• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
právě mi skončily od ráda trvající silné bolesti, nechtěla jsem to psát až to nezakřiknu a ... to by mě nenapadlo, že to přejde :frowning2:
23. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet:už je to blízko,bolesti máš často :wink: tipuju že do dvou dnů je to tady :slight_smile:
23. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, já bych tipovala, že v pondělí večer je prcek od Annet na světě :wink:
Annet, ještě dneska večer, nejpozději zítra ráno máš příjem v porodce :wink:
23. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
anet, já taky přenášela a co dva dny do porodky, dost vopruz.-)) ale určo v noci porodíš, držím palce. Jinak já mám 23.8 narozky a někdy jsem panna a něk¨dy lev:slight_smile:) Jak kterej horoskop to má, ale většinou to vychází nä pannu:slight_smile: na znamení nezáleží, i když Verunka je beran jako prase, taky sem chtěla rybu, ale Verča to o 4 hodiny natáhla potvora:slight_smile:)
23. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooojten holky :slight_smile: je nejaka nova tehule, a co je noveho??????
23. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky: díky díky, to jsem zvědavá jetsli vám to vyjde, já si říkám, jestli nečeká na termín, no kdo ví, každopádně vaše typy se mi líbí :wink:
shehe: všechno nejlepší k narozeninám!!!!
Tomi: možná že je, ale nevíme ještě o ní, co? přiznejte se
23. srp 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: ty jsi ještě tu? KOukej jet rodit :wink: :slight_smile:

Holky, ten přechod znamení záleží na postavení hvězd v ten daný den, takže každý rok je to jinak :wink: :slight_smile:

my tu dneska měli tchánovce a slavili s tchýní její 50tiny....nás pozvala na oběd, tak jsme si dali do nosu....navíc přivezla zákusky, tak budeme ještě k tomu tlustý :slight_smile:
23. srp 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: všechno nej k narozkám :dizzy_face:
23. srp 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: a jak je to letos, nevíš? kdybych to náhodou ještě stihla :wink: i když už to fakt neřeším, celý den mám pocit, jakoby se to blížilo, tak snad jo a když jdu jenom na záchod, tak cítím velký tlak na spodek, ráno jdu v 8do porodnice na kontrolu, tak jsem zvědavá jestli tam dojdu, nebo už večer :slight_smile: chci to mít za sebou a šití,to by byla krása
23. srp 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe, taky preju vse nej :wink:
23. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet, hod do alba jeste aktualni bricho.... :wink: nez pojedes.
23. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ty jmena? uz mate jasno?
23. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ááá. kač je zvědavá :slight_smile:

my na dnešek měli příšernou noc, Maji se furt budila a brečela, tak snad dnes bude spát....MM ve středu odlítá do Polska a vrací se v pátek, takže budu poprvé s prckama úplně sama :confused: ....tak si teďmusím děti předcházet, aby mi to nedali, až s nima budu sama, sežrat :grinning:, i když jednou jsem už ama koupala, nejdřív Domča a pak šla na řadu Maji.....normálně já koupu Domíska a MM Maji, jsme prostě tým, ale tři dny snad nějak zvládnem, týden by byl větší průser :sweat_smile:
23. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci: jména pořád nemáme :slight_smile: já totiž budu rozhodovat v porodních bolestech abych nemyslela na bolest :wink:
Mrknu na břicho a vložím nejpozději zítra.
Saji: zvládnete :sunglasses:
23. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet, neboj, nejpozději ráno máš příjem v porodce :wink: Zítra večer bude prcek na světě :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: nechci tě strašit, ale mě tu taky holky tipovali duben a Domi je až 6.5. :grinning: Žádná věštkyně tu není :wink:
23. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: ty umis potesit annet...ze usetris litr slivovice to ctu pokazde co jdu na kona :grinning: :grinning: :grinning:

annet: drz se holka!
23. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: :grinning:
Holky: já s tím počítám, že pojedu, mám uklizeno(relativně :slight_smile: ) a sbalenou tašku už táák dlouho . Možná je to naše malé jako Vanda a čeká na termín. To bylo dítě trefila termín, a s krásnou váhou a mírou a takové těhotenství :wink: Leni, já jsem strašně zvědavá na tvoje druhé těhotenství, jetsli to zase bude tak předpisové.
23. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, teda clovek tu 4 dny není a annet furt vcelku :slight_smile: myslim, ze srpen das, ale mozna az ten posleni :grinning: horoskop neres, dulezitejsi je ascendent, kde mas při narozeni mesic, to vetsinu lidi ovlivnuje vic nez vlastni znameni :slight_smile:

my se mely skvele, 4 dny na samote na chate bez vody a elektriny uprostred luk a lesu, klaros lital furt bosky, každý vecer grilovacka a to i za deste :slight_smile: měli jsme zustat dyl, byla to skvela cisticka mozku :slight_smile:

del, u nas je aktualne popularni vecere toust se syrem :slight_smile: kase mi neji od 10. mesice. hovnostory skvela, fuj fuj :grinning:

kac, chudak viki s tou zacpou :frowning2: klarku svestky stavi, pomaha mandarinka a mak, třeba na kolacku.

zuzi, uzij si dovcu a s pejskem je mi to lito :frowning2:

a jdu dospat dluh :wink:
23. srp 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet:Vanda pak několik měsíců řvala aby to vykompenzovala :grinning: ale můj porod bych ti přála :wink:
24. srp 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: :slight_smile:
Tak já tady pořád straším, ale dlouho nebudu. Jsem zpátky z kontroly v nemocnici a vrátil se můj doktor z dovolené, takže super. Říkal, že přenášet nebudu, placenta je zralá a mimi má už 4kila odhad, takže jdu zítra ráno na vyvolání. Chtěla jsem to nechat aby se to rozjelo samo, ale čekat se na to nebude. No pořád se ještě nebojím, pořád dokola mi probíhá před očima porod Natálky a modlím se aby to šlo rychle. Bohužel nebudu mít nadstandard na 6ti nedělí :frowning2: jsou plné, tak budu doufat, že se uvolní. Nástup mám v 7 a tabletu dostanu v půl8, takže stejně jako u malé a druhou v 10-11, to dám vědět, já pořád doufám, že se to rozjede hned a bude do hoďky venku,ale doktor říká, že to bude odpoledne, sakra, jednou bych chtěla aby neměl pravdu a zvítězily moje pocity.
24. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: zeby se ti splnilo srpnatko? :wink: Preji Ti at vse jde hladce :slight_smile:
24. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: jo to jo :wink:
24. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
annet: drzim palce, at je mimco brzo venku, budu na tebe zitra myslet :dizzy_face:
my byly dnes na ocnim, Lucka ma zanet v jednom ocicku, dostala kapky s atb. - myslite, ze muzeme ven?
24. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a problemy zacaly 10 den po priorixu, ze by reakce? :confused:
24. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci: já bych s malou šla pokud u vá není velký vítr a silné sluníčko. a děkuji a hlavně se mnou tlač :slight_smile:
24. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci: to nevím, jestli to může být z toho...naše malá kdžy sedne na kolo bez brýlí tak má oči rudé několik dní, možná Luci nafoukalo, nebo z toho sluníčka...
24. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci: me DR rikala. ze mezi 9-12dnem po ockovani muze nastat reakce. Tak asi jo...Taky si myslim,ze zanet neni z reakce...Spis z toho jak psala annet.
24. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: ja s ni ven na chvili pujdu :slight_smile:
neboj, budu ti pomahat taky tlacit :wink:
24. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci: :slight_smile:

Holky: já pořád brečím, jsem úplně hotová :slight_smile:
24. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek