• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
annet. neboj, to půjde a určo to bude ještě v srpnu :slight_smile: - se s tebou klidně vsadím :grinning: Já s Maji byla taky furt zavřená a přišlo to náhle, kontrakce po 4 min. a otevřená na prst (přijatá do porodky) a malá byla asi za necelých 5 hodin na světě a u Domíska jsme byla otevřená a dr. mi 4 týdny před porodem říkal, že už to brzy bude a nic, v termínu mi říkal, že by do mě stačilo dloubnout a dítko by vypadlo...a nic..až pak najednou a byl to fofr :grinning:..tak neboj neboj neboj.....
20. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet bobišku, vydrž, zatni zuby a vydrž, ono to přijde až miminko bude připravené. Musí to být hrozné, to tě chápu, já se modlila poslední měsíc aby to už bylo za mnou, že tu tíhu neunesu, ale zvládla jsem to, ty jsi to poprvé také zvládla a teď to zvládneš taky, hooooodně odpočíve, když je tm doma ať se o malou stará převážně on, hlavně takovýho zvedání, přebalování, koupání, divočení a ty relaxuj s nohama nahoře, pij ledový drink a drž se holka.... :wink:
20. srp 2009 ve 20:51  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: já si taky myslím, že to bdue v srpnu, už aby to bylo :slight_smile: a doufám ve fofr, jako do blesku volat nebudu ale porodit v autě před porodnicí klidně :wink:
20. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teresko: vydržím to víš že jo, ale je to hrozné na psychiku... holky, já chci už už už
20. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet počkej, my ještě všechny budem čučet a ty taky, až nám přijde zítra zpráva, že máš krásné zdravé miminko... :grinning:
20. srp 2009 ve 20:57  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: :grinning: :grinning: :grinning: jak si z toho začínáš dělat srandu, tak to brzy bude :wink: - u mě to tak bylo :wink: :grinning: Holt budeš mít načančaný mimino, no :grinning:
20. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky: to jsem vám zapomněla říct.. :grinning: sem říkala té doktorce, že se mi to denska na tom ultrazvuku nezdá, že je to takové rozmazané a tak zjišťovala co a pak mi říká ne ne, to není rozmazené, to je obtloustlé to miminko :slight_smile: :grinning: a fakt... normálně je tlusté, tak doufám, že jak se narodí tak nebude, je to fakt cvalda na ultrazvuku :slight_smile: Saji: takže takhle se nám čančá :grinning:

teres: tak to by bylo příjemné překvapení :wink:
20. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: obtloustlé miminko :grinning: asi ho dobře krmíš :grinning: bude soutěžit s naším Domískem :grinning:
20. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet:najeď na vyvolávací režim a jinak nenaděláš nic :wink:
20. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: :slight_smile: ale Domi nebyl tlustý, je to chlap, ale to naše mimino už na ultrazvuku macek :grinning: kdoví, možná vás ještě trumfnem :wink:

Leni: dneska najíždíme :wink:
20. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: on Domi nebyl a ani není tlustý :grinning: :grinning: :grinning: - jako hubený není, to jako netvrdím, přijde mi normál - teď jako 6-timěsíční mimčo, no :grinning: ....víš, co se říká: tlustí lidé budou hubení a hubení budou studený :grinning:
20. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Vanda přežije všechno :grinning:
20. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: drž se!!!!!! ty jo jsem si přečetla tvoje trápení a docela mě to vzalo :unamused: :pensive: Úplně jsem si vzpomněla na sebe když jsem byla těhu a přenášela... ono to fakt není nic s medem, Petrun by ti taky mohla vyprávět a zuzík jak by smet, ale je pravda,že my jsme doma neměly druhého prcka... to musí být záhul, ale ty to zvládneš, pěkně 2x denně sexík jak jsi psala a uvidíš.. :slight_smile: Sousedi čekali mimčo a den termínu do toho dopoledne začli bušit a přímo při tom ups.... on jí říká, ty seš nějak mokrá miláčku.. ona si první myslela, že se počůrala.. :sweat_smile: ale byla to plodovka a už se jelo.. :slight_smile: porodila přesně na termín! :dizzy_face: Takže šťouchat šťouchat... i když je pravda, že u nás bylo šťouchání skoro furt ( mě to teda přišlo skoro pořád.. :sweat_smile: ) a přišlo mi, že ji tam Jarek asi zašťouchal moc.. :sweat_smile: :grinning: Příroda si to udělá stejně podle sebe.. :slight_smile: :wink:

saji: to bylo pěkné, tímhle tvrzením se vždycky s chlapem uklidňujeme, že přežije všechno.. :grinning: :grinning: :grinning:

leni: ale Vanda mi fakt nepřijde nijak moc baculatá, je krásňoučká, taková vyplněná, ale ne tlustá :slight_smile: fakt jí to sekne! :slight_smile:
20. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, nám ani šťouchání nepomohlo a Terka byla na světě až 11 dní po TP podle MS a 7 dní podle UTZ :sweat_smile:

Dobrou!
20. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jdu písnout-zítra razím s mámou a kulišákem na šumavu-tak se těšim :slight_smile:

ale mám den na hov.o :stuck_out_tongue_closed_eyes: jela jsem dnes ještě k našim, měla jsem nějak pocit, že tam musim zajet. při vítačce se psem jsem mu nahmatala boule(naši si nevšimli, je chlupatá a ne moc na mazlení). tak jsme hned zajeli na veterinu a má leukemii a k tomu ještě lymfom-šance žádná. jen se musíme rozhodnout, jeslti zkusit léčit nebo nechat. zatím je jen asi unavená a ty boule jí můžou vadit, ale nic jí zatím nebolí. je na prd-před rokem jsem přišla o psa já, tohohle jsem dala před 9lety tátovi ke kulatinám :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jsem z toho fakt mizerná, tak omluva za neveselo :unamused:

del, ta story s bobem je hustá :grinning:
anet, mrzí mě, že si tak vychutnáváš a držim palcáty, ať se mimčo vykulí brzo :wink:
saji, díky, snad to klapne :slight_smile: nám to nejde tak hladce, tak klíďo do práce můžu :wink: :slight_smile:
kozin, lena, muminky jsem četla, děsně mě bavily :slight_smile: mám nějaké dvd, ale kulich ho ještě neviděl-jeho zatim lasí pořád včelí medvídci, pepa a písničky-rád tančí :grinning:
teres, koukám, jak adámek dobře baští-kulich třeba skoro vůbec nejí pečivo a syrovou zeleninu-musim mu jí kamuflovat do teplého jídla, to jí nejlíp :slight_smile: ale různé doma dělané kaše dělám taky-k snídani a mají velký úspěch, tam vlastně taky jí hlavní část z ovoce-jinak ho nemusí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
leni, vanda přežije všechno :grinning: :grinning:

tak se mějte fajn a anet držim i palce u nohou :wink:
20. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpátky s fajn akce....
Zuza : to je moc smutný !!!Chudák pes , chápu, že z toho jste špatný. Tak hlavně aby neměl bolesti. :unamused:
jen jsem nakoukla a zase jdu.
21. srp 2009 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza:nechala bych pejska dokud ho to nebolí a kdyby trpěl,tak uspat. jsem toho názoru že léčba je jen trápí,bolí to a oni nechápou :wink:
21. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dik-ja se jen bojim, abychom chytli tu správnou chvíli :frowning2:

narvu věci do auta, dám kafe a jedeme-teda jestli to všechno do auta našlapu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
mějte se krásně :wink:
21. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: takže zašťouchávat s mírou :wink: Já pořád věřím, že se to rozjede, poslíčci jsou, tak jen aby se to rozhouplo
21. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet: drz se holka. K tomu ty vedra :frowning2: KDyz si zkusila vsechny vyvolavaky, tak dneska zkus lezet a nic nedelat, at pekne nastves mimco, ze to uz v brisku tak fajne nehoupe a ono se nastve a bude chtit ven... :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi: s pejskem mi to je fakt lito. A preji Ti krasnou dovcu. Uzijte si ji paradne :wink:
21. srp 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já vůbec nějak nestihám, 3 dny jsem tu měla neteře, teď do toho jsou v Těrlicku závody, takže dosti mazec, MM jsem viděla jen z rychlíku, bordel jako by mi tu bombu hodily, už jsem říkala, zapálit a utect... :sweat_smile: :sweat_smile:

K tomu mě uhání tchýně, že jsme tam dlouho nebyly :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Včera jsem viděla ty 2 dvojčátka, mají skoro 3 měsíce a 3,30 a je to samá kost a kůže, šišatá hlava a očička u sebe, no prostě jiná miminka než jsem byla zvykla u Natinky nebo u jiných prccích, jde vidět že jsou narozené ve 30tt..
21. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy :slight_smile:
Tak dítě spinká, já s malou dneska stihla poklidit celý byt, vyleštit všechny zrcadla, udělat pořádek ve stěně, povysávat, utřít prach, ještě jsme si stihli pohrát, peru už druhou pračku, jednu už mám suchou, navřeno mám ze včera, takže super :grinning: dneska odpo se chystáme do parku na dětské hříště, bude tam sestřenka s dvěma prckama (3 a 7 let) kámoška s dvěma prckama (3 a 8 let) další kámoška s prckem (rok a půl) a jedna s 4 měsíční holčičkou :slight_smile: takže se těšíííííím :grinning:
Jinak tady je zase HÁZENÁ v plném proudu, včera měli zahajovací ceremoniál, průchod městem, normálně se zastavila celá doprava, všude policie a my zrovna jeli dom od rodičů, takže se jelo fakt rychlostí blesku :sweat_smile:
No jako takhle mi ty házenkáři nevadí, i když je pravda, že je plné město cizinců, všude plno, plné restauračky, zahrádky, všude lidi, no strašné!!!!! Ale nejvíce mě štvou, že ty zápasy mají až do večerních hodin, my bydlíme asi 300m od házenkářské haly.. :rolling_eyes: a oni se vrací na koleje, kde spí a kudma chodí, že???? přesně pod našimi okny!!!!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: najebaní jak prasata, a to jsou fakt dětska okolo 15-20-ti :confused: My bydlíme v přízemí že... takže paráda a fakt větračku musím mít otevřenou v tom hycu to je nesnesitelné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera jsem na to zapomněla ale dneska si na ně nachystám kýbl s vodou, jestli budou dělat kravál, tak fakt ho na ně vyliju!! :rolling_eyes: To je každý rok to samé..... už mě to nebaví!!!!§ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: ty cekas uz Vanoce? :confused:
21. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjo hvězdi taky jsem se chctěla zepta?? :dizzy_face: :dizzy_face: Hele Koza jestli se nudíš tak dojeď k nám a můžeš uklízet nanovo :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu fakticky uklízet, dokud Natka spí. papa zatím..
21. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi, dibla: :grinning: :grinning: :grinning: vy jste kačeny! :grinning: to víš 14 dní čučím jak se ta špína sbírá a pak se to musí uklidit.. :sweat_smile: :grinning:
21. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky: já si myslím, že má malá zácpu, co na to??? Cpu do ní meloun ale co dál? děkuji za rady
21. srp 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet, vydrz!!! Za chvilku uz to bude venku :wink: . Chapu te, ja si pamatuju jako by to bylo vcera, jak jsem s kamoskou kecala v unoru (tehu) v DMku a po nohach mi tekly čůrky potu :grinning: a to bylo neco malo nad nulou. V tehlech vedrech musis byt vyrizena :confounded:
Viki ma taky zacpu. vcera nic a dnes jsme doslova porodily jedno tvrde hovinko. mela jsem ji svlecenou na podlozce, nohy jsem ji drzela skrceny na brisku a pozvbuzovala ji, at tlaci. Vzdy to povylezlo a zase se schovalo. Brecela u toho silene, bylo mi ji lito, ale nakonec jsme to dostaly ven :dizzy_face: - sorry za rozbor.....
koupila jsem hruskovou presnidavku a svestkovou stavu - snad to pomuze :wink:
21. srp 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
švestková šťáva jak píše kac

kaci takhle jsem toz Vandy dostávala když sem kdysi nasadila Nutrilon proti blití......už nikdy víc
21. srp 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni chvilkama jsem mela nutkani ji to vydloubnout prstem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: , jen abych kocicce pomohla.
21. srp 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek