliště nic nechtěli, za obřad si na nádvoří si účtovali 6000,- :angry:
22. dub 2009 ve 20:01  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni dík za novou diskusi :slight_smile:

sajo dělej ať to stihnem na můj tip,do půlnoci ještě 4 hoďky,to stíháš :grinning:
22. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkabu: saja rodi az v pondeli, vis??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tyjo, zase prijdu po pulce dne a new diskuze...Zas sok :grinning:

zbytek je jeste na sraziku? Tesim se na fotky... :sunglasses:
22. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám taky fekal story.......teda MM ji měl ale díky mně.Jsem mu nechala Vandu v kanclu hlídat a ona se mu posrala......a já zapomněla přibalit ubrousky,tak mu tam prý chvíli běhala s nahým po.raným zadkem po kanclu a pak ji nějak omyl v pidiumyvadýlku na wc :sweat_smile: a utíral toaleťákem :grinning:
22. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jsem ráda, že jste sem nalezly :grinning:

Leni: dobrá story, MM musel být v práci za hvězdu :grinning:
22. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak doufám, že nás najde i zbytek, kvůli tomu změněnému názvu (v minulé diskusi zaznělo, že bychom to měly konečně přejmenovat, když už nemáme miminka) :wink:
22. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vas taky nasla :slight_smile:
my si ted s MM delame veceri, zapeceneho pangase s rajcaty a paprikou, bude to urco mnamka :slight_smile:. Zacala jsem ji delat uz nekdy odpo, jenze se mi stalo toto: melo se to orestovat ve sklenene mise, a ta mi praskla, takze vsude sklo :frowning2:, Lucka si hrala pod sporakem, ale je nad ni asi andel strazny, protoze na ni padly jen 2 kousky a ty jsem rychle sundala a sla ji prohlednout, protoze rvala jako tur, ale nic jsem nenasla, pak se i smala, tak snad dobry.
leni: story :grinning:
saja nerodi? :grinning:
22. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si teda myslím, že to saja vydrží a přijde to na ní večer 30. a v noci na 1.5. se to narodí :wink: :grinning: :grinning: .... Saji, doufám, že se nemýlím :wink:
22. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
del, mě na jednu stranu ta termoska přijde fajn,a le zas na druhou, pokud bude jídlo třeba šest hodin pořád teplý, nejsem si jistá jestli je to úplně dobrý v tom smyslu, jako že bakterie. Jako já dneska dala večer oběd studenej a kupodivu to snědla. Ale je fakt, že mimo sme na oběd málokdy, takže sem tam nevadí, ale často bych jí studenej oběd dávat nechtěla.
22. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak srazík byl fajn, ale nefotil nikdo:slight_smile:) já původně myslela, že na něj nepůjdu, ael nakonec se to vyvrbilo jinak:slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak opět zde :grinning:, ale jen na skok - doteď sem řešila kočárek - prostě ten z té kolekce 2009 min. 1,5měsíce ještě v ČR nebude :angry: :angry: :angry: :angry: a matrix (kombinace autosedačky a korbičky) - min. 3 měsíce ne!!! :angry: :angry: :cry: :cry: :cry: :cry:, takže jsem šíleně nas.aná!!!! Všude nabízej jako novinku kolekci 2009 a nikde jí nemají a už i doprodávají 2008, takže na trhu budou mít pěkné okno :angry:....... a v porodce teda nejsem, takže Leni - nevím nevím to by muselo být hodně krušný, kdybychom to ještě stihli :grinning:, musím oželet tyrkys. obleček :frowning2: :grinning:
22. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem narazila na použitý a asi se na něj pojedeme mrknout a pokud bude fajn (sem docela náročná - však víte, tak nevím :frowning2: - navíc je šedivý - pro mě taková nijaká barva :frowning2:, no asi bych to musela oživit těma vložkama do kočárku a tak....a krásně nastrojenými dětmi :grinning:)...no, uvidíme...

Tak já zase mažu, protože je tu pěkně mrtvo :cry: ..asi z nudy porodím :grinning:
22. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to uz bys mohla zacit, at se vejdes do myho tipu :wink: :grinning: a zejtra te tu nechci videt.... :wink: :sweat_smile:

to jsou potize s kocarkem, ja bych ji koupila nejakou tu pridavnou sedacku nebo stupatko a bylo by - to moc hrotis si myslim.... Maji bude za chvilku litat jak pometlo (uz teda lita, ale myslim, ze jako ujde sama kus cesty) a kocarek nebude potrebovat. Nebo treba bude chtit Matyho vozit v kocarku. Ja kdyz videla Viki jak sporadane tlaci venku ten kocarek.....
22. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: asi to fakt moc řeším, ale to jsem celá já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jako Maji by třeba i něco ušla, ale to bychom museli vyjít ráno a večer se vrátit domů, jako jen na stupátko je fakt malá a přídavná sedačka na bebecar nejde :frowning2:...dneska sem jí furt honila na zahradě, si sundávala čepici a schválně mi utíkala, fakt švanda :angry: :grinning: ...takže to že bude v kočárku sedět, bude pro moje klidné nervy a pohodlí, proto to řeším.... :slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni.MM je v kanclu sám naštěstí,prý se jen bál ať nepřijdou klienti :grinning:

sajo.taky bych koupila příavný sedátko,krista ho má v albu,plánují to tak.Hele to stihneš do půlnoci.....to by byl brutus porod co?
22. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
..a chceme ho fakt jen na přechodnou dobu, takže asi stačí použitej - snad bude v krásným stavu...a asi i rádi budeme vyrážet se dvouma kočárkama (bebecar a golfky) - se aspoň nebude hádat, kdo poveze kočárek, ale bdueme se hádat, kdo koho poveze :grinning:, sourozenecký bude jen pro mě, abych netrvdla v baráku.... :grinning:
22. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: na bebecar nejde, sem to s kristou už probírala....

no nic, jdu se věnovat MM, ať vás tu těhule nenudí - nemusí to být jen diskuze o mě :grinning:
22. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: to bychom asi nestihli ani dojet do porodky :sunglasses:..a super, že si Vanda provětrala zadeček :grinning:
22. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:vem jetej na tu chvíli :wink:
22. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: však si taky říkám, pokud nebude otřesnej....

Jako to už budete všechny jen opicovat???
22. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji no je pravda - to uznavam, ze jeste par mesicu nebude Maji uplne sporadany chodec. tak se primlouvam za jetej, to fakt staci na tech par mesicu....
22. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen jsem nakoukla (zašmírovala - brrr) k opicím :pensive: ...ale č.bkovat a tak - to fakt neumím :frowning2:, tak mi zobák nenarostl :unamused: :frowning2: , takže zůstanu zde - a doufám, že se to tu nezmění na saja-diskuzi a-lá monolog :frowning2:.....v březnovkách je smutno :frowning2:...no, stejně mizím za MM, aby mě zase nesprdnul, že se mu nevěnuju....a koukám, že porod přijde v pravý čas....

Leni, boty jsou boží, já chtěla podobný - akorát od essi - super modrý, ale nakonec máme růžovo-bílý - asi hnusy co si nechtěla :grinning:..uvažuju, že jí stejně koupíme ještě jedny - kolik stály ty od santé?
22. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se dnes citis? co páni poslove??

a copak - dite z jineho sveta zlobilo maminku? :wink: :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: né, nezlobilo, jen chtělo, aby maminka něco málo (treda o trošku více) zhubla :grinning: ..páni poslové mě neopouštějí....nechcete je někdo - ráda předám a zadarmo :grinning:
22. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen si je nech - so sis nadrobila, to si taky snez. jsem kamoska co? ani ses nam nepochlubila kolik kilíček mame nahore?? co hrosiku? :grinning:

jezis ja jsem dneska drza
22. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:ale tak to zkus....napiš čubka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sandály byly za 650 nebo 690.....je večer a nemůžu si vzpomenout :grinning: našla jsem pěknej obchůdek v malšovicích.
22. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, tak už bys pomalu měla začít abys to zítra stihla.-)))))))))
Jeee, já ti to tak závidím, já bych taky chtěla mimi, ale rozum mi to zatím zakazuje. Mám pocit, že bych to s Verčou ted nedala. Mě se prostě líběj miminka.-)) ale deset dětí zase nechci:slight_smile:)
Botky zatím máme jedny zelený a jedny modro béžový, ale další chci růžovo béžový:slight_smile:))
Taky myslím, že jetej kočár v dobrým stavu je super volba, Mariánka bude brzo chodit sama. Já teda s Verčou skoro nikam nedojdu, ale tak co, budeš chodit blízko a nemusíš dělat dlouhý tůry:slight_smile:
22. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar zeny....

saji : kdyz nechces, nech bejt... :grinning: aspon budu mit na vopicich klid od polemizovani a ty taky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kac : ty dnes fakt jedes..... :sunglasses:
22. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, tě zkusím namíchnout, já je mám z MMb ¨za necelý 300:slight_smile:)) Byly nový, ale nestihli je nosit:slight_smile:)Takže suoer kup, proto modrý:slight_smile:))
22. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus

ewus jsem rada ze je u vas uz dychatelno a hlavne at uz je to jenom lepsi :wink:

kac pouzivame jen pampers asi ty co rikas ze jsou drahy...active baby ale kupuju je vzdycky v akci po vic balikach tak to neni tak hrozny...je fakt ze tedak nemel jedinou opruzeninu...taky sem jim driv moc neverila jsou parfemovany a mela jsem strach co to vyvede

del ja to s tim jidlem resim tak ze si predehreju sklenicku doma na vetsi teplotu a dam do termofutralu...teda tak jsem to delala driv ted uz jsme vetsinou nekde kde se da ohrat nebo se to splacne jidlem v restauraci. myslim ze zbytecne vyhodis prasule :wink:

jinak uz je tu vse o dnesnim bajo dni popsano...lec bez kozinky...to je skoda ale stejne jsem si to uzila se vsim vsudy a konecne MHD tak i s piveckem...pardon piveckama :grinning:
22. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek