• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozin tak a´t ji někdo uvozí v kočárku až přijde čas..........to neva že obřad prospí ne? :slight_smile:
31. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: jenže nejhorší na tom je, že ona mi už v kočárku tak 3 měsíce neusne... :unamused:
31. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
takněkoho kdo s ní bude doma a pak vám ji doveze
31. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám pár dotazů a to.
mají vaše děti v oblasti kráže, což je tak nějak na azdečkovou rýhou:slight_smile:) takovej jakoby tukovej polštářek? Verča totiž jo a nějk jí to asi svědí nebo nevím, jak nemá plínu, což je juen ve vaně, tak si to tam drbe.
Pak jestli se vám děti taky na všechno věšej a houpaj se. Verča se jako zavěsí na umyvadlo, zvedne nohy a jako opice se na tom houpe. Dělá to na čemkoli co se jí líbí a dá se houpat:slight_smile:)))
a pak jeden fekální dotaz: jak kaděj vaše děti? Jako Verča má pořád takovou srajdu, žádný pevný h...o:slight_smile:) jako ne průjem, ale prostě není to ku, ale bláto:slight_smile:
31. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sheh : tukovej polstarek nemame, tak neporadim.

Tonda se taky vsude vesi a houpe :wink:

a sere jak kaši , tak bobky od kozla :sunglasses: :grinning:
1. zář 2009 v 01:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi : bezvadny fotky. Hlavne ta s vinem a kolacky ! :grinning: Bett byla moc hezka druzicka...
1. zář 2009 v 01:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka : moc hezky fotky z dovoleny. Je videt, ze to bylo fajn. Kristýnka je moc hezka holcicka a ty bily saticky jsou skvely, odkud je mas ?
A ty jsem pekna potvora hubena...zavidim stehna ! :grinning:
1. zář 2009 ve 02:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: polštářek nemáme...taky neporadím... zkus se na to zeptat mudry na roce a půl
malá se nehoupe jen zavěsí a jako že se houpe, ale bojí se asi zvednout nohy.. :sweat_smile: My zas máme problém v tom, že jak roste tak si to neuvědomuje a třeba už mi neprojde pod otevřenou ledničkou a ona na to někdy zapomene a prostě jde a bum.. :sweat_smile: nebo pod otevřeným šuplíkem už neprojde, no prostě holka zapomíná že roste.. :grinning:
a hovňouse máme někdy tak tvrdé, že bych jimi po hození do dáli mohla někoho zabít.. :sweat_smile: ale už většinou kadíme normoš.... :wink:
1. zář 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe, tak ten polštářek taky nemáme, houpe se taky na všem - mezi stolem a sedačkou, na mých nohách, na stolku... a kadí většinou řidčeji, ale v plíně to vypadá řidší než třeba v nočníku, ale taky kadí občas bobky, ale raději tu kaši než zácpu :wink:
1. zář 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: diky :grinning:

kozin: ja jsem mela koupene ruzicky do vlasku. aby to mela z toho takovou celenku sampano-bordo. Jenze rano ji nechtely tak drzet vlasky a ta ruze uz vubec,. Tak jsem ji dala jen 1ruzicku bordo. Tu jsem vecne hledala. Ale aspon na fotce je :grinning:

Annet: drz se holka a vydrz :wink: Uz brzo budete doma...
1. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, zařídila jsem si malý přivýdělek, tak kdo má zájem o kvalitní sportovní obleček (šusťáky, trička, oblečení na aerobic, cyklo - ať už návleky na nohy, na ruce, kalhoty, dresy... Kvalitní sportovní bundy, ve kterých se nepotíte... Jedná se o český výrobek, není problém ušít na míru, ceny odpovídají kvalitě a materiálu. Bližší info do IP.
1. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sajo : pred chvili mi dorazili ty knizky s obrazkama z modeliny. Koupila jsem jak tu modrou , tak tu ruzovou. Obe jsou uzasne !!! Jsem nadsena hlavne coby dortarka, protoze tam je hrozne moc inspirace. Tu ruzovou doporucuju !!!!! Je tam vse o rodine, bydleni, barvy, cisla, tvaryneco ze statku, vesmir, činnosti, časti lidskyho tela (nemyslim vnitrnosti :grinning: )
No jsem uplne nadsena !!!!!!
1. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, tu jsem potřebovala, když jsem dělala cyklistu :grinning:
1. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojec :slight_smile:
Tak malá právě zalehla, mám chvilku abych písla :slight_smile:
Dneska jsme vstávali dřív a šli se projít jen tak po Karviné :slight_smile: :dizzy_face: dali jsme zmrzku a poblbi u kašny :dizzy_face: Zašli za prabábi - malá dostala šílený kýč - tančící panenku.. :grinning: :grinning: :grinning: hraje takovou tu ťamanskou melodii... ale malá je z ní nadšená :sweat_smile: :grinning: a prabábi taky :dizzy_face: zajímavé, babička má ráda všechny takové ty dřevěné hračky a nesnáší kýče.. :sweat_smile: :grinning: no co, jsem ráda, že na malou myslí!:dizzy_face:

Jinak včera jsem si Petru na tebe vzpomněla :dizzy_face: Jsem byla domluvit dortíček na svatbu :dizzy_face: tak snad bude pěkný, nakonec bude trošku jiný než jsem chtěla na začátku, ale uvidíme.. :grinning:
NO a dneska jdu holky na zkoušku šatiček! :dizzy_face: tak se šíleně těším a na druhou stranu mám šílený strach, že se do nich nevejdu, jako váhu už jsem stáhla (přibrala jsem od poslední zkoušky 6kg, ale už to mám zase dole.. uff.. :grinning:, ale přijde mi, že jsem trošku "širší" :sweat_smile: :grinning: jako kalhoty a vše ok, vejdu se, ale i tak mám takový divný pocit no... :sweat_smile: :grinning: )
1. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
mala mi taky prave spi, tak jdu kouknout :slight_smile:
kozinko: tobe se to uz blizi, jeeeeee, jak ja na to obdobi rada vzpominam :slight_smile:. A neboj, vsechno klapne a budete mit krasny den a tobe to bude moc sluset :slight_smile:.
annet: drzim palce, at Dominicka opusti zloutenka a ty uz muzes jit domu :slight_smile:
My byly dnes dopo s kamoskou a jeji holcinou, co se vratila z 3tydenni dovci, tak holky byly nadsene, ze se vidi :slight_smile: a my jsme zase pekne podrbaly :slight_smile:
Lucka si zanesla zanet spojivek i do druheho oka, tak porad kapeme kapeme, ale kupodivu se tolik nevzteka.
Jinak u nas taky jedna mala novinka, presne za mesic se zacneme snazit o miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Jenze mi litaji mensky, tak vubec netusim, jak to je s ovulkou, tak snad se zadari brzo, uz se na to male mimco moc tesim :dizzy_face: .
Holky, prazandy, nechcete nekdy prijet? :wink:
1. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau mamulky, nestíhám dočítat, jen se jdu pochlubit, že jsme s Adámkem přihlášený do dvou kroužků. Jeden je hodně hudební, což já budu preferovat aby malej rozvíjel hudební talent, když to má v rodině. A druhý je zase spíš sportovní a tvořívý, takže od konce září začínáme kroužkovat - se těším jak malá..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 12:56  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teresko: a co to je za krouzky? Yamaha? a to druhe? my budeme chodit dal do Yamahy, pak do MC Sokolik a pak na tanecky :slight_smile:. Taky se tesim :wink:
1. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanci jojo to jedno je Yamaha a to druhé je Dům umění a ještě zvažuji, že nás přihlásím do Sokola ať je něaká sranda, ale tam je to vyloženě jen sportovní na vylítání a skákání v tělocvičně na těch různých náčiních... :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 13:02  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teresko: ja beru vsechno, po cem je Lucka unavena a pak dobre spi :grinning: . Ale nejak si nedokazu predstavit s ni tvorit, protoze ona u toho nevydrzi, za chvili chce zase chodit.
1. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
petru : ju fakt jsme si to tam užili a jak jsem byla včera se švagrovou a deckama venku,tak jsem říkala,že nebylo jak u moře, že malá jen byla u vody a hrála si - sem tam odběhla,ale nic strašného jako včera v parku,kde utíkala kde se dalo :slight_smile: malé jsem kupovala šatičky v tescu takže zn. Cherokee - jsou fakt super, kupovala jsem to předtím na svatbu ,aby nemusela být celou dobu v těch načančaných družičkových,ale stejně je tam nevyužila.

mjanca: jůů tak to gratuluji k rozhodnutí a přeji at se vám to brzo podaří :wink:
u nás má být taky v MC yamaha škola,tak uvidíme možná taky začnu nekam chodit, co v zime jiného s deckama delat že.
jinak v centru mají otevřík nové hrací centrum pro deti, tak jsem na nej zvedavá
1. zář 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanci, to Adámek mi taky u něčeho nevydrží, ale v těch kroužkách jsou na to připravení, takže dělají chvíli to a pak zas něco jiného, takže to bude si mysím v pohodě a hlavně to budeme stejně asi tvořit my matky a dítka budou pomáhat to ničit...:o) Já taky beru všechno, spíš kvůli tomu, že v zimě by jsme se doma s malým asii zabili, když nebudeme někdy moct jít ven, takže kroužky jsou i taková záchrana a dobrá věc v jednom. :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 13:10  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: neboj , do šatiček se vlezeš, popřípadě ti je upraví,ale stejně budeš kočka - ty máš prostě šmrnc ve všem - snad ukážeš hned aspon jednu fotku,než odjedete na tu svojí vysněnou dovolenku :wink:
1. zář 2009 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: to jsou dobré kroužky, aspon se dítě zabaví. ale z toho tvoření bych mela strach spíše u sebe, jsem antitalent na takové ruční práce a na kreslení také.
já budu spíše chodit na cvičení nebo tak, uvidíme co najdeme.
1. zář 2009 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady ta herna by mela být otevřená u nás v OV , možná pražandy znají

http://www.clovickov.cz/
1. zář 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...

petru: no to mi ani neříkej, že ta růžová je taky úžasná, tu modrou miluju a strašně se těším, až ji Maji dostane k svátku a teď si budu teda nadávat do blbů, že jsem nevzala i tu růžovou - za jedno poštovný :angry: (99 kč :stuck_out_tongue_closed_eyes:) , já se bála, aby to nebyla stejná knížka :angry: - asi mama-demence :cry: :cry: :cry: ....ale jsem moc ráda, že se líbí a že jsem nedala špatný tip....a Toník z ní taky něco bdue mít nebo jsou ty knížky maminky? :sweat_smile: :grinning:

Jo, tak ymi děti spí - etda Maji ještě ne, ale už je v postýlce....a Domis e za chvíli vzbudí - oni se už te´d vždycky minou, ale i takhle mám chvilku anáhodou nám net jde...paráda...

Kroužky docela závidím - s Domískem bych asi nic moc nedala a taky tu nic pro malý prťata není - až prý od 2 let, holt malý město....čemu se divit, když tu nejsou ani pořádná hřiště, že :rolling_eyes:

tento týden má MM furt služební cesty, minulý týden měl letět do Polska, ale přesunulo se to na tento týden, zítra nám odlétá a vrací se v pátek navečer - ach jo....

mjančo: a proč až další měsíc? Proč už né teď? :grinning:
1. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo :grinning: presne jsem cekala, ze takhle zareagujes :slight_smile:. Ja ti to povim, ale nesmej, se ju? :slight_smile:. Podle cinskyho kalendare poceti mi ted vychazi kluk, a ja bych radeji dalsi holcicku, tak jsem to naplanovala na rijen, to az nekdy do ledna mam samy holky :grinning: .
1. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: ta herna vypada super! :slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjančo: já chtěla dopsat, že nic jiného ode mě čekat nemůžeš, ale věděla jsem, že mě máš prokouknutou, že je to zbytečný psát :grinning:

A náhodou se nesměju :zipper_mouth: :grinning: , nám náhodou dle čínskýho kalendáře u dětí pohlaví vyšly :confused: - ale já ně něj vždycky jukla, až když bylo zaděláno - bylo mi to jedno (i když jsem se spíš cítila pro holčičku - jednu bych ještě chtěla a navíc jsem měla pocit, že u holčičky už vím co a jak a kluk byl záhada)... a třetí (zda jednou bdue) mi je teď šumák (čím dál víc s Domískem objevuju krásu toho mít i klučíka :wink:, ještě že není třetí pohlaví, že bych se zase "bála" neznámého :grinning: :grinning: :grinning:) :grinning: A TM to ví, že kluka nee? :grinning:
1. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: MM prave chce dalsi taky holcicku, navic prohlasil, ze umi tvorit jenom holky :grinning: :grinning: :grinning: . Tak jsem na nej zvedava. Ale samozrejme, kdyz by to byl kluk, tak budu moc stastna i za nej. Ale to je ted predcasny psat, protoze budu rada, kdyz se to brzo povede :slight_smile:. Vsak vis, ze jsem nad druhym mimcem slintala dlouho a ted jsem se konecne rozhodla :slight_smile:.
1. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek