• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Tak jsme došly z prochajdy a Terinka sladce spinká, tak jsem dodala fotečky ze 17.měsíce:
http://kozimura.rajce.idnes.cz/17.mesicu/
19. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: maji má čepic, že je snad ani neunosí :slight_smile:, ale je fajn, že už jí tolik neporoste hlava, že je víc užije :slight_smile:), její čepky oblíkne i moje neteř, který budou tři roky....nevím, na koho budu pak háčkovat :frowning2:, teď obháčkovávám Domíska, se mi to na něm fakt líbí (i když vím, že tady vám ne - už u tom byla kdysi debata), ale jemu to moc nevydrží - má obvod hlavičky 43,5 cm, na dýlku má 68-69 cm a skoro 8 kg...ráda bych věděla, kolik bude mít na půl roce a na roce....kdy se ten růst trošku přibrzdí :slight_smile:

shehe: nemáš čepky vyfocené? ráda se nechám inspirovat :dizzy_face: Maji k té žíhané modré má i kabelku :wink:
19. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už vymýšlím, jaké Maji uháčkuju zimní čepky :slight_smile: barvu khaki mám taky ráda, ale barevně moc khaki věcí nemá :frowning2:, to spíš Domi....já miluju kombinaci hnědo-růžová nebo i khaki-růžová....nebo hnědo-tyrkys...prostě hnědá je u mě 1 :slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: viděla jsem hnědou s tyrkysovou a byla nádherná! Z jaké to bude dělat vlny, ty na zimu?
19. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin, kozim, terčiny a týnčiny culíky jsou boží :slight_smile:

hvezdi, pád zní strašně, snad se bett brzo vrátí ke své přirozené barvě :wink:

petru, hlídání jednou týdně od tchýně závidím, to bych brala všema deseti :dizzy_face: a neboj se nakupování, proč myslíš, že bys to teď sehnala levněj ? dyť potom budou taky různé akce, pak by ti bylo líto, že už jsi něco koupila, když bys viděla něco lepšího :wink:

u nás teď chleba taky nefrčí, nebo teda sní ho, ale nesmí na něm nic být, jak je na tom sýr nebo šunka, šup dolů, výjimečně to sní, ale spíš to hodí kočkám a pak teprve pokračuje :wink:
19. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik : nemyslím...už o pár akcích vím a právě se bojím, že pak nebudou...

ale o akce tolik nejde, čert je vem...nejvíc se bojím, že nebude mít Ikea ten nábytek co se mi líbí Leksvik - antik...v novém katalogu už pár kousků co chci nemají.... :unamused:
a jako pesimista nevěřím tomu, že bude něco hezčího za stejnou nebo menší cenu...
no ale stejně musím počkat...prostě to risknout.

zuzi : prosim te, jak mas tu chuvu, tu mas z agentury ? ptala se me Lenka z kvetnacek...taky o nejake chuve uvazuje, bohuzel nema hlidani.
19. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi:na kolik u vás přijde chůva?
19. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: jak je? Co v práci, jak často tam chodíš?
19. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, petru, IP za chvíli.
19. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet:jak si naplánuju :wink: teď mám skoro každej den něco,ještě jsem učila první pomoc a ošetřovatelství pro červený kříž.
19. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: Ty mas chuvu? A jaka je? Jsi spokojena? Zvykla si na ni Vanda v poho?
19. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi:nemám :wink: hlídání lepim jak se dá a něco zvládám i s Vandou.
19. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkabu: takze Vanda ma kurz 1.pomoci :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už musí mít v genech páč na výuku si ji fkt vzít nemůžu :wink:
19. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau mamule,
tak jsem se vrátila z brigádky.... Hlídám 3 měsíčního chlapečka kamarádce za kilčo na hodinku. Je hrozně hodnej a Adámek se s ním krásně zklidnil, je na něj hrozně opatrnej a pořád ho hladí, ale pak udělal kotrmelec z posledního schodu a odřel si čelíčko.... :cry: Takže to hlídání je k dvojímu užitku, jak finančního, tak výchovného, takže kdyby jste chtěla některá hlídat dítko, já se hlásím.... :grinning:

Kozin a Kozim máte krásný fotky a holčičky jsou k uňufání.... :grinning:

p.s. my culíčky neděláme...:o)
19. srp 2009 v 15:03  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez: culíčky neděláte, jo? proč? :grinning: :grinning: :grinning:

tak jsme dneska vážili našeho malého raráška - před tím se nám krásně 2x vykadil (přišlo mi to, jaky by se chtěl vykadit z podoby - největší hrůza za jeho život :grinning: ) a kdyby to neudělal, asi by přesáhl hranici 8 kg :confused: , tak má "jen" 7,96 kg :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženský,
hlásim se, že žiju :wink:
dodatečně moc díky za přání k svátku a dodatečně taky přeju zuzikovi, klárkám, domčům, petru a petulce
:wink: sjela jsem letecky, co je nového a hlavně okoukla fotky :wink: anet jsi ještě v kuse, tak přeju hodně štěstí, ať všechno jde hladce :wink:
u nás celkem všechno dobrý. minulý víkend jsem si vyrazila s partou z práce na MM koncert, my jsme tam měli penzion-takže v sobotu pěkná pařba a v neděli výlety-bylo to super :wink:
kuldovi vyrazily konečně 3stoličky a jedna 2dole, tak už mě přijde, že se uklidnil. teda né, že by to byla trága :wink:
minulýt týden jsem vyzkoušla kamarádky hlídačku dět(v září nebo v říjnu se asi vracím na 2půldny do práce), tak ať je rezerva, kdyby babičky nemohly, nebo já chtěla vyriantu-někdo přijde a pak hned ven :grinning: :grinning: bylo to večer, tak toho zase tolik nenahlídala, ale měla se ku kulišákovi fajn.
žádné kdovíjaké dovednosti nové nemá-pořád v podstatě nemluví, jen znakuje a ukazuje. ale nemám pocit, že mu nerozumím. teď se naučil zvuk, jako když se tlačí na záchodě(jsem ho motivovala na nočník) :grinning: a dělá to vždy, když jde někdo na záchod-docela sranda. předevčírem to udělal na ženy, které šly na záchod na vyšehradě-do ticha ten zvuk vypustil a my s vaškem dostali záchvat smíchu :grinning: :grinning: taky děsně schovává věci, ale naštěstí si pamatuje, kam je dal. třeba stačí říct po 2dnech-kuldo, kde je šroubovík(oblíbená hračka) a už nás táhne ke švíře za skříní atd.-docela prdel :grinning:

k fotkám:
petru, roubenka nádhera-kokořínský údolí mám hrozně ráda a tahle vypadá děsně romanticky :wink:
saji, krásný fotky dětí-mě se líbí ta, jak tam držíš domču na ruce-sluší ti to tam dost :wink:
kač, sjela jsem na opicích :wink: vikouš k nakousnutí, vypadá, že jste to hezky užili :wink:
katko, kikča je okatý otužilec-je fakt dobrá, že vlezla do řeky :wink:
zuzi, to nejlepší na konec . krásná dovča, krásný fotky-slina až na zem :grinning: ten balt by mě jako dovča nenapadl, ale teď už jo.

omluva za román.vlezu teď jednou za čas, tak mě to nedá :grinning:
19. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
šroubovík-šroubovák za ostatní chyby případná omluva-tahle mě kopla do oka :grinning:
19. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, já ty tvoje slohovky jednou za 14 dní miluju :grinning: ale fakt :wink: to musí být prča se schovávajícím kulichem, teď už by prásknul i ty klíče od auta v koši, co ? :wink: fajn, že zkoušíš hlídání, návrat do práce bude fajn, šla bych taky, ale u nás to je buď na 10 - 12 hodin denně nebo vůbec :unamused:
jinak mě by balt taky nenapadl, to vymyslel MM, jezdili tam za komančů jako děcka, pěkně do DDR :grinning: příjemně mě to překvapilo, skoro bych řekla nadchlo, příští rok tam asi pojedem zase, akorát tentokrát na Rujánu :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně by v životě nenapadlo jet na dovču do reichu,ale po zuzčiných fotkách jsem nalomena.........
19. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, do reichu :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, to jsi mě pobavila-slohovky nejsou problém, beru vše od pravěku a stejně mám pocit, že písnu prd :grinning: :grinning: prča s kulichem to je, měli jsme s vaškem letmý pocit, že máme doma génia, když na dotaz- kde je šroubovák? šel a vaška tam dotáhl-ale před tím mu teda nazul bačkory :grinning: :grinning: s tou prací to snad nezakřiknu, šéf se už měl ozvat-on je v tomhle fajn, pamatuje na matky :wink: já byla s našima v DDR poprvé u moře(a na dlouho) asi v 7letech. mě se líbil písek, ty místní domky(máš je taky na fotkách), jantar a i to moře-sice ledový jako prase, ale holt to bylo poprvé moře :grinning: dodnes si pamatuju hlášku nemčoura-das is meine stube! když jsme mu vlezli do té budky proti větru-ty mě fascinovali. úplně jste mě to připoměli, takže TM chápu. se mě líbil, jak se vrtal s klárkou v písku :wink: jela bych klidně. my měli mít alepoň všichni 14dná na šumavě(s výjezdama V.na hraní) a 4dny ve velehradu-sklípky, výlety, masáže-no a jedu v pátek na šumvau s mamutem(mámou)-V.nestíhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: nestěžuju, páč vim, že by rád, ale naštve to :frowning2:

léňa, mám úplně stejný pocit :wink:
19. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, das ist meine stube :grinning: :grinning: :grinning:
s tím chlapovým nestíháním to znám, člověk se ani nemůže zlobit, protože ví, že to holt jinak nejde, ale zamrzí to :confounded: tak si to užijte aspoň s mamkou, jednou ta dovča vyjde :wink:
šéfa si važ, to se hned tak nevidí, ale je chytrý, matky s dětma jsou prý nejloajálnější zamci :wink:
19. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, fotečky nádherné (až teď zpětně prohlížím). Taková dovča by se nám líbila - hlavně kvůli výletům na kole po památkách a tak, akorát to studené moře by pro mě nebylo. Musela bych oželet koupání :wink: Fotečky se povedly - krásná reklama pro cestovku :wink: :dizzy_face:

Katuš, Kiki se mi taky zdá dost vytáhlá a starší, ale fotky hodně zkreslují. Budeme zase muset něco podniknout :wink: Ať ji zase po delší době vydíme :dizzy_face:

Annet, tak tvá příhoda s papiňákem mě dost vyděsila. Dávej na sebe pozor! Hlavně, že se nestalo něco horšího...

Hvězdi, tak ten karambol, to je síla. Terka pořád taky něco vymýšlí. Dneska vylezla na zavřené pískoviště, dekl se povolil, ale naštěstí se včas zachytila a sjela po něm jak po klouzačce. Pořád vymýšlí blbosti. Na odrážedle už lítáme po celé dědině a už měla pár držkopádů, tak jsme se s MM shodli, že začneme dávat přilbu i na odrážedlo... Ono, kdyby to bylo jen o odřených kolenech, tak se nic neděje, ale občas na něm začne poskakovat tak, že se s ní otočí dozadu - zatím dopadla vždy na prdelku a zbrzdila pád na hlavičku rukama, ale jednou to nemusí vyjít...

Saji, tak nám ty háčkované čepky nějak nesedí. Teď jsem jí jednu chtěla koupit na pouti a sešlo z toho :frowning2:
19. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, dík :wink: dorazí i brácha a jsou tam kamarády s dětmi, tak myslim, že to bude fajn :wink: šéf tohle myslim otipnul dobře-známe se už hodně dlouho, ale mě si nejvíc naklonil tím, že mě nechal makat v těhu z domu-to mě bodlo..
19. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sajo, tady jsou čepky, ale něco mi tam chybí, jedna taková pěkná a pak jedna podobná těm růžovobílým, akorát větší provedení:slight_smile:)
http://veverunka.rajce.idnes.cz/cepky/
19. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe, verča se odmalička skoro nezměnila, vidím, že ten její charakteristický šibalský výraz měla už jako mimino :slight_smile:
19. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza : taky mám tvoje romány ráda. Pobavil mě zvuk tlačení na paní na Vyšehradě... :grinning:
Toník taky schovává, ale ještě jsem nezkoušela, jestli by něco znova našel. Asi ne, protože pití hledáme pořád.

taky by mě nenapadlo jet na dovolenou do německa, ale pokud tam není vedro, tak vlastně proč ne.
Já jen nemám ráda němčinu.
19. srp 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, jojo nezměnila, ale tenkrát po mě neházela lego a banány a byla fakt hodný mimčo:slight_smile:)
19. srp 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik : dnes jsem koukala na staré fotky ze srazů a docela jsem se pobavila, jak některé děti jsou úplně jiné a některé stejné.
Mi příde, že třeba Verča s Kuldou mají pořád stejný obličejík. A Tonda mi příde úplně divnej na těch starých fotkách.

Jako mě tohle období , co je ted baví. tonda je k sežrání (pořád ho okusuju :dizzy_face: ), jak nám rozumí a jak už dělá srandu atak, ale když jsem viděla fotku, jak leží v hlubokym kočárku coby miminko, tak se mi úplně zastesklo...

hold musim mít to druhé....
19. srp 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek