• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
sajo:to bych chtěla zažít že mně dítě pošle k pc :grinning:
25. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: to je krasne :wink: Musi byt suprovi... :wink: Tomu rikam vychova. U nas to je opacne. JAk sednu k PC je kraval a BEtt si vyzaduje pozornost.

Vcera jsem sla od svagrove a Bett nevim co se stalo, ale dostala hysterka. Rvala na lesy, sousedi koukali. A nehla jsem s ni ani po dobrem ani po zlem. Nevim co to melo znamenat. Ale ta silena ostuda.. :sweat_smile:

tyjo, to abych dala do lednice sampuz :wink:
25. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni fakáče neukazuje.-)) ale na začátku sem jí učila (už je to několik měsíců - tohle se nějak neujalo:slight_smile:) Verunko kolik ti jě? A Odpověděla sem si: jedna a ukázala pěst a vyndaným palcem:slight_smile: a ona bud ukazuje neurčito a nebo prostě palec s ukazovákem, takže trénujem rovnou na dva roky:slight_smile:))) Jako holčička Vande je vtipná:slight_smile:)) Verunka je tak daleko, že říká máma a ukazuje na sebe:slight_smile:)) Takže u nás tohle možná projde až bude chodit do školky, to už snad nebude máma říkat sobě:slight_smile:)))))
25. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: tak Vandě pořiď bráchu :grinning: :grinning: :grinning:...jsem jí pak bráchu sebrala na kojo, jak jsem ho zvedala, tak ona na mě mrkla a ukázala na puzzle a řekla "bá hají", tak jsem jí řekla "nene, bá hami" :grinning:

shehe: ukazovat věk je super, to mě teda nenapadlo jí to učit....uvidíme, ona se "kraviny" učí děsně rychle, ale seriozní věci dělat nechce :sweat_smile:

hvězdi: hysterák není ostuda, kdo měl dítko, pochopí....já jen nesnáším reakci ostatních (dědy, tchýně,..), začnou na Maji šišlat a rozmazovat ji, jakoby brečela bolstí či co a nechápou, že se vzteká a že se má nechat vyvztekat :rolling_eyes:

A už vím, co má Maji asi po mně - nesnáší, když jí někdo říká, co má dělat (krom mně a MM)...tchýně tu v neděli furt: Maji, koukni na mě (chtěla jí furt fotit :rolling_eyes: ), Maji sedni si tady,....a ona udělala vždycky opak s takovým šklebem, no děs - celá já :grinning: tak nevím, zda mám být ráda nebo se začít proklínat :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: ty jsi měla nározky, jsem si ani nevšimla.. tak opožděně vše nej! :dizzy_face:

annet: drž se! :dizzy_face:

My taky pilujeme Kolik máš ročků :grinning: Malá ukáže jeden prst a řekne či :grinning:
25. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: Maji neříká "paní", ale všechny ženský (v časopisech, v reálu hlavně s dětmi - jiný neoslovuje) jsou "máma" a všechny starší ženský jsou bába, tak se občas bojím, aby nějaké paní ve městě neřekla bába :grinning: :grinning: :grinning:...a taky umí spojení "bába blééé", to vymyslela sama potom co odjela tchýně.... :pensive:
25. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: to jste o 2roky napred :grinning: :grinning: :grinning:

saji: presne. A nepochopi proste, ze ma hysterak, at ji nechaji. A nesnasim pak jak se na me pak divaji jako na tyran matku :angry:
25. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem Maji spát, udělala "pápá" bráchovi a teď furt v postýlce křičí pápá....

Jinak mě moc potěšila tchýně - dostala od nás obrázek, co Maji nakreslila, to se jí líbilo asi ze všech dárků nejvíc, prý si to dá za rámeček, já na to dopsala "pro babičku k 50tinám od Mariánnky a Domíska", tak jsem zvědavá...pak dostala od MM takovou tu babkovskou silonovou zástěru (určo víte jakou, byla to práce ji sehnat) ve vel. XXXL se slovy, že když ona kupuje hrozný šaty pro 10tiletou Maji , tak tohle má taky do budoucna, že prý do ní jistě doroste :grinning: , byste měli vidět její škleb a hned odvětila, že jí dá svojí mamce (babičce)...a to se nas.al MM, že prý zda máme taky rozdat dárky, co od ní děti dostaly...prý rozodně ne, ona v tom prostě nevidí rozdíl :rolling_eyes: , tak jsem zvědavá, zda si ji nechá.....no a pak se na můj popud - sama jsem je vybírala, MM se se mnou hádal, že se kupovat rozhodně nebudou - pro ní koupili naušnice z bílýho zlata a snad se jí líbili, hned jsem jí je musela navlíknout do uší.....MM je na mě naštvanej ještě teď kvůli těm naušnicím, on totiž k 25tinám od svojí matky dostal čarodějnici na houpacím křesle, co se šklebí :rolling_eyes: a jinak nic, tak očekává, že oba teď k 30tinám dostaneme opět takové p.čoviny .....ale přece jí to nebudeme vracet, ne? tchán od nás dostal k 50tinám stojací lampu, tak by bylo blbý s tchýni vyběhnout....a já jí je dala ráda, i když jsem asi blbá - no, jsem :pensive: , ale nemůžu si pomoct....fakt počkejte na říjen, to tu budu na sebe nadávat určo, že jsem blbáááá a co jsme krásnýho dostala, protože to mám právě ty 30tiny :grinning:
25. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězd: já už na okolí kašlu..je to moje dítě, MM občas váhá a vyměkl by (on by ji totiž strašně rozmazloval) a říkám, raději teď pár hysteráků třeba na celý město, než pak dítko spratka :wink:
25. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Furt myslím na anetu, zda už jedou do finále, když nepíše......jdu jí písnout...obě děti mi spí - lahoda
:dizzy_face:
25. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: tyjo super napad s dareckama. To ma babicka od MM ve zvyku. JSme prisli k MM tete (dceri od babicky) a koukam a tam zehlicka co jsme dali babice k narozkam. A babi do dnes zehli tou svoji starou. :angry:

ja ted shanim originalni darek pro sestrenku na svatbu. A nejakou kravinu. Tak jsem si rikala,ze jim zabalim kondomy, tehotensky test a dudlik :grinning: Nebo co jineho? Ja nemam zadny napad :unamused:
25. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, Terka si zpívá často - občas zpívá, občas jen tak pobrukuje. Jak píšeš o těch obchoďácích, tak teď jsme byli v jednom bazaru (zháněli jsme kotouč do pily) a ona dělala na vše: "Júúúúúú!!!!!!! Jééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AAAAAAAAAA" A to tam bylo hrobové ticho :sweat_smile:

Shehe, ty jsi číslo - co když se to naučí ukazovat dřív? To pak bude lhát :grinning: :grinning: :grinning:

Tak Terka si říká MIMI, já jsem Mami,maminka, MM je tatí, taťka (jak to řekne, učůrávám) a tatínek, babi je babi, babika (nevím, proč to "č" vynechává), děda je deda, dedik, dedoooo, Besinka je Besi, Besinka, Benovi říká Bem, pak oslovuje všechny psy v okolí - Beli (od kamaráda Ádě) a Miu (od sousedů). Všechny ostatní ženské jsou buď Pamí (všude cpe "m" místo "n"), nebo tety a chlapi jsou tety (strejda ji nějak nebere) nebo pam. :grinning:

Kozi, Terka si číslovku či taky oblíbila -miluje, když jí měřím teplotu, tak hlásí, že má čičet či :grinning: (bobišek můj podchlazený)
25. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem napsala dlouhý příspěvek a spadl mi net :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: no, bylo to o tchýni, tak asi kvůli šmírákům už mám držet pusu :pensive: - osud zasáhl :wink:

Ale něco zopáknu - ona furt říkala, že si dětem bude kupovat, co chce (skoro samé píčoviny a dárky za 39 kč :rolling_eyes: ), tak teď koupila Maji k Vánocům tolo domeček, asi zapomněla, že jsme jí už několikrát říkali, že ho máme a MM jí ustavičně opakuje, že by se měla zeptat, co děti mají...měli jsme ho k Vánocům s vláčkem, pak další dostal Domi k narození od neteří, tak jsem ten náš prodala a koupila za to auto s přívěsem a koníkem, takže tohle už by byl třetí tolo-domeček :grinning: , ale už ho tchýně udala, nejvíc nás štve, že když už koupí něco pořádnýho, že to děti mají :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...pak taky Maji k svátku prý koupila říkadla - tři leporela v sadě a my jí řekli, že to doma už dávno máme od MM babičky....tak byla děsně naštvaná a dotčená, že jí to její máma všechno zkoupí...snad už přistoupí na to, že by se s námi měla radit.....
25. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vás tak trápí tchýně či vlastní rodiče? Občas je to všechno pěkně postavený na hlavu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

hvězdi: dárek dle mého super - mají mimčo v plánu, nevíš? jen aby už nebyla těhu :grinning:
25. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, však víš, jak je to u nás. Už to tady ale nepíšu - šmíráci mají pořád pohotovost a já mám pak větší peklo... :rolling_eyes:
25. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: já byhc tohle klidně řekla tchýni do očí, ale ona by stejně moc neposlouchala.... :pensive:
25. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, ono je to u nás stejné. Vždycky budu za tu nejhorší, ale už nechci peklo. Mám toho už dost :frowning2:

No nic, jdu se věnovat té naší breberce :dizzy_face:
25. srp 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas je to na dlouhy roman, ale vycuc: :grinning:
svagrova nam dava hracky a veci po klukach (tak bett ma cely vozovy park a tak) a tchyne automaticky asi bere,ze to je i od ni (bydli spolu) a bett nekupuje nic. Kdyz mela rocek,tak ji dala penize. Me to dost stvalo,protoze penize to je super pro nas, ale co ma z toho Bet,ze? Tak se ani nenamaha neco vymyslet pro holcicku. K Vanocum ji dala plysaka a maleho mini skritka, ktery ma tak male soucastky,ze jsem to musela schovat. Tot vse. Jako ja nechci aby nas zahrnovala darama, ale kdyz uz neco koupi, at to je k cemu...Na to MM je taky haklivy. On nesnasi neucelne veci...
25. srp 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak anet stále neodepisuje, takže asi rodí či si už užívají miminka :slight_smile: Teď se už jen těšit na tu "vrcholnou" sms :wink:

Maji teď po spaní předvedla parádní hysterák :pensive: - asi zuby - má fut jen ty jedničky)...včera to bylo to samé, dnes ale horší o 100%....jak je teplo, máme otevřená okna, tak to musela slyšet celá ulice :rolling_eyes: a už je zase v pohodě, pomohlo jen pevné obětí....škoda, že nemůžu dát frťana, pokud to zítra bude horší než dnes, tak asi začnu "chlastat" :grinning:
25. srp 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se skoro trefila.... :grinning: :grinning: :grinning:

Zpráva od anett:

TAK A JSME KOMPLETNÍ! :slight_smile: MÁME ZDRAVÉHO KLUKA! NARODIL SE DNES 25. SRPNA 2009 V 15:58. VÁŽÍ 4040 G A MĚŘÍ 51 CM. JMENUJE SE DOMINIK FORGAČ.

Takže anett - velká gratulacéééééééééééééééééééééééééé a Dominičkovi do života jen to nej !!!!!
25. srp 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeee, další dominik :slight_smile:
annet, moc gratuluju, je to kus chlapa :slight_smile:
sajo, diky moc za info :slight_smile:
25. srp 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: moc moc gratuluju a Dominikovi jen to nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet mi psala sms tak ještě jednou.........gratuluju moc,doufám že to dobře zvládla a uznávám že Dominikové jsou kusanci :slight_smile:
25. srp 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet veliká gratulace:slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi už taky Anetka psala. Je to šikulka! Ve čtvrtek se za mamčou i Domískem chystám, tak pak dohodím foto a maminku s Domískem pozdravím :wink:
25. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: já doufám, že Dominika od anet uvidím na fotce dřív :sweat_smile: - slíbila, že JM bude posílat fotky meilem....se s váma o něj podělím - zatím nic nedošlo....
25. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ať Ivo nechlastá a navalí fotos :grinning:
25. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přetlumočím zprávu od Anety (se mi to nechce opisovat :sweat_smile: a navíc tu na mě čeká ještě žehlení..): od půl 12 prý měla obrovské bolesti - co 5 min., epi prý nezabral, jak doufala. V půl třetí byla na 5 prstů, ve čtvrt na 4 už na 10, ale malý byl furt moc nahoře, tak jí dr. skákal po břichu...prý má velký nástřih, ale potrhaná není, šití byl prý mazec....malého dostane až zítra, motá se jí hlava, tak mu nechce ublížit, prý je z něho hotová, jak je maličký a křehký a nějak prý neví, co s ním :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet obrrrrrrrrr gratulace k Domískovi.... a hlavně tatínkovi že to v pořádku s maminkou zvládl... :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
anet, od nas taky jedna gratulace a prani vseho nej... :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek