• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
saji : presne, ja mam jen lyze. :unamused: ty jsem si asi za 1500 koupila pred 4 lety od kamarada.
28. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pro dnesek jsem toho nakecala vic nez dost..tak pa
28. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my sice lyže máme, ale nevezem veškerou výzbroj, máme i sáně, ale to bysme si museli pronajmout celej vagon ve vlaku:slight_smile:)))) takže i když to máme, neberem to s sebou a budem za to vyhazovat peníze na víc, což mě deptá, ale nic rozumnějšího mě nenapadlo. Takže akorát pro verču kombinézu a tchýně plete z ovčí vlny svetr pro ní.-))) Jinak kombinéza se využije i v praze, o tom nepochybuju.
Jako musím napsat co Verča dělá. když je vzteklá, jako dneska a to nemám pocit, že to sou zuby, tak se vztekne a začne se mlátit do obličeje a pak samozřejmě začne řvát eště víc, protože se mlátí celkem dost, jako je normální? Nebo jí chybí, že jí nemlátíme my a proto se musí mlátit sama?:slight_smile:))
28. srp 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe : Toník se taky občas bije. Do obličeje tuším párkrát taky, ale spíš do hlavy nebo do stehen a jednou si jakoby trhal prsty u rukou :grinning:
nebo mlati hlavou (oblicejen) o gauc nebo o zed nebo o koberec. Ale to ne ze vzteku, ale ze hry :sweat_smile:
asi zkousi co vydrzi. Moc to nechapu, nekdy to vypada fakt brutalne, ze to musi hrozne bolet.
jako neni to vylozene ze by trisknul hlavou o zed, ale proste boucha a obcas to prezene. :sweat_smile:

asi mame doma masochistu :sweat_smile:
29. srp 2009 ve 02:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,
ani jsem vás nedočítala, jen o Annet jsem si našla příspěvek a moc gratuluji k Dominičkovi ...at je silný a zdravý .

my jsme se dnes ráno vrátili z dovči a bylo super,kdyby to šlo,tak jsme si to o týden prodloužili,malá byla skvělá ,vůbec se tam nevztekala a nezlobila...teda jen jednou se vztekla,jak jsme šli z houpaček pryč,jinak celý den byla zlatá , po obede spala i tři hodiny...já jsem byla max . spokojená a odpočatá.
za hodinu a něco vyrážíme na tu oslavu mého otce, tak jsem zvedavá jaké to bude a jak dlouho vydržím, v aute jsem spala tak trochu a ted se mi nechce,..MM a Kiki spí , tak aspon někdo :slight_smile:
29. srp 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau katko, to jste byli v tom chorvatsku ? to je fajn, že se to povedlo, fotky sem :slight_smile:

hvezdi, jsem teprve mrkla na fotky bett, na tom autě a traktoru jí to extra sekne, že by budoucí přebornice ? :wink:

kozim, terka si dobře zpívá u jídla a krásně se směje, chvilkama vypadá, jakoby se styděla, ale to asi jen vypadá, co ? :wink:
29. srp 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka : to je super, ze jste si dovolenou uzili.
Drzim palce, at je oslava OK a jsem zvedava jak dopadne. :wink:
29. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:na vyrážka může být oslabená imunita po očkování MMR,ale takhle po netu si to nedovlím určit 100%
29. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, ju, to jen vypadá :grinning: Ona se tomu tak strašně směje. Ale zpívá si jen tuhle jedinou a nevím proč. Dneska jí to MM pouštěl na youtube, ale jinak to nepouštíme, tak asi z autorádia :sweat_smile:

Dneska zase překvapovala. U nás teď frčí jízda na odrážedle. Jezdí na něm tak, že musím pohnout špekem a běžet za ní :sweat_smile: Naštěstí na ni stačí zavolat, že jede kolo, nebo auto, ať jede na kraj, tak jen řekna: Auto kaj, nebo Kolo kaj a jede do příkopky a čeká až projede, nebo když ho vidí, dřív než já, tak jede sama a hlásí mi to. Jsem ráda, že se tak naučila. No a dneska na jedné takové vyjížďce mi říká - Baoooon! (jako balon) a já ji říkám, že to není balon, ale dýně, tak pořád kodila a našim říkala: Dyňa, dyňa :grinning: Pak zase pila džus, tak celá šťastná říkala džuš a když jsem to chtěla předvést mému taťkovi (neměli džus, ale jen krabici od mlíka, tak si říkám - krabice jako krabice, krávy na tom nebyly), tak na krabici říká buuuuu. Takže rozlišuje i mlíko :sweat_smile:
Teď už opakuje a pamatuje si každé slovo, takže dnes v obchoďáku doběhla k melounům a křičí - meon Mňam mňam!

Katuš, super, že jste si dovču užili. My plánujeme Chorvatsko příští rok. Fasádu jsme vzdali. Příští rok na ni nebude, tak budeme šetřit po menších částkách a až pak. Raději si ještě někam zajedeme. Pak zase bude druhý prcek a zase se nikam nedostanem.
29. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky,
zdravim po návratu ze šumavských luhů :grinning: byla jsem s kulichem, mámou a chvilku s bráchou a kamarády. bylo to v pohodě, s mámou jsme si vyhověly-klídek. dala bych to sice radši s chlapem, ale to už letos nehrozí-možná příští rok jarní prázdníny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chytli jsme fajn počasí, kulich se vyřádil na vzduchu-né, že by ho nějak víc unavil, nás vzduch umrtvil slušně :slight_smile: včera jsem ještě dala něco jako dětský den od bráchy z práce-docela velká, fajn akce-různé atrakce, soutěže atd. kulda jel poprvé na koni s tím, že hjo jen chlápek držel za nohu-oba jsme byli překvapivě v klidu. mám radost, že tohle zdědil asi po mě-já měla koně všude na zdi a chtěla jsem se s koněm i oženit-to nevyšlo :grinning:

moc jsem nedočetla, ale chytla jsem, že se nám domčové množí - anet, velká gratulace k dominikovi-ať je zdravý a dělá vám jen radost :wink:

katko, bezva, že jste dovču užily :wink:
29. srp 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza : prej oženit s koněm :grinning:
30. srp 2009 v 00:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, to je fajn, že jste si Šumavu užili - závidím :grinning: Kulda je šikulka!
30. srp 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky baby! :slight_smile:
Jak se máte? U nás vše ok, jen teď jsem měla týden na hlídání pejska od našich, takže docela prdel... Malá se se s ním totálně vyřádila, no fakt sranda je pozorovat.. .myslím, že Matýsek (to je pejsek :grinning:) už bude rád, až půjde domů :sweat_smile: :grinning: Dnes už si pro něj dojdou, vrací se z Pařiže :wink:
Jinak malá je šíleně ukecaná, ale myslím, že to už všichni tady máme doma... :grinning: :dizzy_face: Opakuje všechno, musíme si hodně dávat bacha na hubu.. :sweat_smile: :grinning: Začala si vybírat jídlo.. :sweat_smile: jako přijde za mnou prostě odpoledne a řekne mi, Mami já ci melon :sweat_smile: :grinning: nebo mami ja ci cheba (chleba :sweat_smile:) a večer při koupeli už si zpívá: Kaši, kaši, kupipopou (krupicovou :grinning:) kaši :grinning:
Jinak taky jsou vaše děti tak vyčůrané???? Prostě když dám malou spát, tak si strašně vymýšlí... položím ji a ona jako že spí, a za dvě minuty se z pokoje ozve, mamííííííííííí pitííííííí, tak jí jdu dát pití, pak zase ticho, za dvě minuty mamííííííííí aaaa aaaa... a prostě si totálně vymýšlí jen aby ještě nemusela jít spát.. :sweat_smile: Ale na mě si nepřijde :sunglasses:
Taky jsem teď holky udělala konečně pořádek ve fotkách a nechala je vyvolat, je jich 400 :sweat_smile: docela mazec, ale v rosmanu je teď mají jen po 1,49 tak to jde :slight_smile: 10 šíře, to je super :slight_smile: Tak jsem ráda, že konečně malé zakládám pořádné album a ne jen že to bude mít na dvd.... bůh ví jestli za nějakých 20 let budou mít na čem přehrát ty dvd.. :sweat_smile:
No a další věc, se nám to blíží úplně šíleně... a všimla jsem si, že čím blíž to je, tím více jsem klidná.. :sweat_smile: je to normální?? :grinning:
30. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...

Zuzich: super, že jste si to užili :dizzy_face: - Šumavu plánujeme s MM a dětma na příští rok (on teda tvrdí, že jo, pokud už nebudeme někde v Číně, já se modlím, aby ho z práce nikam neposlali - sem posera), takže bych uvítala tipy na ubytování - nejraději něco super za super ceny :sweat_smile: :grinning: a projížďka na koni - tý jo, závidím, Maji by byla asi posera :sweat_smile: :grinning: Já teda na koně nikdy nebyla, spíš na ty psy.....a oženit se s koněm - ono by to šlo, kdybys hůř vybírala manžela :grinning: :grinning: :grinning: Ale to zas pak uráží chudáky koně..... :pensive:

kozin: no jo nevěsto, blíží se ti to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a s tím albumem - Maji nemá pořádně ani jednu fotku vyvolanou :pensive:, ale album má koupené, ale je totál prázdné :pensive: ... Domi taktéž, ten teda nemá ani koupené to album :rolling_eyes: - my ani nemáme komplet svatební album :pensive: , jako fotky vyvolané, ale nenalepené - a to to teď 3.9. budou už 4 roky :confused: - jsem ostuda :rolling_eyes: :angry: :sunglasses:

katko. a co oslava? Jak dopadla? Fotky sem :wink:

Dneska by snad Annet měla jít domů z porodky......
30. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, je pěkná i dost vysoká.Tady je o něco levnější: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17382151&tab=9
30. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: o 14 Kč :grinning:, ale díky za odkaz...já právě spíš tu sparkys s tím, že by se to snad dalo v případě reklamace reklamovat na jejich prodejnách, musím kouknout ale do podmínek prodeje...

My právě doobědvali - Maji měla svoje jídlo a vůbec ho nechtěla :rolling_eyes: , tak jedla polívku se mnou a pak i rajskou s housk. knedlíkem a hovězím masem....ona mi toho tolik sní a stejně kynu :rolling_eyes: :grinning: MM si ze mě dělá srandu, že příští rok mi budou z mýho talíře jíst dva a že na mě zbydou jen drobky :grinning:

kozim: jakou kuchyňku budeš Terce kupovat ty?
30. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a tu kuchyňku by jí asi koupil děda - můj táta - k Vánocům :wink:, akorát máme problém s místem - Maji má pokojíček fakt pidi a v obýváklu s kuchyní už máme stan s kupou hraček, Domískovo puzzle s hrazdičkou...za chvíli tu bude k nehnutí (ani nevím, kam letos dáme stromek)...a to ještě děti dostanou mammut stolek s židličkama k Vánocům - původně jsme to měli jako dárek k svátku Maji, ale přesunume to jako dárek k Vánocům - a dostanou ho společně, jsme rodiče vyčůránci :grinning:
30. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji :wink: :grinning: Já jsem to na tom MMB hledala kvůli rozměrům :wink:

Tady tuto:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24878131&tab=1

Kozi, Terka na nás to čůrání místo spaní taky zkouší, ale jen přes den. Večer většinou spinká bez vymýšlení.
Jídlo si vybírá, ale většinou už v obchodě. Jako včerejší příhoda v obchoďáku :grinning: A ukecaná je děsně. Už teď v ní mám konkurenci :grinning:
30. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuchyňky jsou moc pěkné! :slight_smile: my ji zatím nemáme kam dát.. :sweat_smile: :pensive:

Konkurenci tak to máme dvě.. :grinning: taky mi někdy přijde, že více upovídaná než já.. a to je co říct no.. :sweat_smile: :confused: Jestli se to fakt dědí a jestli platí takové to, že co máš ty, tak to dítě má 2x více, tak nechci vidět svoje vnoučata.. :sweat_smile: :grinning:

saji: no právě mě už to štvalo, tak jsem si řekla, dokud mají dobré ceny (mají to tuším do konce září v tom Rosmanu) tak jsem to nechala všechno vyvolat, ať pak toho není moc... protože už to vidím pak ty fotky ze svatby, pak už malá bude mít dva ročky a už byl toho bylo tisíc....... :wink:
30. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky baby :grinning:

Annet: pozdní gratulace k chlapákovi Domískovi, to sis asi mákla, co?

Katuš: vítej z dovči, super, že Tě Kiki nechala tak spočnout :dizzy_face: Tak ať vám vyjde i ta dnešní sláva :wink:

Kozim, Saja a nevím, kdo ještě, moc jsem nedočetla, jen postřehla odkazy na kuchyňky, nevím, zda jste teď některá byly v Ikee, ve čtvrtek jsme tam nečekaně zabrousili a nejen že nechali neplánovaně 1300Kč :grinning: ale hlavně tam mají dřevěnou kuchyňku za 700Kč. Mají u toho ceduli NOVINKA. Tak jsem se nadchla a rozhodla, že tu berem malé pod stromeček. Tak musím pohlídat cenu, snad ji nezýší :wink:

Kozin: Tak já musím zaklepat, že Anuška teď usíná ještě líp než dřív. Ona se úplně těší, až si odpočine, bo jinak furt jen lítá anebo jí, tak kolikrát už únavou padá na hubu. Dám ji ležet a ona s úsměvem zalehne, zavrtí se a je úplně happy :grinning: :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin: ty fotky v Rossmannu, díky za tip, já už tady mám taky hodně tučnou složku vybraných fotek k vyvolání. Zatím nemáme na papíře ani jednu :angry: Taky se chystám založit konečně nějaké album, ale jsem na tohle fakt hrozná, furt to odkládám :confounded:
30. srp 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zpráva od Annet: malý má stále žloutenku a neklesá :frowning2: , ale moc doufá, že půjdou domů zítra.....mám moc pozdravovat...

Tak a my jdeme na nedělní rodinnou procházku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem teď mrkla na ikea stránky a jen ten horní díl kuchyňky je za 700 a spodní je za 2290, to je teda gól, byla tam vystavená ta dolní část a u ní jedna cena 700, jinak nic :confounded: Tak to neklapne, tolik za ni nedáme, ach jo :frowning2:
30. srp 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, užijte si prochajdu, já jdu spát, Anuška už je v postýlce, Vojtík jel s dědou do kina, MM je v práci a já jdu dospat noční šichtu.
30. srp 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťko, tak jestli myslíš tu dřevěnou z Ikei, tak za 700 je jen ten nádstavec. Koukej:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90129800

a kuchyňka je za 2.290,-:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/70129801
30. srp 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťko a navíc je to bez nádobíčka a zase musíš nakoupit ten zbytek. Taky bych raději koupila dřevěnou kuchyňku, ale bohužel vyjdou všechny hodně draho :frowning2:
30. srp 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženy, s kuchyňkou neporadím,tu neplánuju.

sajo:taky uvažuju o mamut kolekci,je to stabilní?Vadna se mi přestává vejít do klasické dřevěné židličky :sweat_smile:

Dominik musí mít pěknou žloutenku,snad půjdou už brzy
30. srp 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole, kdo koupi diteti kuchynku za 3 litry ? to prece nemuze nikdo dat uz z principu :sweat_smile:

leni, me ty mamuti zidle moc stabilni neprijdou, maji je v tom detskem koutku na palmici, ale prijde mi to az pro starsi, ty male drevene zidle mi prijdou stabilnejsi, ale muze to byt jenom tim, ze jsou zkratka nizsi :wink:
30. srp 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ohledně té dětské kuchyňce z Ikei, nebude lepší to koupit v Polsku??? Vše tam vyjde tak o půlku levněji, 1500 by ještě lo, ale 3tis už je docela hoooooooooodně :unamused:

leni: už se přestává vejít do židličky.. :sweat_smile: tak to je nářez :grinning:
ty mamutí se mi taky moc líbí i MM taky to plánujeme pro malou, ale je to takový horolezec, tak mám docela strach, jestli to je fakt nestabilní.. :sweat_smile: zatím si sedí na svém nafukovacím křesílku to jí baví :dizzy_face:
30. srp 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek