• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Holky, pořád tu straším.. posli jsou suproví a nic a nic z toho... holky je mezi váma nějaká, které se podařilo vyvolat porod jakýmkoliv způsobem, nebo si to aspoň myslíte? Zkusím :wink:
19. srp 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrun: už pracuješ na druhém?
19. srp 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet, no doporučuje se sex, skořice tuším, ale mě asi pomohlo celodenní gruntování, i když sem přenášela a někdy sem prostě porodit musela, takže nevím, zda zrovna to pomohlo.-)) Upekla sem ještě perník, sedla sem si večer vyřízená, po celodenní makačce a přišlo to polehounku:slight_smile:
Petru, no mě vetča jako mimčo přišla krásná, ale ted už se mi jako mimčo až tak nelíbí.-))))) Taky mi přijde divná na těch fotkách. Mám ráda i tohle období, ale Verča je vztekloun, mě se hrozně líbila jako malinký mimčo:slight_smile:) ona totiž hodně spala.-))))
19. srp 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: mi to nepomáhá :frowning2: jsem zvědavá kdy to přijde... je to divný pocit čekat až to přijde, už se ani trochu nebojím, už si jen přeju až je to tady :slight_smile:
19. srp 2009 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet:u mně možná břišní tanec,ale spíš ne :wink:

petru:nedávno jsem koukala na Tondu a říkala si že si je hrozně podobnej od miminka :slight_smile:
19. srp 2009 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet, mě porod vyvolalo celodenní pobýhání po nákupním centru, schody a úklid v jeden den, si to pamatuju jako dneska, byl to mazec a druhý den se jelo do porodky.... :grinning:
20. srp 2009 v 00:08  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet, já zkusila snad všechno a nepomohlo nic :wink: to dítě ven musí, člověk tomu sice pak už nevěří, ale fakt musí :slight_smile: teda nezkusila jsem ten příšerný nápoj s ricinovým olejem, co se tady kdesi doporučuje, to bych se asi poblila a pos.ala zároveň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem na tom byla jako Zuzik - nepomohlo nic - ani schody, ani sexík, uklízení, mytí oken...Nic...
20. srp 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: já jsem to zkusila a pos... a pob... jsëm se z toho a nic :slight_smile: do toho nejdu, ale dneska budu zavařovat lečo a musím uklidit skladiště(pracovnu) :wink: a poséct trávu a večer jedu zase k doktorovi, teda zase nějaký zástup a uvidím co mi řekne... Jáuž bych i znova šla do toho vyvolání. Ale je pravda, že takhle se vítím dobře, ale jak přijdou ty vedra za hodinu, tak končím...Už se těším na to malé :slight_smile: Prostě nepomáhá nic, tajně doufám že to má malé naplánované na večer, poprosím o Hamiltna a budu doufat.
20. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj jen načumuju a koukám co nového.. :slight_smile:

Jo a už nevím kdo se ptal co jsou to mumínci.. :grinning: tak takhle vypadají http://www.animsvet.cz/serial/253-muminci-tanoshii-moomin-ikka :slight_smile: je to moc pěkné už máme 3 díly a fakt to malou šíleně bere.. :slight_smile: ona je fakt nějaká závislačka jako nechávám ji dívat se dopoledne tak hoďku, max hoďku a půl, více ani ťuk :slight_smile: a to si vždycky vybere na co se chce koukat :slight_smile: už se dívá i na madagaskar.. :sweat_smile: :grinning:
20. srp 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jen nakukuju,nemám moc času,jeste balím veci na dovču.
pak mi dejte holky (kozimura nebo petulka) info o Annet až se jí miminko narodí ju?
20. srp 2009 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukla jsem na fotky,
kozinka: malá je fakt BOŽÍÍÍ , já z ní nemůžu, ty její ksichtíky, krásné oči - fakt se vám moc povedla :slight_smile:, vidím že Týnka má ráda vodu a houpy houpy stejně jako naše Kiki :slight_smile:

kozim: malá je superní na těch kolotočích, se divím,že se ani trošku nebála :slight_smile:
20. srp 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukam, ze Annet stale nic, tak drzim palce, at to brzy prijde. Ty horka jsou fakt umorny.

Zkoukla jsem fotky Zuzika a fakt nadhera - nikdy by me nenapadlo, ze u Baltu je tak pekne. Byla jsem tam jako mala s nasima a jediny, co si pamatuju, ze jsme ani jednou nevlezly do vody, chodily tam v teplakovych soupravach a jeli domu o tri dny drive, protoze brachovi nafoukalo do usi a dostal zanet....

Kozi: zavidim, ze se Tynka vydrzi divat na TV - u nas TV absolutni nezajem. Jako na jednu stranu dobry, ale co bych dala za to, kdyby ji to chvili zabavilo.

Zuza: to schovavani je u nas na dennim poradku, neustale hledam mobil, klice, penezenku a dudliky:slight_smile:

Musim vam napsat dnesni zazitek - pouze pro otrle a vy, co uz vase deti chodi na nocnik radsi nectete, protoze ja jsem lemra lina to dite ucit a pak to takhle dopada.
Dopoledne jsem Kacu vykoupala v bazenu a nechala ji nahou sedet na hracim koberci, co ma v kuchyni - sla jsem zatim ohrat jidlo, abych ji nakrmila. Ona si tam hrala a vypravela a najednou rev a leze smerem ke me - ke kuchynske lince (podotykam, ze od toho koberce, kde si hrala je to docela daleko - mame kuchyn vetsi nez obyvak). Bylo mi divny, ze leze a nejde a jak blbe vidim na dalku, tak se mi zdalo, ze ma po sobe nejaky fleky. Kdyz dolezla bliz, tak jsem to teprve videla zretelne. Kompletne se vysr.la na ten koberec - fakt to byla hromada - vcera vynechala. Omatlala v tom hracky, sama to mela snad i ve vlasech a jak lezla, tak to tahle za sebou - takze bylo na podlaze videt presne, kudy lezla. Tak jsem ji popadla - osprchovala a doted uklizela v kuchyni - koberec smrdi porad a to jsem ho vykartacovala a proplachla hadici a v kuchyni je smrad jako v zumpe. Fakt narez. Jeste, ze je hezky, tak muzeme byt venku.
:grinning:
20. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste mam dotaz: co davate detem k veceri? Kaca uz nechce delsi dobu kasi, tak ji bud dam chleba se syrem nebo to, co zbyde od obeda, ale posledni dobou nechce ani to. Tak nevim, co s ni.
20. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: super zážitek s hovňousem :slight_smile: ...... i to se stává :slight_smile:
malé dávám nekdy pečivo s nečím ,ale stejne vyžaduje mlíko, kaši...takže v tom pečivu s nečím se jen povrtá.
20. srp 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...

zuzich: super "román" - taky tě moc ráda čtu :dizzy_face:

del: fekal story dobrá :grinning: :grinning: :grinning: Já dala Maji spát s čistou plínou, asi za 10 min. jsem tam za ní šla a ona řádila jako divá a já cítila puch, tak jsem se jí ptala, zda udělala bobana a ona kývala hlavou a říkala "boban" :grinning: a ten teda byl :stuck_out_tongue_closed_eyes: , byla tam jen v tričku, tak jsem byla moc ráda, že si tu plínu zase nerozepnula, což je její častá zábava :wink:

annet: s vyháněním neporadím, já myslím, že až přijde správný čas a dítko se bude cítit dopečené, tak to prostě přijde :wink: , mně tu před porodem vždycky svítilo číslo 41tt :grinning: :grinning: :grinning: , takže bych nebyla ten pravý rádce....
20. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzich: a přeju, ať ti ta práce dopadne :wink:....ale co takhle zkusit Kuldovi sestřičku či bratříčka? :grinning:

Maji stále ještě nespí, asi dnešek bude zase jeden z dnů, kdy přes den nezamhouří oka :rolling_eyes:
20. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: děkuji, to ani Týnce nebudu číst aťnechodí s nosem nahoru.... jsem se až začervenala... :pensive: :slight_smile: :dizzy_face:

del: fekal story fakt nářez, úplně jsem si to dokázala představit :grinning: :grinning: :grinning: ale teda nechtěla bych být v tvé kůži, já už taky dítěti vybírala hovna až z vlasů... :grinning:

NO a k véči dávám kaši.. :grinning: Už ale nedávám normoš Sunarky a tak, ale ohřeju plnotučné mlíčko a dám instatní krupičku a do toho lčisku granka... takhle to malá miluje a jí každý večer, u když se koupe tak řve kaši, kaši kukukuku kaši (kukukuku=krupicovou :grinning:) :grinning:
20. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
del : síla :grinning: promin, ze se smeju, ale to má fakt grády.
20. srp 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenka : jako jo, ja tam ten jeho ksichtik vidim tak od druhyho mesice, nekde i od prvniho...ale ze byl proste takovej jinej, tlustouckej, mel ty mapy vlasku atd....
i kdyz ma porad svuj nos, oci a hlavne rty, tak mi pride uplne jiny dite.
20. srp 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet : jeste na druhem nepracujeme. Az pristi jaro, mozna driv, ale urcite az po novem roce.
Potrebuju nejdriv schodit min. 10 kilo. :sweat_smile:

No, my taky sexovali, mela jsem teplou vanu atd a porodila jsem 5. den po termínu, tak nevím, jestli by to trvalo dýl, kdybychom nesexovali.
Dodnes se divím, ze se mnou Frantisek chtel neco mit, kdyz vidim ty fotky par dni pred porodem (hlavne ty z vany :grinning: )

Anett : 28.8. je super datum :dizzy_face: , ale uprimne ti preju porodit driv !!
20. srp 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevěřím že někomu dítě vydrží koukat hodinu na telku :sweat_smile: Vandu nebere nic,Mumínky máme taky,mně se líbí ale jenom mně.
20. srp 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a zkoušelas teletubies? Verču taky nic nebere, ale toto jo:slight_smile:) A pak ještě tančí na znělku Mašinka tomáš co dávají pak. Dávaj to od 7 na barandově
20. srp 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky b leskurychlá rychlá help please příhoz hned děkujuiuuuuu
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3770097
20. srp 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
K VEČEŘI NAPŘ.:
kaše - krupicová, ovesná, pohanková, jahelná s zavařenina, skořice+med, skořice+kakao+máslo, rozmačkané ovoce jako banány, jahody, broskve a pod.

pečivo - chleba, rohlík, toustový chleba zapečený v toustovači, ale jen se sýrem a dětskou šunkou s paprikou bez kečupu. pečivo s - máslo+vejce natvrdo, vajíčková pomazánka, rybičková pomazánka, máslo+zavařenina, máslo+nastrouhaný sýr, gervais přírodní nebo s pažitkou, mazací sýr pro děti a pod. k pečivu dávám syrovou zeleninu jako rajské, okurku, papriku nedávám, páč se mi tím malej dusí... :confounded:

Palačinky se zavařeninou nebo s medem a skořicovým cukrem, ale to jen výjmečně, může to být i k obídku - díky Kozimurce.... :grinning:
20. srp 2009 ve 20:28  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě mě napadlo, pečivo+gervais smíchaný s rajským na drobno, gervais s mletou paprikou jako budapešť

žemlovka, mléčná rýže s ovocem

ty kaše nedělám instantní ale klasický obiloviny uvařené v mléku.

matky toho je tolik, že to ani všechno nevyjmenuju....
20. srp 2009 ve 20:30  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, tak Maji kaše vůbec nechce :wink:...ona vždycky chce to, co mám já :rolling_eyes: :grinning:

Jinak jsem včera zapomněla napsat, že Maji má úplně poprvé odřené kolínko, fakt trošičku, ale má :wink: Dneska se celé odpoledne ráchala v bazénku a vypadala to, že by tam klidně šupla i bráchu :grinning:, ale ten si hověl na dece....krásný den.... :dizzy_face:

leni: Maji telka vůbec nebere, vydrží jen na znělku večerníčku a občas na reklamy - je v tomhle doost pozadu, pamatuju, jak jste psali, že vaše děti jako mimina čučí na reklamy, tak Maji to má až teď :grinning:, ale né vždy... a pohádky žádné nepouštíme (na dvd jich máme hafo, zásobuje nás tím Maji prababička), nic nemáme vyzkoušeno, já nějak ani nechci, aby na tu tv koukala.....občas koupeme až po Přátelích, tak na ty koukáme a ona se směje, protože se tomu smějeme my - ona se dívá na nás :grinning:
20. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hodinu dítě u televize??? Tak to beru, naše malá čumí tak max minutu na fotbyl,protože je tam balon a nic víc, nechce :frowning2: a já bych to brala :frowning2:

Tak po kontrole. Asi všechny víte, že jsem si moc srpnového lvíčka... no jo, tak lvíček nic a snad aspoň srpen... Byla tam zase nějaká doktorka na zástup a prý jsem totálně uzavřená a mimi je hooodně vysoko a na porod to nevypadá ani náhodou. Že by to prý ani vyvolat nešlo.. A to mě od dubna strašili že budu rodit předčasně, jak mi zmizel čípek a pak zase narost a každý doktor mi prostě řekně něco jiného... ten můj je na dovolené :frowning2: Ale prá se nemám bát, že mně nechají přenášet jen do 4.9. pokud bude vše v pořádku. Já sem doma brečela jak malé děcko, taková bezmoc, tu váhu už prostě neunesu, nemůžu dýchat doma brečívám bolestí, bolí mně úplně všechno, já ty těhotenství fakt nesnáším...Manžel už má volno, protože už prostě svoje tělo nějak nezvládám a dneska tohle. Od pondělí budu co dva dny jezdit do nemocnici na kontolu, to je fakt super s tím malým děckem a bubnem, prostě se fakžt modlím aby doktorka neměla pravdu a já ještě dneska porodila. Mimi má odhad 3700+-300g takže to by stačilo.... no prostě holky pomožte, tlačte se mnou, zítra budu chodit schody dokud nepadnu, není možné že něco nezabere, najedem na sex 2x denně a všechno budu uklízet...a počasí mi fakt přeje :frowning2: Jak je možné že u malé jsem byla 2týdny před termínem otevřená na 2cm a to byla menší a teď tohle??? Nechápu... Musím říct, že to vyvolání 11dní před termínem mi bylo příjemnější i když to fakt bolelo, ale to každý porod určitě bolí.
20. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A všem děkuji za podporu :wink:
20. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a máme počůravací období - bohužel né jen Adámek.

Jsme konečně na základě mm pruzení koupili nočník a začínáme Adámka učit na nočníček, takže chodí celý den bez plíny a snažíme se to zachytit včas a posadit ho na nočníček, někdy to hold nevyjde, tak se počůrá na koberec a prochcal celou sedačku, takže jsem musela prát nejen potah, ale i sedáky, který jsou péřový, takže paráda. To by nic nebylo u malýho je to pochopitelný, ale to naše zvíře chlupatý je asi dotčený, že tady může čůrat Adámek a ona ne, tak se tu dnes 3x pochcala, ale jako že fest, to byli kaluže, jako by týden nečůrala, jsem myslela že mě trefí, tak nevím jestli to není tím, jak tu cítí čůrání od Adámka, že si to chce znovu označkovat jako svoje území..... :angry:
20. srp 2009 ve 20:47  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek