• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Saji na očním jsem byla a mám čtyři soudné oči.... :grinning:
18. srp 2009 ve 21:22  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: jo no furt nic, já tomu ale vůbec nerozumím, vždyť už tak dlouho chci rodit a už mám i tašku :grinning:
18. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen nakukuju, co Annet a ono stale nic :wink:
Saja: moc hezke fotky - jste rodinka jako z casopisu - moc vam to tam slusi.
Ostatni fotky jsem jeste nestihla zkouknout, ale uz se na ne tesim.

Jinak jak jsem psala, ze jsme nejeli na tu dovolenou, jak mela Kaca ty horecky. Tak z toho nakonec byla 6. nemoc - tri dny vysoke teploty a pak se osypala - zacalo to na hlave a postupne postupovalo celym telem. Takze k zubum to nebylo. Jinak tri stolicky uz jsou venku a ted jeste roste stolicka a vsechny spicaky, takze stale protivka.
O vikendu mame jet opet na dovolenou, tak doufam, ze uz zadne zdravotni problemy nebudou.
Ted hledam dovolenou na zimu a uz mi z toho nejak pada hlava, tak to asi necham na zitra. Nemate nekdo tip na ubytovani v Rakousku - Saalbach Hinterglemm? Jedeme jeste se znamyma, tak bychom chteli nejaky apartman a ty ceny jsou teda hnus. :frowning2:
18. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres : díky za odkaz na koupelnu. Chtělo by to , vidět jí na živo, jaká je přesně barva dřeva, fotky na netu někdy zkreslují, ale líbí se mi. A cena je fakt super.
Škoda, že nenakupujeme te´d :unamused:
Pochybuju, že by františek chtěl kupovat zařízení půl roku před nastěhováním....
takže se obávám, že i z hodně věcma z Ikey mám smůlu. Např. jsem si všimla, že už nemají v nabídce konferenšní stolek Leksvik, který jsem chtěla... :unamused:

Saji : já jsem na ladění taky úchyl.
Já miluju oranžovou, khaki a hnědou, takže tím pádem mám v těhle barvách kočáry a většinu oblečení a občas to taky vyjde, že jsme sladěný všichni...Ale to pak Toníka převlíkám třeba do modré nebo tak, protože já bych se asi styděla jít na ulici, abychom byli všichni v khaki, oranžové a hnedé i s kočárama. :grinning:

Nebo když jede Toník v khaki sporťáku, khaki mu nedávám, je tam pak jak chameleon.
Stejně tak do hnedooranžových golfek nedávám hnědooranžový bodyčko a pod....

no každopádně barvy taky docela řeším, v tom to máme stejně :wink:
19. srp 2009 ve 02:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Del, tak už ji máte taky za sebou. Zas je fajn, že je děti už pak nedostanou. Jak měla Terka tu 6. nemoc, tak mi někdo říkal, že je pak problém, když to dostane dospělý (nevím proč, byla jsem přesvědčena, že to dospělý dostat nemůže), že má mnohem vyšší teploty a nejdou srazit. Tak nevím, co je na tom pravdy, každopádně to mají ty naše dětičky za sebou.

Stoličky máme ven už všechny 4., ale ten boj, co u nich byl. 14 dní nespala přes den, protivná až hrůza, nechtěla jíst, nic ji nebavilo, pořád brečela, šílené hysteráky a pořád chtěla hopiiii. Už jsem z ní šílela. Jakmile vylezla poslední stolička, dítě je jak vyměněné. Pěkně spinká v noci i přes den (jako už jen po obědě 1-2 hodinky), pěkně jí (občas mě teda pokouší, ale já se nedám), hlavně začla jíst sama i polévku a nenechá si ji vzít, takže teď po každém jídle uklízím, ale pořád vysmátá jak sluníčko, děláme denně několik procházek a večer si zase sama žádá spinkání, což trvá i přes zoubky od začátku července. Ale vše jen konstatuji, nechci to zakřiknout.
19. srp 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: super že už jsou venku! :dizzy_face: my už máme taky je to super teď, ale mám strach, že už je docela dlouho klid, a že se teď budou drát ty špičáky, uááááá

kdo chce mrknout házím fotečky naší 16-ti měsíční Týnky :slight_smile: http://kozulatko007.rajce.idnes.cz/16_mesicu_-/
19. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: Maji má furt jen ty svoje jedničky :grinning: Jinak žádné zuby na obzoru :wink: :pensive: a polívku jí taky sama :dizzy_face: , já jí teda dávám hodně hustou, ale jí krásně, ani žádné uklízení po ní moc není...stalo se to minulý týden, že chtěla jíst jen sama a my s MM žasli, jak jí to jde....ještě na ní dohlížím a občas pomůžu či utřu, ale mám radost, že je před námi nová etapa :dizzy_face:

petru: to nakupování dopředu by bylo asi divný (máte přesný rozměry všeho, aby Vám to tam pak padlo?), ale zase fajn, protože byste pomalu mohli nakupovat vše potřebné v akcích a tak a vyšlo by vás to na míň a postupně byste vše sehnali a pak už by to nebyla najendou taková pálka :sweat_smile: , já to znám, že když pak člověk něco chce, nemůže to sehnat a musí vybírat něco jiného co se mu už tak nelíbí....pokud byste to měli kde uskladnit, nevidím problém koupit aspoň něco, ale chlapi by s tím asi problém měli - ten můj taky :grinning:
19. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: Tynka je super v tech culickach! :wink: A jake ma poradne...My mame 2 antenky :sweat_smile:

Annet: tak dneska jdes uz konecne na to?Nebo zase stavka?

Petru: ja mam cerny kocarek, tak me jde k tomu vse :wink:
19. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: Maji žádné culíky nemá, nejde jí to - asi je nejmíň vlasaté dítko z březňátek :grinning: :grinning: :grinning: a ještě ani nebyla stříhaná :wink: :grinning:

Jdu kuknout na Týnku, zda děti dovolí...
19. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: :grinning: ale já myslím, že jako blázni tak moc nevypadáme a že se nemáme za co stydět :grinning: - jako nemáme stejné oblečení, že bychom to měli jako dresy :grinning:
19. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: ty dresy jsou dobry napad, aspon nemusis pro kazdeho vymyslet co si kdo oblece :grinning: :grinning: :grinning:
My jsme taky jeste nestrihaly. Ale Bett mi nosi gumky a chce delat culiky. Ale jak ji je delam,tak to litam za ni po dome a porad se vrti :angry:

Vcera jsme meli drzkopad. Bett skakala po sedacce a spadla s ni. Jenze my to mame tak,ze je sedacka mezera a stena s drsnou omitkou. Ona spadla do te diry a celem sjela po te omitce. celo ma fialovo-modre, bradu taky. Doufam,ze se to na svatbu zahoji :angry:
19. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: krásný fotky :dizzy_face: Týnka je boží !!!!!!!!!! A to hřiště vypadá nádherně....

Musím zkusit, zda by Maji tyhle culíky šly, ale nic na hlavě nesnese, tak to bude asi boj....
19. srp 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: au au au... :cry:
19. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, ona jí už dlouho, ale třeba jogurt a tak mi nevadí. Já dělám polívky stejné i pro nás, a zeleninová je třeba v poho, ale měla hovězí s nudlema a nudle byly dlouhé, tak je pořád naháněla a jak si je nabírala po kraji misky, tak odlívala polévku. Jako s tím úklidem je to z legrace. Ona má nabrindáno na brindáčku, ale na zem se to nedostane. Občas jí dám do dřevěné stoličky - taková ta, co ji známe z dětství, že to má jako stoličku a stůl, a někdy zase do normoš ikeácké a držím ji misku u pusinky.

Teď zrovna baští chlebík s marmeládou a k tomu má bílou kávu. Je to darebáček.

Fotky Terky dodám později. Není teď čas na stahování a vytváření alb. Zatím pa!
19. srp 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: au au, neboj, halvně že není nic zlomené. A kdy jdete na svatbu? Já a rodit? To je teď ějaká nové moda aby druhorodičky přenášely, tak já nechci vyčnívat :wink: kecám, chci vyčnívat a hodně rychle :slight_smile:
19. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : s tím nakupováním dopředu je to přesně jak píšeš....vyšlo by to levněji, člověk by sehnal vše....ale chlap by remcal...:grinning:
myslím, že mi nezbývá než doufat, že seženu většinu toho co chci. Blbý je, že pak člověk sežene něco, ale to ostatní už se k tomu nebude hodit...

já myslím, že budu postupně kupovat takové ty drobné věci, aby to právě nebyla pak ta pálka..

del : to zní fakt hrozně. Muselo to pekne bolet. Tak at se ji to brzy zahoji.

Jinak, Tonik uz ji taky docela dlouho sam, ale kdyz uz nema hlad, tak si s jidlem hraje, coz mi vadi...takze v momente, kdy gnocchi napichuje na prstiky, kresli masickem a dava si misku na hlavu, jidlo odebirame
:grinning:
19. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet: je OK. Ale mrzuta. Lezou ji zoubky. Ach jo. Dokonce vecer nevypila cely sunar a rano nechala velky kus rohliku. Ato u naseho jedlika je co rict :sweat_smile:
19. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji holky.. :slight_smile: u nás culíky docela jdou, jak ty na vrchu, tak i ty dole jak dělá holkám Elis :slight_smile: Malá už teď docela drží dobře, dám ji vždycky něco do ruky a je klid :slight_smile: Ona ví, že pak bude čačí, hééérečkka ak lítá od zrcadla k zrcadlu a říká: Kiki je čačí :grinning: i venku se chlubí lidem.. :sweat_smile: :grinning:

bett: no držkopád musel být strašný, nám teď malá měla takový divní kiks, jsme nechápali..... já naložená ve vaně, Jarek hlídá... :sweat_smile: a co slyším řev.... :angry: přiletí za mnou s uvařnou Týnou, tak říkám co se zase stalo.. no a ona vždycky skáče po našem letišti, lítá tam a zpět, nevadí mi to, protože je na sebe opatrná, ale ted to prostě nevychytala a rozutíkala se a utíkala a utíkala... a bylo to jako v těch kreslených filmech, tak se zvírátko rozutíká a utíká a najednou je pod ním prázdno... :sweat_smile: :grinning: Takže taky slušnej držkopád... :pensive:

kozi: malá zrovna dojedla chlebík s máslem a domácí jahůdkovou marmoškou. :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : moc krásný fotky ! Týnka je boží.. A teda fotak fakt pekne foti, ale myslim, ze je to i vama. mate hezky zabery, zadna nuda, zadne rozmazaniny. Fakt pekne fotite.
19. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: asi drží "linii" před svatbou :grinning: né, dělám si srandu.... :wink:

Já malou jíst samotnou nenechávala :pensive: - chleba teda jo, ale oběd néééé - jsme hrozná matka :pensive: :sweat_smile: :grinning: , ale většinou jí, když Domi spí a on usne max. na půl hodiny a to fakt max., jinak ho mám na ruce - chce být prostě u všeho atd....takže jsem byla raději, když jsem jí krmila já :sweat_smile: a asi už si usmyslela "mámo dost krmení " :grinning: A stejně je to u nás s nočníkem, prdím na něj, třeba by jí to šlo krásně, ale já jsem pohodlná a raději mám u ní zatím plínu :sweat_smile: :grinning: Abych z ní neudělala retarda, ale jak ji znám, ona se nedá :grinning:
19. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď tu máme pusinkovanou - já i Domi musíme pusinkovat všechny hračky, co k nám přinese :grinning: právě jsou na řadě zvířátka ze zoo z lega dupla :grinning: :grinning: :grinning: Mají teď nově lego duplo zoo (dohromady k svátkům - bylo v bille v akci), tak Domískovi nutí do ruky žirafu :grinning: :grinning: :grinning: a on naní ní pusou "prdí" - no sranda :grinning:
19. srp 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji : já jsem taky pohodlna matka. Podle me by Tonik jedl sam jeste driv, ale nechtelo se mi po byte prasit...a moje pohodlnost na nočník uz se tu rozebirala. Nekdo chce mit dite bez plen v urcitym veku, nekdo na to hold prdi... :slight_smile:

jinak, kdyz specham nebo jsem nekde na navsteve, v restauraci atak...tak Tondu krmim (pokud me necha)
nenechavam ho jist samotnyho vsude a vsechno...
Umi to, ale desne mu to trva a ke konci prasi, jak jsem pslaa.
19. srp 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvili si pro Tondu dojde tchyne a budu mit volny odpoledne. Zase delam dort a chci kouknout na nakej film nebo si cist.... :dizzy_face:
Tonda spi, aby byl u tchyne svezi :slight_smile:
Je tam hodne spokojenej, tak ho ted davam hlidat minimalne jednou tydne. Bud na cely den nebo na odpoledne a frantisek ho vzdycky vecer vyzvedne, kdyz jde z prace.

Saji : Tonik s pusinkama docela setri, kdyz je chceme, ale hracce da pokazdy a vetsinou sam od sebe.
Kdyz da sam od sebe nam, tak ucuravame .

nedavno sedel Frantiskovi na kline a z niceho nic mu dal pusu. :dizzy_face: bylo to moc mile, jak by rekla Zuzik :slight_smile:

A kdyz je nekde vic lidi a nekomu da pusu, chce pak olibat vsechny pritomne...
ale zatim neumi davat pusu se zavrenou pusinkou. nevim, jak ho to naucit.
19. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja taky krmim BEtt. Zkousela jsem ji treba nakrajet chleba se sunkou,tak nacpala do pusy sunku a chleba nechtela...Nebo si vse nacpe do pusy a pak se dusi. Fakt des.

A nocnik??? KOnecne jsem se odhodlala, ze budu rano a vecer ji davat a BEtt???? Zase se vratila o krok zpet, kdy nechce vubec si ani sednout na nocnik a pri tom rve jak tur :angry:
19. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: kuji :wink: jsem ráda, že novej foťáček stojí za to! :dizzy_face: moc by mě mrzlo dát za to takovou pálku a kdyby fotil blbě... to by mě asi odzveli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jako rozmazaných fotek máme habaděj.. :sweat_smile: To co tu házím jsou jen výcucy co musí projít těžkou kontrolou.. :grinning: :grinning: :grinning: tohle tady je tak desetina fotek, zbytek mažu :wink: ještě si s tím strašně ráda hraju, házím do různých jiných barev, vystřihuju atd...
a když ujsme u toho HOLKY POTŘEBUJU RADU!!!! kdo umí udělat takovou tu fotku co má třeba jen oči barevné a zbytek černobílé?????? V jakém programu se to dá dělat????? prosím prosím, moc bych se to chtěla naučit! :slight_smile:

saji: hřiště je super, je to zrovna v krásné části Karivné, hned kousek od Laryšova zámku :dizzy_face: vedle toho je nádherná restauračka, kde dělají super koktejkly.. :slight_smile: :dizzy_face: strašně rádi tam chodíme :dizzy_face:
Jinak malá jí teda sama jen chleba, občas jogurt, přesnídávku a obědy jak kdy, většinou má v ruce žičku ona, nabere mě a když mi to strká do pusy tak já druhou lžičkou co nabírám já, jí to taky rychle šoupnu do pusy, a takhle jíme celý oběd, jinak by ho nesnědla.. :frowning2: ale takhle to sní celé a naučí se krásně nabírat taky.. :grinning: takže to je hlavní
Jinak s nočníkem v pohodě, doma je bez plen, občas se stane nějaká nehoda, ale většinou je to když si hraje a nebo když tu má kámošku :slight_smile: (třeba když tu byla Dibla s Naty :grinning: tak se prostě vyčůrala do prostřed obyváku, nechápu.. :sweat_smile:) Jinak už i venku očůráváme kytičky... :grinning: :dizzy_face: Nikdy nechtěla, ale teď už to pochopila, tak super :slight_smile: Takže už i na prochajdy chodíme bez pleny :slight_smile:
19. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak culíčky taky žeru:slight_smile: ale u nás vlásků málo a Verča si na hlvě nenechá ani sponku, nevím jak jí to naučit:slight_smile:) Sice jí na hlavu jako chce, ale hned jí sundavá a chce zas znova:slight_smile:)) Jídlem jí krmím radši já, má nějaký zas nežrací období, takže by to maximálně házela po bytě:slight_smile:) a jao chleba s marmelánou ani náhoudou, nechci vědět, co by s tím vyvedla, když á chleba se sejrem, tak sundá sýr, snáí ho, pak veme chleba, olíže máslo a pak někdy sní chleba a někdy ho někam hodí, nebo vrátí na talířek, že to už jako nechce:slight_smile:))
19. srp 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: :grinning: :grinning: :grinning: Verunka musí být pěkné číslo... :dizzy_face: :dizzy_face: Nežrací období.. :grinning: :grinning: :grinning: se po..... :grinning:
S těma sponkama neporadím, malá si gumičky nestahuje, ví že je to čačí, no dělám ji culíčky už skoro půl roku, takže už si asi zvykla, ale fakt jí musím dát něco do ruky, jinak se taky nenechá... miluje hřebeny, furt dělám všem "česy česy" kudlí mě, kudlí sebe, chce kudlit taťku :sweat_smile: a miluje když češe svoji plešatou panenku.. :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi já s etaky poseru:slight_smile:) ona má nežrací období dost často,a le ted to u nás vypadá u každýho jídla asi takto: Pojd Verunko do židličky, Verunka odpoví nenene a ro vztekle:slight_smile: Tak jí tam odnesu a zavřu jí únikovou cestu pultíkem:slight_smile: Řve, stoupá si, jako dneska mě už dost svrběla ruka, ale nedostala:slight_smile:) Prostě hysterák. U nás se musí první lžička do pusy narvat nějakou lstí, pak už jí normálně. Sice občas u toho stojí a jednu nohu má na pultíku, jenže když se zas nenají, tak je děsně priotivná, takže nechat jí ohladu se¨mi taky nechce. Jo a to jí u toho jídla eště dělám debila s hračkama. Ona řve já jí nosím různý hračky, jako jestli jí neuaujmou. Zrovna dneska nám lítalo po bytě to lego duplo co koupila Saja v Bille:slight_smile: taky ho mánme odtud a ještě přikoupíme, pač máme půlku kostiček vzteky vrženejch pod křeslama. A když má pak klidný období, tak si s tím pěkně hrajem, ale má jich málo.-)))
19. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: lego duplo miluju i Maji (Domi ho zatím neoceňuje :wink:) a taky ty hračky od tola První přátelé a naše ťapťapy :dizzy_face: ...
...já jsem tak ráda, že vzteklost u nás je minimálně (pouze konstatuju, nechci změnu :wink:) - fakt nikdy nepraštila hračkou vzteky o zem a tak, vzteká se pouze někdy venku, když nechce jít za ruku přes silnici a já ji čapnu, že musí, ale to je už taky lepší, už dává ruku u silnice i sama :dizzy_face: , prostě občas má tuhle "divnou" chvilku, sedne si na bobek a řve a vzteká se (o zem sebou naše fajnovka zásadně nemlátí), tak zastavím/e a čekám/e až to přejde a pak zase pohoda - teď to je možná tak jednou za 14 dní max.....
19. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, noo, hračky sou dobrý, po m jednou hodila banánem, byl celkem zralej:slight_smile:))) Teda ona ho vzteky vzala a někam jím mrskla, jenže já sem zrovna byla na trase letícího banánu:slight_smile:)) Jinak ta modrá čapka se mi moc líbí:slight_smile:) Já se specializuju na bílorůžové:slight_smile:))) I když ted chci ještě koupit nějaký jiný barvičky, asi khaki zelenou a budu kombinovat.-))
19. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek