• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Já potřebuju něco kde bude jíst.........do té kalsické dřevěné se narve ale nemůže vylézt :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, Peťka to asi pochopila tak, že 700,- stojí celá kuchyňka :wink:

Leni a co tak židličku a stoleček? V Ikei bývají pěkné. Třeba něco takového:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/87474709
30. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, teď jsem koukala na Polskou Ikeu a ta kuchyňka vyjde nastejno, ne-li dráž...
30. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik: ano byli jsme v Chorvatsku na Makarske a bylo uplně užasně....příští rok chceme jet ale na dýl,ten týden byl fakt málo,ale byla to aspoň zkouška jak malá zvládne cestu a pobyt v ci zině a zvládla to na 1*.
za chvíli hodím odkaz na fotky.
30. srp 2009 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: oslava dopadla super,tatka furt dekoval že jsme přišli a docela jsme si to i užili. mamka dnes přišla k ségře a ta jí to řekla, a prý se moc vesele netvářila ale taky nic hrozného neříkala,tak to asi zkousla.
30. srp 2009 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: jak jsi na tom s nervičkama před svatbou ? už se vám to taky krátí :slight_smile:
30. srp 2009 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. srp 2009 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: házej fotečky, už se těšíííííííííííííííííííííím :dizzy_face:
je super, že jste si to takhle krásně užili! :dizzy_face: Příští rok taky plánujeme takhle nějakou dovču, snad se vyvede a hlavně snad na to budou finance :confounded: :wink:
No nervičky, zatím v poho, užívám si poslední dny s titulem slečna :grinning: Víš jak, já jsem docela klíďas, ale jedna věc mě mrzí, všude ti řeknou, že stačí přijít týden před svatbou (kytky, dort, domluvit jídlo........ ) a potom ten týden před dnem D bude asi docela hektický, ještě k tomu všemu Jarek chodí do práce, nemá už volno, takže to bude fičák... :unamused: ale zatím si to užívám.. :grinning:
30. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: to znám , ten týden před svatbou byl fakt fičák,ale pak ti to ani nepříjde a budeš v pohode. :wink:
30. srp 2009 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: taky si myslím, že to bude v poho, ale já jsem cíťa, takže to určitě celé ořvu.. :grinning: :sweat_smile: :sunglasses: budu rozmazaná a uřvaná a flekatá.. :sweat_smile: :grinning: no uvidíme :grinning: ale už se tak nehorázně těším na dovču, už to fakt potřebuju, nachvilku vypadnout z toho gheta :sweat_smile: :grinning:
30. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: a co u vás doma? Jak po svatbě?? Změnilo se něco? :wink: :slight_smile:
30. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu mrknout na fotečky :slight_smile: :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko, fotky skvělé, musela to být paráda :slight_smile: vidím, že s váma jel i polštář :grinning: kiki opět vypadá starší a obdivuju, jak stabilně vypadá při té chůzi ze schodů :slight_smile:
30. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin, vy frčíte kdy ? :slight_smile:
30. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: krasne fotecky :wink:

my jsme byli v sobotu na svatbe. Sice lilo,ale i tak jsme si to uzili. Bylo fakt super. Bett to vydrzela do 10h a pak ji neslo uspat, ale usla. Nasi ji pak vzali dom a tatka s mamkou blbli jako male deti :slight_smile: Sice konec nebyl moc stastny, protoze bratranec se svou rodinkou bourali pri ceste dom,ale nastesti se nic vazneho nestalo.
31. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, fotečky úúúúúžasné!!!Normálně teď lituju, že jsme s našima letos do toho Chorvadska nejeli :frowning2: Kiki si to skvěle užívala. Jenže letos to fakt nešlo. Už se těším na příští rok. To pojedeme dohromady s našima. Omrkli to pod Makarskou. Byli jsme tam už před 4ma rokama - v Gradacu, teď byli výš, ale Gradac je už s dalšími městečky propojený chodníčkem kolem moře, tak tam naši každý den chodili. Já jsem se do Gradacu zamilovala a zase pojedeme buď přímo tam, nebo kousek od něj. Je to tam moc pěkné a jsou tam skvělí lidé. Už aby to bylo :sweat_smile:
31. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: fotky super, jste opravdu bomba rodinka, strašně vám to spolu sluší :dizzy_face: Malá je éro už jen z fotek, strašně ráda bych jí zase viděla, přijde mi, že hodně vyrostla :dizzy_face: A úplně když jsem se na ty fotečky koukala, tak jste mě natěšili na přístí rok! :dizzy_face: snad to opravdu vyjde! :dizzy_face: A ani nemluvím jak se těším teď na tu dovču,
zuzi: 14. letíme :dizzy_face:

hvězdi: Tak to je super, že ti malá takhle krásně vydržela, z fotek vypadá totál spokojeně! :dizzy_face: šatičky měla moc krásné, moc moc jí to slušelo :dizzy_face: (kde jste koupily ty lakýrky???)
O tom počasí ani nemluv, jsem si říkala, že mít v tu sobotu svatbu, tak mě asi klepne, celou dobu krásně, neprší, je hyc a prostě zrovna v sobotu začlo.. :frowning2: :pensive:
31. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: diky :wink: Lakyrky mama sehnala v sekaci za 89,- :sweat_smile: Jeste tam je nalepka Kcs :grinning: Uz jsem byla zoufala, byla to total nahoda. bett tomu rika tačí boty a strasne rada v nich chodi. Chce je i na pisek :grinning:
Ten dest byl doterny hlavne rano kdyz se sjizdela rodina,kdyz prijel zenich.Pak v kostele. Ale pak uz to bylo super, protoze decka radili na obrovskem parkete a salu a rodice popijeli a jen na ne kukali. Tak jsme nemuseli litat za nema ven a aspon jsme z toho neco meli a taky si uzili :wink:
31. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: já právě nevím co malé na nožky, mám jedny pěkné sandálky, ale nevím jestli to k tomu bude sedět.. :sweat_smile: musím vyzkoušet...
Hlavně že jste si to užili :dizzy_face: a jak píšeš, je to možná lepší, že děti nemohli jít ven, takhle jste je měli na očích a nemuseli nikam chodit :dizzy_face:
Já teď řeším i jinačí problém, který mi došel vlastně až dneska.. :sweat_smile: Jak to udělat s malou, aby byla vyspaná.. :sweat_smile: :confused: Budu na noc s malou u mamky, ráno budíček kolem sedmé (ať se všechno stihne) pak česání, malování, šňoření, bla bla... pak přijede pro mě Jarek ale to už bude 11-11:30 a to malá chodí spinkat.. :sweat_smile: ve 12:20 máme obřad, to má malá vždycky půl noc, pak se jedeme fotit... :sweat_smile: to už bude asi na prášky....... nervní nevyspaná ........ a na 14:00 máme oběd... :sweat_smile: to už jí budu asi muset dát oči na sirky.. :sweat_smile: no a co pak? Sestřenka si přijde pro malou kolem 5. odpoledne... myslíte že vydrží tak dlouho bez spánku?? (kor když bude vstávat o nějaké dvě hodiny dřív, než je zvyklá??????? :confused: :unamused: )
31. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...

zase nás zlobí net, teď teda jde, ale kdo ví na jak dlouho to pustili :rolling_eyes: :angry: Dopo tu byly neteře, za chvíli přijede pán na zaměření oken a pak mažeme ven, tak s emějte moc krásně...a kdybych dlouho nepřicházela, tak žijeme, jen nám nejde ten blbej net....

Zpráva od Annet. žloutenka se stále nelepší, takže dnes ani zítra domů určo nepůjdou....už je to prý dlouhé, tak se chystá Annet malé háčkovat aspoň čepičku.....Mám vás moc pozdravovat....
31. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: fotky super....a máš moc krásný plavky :grinning:

hvězdi: Bett krásná....a kde má ty slibované culíky na svatbě??? já bych bratránka hned oženila, aby Maji mohla jít za družičku, ale on se s přítelkyní rozešel :frowning2: a jinak z rodiny k sňatku už skoro nikdo není, leda že by MM oženil svýho bratránka :grinning:
31. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojjjjjj holkyyyyyyyyy
31. srp 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ta annet? uz neco ma???
31. srp 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau tomi :slight_smile: jak zijes ?

hvezdi, ta fotka bett s tim vinem je skvela :grinning:

sajo, ty jsi teda snatkova podvodnice :wink: annet ma pech, tak chtela brzo domu, ze to jak na potvoru nepujde...

kozin, to uz mate za par :slight_smile: s malou bych se nebala, myslim, ze vyciti, ze se neco duleziteho deje a bud si na chvili zdrimne jeste predtim a pak uz spat nebude, nebo to vydrzi cele. vzdycky kdyz jsem mela takove obavy, jak neco nestandardniho klarka zvladne, tak to dopadlo dobre :wink:

holky, u nas zacalo brutalni vztekani, dneska mela tak 5 fakt drsnych vystupu. jako byla nevyspana (spala jen pul hodiny pres den a prorezava se ji dolni trojka, ale uz jsem mela fakt chut ji zmlatit, jak furt bezduvodne jecela :confounded: tak nechci videt, kam az to muze zajit...
31. srp 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: nééé po svatbě se nezměnilo VŮBEC NIC, jen u mne příjmení :wink: :grinning:

jinak děkuji všem za pochvalu fotek, profi to není ale na památku dobrý :slight_smile:
31. srp 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: krásné fotky ze svatby, Bett měla skvělé šatičky a ta fotka s vínem fakt nemá chybu :grinning:
31. srp 2009 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik: jj nejdříve měla ze schodů strach ale pak normálně chodila dolů a nahoru. ale většinou jak hlídal tatínek víš , když jsem byla ve sprše, já jsem měla o ní teda strach. a polštář jsme museli táhnout sebou i na dovču ,přes den (kromě spaní)si na něho ani nevzpomněla,ale večer už po n ěm chňapala. docela mne ale překvapilo,že usla v posteli a nikam nevylízala, to jsem byla ráda, takže cestovní postýlku jsme ani nerozkládali a kočár jsme použili jen jednou večer na promenádě a to tam sedela asi deset minut.
31. srp 2009 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: my jsme měli obřad ve 12h a malá to docela dávala - měla svůj polštář :grinning: tak se tím uklidnila :slight_smile: a po obřadě jí paní co jí hlídala uspala v kočárku,takže to docela šlo. jen ty ranní přípravy byly docela husté, malá furt chtela jít za mnou a já jsem na ní prostě neměla čas, tak to mne trochu trápilo,ale co se dalo dělat,že.
31. srp 2009 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi. ahojda ženo :grinning: o Annet zprávy výše, podává Sája :wink:

katka, zuzi: no snad to dá, holka jedna naša :dizzy_face: :grinning:
No a ty přípravy to bude mazec, snad malá bude v klídku, bude tam mít tetu, na tu je dost velká závislačka a taky Matýska (teď jsme ho týden hlídali a ona se ho nemohla nabažit :dizzy_face: ):grinning:
31. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek