• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
mjančo: a o Lucinku jste se jak dlouho snažili? neboj, to půjde :wink: ...a jasňačka, že nej je zdraví miminko :dizzy_face: ...jsem zvědavá, jak TM umí střílet - zda jako ten můj - vždycky vedle (Honzík holka, Matylda kluk :grinning: :grinning: :grinning: )
1. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám doma chlapa co tvrdí že syna nepotřebuje............prej potřebuje tři holky,asi aby se cítil jako král.
1. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko ta herna vypadá úžasně, já s ní tady v Praze zkušenosti nemám, ale díky za tip, v zimě se to bude hodit jako sůl....:o)))
1. zář 2009 ve 13:46  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
snazili jsme se prave jen chvili, ale to jsem to mela pravidelne a dokazala jsem poznat ovulku. Ted to chodi po 20ti dnech :-/. Ale bojim se asi zbytecne :slight_smile:. Nesmim na to tolik myslet. A snad MM zamiri dobre :grinning: .
1. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji na ty kroužky se u Vás poptej, tady taky píšou že až od 2 let, ale chodí tam děti už od 18ti měsíců a co se týče Domíska, tak ségra malou brala s sebou do baby vaku, nebo jí nechala v korbičce a mohla jí mít u sebe, takže si myslím, že za pokus by to možná stálo... :wink:
1. zář 2009 ve 13:47  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mm je pravej opak, ten by chtěl holčičku strašně moc, je si nejsem jistá, že jí umí zadělat.... :grinning:
1. zář 2009 ve 13:48  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka vstava, tak se mejte krasne a vecer se snad ukazu :wink:
1. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám že píšu jak tatar - samá hrubka, přehazuju písmena... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

MM taky syna nepotřeboval (děla druhou holku :grinning:) a kdyby ste viděli, jak je z Domíska poprděnej - stejně jako z Maji :grinning: - na pohlaví nezáleží :wink:

terez: baby vak u nás nehrozí - Domi se svými 8 kg a 69 cm by se do něj nevlezl :grinning:, ale chápu, co myslíš...já se už ptala, oni už tu hranici posunuli ze 3 let na 2 a níž už nepůjdou....tak si holt budeme tvořit doma :grinning:
1. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji tak to je blbé, ale co, kup si knížku plnou nápadů a šup do tvoření, bude svým pánem... :grinning:
1. zář 2009 ve 14:10  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, už jsem tu dlooouho nebyla. Chystáme Martínkovi pokojíček a toto jsem našla (možná to máte všechny doma, ale fakt mě to stašně moc nadchlo, tak mi to nedalo a musela jsem vám to tu napsat, třeba pro inspiraci) www.tiny-cz.com
moc hezký věci tam mají.
mějte se všechny krásně
Romča
1. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez: a pak si tu budu moct pozvat i jiné děti do dvou let a udělat taky kroužek :grinning: , když je v domě dětí nechtějí :wink:
1. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO jasně a pak vám baráček spadne na hlavu, ale hlavně že budete mít další fin. příjem....:o))))
1. zář 2009 ve 14:18  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, to je super! Kdy by tam ta herna měla být? Zase bychom měly místečko na slezinu :grinning: Už teď vymýšlím program na zimu. Loni ještě ležáček a teď pobíhající strašáček. Už teď musím obkouknout boby a budeme od rána do večera venku - pokuď nebudou mrazy. Jinak musíme vymyslet nějaké výlety. První je na řadě Dinopark v Ostravě a pak se uvidí.

Romčo, díky za tip. Mají tam fakt pěkné věcičky :dizzy_face:

Mjanči, gratuluji k snaženíčku - držím pěstičky, ať vám to vyjde krásně napoprvé a vámi vysněná holčička :wink: :dizzy_face:
MM teď pořád straší dvojčatama a prý by byl i rád - no, on jo, když je pořád v práci, že? :sweat_smile: :rolling_eyes:
1. zář 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, ty jsi takový blázínek, že bych tomu u tebe i věřila :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco, IP :slight_smile:
1. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : musim te sklamat, ale ta ruzova knizka mi pride jeste lepsi nez ta modra, ale obe jsou super...
Knizky jsou Toníka, ale maminka z nich bude mít moře užitku :wink: :slight_smile:
me Tonda taky vysel podle cinskyho kalendare. Taky jsem se divala az po....
1. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já podle číňana měla mít kluka............
2. zář 2009 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale otěhotněla jsem podle něj,snad přesně na ten termín
2. zář 2009 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já Verču záměrně tvořila jako holčičku:slight_smile:) Měla sem nějaký 4 tabulky, kde většinou vycházela holka, ale na jedný byl kluk:slight_smile: Ale vyšlo to, já to brala dosti věděcky, taky sem otěhotněla hned první plánovaný týden zadělávání:slight_smile:)))) Já sem prostě na hlavu, mám ráda věci pod kontrolou:slight_smile:))) Sem si říkala, že druhý nechám jen na přírodě, ale asi to nevydržím:slight_smile:)))
2. zář 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe, ty jsi prdlá :grinning: :wink:
2. zář 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ahojky miláčkové naši, tak jdeme tradičně po měsíci s odkazem na další nové photooos, papa a pusu všem
Ali, Terča a Lucka
http://elis34.rajce.idnes.cz/SRPEN_09/
2. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

petru: tak jsem knížku doobjednala :sweat_smile: :grinning: se mi to kvůli mojí blbosti a tvé iniciativě prodraží :grinning: Ale 3stovky za super knížku není tak moooc (si to musím opakovat)...a už vím, že jednu dostane Domi a druhou Maji a bude to i s věnováním a bude to jen od maminky :grinning: Maji má dnes rok a půl a Domi v neděli 4 měs. - tak je broučky obdarujuuuu......se těším, jak budeme společně v nich číst :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Právě jsem dočetla story od alcatka na dubnovkách - super....

shehe: :grinning:

Z práva od anet:
zatím jsou stále v porodce, žloutenka u malého začala pomalu klesat, ale ještě né tak moc, aby je pustili :frowning2:, prý je mazec schánět pro malou furt hlídání - bez maminky doma prý víc natálka divočí a víc mluví :dizzy_face:
2. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tu máme přelom - doteď bylo Mariánnčino miminko na flašce a dnes mu/jí poprvé nabídla prso :grinning: :grinning: :grinning: a dala ho poté odříhnout.....já z ní fakt nemůžu :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: :grinning: :grinning: :grinning: Maji je neskutecna. Tak co mamincine miminko tuta z prsu,tak od Maji bude taky,ne? :grinning:

elis. ahoooj, krasne fotecky :wink: Holky jsou uz slecny teda.

MM taky rika, ze budem mit same holky, ze kluky neumi delat :grinning: Ale chtel by kluka, aby mu nekdo pomahal. On totiz na vse je sam. A preje si nejakeho pomocnika. Tak uvidime jak to nakonec vse dopadne... :wink:
2. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: když vidím Bett na traktoru, tak už pomocníka doma má a mít bude :grinning: :dizzy_face:
MM se taky těšil na to, až děti oblíknou lacláčky (místo montérek) a budou mu (jakoby) "pomáhat", on sám na práci má taky lacláče :grinning: Budu mít doma kupu krtečků :grinning: :grinning: :grinning: , jen abych ty montérky nedostala taky - MM by toho byl schopný, abych jim netrhala partu :grinning:
2. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: já si o MM taky myslela, že kluky neumí :grinning: manželé překvapují, nebojte :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem nějaké foto..tak kdo chce....

Elis: holky jsou čím dál krásnější a vypadají taaaak velkýýýýýýýý...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, Elis, náááádherný dědátka to máte.... :grinning:
2. zář 2009 ve 13:20  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele matky dejte sem odkaz na ty vaši úúúúúúúúžasný knížky ať se inspiruju.... :grinning:
2. zář 2009 ve 13:21  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek