• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
majmu super prodejna dětských bot kde maj snad od každý značky něco, včetně suprfit, santé, Fare, DPK... je na Sklace, je tam Tesco, tak přímo tam vlezeše a než vlezeš do Tesca tak jsou tam krámky a jsou tam i boty. Ale ty santé sandálky tam neměli
27. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe diky :wink:
27. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: to s tebou souhlasím, když ho rozsvítili (koloseum) byla to nádhera, jako fakt mě většina památek nadchla, ale jak říkám ta špína a černo ne :sweat_smile:, nedoporučuju fakt nikomu jezdit tam na ty jejich svátky, to je tam taková spoušť lidí.....

petru: tak vás bab tam bylo více jo????? já původně myslela, že jsi tam opravdu sama, o to mi to bylo líto více, protože jsem si říkala, tyyyy vole, se takovou štreku trmácí a pak tam bude chudinka sama... tak jsem ráda, že jsi tam nebyla sama a ostatním se taky omlouvám, ale myslím, že jste o nic nepřišli, jo kdybych tam byla s Týnkou tak to jo.. ale sama s chlapem.. :grinning:
petru a děkuji za kompromis, to jako chceš říct, že se ti líbím víc já než miss ČR jo?? :sweat_smile: a nebo jako více se ti líbím na obrázku než ve skutečnosti (což tak u mě většinou je.. :sweat_smile: :grinning:)

dibla: hoj ženo!! :dizzy_face: Jak to myslíš volňasa?? My už nemáme skoro žádnou dovču, teda já jo, ale Jarek ne. :sweat_smile: to natáčení nás stálo hodně dní dovolené, teď ten Řím, pak dovča s mamčou a taťuldou, pak s váma a ............
Jo a včera jsem byla ještě vytočená, protože jsme jeli úplně debilní cestou.. :sweat_smile: jako z PRahy jsme jeli do Peček , pro zbytek věcí co jsem měla u kámošky, a z Peček do Karviné... ale GPS-ka nás vyvedla z dálnice (uzavírka) a jeli jsme přes šílené kotěhulky asi dvě hodiny a jeli jsme i přes Výprachtice.. :sweat_smile: :grinning: jsem si na vás všechny baby hned vzpomněla!! :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : co chlastas ? si chtela rict kompliment, ne ? :grinning:
uprimne, ja vubec nevedela s kym ses na fotce, bylo mi jasny, ze s nakou miss, ale ja to nesleduju, takze nejsem v obraze, kdo je kdo...kazdopadne se mi fakt libis vic nez dotycna misska na te fotce....proste se mi ta misska nelibi a muze byt sebevic hubena...
nektere missky ¨se mi libi, ale takhle fakt ne.
28. dub 2009 v 01:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
missky jsou v poslední době vyloženě tuctovky mi přijde......ta na fotce tady.A postavy mají všechny stejný,nuda.
28. dub 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno.. :grinning:

petru: jsem chlastala pivo :sweat_smile: :grinning: tady fakt člověk nic neutají a čučím teda co jsem psala za blbosti... prej kompromis.. :grinning: :grinning: :grinning: mě fakt už hrabe. :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky,
tak tady se pilo jo? :grinning:
my dneska měly krásnou noc musím veřejně pochválit kačí po dlouhý době spinkala od půl8 do 6 ráno nádhera kdyby takhle spinkala pořád tka jí umuckám :dizzy_face:
ted jsme uklízely a jdeme dělat obídek, upekla jsem stehýnko tak k tomu jdu dělat brambůrky a zeleninku a polívčičku, co vy vaříte prtatům? :confused:
28. dub 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: MM včera vařil koprovou polívku tak bude mít dneska Nik tu. Dneska byla asi dobrá konstelace hvězd Nik taky spal od 7 do 6 :wink:
28. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: ahojec :slight_smile: to je super, když jsou takhle klidné noci... :dizzy_face: přeju ať to už takhle máte pořád a Kači už to taky určo nebaví se budit.. :grinning: :dizzy_face:
Mě malá už hoďku a čtvrt spinká.. :sweat_smile: tak jsem taky pár drobností poklidila, peru už druhou pračku a pomyla jsem nádobíčko, umyla si hlavičku a teď jdu hodit obličej na ksicht.. :sweat_smile: :grinning: Dneska máme na obídek zbytky ze včera.. :sweat_smile: (MM jel do Praglu, tak se mi nechce vařit :grinning:) máme mléčnou polívku z lusků a druhé rýži, zeleninku na másle a krůtí naprudko osmahlé :slight_smile:
28. dub 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano,
tak to jste si asi vybrali dobre noci i za nas. U nas rev od pulnoci do 4h :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: des bes - nevim co ji zas bylo :confused:
28. dub 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: jsem před chvilkou stávala. Dělala jsem kamarádce porcelánové nehty do půl noci :sweat_smile: a dnes přijde sestřenka, že je chce taky udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: vidím, že děti zlobí a nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zuzik se vrátila :slight_smile: ahoj :slight_smile: a že kozinka je hezčí než miss :slight_smile: jj sluší ti to tam. Já se ani na tu miss pořádně nekoukala :grinning:
28. dub 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
u nás noc taky docela dobrá , malá spala od 19 do půl 3 a pak teda jen do půl šesté,ale předešlá noc super, to spala od půl 7 do půl 7rána :wink:
JInak já už jsem na tom teda lépe, ale furt mne trápí rýma a jsem furt nejaká slabá..snad se to už zlepší, ve čtvrtek mám jít z bývalé firmy,dke jsem pracovala než jsem odjela do UK na zapíjení dvou detí,tak bych tam ráda šla a odreagovala se,když budu od soboty 10dnů smalou sama
28. dub 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: fakt jsi kočka, jsem ani nevedela že ta druhá je ta miss, já koukala jen na tebe :grinning:

tomi: ty děláš nehty?
28. dub 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda...

sem zde....se divím, že MM večer neškytal :grinning: ..petru: MM pomáhá, ale většinou mu musím říct a teď to docela flákal a byl takovej i trošku protivnej, unavenej, prostě to nebyl on...a včera prostě změna - vše dělal sám od sebe, ani slůvko sem nemusela říct :dizzy_face: a byl u toho i roztomilej - takže to změna byla....

Jinak jsem nějak ko, dnešní den mě nějak utahal :sweat_smile: - sestra z poradny se divila, že sem ještě dorazila :pensive:, na monitoru sem dneska ležela asi hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , protože sestra byla totál levá a sváděla to na Matyldu, že se vrtí a utíká jí, záznam byl konečně k něčemu, když sem jí řekla, jak je matylda napolohovaná - no síla :angry: , porod bych fakt dnes nedala :rolling_eyes: ...MM má dovču, tak si užíváme společný den....takže mizím....
28. dub 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: já chodím snd na koníka už jen kvůli tobě a ty se furt vesele hlásíš 2in1 :grinning:
28. dub 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer!

saji: Čus držáku!! :dizzy_face: Chválím, ze perfektní hlášení, ale jak už tě znám, tak i v silných kontrakcích by jsi se přišla nahlásit s tím, že ti nic není... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

ewi: tak jen kvůli Sáje jo??? :angry: :grinning: :wink:
28. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: no kvůli Sáje tady jsem 6xdenně :grinning: jinak samozřejmě chodím kvůli všem :wink:
28. dub 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi: máš štěstí.. :grinning: :wink:
28. dub 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko, jj koupila jsem si na to věci a kdo chce tak mu to udělám :wink:
28. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji cauuuuu! JSem na TEbe myslela, jestli jeste dorazis...To bude klucina, oni jsou totiz lenivi na svet :slight_smile:
kozin: snad uz dnes mate cisty vzduch nebo zase neco hori? :sunglasses:
28. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: tak to jsi šikula! :dizzy_face: Já chci.. :grinning: ne, dělám si legraci, měla jsem je jednou a jako už ee... jako byly krásné, suprově se udržovaly, ale ty moje pak stály za kulové...

hvězdi: jasaaaaaaaan.. chceš si přijít čmuchnout.??? :grinning: :slight_smile:
28. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinko, ty nehty jsou pak měkké, ale pak se to zas vrátí do normálu. Jsem si je udělala taky :grinning:
28. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, ja bych nemohla mit nehty umele. Jako je to o zvyku,ale vecne se hrabu v hline, porad neco delam, tak mam problem chvili mit nehty nalakovane..
kozin: za 20min jsem tam :grinning:
28. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY ZLATÝ AHOJ, NEMÁM ČAS, PROSÍM JEDNU Z VÁS O PŘÍHOZ, KUJUUUUUU
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3169668
28. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
elis: mas to tam
koukam, saja se drzi :slight_smile:, ze by teda 1.5. :slight_smile:
my byly dnes ve skolicce, bylo to super a pak na hristi, Lucka odpadla v 19:30 a doufam, ze bude spat celou noc :slight_smile:. Ja jsem nejaka stahana a chci dospat :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau breznovky :slight_smile:

tak koukam, ze Saja se jeste drzi :dizzy_face:

zadne nove tehule v radach breznovek nejsou? :wink:
28. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cairo :slight_smile:, povidej, jak se mate? tehule je Annet, Misakulicka a o nikom dalsim nevim.
28. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, kde jste vsechny? nikde nikdo
tak preju dobrou noc vsem :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženy,dnes jsem nestíhala :wink:

sajo:jasná holka,se fintí :grinning:

cairo:těhule annet a misakulicka,saja už jen chvíli.A chystají se nějaký snažení pokud vim :slight_smile:
28. dub 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno mamulky,
poslední dobou vůbec nestíhám, tak jdu jen naskok a co to tady nevidím? Saji se s tím něak moc loudáš.... :grinning:
29. dub 2009 v 07:34  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek