• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
holky my s tím máme problémy pořád, nejlepší je odvar ze sušených švestek a z toho odvaru dělat všechno jak kaši, mlíko, tak čaj :wink:
21. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac:ono to vydloubnou moc nejde,se to občas dělalo v nemocnici :wink:
21. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky :wink: jinak u nás pošlíčci parádní a já prostě pořád věřím, že to bude lvíček :dizzy_face: ještě mám 27hodin :wink:
21. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet tak drzim palce, treba uz se to blizi :wink:
21. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele annet posli ve 40 tt?............tohle už mi tu napsalo víc holek a všechny z těch poslů porodily :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač : já takhle (jako Viky) trpěla pár dní před ...Sem u toho tlačení fakt brečela a bála se, že mi praskne voda nebo že vytlačím dítě :sweat_smile:
Šílená bolest. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
když o hovně, tak o hovně :grinning:
22. srp 2009 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
před porodem, tam mělo být..
22. srp 2009 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: taky bych chtěla z těch poslů porodit :slight_smile: pořád tu straším :frowning2:
22. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru ja trpela v tehu a i driv taky prisernejma zacpama :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Od porodu je to ok a presne jak ty, jsem se bala tlacit, abych neporodila do hajzliku :grinning: .
ja vim, z ceho tu zacpu asi ma. Jsem ji davala dost ovocnych stav a ty ji protahovaly. Ted jsem zacla davat jen caj a nemuze se vy.rat :confused: . Od vcerejsiho porodu hovinka zase nic. a to mela vcera hruskovou presnidavku a celou lahvicku svestkovy stavy :confounded:

annet, porad nic jo? no, do terminu jeste casu..... :wink:
22. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: zkus opravdu vyvařit ty sušené švestky! Uvidíš že to pomůže... no a taky nám pomohla malá lžička panenského olivového oleje, to bylo pro malou jednou vysvobození :wink:
22. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuji dodatečně za přání k svátku a opožděně dogratulovávám všem spoluoslavencům z posledních dnů :dizzy_face:

Já jsem furt v luftě, asi jako většina, nikam daleko necestuju, ale ani tak se nenudím :dizzy_face:

Ve čtvrtek jsme byli na Vřesině, na vyřádění supr, akorát nás tam štvali rodiče, co si v dětském bazénu umývali své dětičky od písku nebo jídla, přitom jsou tam sprchy i pítka s pitnou vodou, takže není s hygienou problém, tak proč zasírají bazén :angry: Aninka i kluci se skvěle vyřádili, měli jsme i Erika od ségry. A v pondělí jsem byla s děckama na skok na večerní vyčváchnutí na Čapkárně, tam to bylo teda všecko čisťoučké a nejlepší bylo to, že tam bylo večer už prázdno :dizzy_face: Ve středu jsme řádili doma, slavili jsme narozky od švagrové a můj sváteček, takže grilovačka a chlastačka. Včera zas jsem byla u kámošky, přijeli z Istrie, tak bylo fotek a zážitků :dizzy_face: a večer jsme s MM vytuhli u sousedů na malé chlastačce :slight_smile:
22. srp 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul: máš toho dost :slight_smile:
Holky, před chvílí mi skončily tak suprové bolesti, mi se to dneska snad ještě narodí :dizzy_face: :dizzy_face: kéž by, jdu dřepovat :slight_smile:
22. srp 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: že by? :dizzy_face:
22. srp 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: né, už tomu nevěřím a obrečela jsem to :frowning2:
22. srp 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet, ach jo, a já jsem Ti to tak přála :frowning2: Kéž bys to ještě stihla!!!
22. srp 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
S Anuškou jsem měla termín 17.3., strašně jsem chtěla rybičku a jak to dopadlo? Vyvolávačka 27.3., takže mám dalšího tvrdohlavce. Vojtík je kozoroh a MM s Aninkou berani :frowning2:
22. srp 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ještě máš šanci, s Vojtou jsem byla přijatá do porodky cca 20:45 a 23:45 byl na světe :dizzy_face: Tak kéž by Ti to takhle vyšlo!!!
22. srp 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: a zítra je taky ještě lvík nebo ne??? :wink: Za dva dny máš vlastně přesně termín! :slight_smile: Takže ještě dva dny vydrž, určitě čeká na své datum! :slight_smile:I když neměl jsi tam náhodou 22.? :confused:
22. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: annet si to určitě bude ten TP postupně posouvat, aby jí tam stále svítilo 40 tt a ne 41 tt :grinning: :grinning: :grinning:

annet: neboj, chlapi panny dokážou být moc úžasný.....já jednou znala lva a ten byl povahově děsnej :wink:, spíš taková převlečená ženská :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: :grinning: panna je taky krásné znamení! :dizzy_face: ale lev je lev... :grinning: dělám si srandu (já jsem lev.. :grinning: ), ono je to vlastně jedno, malá měla být ryba stejně jak psala Peťulka.... :grinning: měli jsme stejný termín porodu a nakonec i stejný vyvolávací termín, jenže mě ji začli vyvolávat o dva dny dřív než Peťulce a porodili jsme stejně ve stejný den.. :grinning:
22. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: tak ke mně by se zase nemělo moc hodit znamení ryb a býka a mám je doma oba :grinning: MM je blíženec, ten k mému znamení sedí...navíc táta je blíženec, náš pes u našich byl blíženec, náš Endy je blíženec....škoda, že jsem Domíska nemohla přenášet na blížence :grinning:, ale to bych byla pomalu jako slonice :grinning: ..nééé myslím, že chlapi blíženci mi už stačí, to znamení je v nich někdy příšerný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: jj, já měla v pasu 22. protože podle mně je to tak, ale doktor tvrdí 24. :slight_smile: tak jsem to upravila. Jo, já už si zvykla, panna je dobré znamení, jen blbě zní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: kozi: já jsem taky lev.

Petul: tak to bylo u malého rychlé :confused: JÁ chci taky rychlý porod, už se ani trochu nebojím, už úplně převládlo to, že chci aby vylezlo a nic víc :slight_smile: ¨

Saji: přenášet na blížence :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi: teď jsem hledala na hodně stránkách a našla jsem všude, že lev do 22.8. a panna od 24.8 :astonished: nechápu, někde uváděli že 23 je ještě lev...kde to zjistit?...
23. srp 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet, tak já nevím,koukala jsem teď do více horoskopů a je všude uvedeno, že lev je do 22.8. a panna od 23.8.

Jinak panna je můj otec a babička a nevím nevím, pokuď bych věřila znamením, moc bych ho nebrala :sweat_smile:

Ale ono je to stejně fuk :wink: Teď nehleď na znamení. Věřím, že už to chceš mít za sebou. Však si vzpomeň na mě. Mě nechali trápit 11 dní přes termín a doktoři v nemocnici mi taky nijak nepomohli s tím, že to mají rádi, když se porod rozjíždí nechat jít přirozeně bez vyvolání... Každopádně ven prcek musí. Přeji ti, ať je to nejpozději dneska večer :wink:
23. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: tak to fakt teď nevím.... jsi mi totál zamatotala hlavu, ale někde píšou to a někdo to.... ale já třeba našla že panna je od 23.8. tak nevím....
jinak když se na to podíváš z té nejhorší stránky, tak za 11 dní budeš mít prcka určitě u sebe! Je to dost, ale co už jsi si vytrpěla všechno tak 11 dní už je pohoda.. :slight_smile: Víc tě přenášet nenechají :wink: takže bych počítala s těma 11 dny a když to bude dřív, tak to bude jen a jen dobře :slight_smile: ale fakt je to lepší se takhle navnadit 11-ti dny
23. srp 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi, kozi: už jsem taky někde našla od 23. ale už to neřeším, už jsemto obrečela a nic s tím neudělám.
Kozim: 11dní néééé, já chci už, u nás je dneska děsně dusno, to jsou pak stavy, jsem hotová a ještě tchánovci se vrátili z dovolené, tak dneska z baráku nevylezu :angry: bože, jaký tu byl klid ten týden.. už je na čase jen to porodnice, až se jich zase zbavím na nějaký ten den. Je to zvláštní pocit čekat až to přijde, to jsem u malé nezažila, každý večer dju spát s tím, že mě to zbudí a každý den vstávám a nic :grinning: ale jednou to přijde a asi budu dost v šoku :grinning: od pondělí budu chodit na kontroly do nemocnice, to jsem ani nevěděla že se to tak od temínu dělá :confused: lepši porodit před termínem, manžel si bude musel brát co dva dny volno aby sme tam jeli, to je blbé, tak snad čeká na termín a nic víc :slight_smile:
23. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: a ty jsi jezdila na fifejdy nebo do frýdku?
23. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýý: mi už tam svítí 41 :confused: no je nejvyšší čas, možná bych měla vylézt na tu zahradu a buď mě střelí nebo porodím až zas uvidím tchána :unamused: :grinning:
23. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet, nikam. Můj doktor na to kašlal a vůbec mě nehlídal. Vzal mě na monitor až 9.den(v sobotu) a pak už mi řekl, ať jdu v pondělí do nemocnice. Při dalším těhu jdu jinam.
23. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim: to já byla ve čtvrtek a mi napsal zprávu že v pondělí do nemocnice a už mně přebírají a tak co dva dny. Naštěstí tam už bude můj doktor(ve čtvrtek tam byl zástup)a s ním se domluvím co a jak. Jako jezdit tam co dva dny, to je strašné, všechno volno letos mažel vybral na moje výjezdy do nemocnice :frowning2:
23. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek