• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Zuzi: muminci je polska pohadka. Hralo to i na CT. Ale nevim jak to prelozili do cestiny. Snad kozinka si vzpomene :sweat_smile:

Annet: a mas uz zbalenou tasku? :grinning:

MM chce dalsi dite v lete. Ze tam nikdo nema narozky a ze chce vyuzit pak nasi budouci zahradu :wink: Tak uvidime zda MM plany vyjdou... :sunglasses:
17. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : aha, ja to pochopila tak, ze ti brali krev. Me prave muj gyn. na testy na cukrovku neposlal, tak me dodatecne v porodce aspon brali krev.
Pristi tehu si ten glukozovy test vydupu, i kdyz je to humus....ale mam k ty cukrovce dispozice (co jsem tak cetla), tak chci mit jistotu, ze miminku neskodim tim, ze nedrzim dietu.
17. srp 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka : na Pustevnach jsme byli v zime. Fotky moc hezky. pridavam se k Zuzce, ze mi pride, ze Tynky vypadaji starsi nez ostatni. Asi jsem dlouho nevidela fotky Kiky, protoze mi pride, ze se hodne zmenila, vytahla se do vysky. A je ostrihana, ne ? nebo se mi to zda ? moc ji to slusi.
17. srp 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: 8kilo :confused: :confused: :grinning: mazec, by máme 10,5 :slight_smile:
Petrun: můj gynekolog posílá raději každou holky a je jedno jaké má dispozice,věk apod.
Hvězdi: ty jsi dobrý provokatér s tou taškou :slight_smile: né, ještě nemám, ale zabalím, až na podvozek mám totiž vše oholeno a hlava umytá, večer pouklízím a jela bych, takže sbalím, navím mamka se v praze,takže jsme bez hlídání a tudíž je velká šance, že se bude rodit :grinning:
17. srp 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
anneta : co jsem tak slysela, tak skoro kazdej gynekolog posila vsechny maminky bez rozdilu. nevim proc ten muj ne..
kdyz jsem to nekde rekla, tak se vsechny kamosky hrozne divili...protoze si mysleli, ze je to povinny.

me to v ty dobe nevadilo, sem si rikala, ze jsem usetrena neprijemnyho vysetreni, ale po tom, co mel Tonik za problemy a ja nevedela, jestli to ma z toho, tak bych priste sla dobrovolne.

Ty dispozice jsou treba vek, nadvaha, to ze jsem sama byla hodne velke miminko atak.....
fakt nechapu, proc me muj dr. neposlal...no ted uz je to jedno...

a tasku si zabal !!! :grinning:
17. srp 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: můj taky neposílá těhule na tu sladkou vodu ohledně cukrovky, sestřička mi říkala, že je to zbytečné trápení maminy a že dává požadavek na vyšetření krve do laborky, aby to zjistili oni :wink: takže je to přímo z krve a nemusíš pít ten hnus
17. srp 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrun: to je divné, že tě neposlal, ale zase víš, že teď se ozveš a budeš vědět na čem jsi.

JO, už mám zabalenou tašku :slight_smile: tak jsem zvědavá, jestli to s tím uvnitř hne :slight_smile:
17. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: gratulace k zabalené tašce :grinning:, ty jsi rekordman - takhle pozdě si ji balit :grinning:...říkám, hezky miminko popožeňte s TM, ať máte ten nejkrásnější dárek na svateb. výročí :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: manžel šel spát s malou :frowning2: tak nic, musí prostě ven i bez vyhánění. No já sama čumím, že já co měla tašku v dubnu balím až teď :slight_smile:
17. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrun v klidu mě taky neposlal a ejhle v 36tt supr cukrovka s inzulínem :angry: :angry: :angry: a 6 kg za necelý měsíc...

Annet hurááááááááááá taška je napakována...
17. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinko já měla krev v 30tt kdy se odebíra tak v poho, takže i kdybych v tom 30tt pila tu vodu,tak by to bylo v poho a naráz jsem ji měla... :frowning2: :frowning2: a nikdo mi to nikdy nevysvětlil, proč tak najednou... jen dodaly, že genetické vlastnosti v tom hrajou velkou roly... jinak na stačí si koupit papirky na moč nevím jestli je prodávají v lékarně , mi je donesla známa z nemocnice... a jakmile budu těhu, tak si na to budu dávat obr pozor a každý týden budem na papírkách...
17. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla : to je drsný.
No já si pamatuju, že v poradně to pak kontrolovali z moče, hladinu cukru a tím mě dr. v porodce uklidňovala, když jsem jí řekla, že jsem moč měla v pořádku, než zjistili i z krve, že jsem cukrovku fakt neměla...
ale byl to prostě zbytečný stres a výčitky.
Když jsem ještě nevěděla, že za to nemůžu já, že je Toník na kapačkách, tak jsem si v hlavě promítala všechny krupicové kaše, palačinky, čokolády apod. a nadávala si a brečela do polštáře.
17. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: ty jo, takže tomu nejde předejít ani z té vody..... aha, tak to je potom stejně naprd... no snad se mi to příští těhu taky vyhne.. :pensive:
18. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, krasny deti mate :dizzy_face: cucim, jak jsi na tech fotkach uzasne sladena s obema kocarkama :dizzy_face: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: jsi rychlík....a díky :dizzy_face: :grinning: pro ostatní rychloalbum zde http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=435690 (jsem ho dělala s Domim na ruce, budu jak swarzenegr :grinning:)

kač: já teď snad ani jiný oblečení než hnědý a tyrkysový nemám :grinning:..jinak já včera večer okoukla vaše album (z opic - jsem občasný šmírák, se přiznávám :pensive: ) a velkáá chvála letí do Ústí :dizzy_face: a taky moc krásná chalupa.....a zajdi sem častěji, jo? :wink:
18. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sájo, krásné fotky a přidávám se obdivem sladění ke kač :grinning:
18. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nemůžu si pomoct, ale na těch fotkách bych tě tipla tak na 20 :sweat_smile: tak bacha ať s dalším dítětem nepadneš vzhledem zpátky pod zákonnou hranici :grinning:
18. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi :grinning:

saji diky moc :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji : krásný fotky !!!
Fakt ti to dost sekne, potvoro !!!Připomínáš mi jednu známou a jednu herečku z Chirurgů (vedlješí role)
Moc se mi líbí Maji svetřík, co měla v ZOO a ta háčkovaná čepička jí moc sluší.
18. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, pokud budu mit co rict k tematu, tak urco dorazim. neboj. ja ted byla 14 dni mimo, tak proto ta absence :wink:
18. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: fakt jo? :grinning: kdybys viděla ty moje vrásky, asi to foťák retušuje - sláva :grinning:

jsem úchyl, já už i pro MM kupuju skoro vše hnědý a tyrkysový :grinning: a dětem to samý, takže jsme asi pěkní exoti, když někam jdeme společně :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: jsem hrozná matka, bych fotku na net nedala, kdyby na fotce dítko vypadalo sebenádherněji a já hnus největší - takže mám tím zhoršenou práci - vybírat co smí ven (na net) :grinning:
18. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: já ten její svetřík milujuuuu :dizzy_face: .....do zoo jsem je měla oblíknutá letně, u nás bylo teplíčko (ani jsem Maji punčochy dávat nechtěla) a jen jsme přijeli do Prahy, tak zima jako na sibiři :grinning: ještě že jsem ty svetry vzala :grinning: by mi jinak umrzly...a to jsme od Prahy jen 100 km....
18. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
děti vzhůru - tak mažu.... :slight_smile:
18. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus koukám kde má annet gratulace a ono ještě nic :slight_smile:
18. srp 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamule,

Saji jste krásná rodinka, ty jsi kočka jako hrom a děti jsou obě úžasně rotomilý. Maji=tatínek, Domi=maminka... :grinning: mmch máme stejnou opici, kupovali jsme jí v Plzeňský zoo někdy na jaře, pro Adámka to byla láska na první pohled. Jo a jak jste byli v tu středu v zoo, já tam byla celý den se ségrou a neteřeme, takže jsme se možná potkali, ale já jsem slepota slepá, tak bych tě stejně nepoznala.... :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 20:07  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru dnes přišel leták z OBi tak jsem si na tebe vzpoměla co jsi chtěla z Ikei do koupelny a už to nemají, tak v tom obi mají něco podobného za úžasnou cenu, celá sada je za 6000 bez umyvadla a baterie, ale i tak je docela levné :wink:
http://produkty.obi.cz/new/koupelna/sestava-koupelnoveho-nabytku-palma.html
18. srp 2009 ve 20:16  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez: vůbec nevím kde jsi viděla kočku - kdybys viděla reailitu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..tu opici máme z pražský zoo, u nás to byla láska na 1. pohled pro maminku :grinning: , tak ji koupila dětem - mají jednu dohromady :wink: :sweat_smile: :grinning: ..a v zoo jsme byli v úterý - na Domískův svátek :wink:
18. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, tak to jsem popleta, já myslela, že ve středu, tak to pardooon no.... :grinning:
Mě se ta opice taky líbila, připoměla mi dětství, ale Aďa to nadšení v suvenýrech rozhodně neskrýval jako maminka.... :grinning: :grinning: :grinning:
kočku jsem viděla na fotkách...:o)
18. srp 2009 ve 20:35  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez: tak díky no :sweat_smile: , ale radím ti - dojdi si na oční :grinning: :grinning: :grinning:

Já se jdu věnovat MM, děti spí a já se tak nutně potřebuju k něho přitulit...tak pa
18. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek