• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Mamulky poraďte mi,
sháním cestovní postýlku a nedokážu si vybrat a ani postoudit, která je dobrá a která ne.
Nemáte něaký tip? :sweat_smile:
29. dub 2009 v 07:37  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk.... :grinning:
terez: já se neloudám - to není v mojí moci.....holt to bdue tvrdohlavý býk a nidko s jeho/jejím rozhodnutím nehne - no, snad naše dítko ze znamení býka nechce být blíženec :grinning:
29. dub 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
elis: jéé ahoj, příhoz máš tam :slight_smile:
teres: tak já ti asi neporadím,kdydž chci tak si půjčím od švagrov é, doma jí nemám
saji: téda , tebe bych tu dnes už nečekala :grinning: , tak jak psala lenka, asi to bude holka,která se fintí :slight_smile:
29. dub 2009 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :slight_smile:
Tak u nás dneska budíček v šest.. :sweat_smile: a to jen kvůli mě, protože já kráva se blbě podívala na hodinky a myslela si , že už je sedm.. tak jsem malou znovu nepoložila ale vytáhla ji a šli jsme dělat ranní povinnosti! :grinning:

saji: čůůůůůs.. :grinning:

teres: Ahojky! :slight_smile: hodím ti odkázek na tu naši, taky jsem dlouho vybírala, ale nakonec jsem fakt spokojená! :dizzy_face: babičky jsou taky spokojené a malé se v ní spinká suprově. :slight_smile:
29. dub 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale holky, já mám TP dle MS až dnes :dizzy_face:, dle UZV až v neděli, to vy ste moc dopředu !!!!! :grinning: Zvědaky :grinning:

Sem koukala, že krista budou mít páreček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ona to ví, co budou mít dřív než já, to je teda :grinning:
29. dub 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez: pokud jen na spaní, tak klidně i s bílou síťkou....pokud i na hraní (Maji tu naší měla i jako ohrádku, takže myslí na druhý dítko :wink: ), tak rozhodně s černou síťkou!!!!
29. dub 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Sajo, a kdy že máš ten termín? Mé sestřence se teď narodil kluk a má 55cm a 4200g
29. dub 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krista čeká kluka jo? :slight_smile: hezký :slight_smile:
saji. jééé takže dneska je jako-by první termín?? :dizzy_face: Jseš fakt šiukla a Maty taky, jste obě/oba držáci!! :dizzy_face: Ale to je dobře, nemusíš se bát, že nebude dodělaná/ý :dizzy_face:
tomi: tyyyyyyyyyy jo, takový dlouhánek... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jak se jmenuje???? :dizzy_face: A že sestřence gratlujujem!! :dizzy_face:
29. dub 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, už jsem si to přečetla :wink:
29. dub 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin, tomi: ta délka se mi líbí, ta váha ne :grinning:, chci menší dítko, ale asi to nehrozí :cry: :grinning:
29. dub 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: už ti dělali nějaký váhový odhad??? Pokud jsi to sem psala, tak promiň poslední dobou nedočítám.. :wink:
29. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinko, je to asi blbé, ale nevím :sweat_smile: se s ní nevídame. Dělala v obchodě takže jsme se vydívaly jen tam. A v tom obchodě jsem se to i dozvěděla
29. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: naposledy v 30 tt...můj dr. nemá tak dobrý UZV, vždy jen zkontroluje, zda srdíčko tluče...takže váha bude překvápko, ale určitě bude mít víc jak Maji (3,24 kg) a tipuju dlouhý miminko - neb je šíleně rozpínavý a s MM se furt hádáme, co je to za bouli, co vystrkuje :grinning: a furt na to nemůžeme přijít......
29. dub 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: :grinning: jak to popisuješ, tak přesně tohle mi dělala v bříšku Týnka (3,74 a 53cm ) ale zase na druhous tranu ty delší mimča prý líp lezou ven.. :sweat_smile: tak nevím.. :grinning:
Jéé já bych taky tak chtěla nachvilku čmuchnout k novorozeňátku!! :dizzy_face: Proč bydlíš tak daleko???? :slight_smile:

tomi: jasan chápu... :slight_smile:
29. dub 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo.kolik měla Matylda v 30 tt?
29. dub 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: přijeď si čmuchnout k Maji, právě si nadělala do plen :grinning:
leni: 1600 g (Maji 1500 g), ale prostě mám pocit, že Matylda líp prospívá a já víc žeru :grinning: U Maji sem už ve 30 tt měla "děrovanou" placentu, za Matyldy byla jako nová.....no, uvidíme...jdu si užívat tu naší treperendu.....i to přebalení :grinning:
29. dub 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja vcera videla kamaradky sestinedelni holcicku, ale jen v kocarku - nutne se potrebuju vetrit na navstevu, abych si to malinky miminko poňuchňala :dizzy_face: :grinning: to je fakt neuveritelny, ze jsem taky mela neco tak malinkyhoˇ(a ze zrovna malinka neni :sweat_smile: )
29. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: taky si furt říkám, že je neuvěřitelné jak to letí, a hlavně že je neuvěřitelné, že byla někdy takhle mrňavoučká.. :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: fuuuuj, to nepotřebuju čut :grinning: :grinning: já teď musím zaklepat, ale už tak týden před odjezdem do té Prahy mi přestala kadit do plínky... tak snad už to tak bude furt, říká ččččččččč a přinese si nočník.. :grinning: :dizzy_face: Včera dokonce kadila 2x a pokaždé si přinesla nočík a říkala ččččč.. :slight_smile: a tak samo říká čččččččč i před čůráním, ale někdy to ještě nevychytá přijde ke mě a říká ččč přímo když čůrá do plínky.. :sweat_smile: :grinning:
29. dub 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu, kozinko, tak to je sikula :dizzy_face:
29. dub 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: to je fakt šikula, Maji nočník bojkotuje, jakos edne si, ale už chce hend vstát, když vstane, ohlídne se do něj a řekne "nění" a jde po svým :angry: , ale je fakt, že já na nočník teď krapátek dlabu....akorát dnešní nadělení nám proteklo, takže už je převlíklá a já půjdu zapnout pračku :grinning:
29. dub 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky si nočník nosí, ale na blboviny - jako že se na něj i do něj chce stavět atd.....takže my v plínách pojedeme ještě hooodně dlouho.....
29. dub 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, anketa - řekli byste někomu, aby nekupoval pí.oviny vašemu dítěti - tchánovi, tchýni, tetě,..... (třeba i nebezpečný věci, věci z výprodeje, prostě laciný tretky, prostě něco, co se vám totál nelíbí???) - jako věci, co pro něj fakt nechcete, na rovinu???? Jako říct, že tohle teda ne, že ať koupí jednu pořadnou věc (byť třeba dražší) nebo ať raději nekupuje nic....
29. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač, saji: kujeme, ale pšt... nechci to zakřiknout :grinning: :dizzy_face:

saji: no tak to malá se naučila hačat na nočníku jen díky zubnímu kartáčku, ale to už jsem tu psala... jinak byl totál řev a strach

saji: to víš že jsem to taky říkala... nebylo mi to vůbec trapné, prostě jsem řekla co potřebuju, ať nekupujou žádné ptákoviny, zeptala jsem se do jaké ceny chtějí něco koupit a pak jim dala návrhy, co teda potřebuju... a vždycky když nevěděli nebo se nějak netvářili, tak jsem řekla, jaké používám pleny, a že tím se mi vždy zavděčí, nebo vhčené ubrousky atd.. :grinning: já si prostě řekla a trapné mi to nepřijde, trapné by mi bylo, kdyby přinesli něco co bych nikdy nevyužila a leželo to v koutě a já po roce nevěděla jestli to vyhodit a nebo ještě chvilku skladovat aby na to ten dotyčný zapomněl..... :sweat_smile:
29. dub 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamulky díky za tipy, my tu postýlku chceme jen na spaní na cestách, takže je asi jedno jestli bílou nebo černou síťku, ale určitě chceme průlez až bude starší aby si sám mohl vylézt, ani kolečka mít nemusí. Jen prostě nevím jakou značku si vybrat. Se na to asi vybodnu a koupím tu co mi první cvrnkne do nosu a nebo se s mm pojedeme podívat do něakého krámu a pak jí koupím na netu... :sweat_smile:

Saji blíženci jsou fajn znamení.... :grinning: Hele já našim a prostě všem příbuzným říkám co se nám pro malýho hodí a co ne, většínou to probíhá tak že jim rovnou řeknu co bychom přesně chtěli, ale u tchýně je to teda soda. Ta se nás vždy zeptá co pro malýho, tak jí říkáme že si to promyslíme a dáme jí vědět a ona mezitím stihne koupit cosi, ale zatím to není tak hrozné, no k vánocům dostal holčičí kalhoty, tak jsme je dali neteři a teď k narozeninám dostal 2 pidi pordcelánový hrnečky ze kterých teda opravdu ještě nepije, ale třeba ještě k vánocům dostal super zimní čepici, která se mi fakt líbila a v zimě byla naše nejoblíbenější... Záleží prostě na domluvě, podle mě je lepší to říct hned a na rovinu co by jste pro dítko chtěli než aby jste se pak museli třeba přemáhat a tvářit se že ten dárek je super i když zrovna není dle vašeho gusta... :sweat_smile:
29. dub 2009 v 09:27  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: já myslela, třeba dárek jen tak.....to MM říká, že to rovnou dá na poplenici...jenže jeho neberou vážně a já nevím, zda se do toho vkládat.... :pensive:..jenže prostě vím, že to používat nebudeme a že se to tu bude jen válet, než to fakt MM vyhodí - takže vyhozené peníze...kdyby ten dotyčný raději těch pár korun vložil na Mariánnčin účet, udělal by líp....a tím, že Maji moc nevidí, neví, s čím si ráda hraje a pod. a tudíž se nenakupuje to co se líbí a má ráda Maji, ale ten dotyčný....

Jako můj taťka to ode mně ví, takže si nelajsne nic koupit - jako třeba něco z obchodu za 39 kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: - teda když přijde, tak přinese jogurt, sýry, ovoce - jako s prázdnou nepřijde, to ne...teď slíbil, že přidá peníze na botičky (akorát čeká, až Matylda vykoukne, dostane i on/a, prý aby to bylo spravedlivý :grinning:), to mi přijde skvělý, na dárku k narozkám, Vánocům se s ním vždycky domluvím, aby to bylo to, co pro Maji chceme nebo co chce ona....
29. dub 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku to počasí vypadá pěkně depresivně :angry:

terez: blížence mám doma v podobě MM, mýho taťky a psa....a u Matyldy by to znamenalo přenášet do konce května - takže to nééé :grinning:
29. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek