• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Annet : moc gratuluju k narozeni Dominika !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet: gratulujeme!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dominik - moc krásné jméno! :dizzy_face:
26. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=442292

Dominik od Anetty :slight_smile:), tak tetky kuk na něj :slight_smile:)
26. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annte: posilame taky moooc velke gratulace...Domisek je NADHERNY!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
26. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: ty jo, takové mimíško! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásné!!!!!!
26. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : díky. Hezké miminko. Už se těším, až budu mít taky. :wink:
26. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, tady je mrtvo....kde jste???

Petru: myslíš, že váš další potomek trumfne v mírách Toníka? Já se totiž docela děsím, že by naše potencionální třetí dítko trumflo Domíska :grinning:, to by byl mazec :grinning: Ale občas mám teď pocit, že už jsme prostě komplet, jak to psala Anneta, tak nevím, zda nějaké třetí dítko bude :confused: ...protože bychom chtěli děti po sobě a pokud byhcom se odhodlali pozdě, tak byhcom chtěli zase dvě po sobě - nejlíp kluka i holku, aby si prostě mohli spolu hrát, ale to nevím, zda by moje tělo ještě dalo....to jsou úvahy, co :grinning:
26. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co jste dnes vařily? Mně už dochází inspirace :pensive: ..my měli včera uzené s brkaší, dnes rýží s čínou ze soji (MM ji miluje) a na zítra tápu....
26. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě nám dnes dorazila super knížka pro Maji k svátku - fakt jsem do ty knížky zamilovaná, je super, jsem zvědavá, zda ji vydržím schovávat až do svátku :grinning:
http://www.beletrie.eu/knihy-deti/knihy-nejmensi/prvni-slova-na-venkove.html
26. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo já dnes zkusila hokus pokus a mnam:slight_smile: Králíka uvařit ve vodě, z vývaru polívku. Pak orestovat cibulku a mrkev, zalít vývarem, přidat zakysanou smetanu (dala sem nízkotučnou), zahustit moukou, osolit, rozmixovat aby byla hladká. A jako je to fakt dobrý. K tomu těstoviny. Případně do omáčky nějaký koření, ale já to měla bez a i tak to bylo dobrý.
Mě z těma mimčama dáváte, bych chtěla taky hnedka čerstvý mimčo, ale já si teda asi počkám:frowning2:
26. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : já mám podobnou knížku a používám jí jako předlohu pro modelování z marcipánu.
Napadlo mě to v obchodě. Zatím jsem podle toho dělala mravence :grinning:

budu se opičit a koupím i tu samou co ty. :wink:
26. srp 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: nemá růžový obal? Nebo jakou máš? Já tuhle právě viděla u neteří a řekla si, tuhle děti prostě musí mít - je úžasná a fakt i pak jako skvělá předloha pro modelování z platelíny a tak....ještě tam měli jednu - s růžovým obalem, ale já se bála, jak ta vypadá uvnitř, aby to nebyla ta samá jen s jiným obalem :sweat_smile: ....tahle je fakt super a Maji byla u neteří nadšená - jako já :slight_smile: - je tam vše a na ukazování, povídání si a tak super :grinning: Doporučuju všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji : já se obávám, že naše druhé dítě bude větší než Toník :frowning2:
Já jako miminko měla 4600g :sweat_smile:
jako budou mě asi hlídat, Tondu mi už taky chtěli vyvolat, aby ještě nedorostl (naštěstí den před kontrolním UTZ jsem začla rodit sama), ale já vyvolávačku nechci...
Ale zase lepší vyvolávačka než mít císaře s pětikilovým miminem. :sweat_smile:

hele, kamarádka má 9 letý dvojčata, skoro dvouletou holčičku a k ní teď dvouměsíční miminko. Taky chtěla k tý holčičce ještě sourozence.
A je to super. taky mají domeček. Dvojčata jsou samostatný atd atd.
Já myslím, že je to takhle super. Taky by se mi to líbilo, kdybych začla dřív (ona začla ve 21) a měla větší byt.
Já budu ráda za dvě a když budou dobré podmínky, tak za tři, ale 4 bohužel nedám. myslím, že bys 4 zvládla v pohodě.
26. srp 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ta kámoška má dvojčata kluka a holku a pak holčičku a chlapečka :slight_smile:
26. srp 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky tak se po delsi dobe taky ozyvam a hlasim ze zijeme a mame se dobre,jen dneska mel Matej tak napuchlou dasen/ stolicka/ ze sem si rikala jestli mu tam nahodou neroste kopacak...des...je ted protivnej, chce maminku a tak...zitra chcem zajet do zoo, petulko si tu?myslis ze by slo abysme sli zase zadara?..asi ti pisnu do osobni.. :wink: :slight_smile:
26. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,
přidáváme se ke gratulacím Annet a přejeme, aby Dominik pěkně rostl a dělal rodičům jen radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, koukám, že Anett už má klučinu. Veliká gratulace i od nás!!!!!

holky, je tu někdo, komu dítko spí ještě 2krát denně?
27. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pamuk, nám tak Terka spala ještě před měsícem, pak 14 dní nespinkala přes den vůbec a teď spí jen 1x po obědě 2 hodiny.
27. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pamuk: bett uz spi taky 1x po obede. Tak 1,5h-2h. Zalezi.

saji: jak se dari annet po porodu?Psala Ti?

Holky, kde zmizla Ewuska a Janinka? Jako vdane pani se s nama uz nebavi? :grinning:
27. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...

my máme dneska doma uřvanýho Domíska, když se nemazlí a netulí s mami a to samé Maji - takže super den :grinning: A to nás - pokud přijede MM brzy domů - čeká u Maji poslední hexa.....

hvězdi: Annet psala, je moc spokojená, šťastná, už jsou s malým sehraná dvojka :dizzy_face: ...Natálka je prý trošku nervozní, když malý brečí a říká mamince, ať mu dá jíst :dizzy_face: a prý si do něj píchla prstem :dizzy_face:

pamuk: Maji spí už strašně dlouho jen 1x denně a to max. 2 hod., někdy nespí vůbec....ale dneska spala do 8:45, ale Domi ne - ten už hulákal od sedmi a chtěl si povídat :slight_smile:
27. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pamuk : Toník spal dvakrát denně ještě před necelým mesicem, ale ted uz taky ne. Ted spi vetsinou 2 hodiny, nekdy 3, ale nekdy taky jen 1,5, je to ruzny.

hvezdi : a Misak 74 tu taky dlouho nebyla. :unamused:
27. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pamuk:dávno ne :wink: asi od 10 měs jednou denně

Dominik je krásnej :slight_smile:
27. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: super rodinka v profilu :dizzy_face:

hvězdi: Bett je teda horolezec....

Já mám dneska nějak blbej den, venku jsme málem zkolabovala - mi MM musel jít koupit pití :pensive: , nějak mě to vedro už prudí....a Domi stále prudí :frowning2: - snad taky jen vedrem - a teda prdí šíleně a smradlavě :grinning: :dizzy_face: (ale komu prdy voní, že? :grinning:), Maji má za sebou prohlídku na roce a půl (10,85 kg a prý 77 cm - dr. má blbě metr od země , :rolling_eyes: ta :grinning: - takovej prcek teda není, měřili jsme ji pak doma s MM a má asi 86-87 cm cm...naše dr. je celá ujetá :rolling_eyes: :angry: a jen se zeptala, zda mluví a chodí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a taky stále nemá uzavřenou fontanelu, prý ještě na špičku prstu, máme kapat vigantol......injekci dostala u mě v náručí a ani nekvikla, beruška....já se tak děsím, že bude mít nějakou reakci....jo a pozvala nás na zarděnky :angry: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to 22.12., tak jsem jí rovnou řekla, ať na tenhle termín zapomene, že měla šílenou reakci a že si nemíníme tímhle kazit Vánoce, tak prý druhé očko reakce nevyvolává a prý máme přijít po 22.12. jak se nám to bude hodit......no, jsme zvědavá, kdy nás tam na něj uvidí, když horní hranice není,......

kozim: byla si za tou Annet? Máš foto?
27. srp 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: traktor s Bett super, to by byla Maji nadšená...my dneska u nás na náměstí asi 1/4 hodiny koukali na bagr :grinning:
27. srp 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj hoooolky, jsem tu tááák dlouho nebyla, jak se všichni máte? :slight_smile:
27. srp 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: no někdo tu už má o dítě navíc :grinning:
27. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkabu, :grinning: to já vím, čas od času jsem se chodila dívat, všem samo blahopřeju a co ty, kdy bude druhé dítko :wink:
27. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek