• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Shehe, já myslím, že je to v poho a že to bude pro Verunku příjemná změna a užijete si krásný týden na horách. Týden není zas tak moc a jestli budete mít teplo a vodu, tak nevidím jediný důvod nejet - spíš milion důvodů proč odjet. Já už teď vymýšlím program a výlety na zimu, ať pořád nesedíme doma :slight_smile:
28. srp 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju a šla bych do toho vlaku - přece jen tam bude mít volnější pohyb a může i pobíhat, což v autobuse nemůže :wink:
28. srp 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe, souhlasím s kozimurou. Určitě bych jela! A kdyby náhodou byla fakt zima, tak vždycky jeden z vás s ní může být na pokoji. Určitě s sebou budete mít hračky a nějak by se zabavila.
A taky bych jela vlakem, dá se tam víc pohybovat.
28. srp 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: určitě neseďte doma :wink:, hory závidím - bych jela hned :wink: a docela pochybuju, že bude mrznout, třeba chytnete krásný počasí - sluníčko, sníh, malinko pod nulou - poři´d verče dobrou kombinézu, super boty a vzhůru na hory :dizzy_face:

Zprávy od Annet: malý Dominiček má žloutenku, tak se sluní, takže v porodce asi min. do neděle zůstanou....jinak je prý z malého totál paf :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak MM po mém brblání šel a vyklidil ten sklep :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jsem totál happy - ani nevíte jak :wink: - dokonce tam sám narovnal ty zavařeniny :slight_smile: , říkám mu o tom možná rok :sweat_smile: :pensive: , te´d si z něho dělám srandu, že má dlouhý čekací doby :grinning: :grinning: :grinning: - teda krom jedný věci - dělání miminek :grinning:, to mu jde hned :grinning: :grinning: :grinning: (a doufám, že jsem te´d nic nezakřikla...)

petru: to je ta kamarádka (s těmi 4mi dětmi), co má tu Dorotku, co hrála ve filmu?

Jinak Maji se čím dál víc rozmlouvá - každý den několik nových slov - fakt super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : jo jo to je ona.
28. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : Tonik se taky docela rozmlouva. Ted je u nas nejcastejsi slovo krtecek. nerika to sice tak jasne jako Klarka, ale krtecek v tom slyset je. Porad ho ted vyzaduje na DVD :sweat_smile:
Taky ted porad rika a resi, kdo ma co taky....na ruzny casti tela, bebicko atd ukazuje (na sobe a pak na nas nebo obracene) a pak rika "má taky" :slight_smile:
je to ted fakt sranda, s tema detma.
28. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru:tak to mají super, že mají dva párečky....ale my pokud nebudeme mít půdní vestavbu, tak sem další dítko nevtěsnáme :pensive: - leda, že bychom udělali patrový postýlky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže asi pauza bude, i když MM plánuje jinak - si na něj musím dát pozor :grinning:

Jinak jsem zas na chvíli hodila pár nových fotek a posléze zase smažu (z mnoha důvodů), tak kdo chce, může na ty naše budulínky juknout....Domi nám začal růst i do šířky, MM si dělá srandu, že je celý děda (můj táta) - že má taky tři brady :grinning: :grinning: :grinning: ještě, že o tom táta neví :grinning:
28. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: no, u nás doma musím občas překládat, co Maji říká - i manžovi...už se konečně naučila říkat "pán" (a přitom většinou ukazuje na jednoho nádhernýho chlapa do půl těla se super zadkem v jednom časáku a krásně se u toho culí - to odkoukala ode mě - MM z nás nemůže :grinning: :grinning: :grinning:)...se těším, až začne říkat paní - že ženský nebudou jen mámy a báby :grinning: :grinning:

Se tak těším na to ochlazení, co má přijít...už z toho vedra nějak kolabuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mám dotaz / problém!!!!!!!!!!!!!
Maji se od té reakce po MMR stále osypává - většinou na zádičkách, na ramínkách...vždycky to zmizí a pak se najednou osype znova - dneska to má zase (včera dostala hexu) a vždy jí to pár sní vydrží :frowning2: :cry: :pensive: vůbec nevím, po čem to má...před tím zas.aným očkováním nebyl nikdy problém :pensive: (jen jednou měla teploty a jinak byla zdravá jako řípa)....nemůže to být reaktivace toho viru po očkování - třeba při oslabení organismu? Ona ta vyrážka vypadá stejně jako při té reakci :rolling_eyes: ..... ten vir jako u neštovic v těle zůstává nebo ne? Leni, nevíš? Musím si to nastudovat, naše dr. mi na to nic neřekne :rolling_eyes: - ona nepozná nic....a ještě zkusím zavolat na dětskou alergologii...fakt tápu a jsem nešťastná, že nevím z čeho to má a vůbec z toho, že to má..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry:
28. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : Toník taky rika par slov, kterym rozumime jen my nebo jen ja...srozumitelne rika asi jen 7 slov.
my se zatim domlouvame hlavne tema znakama, tech umi fakt hodne a do toho hodne brebenti, ale vety jeste ne a taky neopakuje vse. Snazi se, ale vetsina veci zni podobne :grinning:

to bude fajn, az budete mit pudni vestavbu.
A s palandou na nejakou dobu taky pocitam.
28. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : to neporadim...jedine Lenka.

Tonik se mi nedavno taky osypal na zadickach. mel je nad plinkou zarudly a drbal si to (ockovani zadny nebylo), tak jsem to prisoudila tomu, ze jsem mu den pred tim dala docela hodne napit vymackanyho pomerance....muze to byt z toho ?
28. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík za názory:slight_smile:)pojedem:slight_smile:
Takže zjištuju, že Verča mluví nejmín z celých březňátek:slight_smile:) jako máma táta bába děda teta, to jo, ale jinak jen ukazuje a žvatlá blbosti, nic srozumitelnýho:slight_smile:) Hodně rozumí, ale ty písmenka nerovná v puse jak má:slight_smile:) prostě ví, že my si to přeložíme:slight_smile:)))
Chtěla sem se zeptat, couvaj vám děti? mě to dělá Verča už asi měsíc, prostě místo dopředu jde dozadu a bohužel se nekouká kam:slight_smile:)))) a ujde docela dost:slight_smile:))) a má z toho legraci:slight_smile:
28. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: já nemyslela palandu :grinning: a půdní vestavba podle mě těžko někdy bude :rolling_eyes: (rozpočet by byl min. na půl milionu a k tomu máme ještě "super" hypošku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), by se musel stát zázrak :pensive: - vypadá to, že horko těžko splašíme peníze na ta okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........jinak jsem šmírovala ( :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ), tak přeju vše nééééj...... :dizzy_face: a ty pupínky nad plíno si myslím, že jsou plínou...prostě v tomhle horku ty pružný pásky dráždí pokožku, Maji to občas taky má, ale na těch zádech to je jiný :frowning2:
28. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: Maji couvá už strašně dlouho a jednu dobu jí to děsně bavilo a kupodivu z toho nebyl ani karambol.... :dizzy_face: ..a taky si už dlouho sedá na stoličku a tak normálně jako dospělák - pozadu, jako že se na stoličce neotáčí (snad mě chápete :sweat_smile: ), já se dost divila, když mi kámoška říkala, jaká je to šikula, že tohle už dlouho umí, že to děti mají umět někdy až po roce a půl :confused: ....já tohle vůbec nesleduju, jako co má a nemá umět, kdy a tak - je mi to nějak jedno, prostě beru to, co přichází :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: a jednu dobu se i pozadu točila dokola :slight_smile:

Tý jo, já se mám - MM uklidil ten sklep, vykoupal a uspal Maji (já koupu, kojím a uspávám Domíska - položím, dám dudana a plínu a spí :grinning: ťuk ťuk ťuk) a teď mi dělá topinky, mám na ně děsnou chuť....normálně bývá v pátek děsnej protiva (jak je unavenej po celým týdnu v práci) a dneska super výjimka....zírám.... :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe já bych teda stopro jela a taky pojedem!!!!
Na horách jsme byli týden s malým Áďou když teprve jakš takš lezl, takže to bylo to nejhorší období a bylo nám skvěle, letos jedem zase a už se moc těšíme. :grinning:
Venku s Verčou můžete být klíďo celý den, když jí pořádně oblíknete a namažete, pokud tedy nebudou mega mrazy nebo nebude pršet..... :confounded:
Volila bych vlak, může tam běhat a když budete mít kupéčko je po starostech. Proč nechcete jet autem? To je přeci nejlepší ne? Je to kousek a hlavně jste páni samy sobě a nemusíte být vázáni na časový rozvrh autobusů a vlaků... :fearful:
28. srp 2009 ve 21:15  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec :slight_smile:
shehe, rozhodne jed, ja byla taky uz minulou zimu na 4 dny v krkonosich sama s malou a mamkou a bylo to super, byly sice mrazy, tak minus 7, ale i tak byla mamka vetsinu casu s kocarem venku, ja chodila na bezky a na sjezdky a po lyzovani jsem je vzdycky odchytla nekde venku, bylo to fajn :wink:
ale teda klobouk dolu, jestli se dokazete sbalit tak, abyste to odvezli vlakem, to si nedovedu predstavit, vsechny ty lyzaky a obleceni, nebo vam muzou tchanovci vzit aspon veci ?
28. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, taky si v pohodě sedá pozadu:slight_smile:)
tereska, no, má strach když bude náledí jet autem, navíc nevím, zda by naše auto po týdnu v mrazech nastartoval a co na horách s autem co nejde a ještě s Verčou:slight_smile:) Jako už sem si taky říkala vlak s kupé by byl ideální, ale ono se tam ještě přestupuje, takže je to víc vlaků, ted nevím dva nebo tři:slight_smile:)) a to kupé určo nebude, máme smůlu.-)
zuzi my si říkali, že lyže a boty si půjčíme, zas když chem z toho týdnu třeba jen třikrát na lyže a třikrát s verčou na sáně. Takže boty a lyže neberem a postýlku nám tam půjčej:slight_smile: vyřešeno, sice to bude stát to půjčení, ale zas jako fakt by se to nepobralo.-)
28. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : aha... :grinning: no my nebudeme mit tak vysoky stropy na takovy ty hnizda. kamoska bydli ve starym dome a ma je a je to super, akorat ze tam je hrozny vedro.

no vidis, to me nenapadlo, ze to muze byt plinou. To ma logiku. Tonik se dost poti...
dnes jsme ho jen tam pro srandu davali na nocnik a porad se predklanel a chtel bimbat do pindika a koukat se , jak se tam mrcasi :grinning:

je ahoj Zuzko !!!!
28. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, někde jsem četla, že u citlivějších dětí může očkování spustit vlnu alergií - etopický ekzém atd., tak snad to nebude váš případ.

jo, taky je u nás couvání momentálně velkou zábavou:slight_smile:

a slova - každý den dá jedno nové, ale většinou se musím hodně soustředit, abych poznala, co tím myslí. Nejsrozumitelněji říká jeden sprostej výraz, kterej mi před ním jednou uklouzl. Okamžitě ho zopakoval a několik dnů si ho trénoval :grinning:
28. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe - v klidu, Toník těch srozumitelných slov taky neříká moc. Verca mluvi jako hodne deti tady.
A to ze vsechny deti perfektne rozumi je jasny i bez mluveni.

na hory bych jela az bych brecela, ale je to tak draha zalezitost... :unamused: my ted mame problem, jestli vubec budeme moct odjet do ty Italie.
Jednak kvuli penezum a jednak pro to, ze jsme vcas neporesili Tonduv pas (my oba mame propadlej, tk bychom jeli na obcanku)

jet na hory by znamenalo koupit Tondovi kombinezu (v Praze se neuzije, neni tu snih a tak)
a pak koupit bundu a nepromokavy kalhoty me. Nic nemam. Driv jsem si vse pujcovala od segry, ale ted mi nic neni.
Doufam, ze maji kalhoty i zimni bundu v moji velikosti :sweat_smile:

taky nemam lyzaky , no proste jmse fakt nevybaveny... :unamused:
ale silene se mi po lyzich stejska. Zacla jsem lyzovat az v roce 2005, driv jsem nemala prilezitost, nikdo me k tomu nevedl atak a hrozne me to chytlo.
28. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, pamuk : Toník taky couvá :slight_smile:

jo a docela často chodí po špičkách. Ségra mi říkala, že to může být problém. Musím to říct dr.
Je to náš hubenej baleťák :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
petuno, po špičkách Jeník taky občas chodí, ale vím, že tak jen blbne, ale kdyby to trvalo dýl, tak to taky Dr. řeknu. Kamarádka to měla u malého taky a byli s tím na neurologii
28. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji : u nas ted casto koupe sam František... :slight_smile: , ale aby mi sám od sebe uvařil...to teda nééé
se máš. Topinky bych si dala.
28. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus petru, jsem te zdravila na opicich :wink:

shehe, to ma logiku s tim pujcenim, v tom pripade to urcite sbalite :slight_smile:
28. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pamuk : no prave, segra rikala, ze jedna jeji kamaradka pak kvuli tomu mela se synem problemy...
Tonik tak chodi denne, ale ne porad....taky mi pride, ze tak spis jen blbne, ale dela to docela casto, takze to dr. musim rict. :unamused:
28. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pamuk: nestraš :fearful: :pensive: .....jenže kam jít, když naše dr. to neřeší :angry: - i na blbou alergologii potřebuju doporučení a to kdo ví, zda je schopná napsat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petru: u nás by hory byl taky děsnej problém, i když nás oba moooc lákají - nic nemáme - ani oblečení, ani lyže, ani boty,...a to ani jeden :cry: , leda vyhrát ve sportce :wink:

pamuk: co je to za slovo? :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, a co změna dr.? Já to udělala taky v době, kdy měl malej vyrážku, protože ta naše mávla rukou a mě to vytočilo. Nakonec ekzém zmizel hned jak jsem se rozhodla pro tehle krok a nová Dr ho už ani neviděla :sweat_smile:

to slovo je H..NO :slight_smile:
28. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: on sám od sebe by je asi taky neudělal, jsem ho požádala :grinning: a šel je teda dělat se slovy "sklep uklidím, dítě uspím a ještě tohle " :grinning:...a dokonce ještě neměl ani jednu poznámku na to, že sedím u pc a že je na gauči sám...asi je nemocnej :grinning: a nebo bude něco chtít :grinning:
28. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pamuk: už jsem to tu psala, tady s dětskýma dr. je to jako prašť nebo uhoď :frowning2: - jeden "lepší" než druhej :frowning2:..já k týhle dr. jako malá taky chodila a můj táta s ní měl kvůli zdravotní péči několik výstupů, sám mi radil, že si vše musím hlídat a spíš oznamovat :rolling_eyes: ..já myslela, že s věkem (už je vícenásobná babička) se zlepšila a ono prd...
28. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek