• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Ty hormony, to je šílené. Já si pořád vybavuju jak to bylo u malé, jak najednou vylezla a položili mi jí na břicho a tak malinká byla a jenom moje, je to nepopsatelné co člověk cítí a teď to má být znova, tak jsme z toho už teď hotová, když vím do čeho jdu. No, zase brečím. Mám obrovské nervy, bych se nedivila, kdyby se to z toho rozjelo samo
24. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet takže zítra, jo? tak to na tebe budu moc myslet :dizzy_face: ale třeba se to rozjede ještě dnes, co ty víš....co dr. říkal na stav spodku, rány se otevírají nebo ne???

mjnači: bych řekla, že je to způsobené oslabenou imunitou po priorixu - jak tělo reaguje na priorix, může propuknout cokoliv jiného, ale reakce na očko samotné to nebude....
24. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava: mělo tam být "brány" ne rány.....
24. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anetko, drž se! Nevím, jak to budu mít s hlídáním, když tak by ses buď zkusila zeptat, jestli jim tam takové dítko jako je Terka nebude vadit (neboj, je zdravá, nepčiká, nekašle, nemá rýmu :wink: ) nebo bych poprosila kámošku. Ale jak jsem to tam před rokem poznala, bylo jim to celkem fuk :wink:

Zatím pa! Jdu sekat zahradu. Terka spinká - je to malý andílek :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet, drzim palce, at jde zitra vse tak jak ma a hlavne rychle :wink:
24. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky: děkuji, budu podávat info :slight_smile:
24. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet : znám hodne lidi, co se jim to rozjelo samo den pred vyvolanim nebo ted den....tak drzim palce, at uz to bude samo nebo s pomoci, at je vse OK a jde to rychle.
:wink:
24. srp 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: taky držím palečky ať je to rychlé a jste ty i mimíšek zdraví!!!!!! :dizzy_face: už se moc moc těším na zprávičku že je prďolka na světě :slight_smile: a taky na fotečky!:dizzy_face:
24. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky: já mám tááák drsné posly, nervy pracují :slight_smile: že se to snad ještě rozběhne samo :confused: kéž by. Tak já jdu spát, zítra mě čeká perný den. Opatrujte se mi tady a já se budu ozývat. ahoj
24. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet:držím palce na zítřek,bude to rychle :slight_smile:
24. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet, moc bych ti přála, kdyby se ti to samo rozjelo ještě dnes. Držím pěstičky :wink: A čekám na zprávy :wink:
24. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je na prvním videu? Viděla jsem jen jakýsi obrys. mmch,dobrej hit na tom druhým :grinning:
24. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se z toho dítěte potentononc........mi nesla hračku a prej "nešu nešu koledu" :sweat_smile: toje z toho jak jí máma hodiny něco recituje :grinning:
24. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet : drzím palce , at je to rychle a moc to neboli. :frowning2:
24. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, koledu :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, Vanda je řízek - to je teda šikula, ze uz recituje :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nevím, co mi ten foťák blbne - jedla tam. ALe tak, že pochopila, že jíst se má lžičkou, takže když jí něco spadne, tak to dá na lžičku a s lžičkou do pusinky :wink: Štve mě to, protože to druhé video je točené hned po tom. Budu muset šetřit - chci už kameru.
Jj, pořád si to zpívá a mě tím vždy nakazí :sweat_smile:
25. srp 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne...

v rychlosti zpráva od anety: tvrdne jí břicho, 1. tabletu dostane mezi devátou až desátou a taky dostane epidurál, doufá, že se to rychle rozjede a že to bude brzy za ní.... :slight_smile:
25. srp 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: Terka je na tom druhém videu boží :grinning: ...mi připomíná tu naši cácorku....

leni: babi Vandu už učí koledy? :grinning:
25. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: :grinning: :grinning: :grinning:

Annet: drz se, preji ti at to jde rychle :wink: myslime na Tebe...

Saji: dik za zpravy od Annet :wink:
25. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo tak to má super, kontrakce ještě nemá a už ví, že dostane epidural.. :wink:
25. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, díky. Ju, je to malé éro :dizzy_face: Když jí nerostou zoubky, je to zlatíčko ukecané. Jsem za ni ráda. Teď si pořád zpívá to, co na tom videu a já si nemůžu vzpomenout, kde to mohla slyšet :sweat_smile:
Bobiš Annet, tak jsem na ni myslela, ať se jí to rozjede samo :frowning2:
25. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: mrkla jsem na videjko, malá superní jako vždy :slight_smile: :dizzy_face:
Taky si vám děti pořád zpívají jo? :grinning: tak to jsem ráda, mě malá totiž pořád huláká :grinning: :sweat_smile: a nejradši to má ve velkých obchoďácích, tam se to krásně rozléhá.. :grinning: :grinning: :grinning: no prdel fakt :grinning: my zase zpíváme melodii z hello kitty :grinning: a pak si zpívá Chňapíka jinak na všechno tancuje ale fakt na všechno už se těším na svatbu, jak tam bude kalit.. :grinning:
25. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje pořád recituje, ale neni se co divit,moje máma jí říká básničky od narození a vydrží to několik hodin :sweat_smile:
25. srp 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Maji nerecituje ani nezpívá :pensive: , já se svým hudebních hluchem a falešným zpěvem dětem nezpívám, bych je jinak poznamenala na celý život :grinning: - tak třeba bude po mamince :sweat_smile: , ale básničky a říkadla melu furt a Maji si jen řekne, kterou básničku chce další (řekne většinou první slovo jako paci, kolo,...), proč by se namáhala, když mele matka :grinning: Ona hlavně všechny diriguje, kam si má kdo sednout, co má kdo dělat atd. :grinning:, to jí fakt jde :grinning:

Teď Maji sedí na puzzleti vedle ležícího Domíska a normálně se spolu baví, výskají....a nahlas se smějou (doják teda šílenej), chtěla jsem jít k nim a Maji mi řekla "běž" a ukázala na židli od pc a pak přidala "hačí".... :angry: :grinning:

ZPRÁVA OD ANNET:
Annet má píchnutý epidurál, bolí ji místo vpichu od infuze a berou jí záda kvůli epi....odešla jí zátka...poslední sms (před chvílí) byla, že má stahy co 5 min. a že se to zvládat, že začne se sprchou.... :slight_smile:
25. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za přání k narozkám:slight_smile:)
Annet držím palce, at je to rychle a všechno v pohodě a bez šití:slight_smile:
Leni koleda dobrá:slight_smile:)) Já vzhledem k tomu, že Verče trvá už děsně dlouho ukázat jeden prst na otázku: kolik ti je?:slight_smile:) tak jí už učím že dva, než jí dva budou, akorát do dotrénuje:slight_smile:))))
25. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik ti je je super :grinning: hele a neukazuje fakáče?

u annet to vypadá dobře :slight_smile:
25. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem naučila Vandu říkat Já holčička Vanda...........ve fonetickém překladu to vypadá tak "já hočita Andááááááááá" a píchá si do hrudníku ukazovákama.
25. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek