• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Saji, nebyla. Psala, že Domíska trápí bříško, tak bychom si moc nepokecaly. Takže to necháme až k ní domů. Domísek bude klidnější, pěkně doma a my si v klidu pokecáme, holky si můžou pohrát. Asi to tak bude lepší. Docela jsem měla i strach, jak by to tam bylo s Terkou a zrovna dneska se rozhodla nespat po obědě a usla mi až v autě, když jsem jela do města. Tak jsem ji mohla nechat dospat, ale před porodkou bych ji musela probudit. Už tak byla protivná. Pak dodám fotečky z návštěvy :wink:

Petru, hezká fotečka - jsem hleděla, koho to tady máme nového :sweat_smile:

Certi, nazdáááár!!!! Jak se daří?
27. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Certi, kolik měří Vojtík? Příjde mi na tom kolotoči strašně velký :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozimura, ahooj, fááájn, holky puberta a malej vzdor, nemůže být lépe :grinning: :grinning: , dneska jsme byli na roce a půl a malej má 90cm a 13,71, lidi ho typujou na 2 roky :wink: a co ty, jak se daří vám
27. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
čerti tak to máme podobně velký děti :wink:
27. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkabu, takže taky obřííík :slight_smile:
27. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkabu, malá je celá ty
27. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo?všichni říkaj celej fotr :grinning:
27. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkabu :grinning: , tak třeba blbě vidíííím
27. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim : já si zase omylem ctu svoje prispevky, s tim ze je pise nekdo jiny :grinning:

certova : mas hrozne hezkyho chlapecka !!!Uz jsem se nad nim nekolikrat rozplyvala...
ty jo 90 cm. Opravdu vypada starsi. hlavne temi uzasnymi vlasy.
28. srp 2009 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : ty jo ockovani 22.12., to fakt spadla z visne, ne ?
drzim palce, at to mate bez reakce. Tonik zatim nejakou blbou reakci na ockovani nemel, ale i tak se vzdycky bojim. Nemusi to byt v pohode vzdycky... :unamused:
ja jdu na kontrolu v roce a pul 1.9.a ceka nas posledni prevenar.
Dneska se Tonik sam vazil :slight_smile: a ma 10,5 :sweat_smile:
28. srp 2009 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslední prevenar? To je nějak brzo ne?
28. srp 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Certi, omlouvám se, včera jsem tady už nebyla. A ju, jde to. My už jsme snad to nejhorší období vzdoru překonali. Teď to ještě občas zkouší, ale už to není tak strašné.
Ty jo! 90cm! TO je dlouhán, ale je strašně krásný!!!!! Vidím, že je taky kolotočový :grinning: S holkama to vydrž - teď puberta a pak ti to vrátí v dobrém. Člověk si u těch dětí nevybere, co? :sweat_smile:
28. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
čerti já ti psala do Ip a ty ses ani neozvala :rolling_eyes: :rolling_eyes: ženská jedna, já myslela že jsi už na nás zanevřela... :grinning: :grinning:

Holky chci se zeptat, stávkují Vám děti na nočníku, :cry: :cry: Natka v poho říkala a chodila,ale teďkom 10 dní stávkuje, radějí si nadělá do kalhot než by řekla nebo sedla na nočník... Nějak nevím co dělat... :pensive: :pensive:
28. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni : no jo, ja jsem ta matka krava, co dala diteti ty 4 davky.... :sweat_smile:reakci zadnou nemel, tk jsem se nechala zvyklat, ze by bylo dobre dat prvni pred zimou ..... :sweat_smile:
28. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted toho lituju. Jako prevenar bych dala i tak, ale uz bych pockala. Jednak z tech duvodu , co tu pisete, ale taky proto, ze je to brutal drahy... :unamused:
28. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli, to jsme si taky prošli. Bylo to před tou dovčou - jsem tu psala, jak mi chodila s ho.nama ve štramplích a pak to samo přešlo. Já už moc nočník neřeším. Terka ho má v obýváku, je na holo a chodí tam, kdy se jí zachce. Už nemáme žádné nehody. Jen jí teď učím stahovat si kalhotky a kalhoty, ať se tak nachystáme na zimu :sweat_smile: až tady nebude moct pořád pobíhat hole riťo :grinning: Už mi to ani nehlásí, jen jdu do obýváku, kouknu do nočníku, vyliju to a má pokračování. U kakání ale hlásí, protože ví, že jí musím utřít prdelku, takže se vykadí, lehne si jakoby na ručičky a vystrší do luftu prdelku, ať jí ji můžu utřít - u toho se můžu potrhat smíchy :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, tak já Prevenar nedávala, nějak jsem si říkala, že Terka nemá problémy, tak to nechám tak. O Prevenaru začla naše dětská mluvit až teď a jak vidím Terčiné reakce na očkování, tak se mi do těch, co jsou navíc, nechce.

Terka se taky sama váží. Kdysi nám chodila na obyč, líbilo se jí, jak se tam hýbe ten jazýček, ale tam jsme prd zjistili a teď mají naši digitální, tak tu zbožňuje. Teď má 9,8 kg a podle nového měření 80 cm :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, moc vám děkuju za vojtu, ty bláho, nočník?? malej ho nosí jako sombréééro :grinning:
28. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...

tak u nás zatím nedostalo prevenar ani jedno dítko a né kvůli penězům - to v žádném případě, ale nějak necítím nutnost ho dávat.....

kozim: no vidíš, dle měření naší dr. by byla Maji ještě větší prcek než Terka :grinning: Jako naši dr. fakt nechápu, když nejhorší je, že tady u nás si fakt nevybereš - jeden lepší než druhej :rolling_eyes:
28. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak v pondělí k nám přijede pán na zaměření nových oken, snad to pak vše půjde rychle a v pohodě, jinak nevím, co si tady počnu s dětmi a tak - vůbec se na tu výměnu netěším na ten bordel, malování a tak - pouze v ložnici letos okno měnit nebudeme, protože mým snem je tam mít dveře na zahradu a na ně teď není a navíc bychom s dětmi už vážně něměli kde být, tak ty snad příští léto...nakonec jsme vybrali Vekru, tak snad je to jistota toho, že to bude bez problémů....nutně potřebujeme ještě vchodové dveře, to ale budeme muset do úvěru, ale do zimy by to bylo potřeba to vše stihnout, jako nerada bych, abychom zase dopláceli za elektřinu dvojmístnou cifru :rolling_eyes: (topíme i elektřinou) ....furt se jen někam kutálí peníze, ach jo :frowning2:
28. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, tak já si Terku měřím sama. Moje Mudra ji neměřila ještě ani jednou, ale asi jí to čeká teď v poradně.

Tak ty okna moc nezávidím. Ještě teď mám v živé paměti tu hrůzu po výměně. Ale my jsme si je vytahovali sami, dozdívali (zmenšovali jsme je) a pak jsme si dělali sami zednickou. Oni nám je jen dovezli a zabudovali - usadili. Zbytek jsme se starali my. Měli jsme omezený rozpočet a taťka tomu rozumí, takže tak.

No nic, jdu natírat desky. Dneska mě čeká 3.-poslední nátěr... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim : ja jsem se svoji doktorky ptala jake by doporucila ockovani z tech nepovinych a ona mi rekla, ze jen prevenar....
musim se priznat, ze jsem to v te dobe moc nestudovala...proste jsem na ni dala...

taky to bylotim, ze Tonik nikdy zadne osklive reakce nemla.
No co uz. ted uz s tim nic neudelam.

ze je to brutal drahy jsem myslela to, ze bych priste dala tu kratsi veri.
Neco je od brzkyho veku a jsou to 4 injekce a neco od pozdejisiho a pak jsou jendve nebo tak nejak.

jak rikam, prevenar bych asi i tak dala, ale pockala bych do pozdejsiho veku a dala jen ty dve injekce. jednak kvuli pripadnym reakcim a proste i kvuli financim.
Takhleč nas to vyjde hrozne draho a je to v podstate to same, jako ta kratsi verze.
jestli chapete.
28. srp 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
certova : taky nosime sombrero :grinning: :wink:
28. srp 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : nedivim se ti, ze se toho bordelu desis...

ja uz se trochu zacinam desit stehovani...ale castecne se stehuju rada. Mam hrozne rada, ze se zbavim spousty zbytecnych veci a taky se mi libi pak uklizet veci do skrini atak...
na to se fakt tesim, az si budu uklizet veci do kuchyne a do knihoven radit knizky...to mam jako uchylku... :grinning:

a hlavne az budu dekorovat :grinning:
28. srp 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : ja si dnes delala seznam veci, ktere jsem vybrala do bytu a jeste nemam odvahu to secist....
Bude to asi fakt brutal.
bohuzel hodne veci ze soucasneho bytu nebereme sebou. Jednak proto, ze by se tam nehodili a taky proto, aby jsme tu neco nechali podnajemnikum.
Asi by nebyli nadseny, kdybchom si chteli vzit kuchynskou linku atak (chceme stejnou)
no ale skrine z predsine si berem. Ty vysli asi na 20 tisic a ty fakt kupovat znova nechci...atd...
28. srp 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tyjo nejak nestiham. od vcera jsem mela synovce na noc, tak jsem si vyzkousela 3deti... :wink: A ted se chystame na zitrejsi svatbu. Premyslim co jeste nemam :confused:
NAvic MM dela ridice, tak musime myt,lestit auto.

Nastesti Bett je docela hodna, takze je s ni sranda.

A vcera jsem si koupila boty za 10ZL v Polsku. Maji tam sileny vyber a ceny lidove. Ikdyby ty boty mely vydrzet jen na svatbu,tak to za to stoji :grinning:
28. srp 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diblo: s tim nocnikem to hlavne nelam pres koleno, aby si NAtka nevytvorila jeste vetsi odpor. To se spravi samo. JAk to sleduji okolo, tak hodne deti maji pauzu..BEtt si uz ani nesedne na nocnik.Ani oblecena. A kdyz ji chci dat tak rve NE :angry:

A rozsirila si zase slovnicek: nahoru, dolu, domu, a pak se snazi opakovat po nas, cimz se tim skvele bavim :grinning:
A ucim ji tati makej makej :grinning: :grinning: :grinning:

JInak dlazba se chyli do finale a je to perfektni.Dnes jsem si makla i ja :wink: Ale je to super, i bett maka. Ma sve kladivko, kolecko a maka s MM (coz on je HAPPY, ze mu spis pridelava prace :grinning: )
28. srp 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi : tak to je dobry, jak Bett maka :grinning:
ta fotka na traktoru je super.
uzijte si zitrejsi svatbu.
28. srp 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: ty jsi fakt úchylná :grinning: "taky se mi libi pak uklizet veci do skrini " no fůůůj :grinning:...beru jen to dekorování, to taky miluju, ale jinak ani ťuk :grinning: Jako při našem stěhování to vybalování - to byl děs a ještě na konci těhu (i když balení bylo horší) - už se fakt stěhovat nechcíííí.....

hvězdi: jakou dlažbu děláte? Jak velkou máte zahradu? jak je vidět ta zahrada s Bett v bazénku - to je celé vaše? Užijte si svatbu a určo pak dodej foto.....a naučit bett "tati makej" je dobrý - se nechám inspirovat, ať nejsem jedinej prudič u nás doma :grinning: Já teď MM prudím, aby konečně vyklidil sklep, abych měla kam uklidit zavařeniny a tak...tak přišel po 10 min., že se tam prý nedá dýchat, jaké tam je vedro - ach jo....zítra se má ochladit, tak už ho nic nezachrání :wink:
28. srp 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky plánujeme v zimě týden v krkonoších i s Verčou, myslíte, že to bude v pohodě? Tchýně mě od toho odrazuje, že prej nám jí v Nuslích pohlídaj, že může jít sánkovat i v praze (no tak jako hory sou hory). A že nebude moc bejt dlouho venku a bla bla bla.
No já teda myslím, že to právě bude super, tchýně s tchánem jedou taky, takže o vaření máme postaráno.-))) a když budem chtít lyžovat, hlídání máme:slight_smile:) Chtěla bych to tak půl na půl lyže a sánkování:slight_smile:) A jako když nebude mínus 20, proč by nemohla bejt hodně venku??Nejvetší strach mám z cesty. Autem jet MM odmítá a cesta tam busem je 3 hodiny a vlakem 4 hodiny. Asi dáme ten vlak, tam se jede busem jen asi půl hodiny na konci a přeci jen v tom vlaku je víc místa. Já mám největší strach, že jí neudřžím na tý cestě v klidu a že to bude ostuda jako hrom:slight_smile:)) Na těch horách myslím, že to bude v pohodě. Co myslíte? Bude jí rok a třičtvrtě...
28. srp 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek