• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Vanda má 4.hexu píchnutou v roce, MMr odložené na dva roky.

kac:ty jsi psala že jdete na poslední prevenar? to se dává ve dvou letech :fearful:
3. zář 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyy: jsme doma :grinning: Jak stihnu přijdu napsat. Zatím rostu z malé.
3. zář 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAKZE ANNET MA HOLCICKU?
3. zář 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet, supeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tomi, ne, má chlapečka - Dominička :wink:
3. zář 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: vítej doma a honeeem fotky Dominička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jakej je, povídej...je hodnej?
3. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet:vítej :slight_smile: těším se na fotky
3. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: vítejte doma!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
byli jsme ted na dovolene, tak jsem nejak nebyla. Koukam, co noveho a Annet uz ma mimco - tak velika gratulace k Domiskovi - at vam dela jenom radost:slight_smile:
4. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annte a Dominicku: vitejte doma :wink:

NEvim co se Bett vcera stalo,ale proste usla jako vzdy a po hodine rev jako by ji trhali. Veskere uspavaci usili nepomohlo. Jsem sla k ni lehnout a jak jsem si myslela, ze uz spi (po 15min) tak jsem tichounce zdrhla a opet kraval. Opakovalo se to asi 4x. Tak jsem siji pak vzala k sobe k TV a cely vecer spala na mne. Veskere snahy ji dat do postylky skoncily revem. Usla az s nama :angry:
4. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes mame vyroci svatby. Tak Bett jde k babicce a my jedeme nekam do restaurace. MM me chce prekvapit :slight_smile:) Tak to jsem zvedava :wink:
4. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi, uzijte si to :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
annet: vitej doma a tesim se na fotky :slight_smile:
hvezdi, uzij si vecer :wink:
Lucka taky spala s nami, ale to proto, ze vecer mela 37,6 a trochu rymy, ve 22 hod. se vzbudila a pak to zacalo, brecela, knourala, nespala, ryma jako blazen, spatne se ji dychalo, no hruza.. a to mela v sobe Nurofen sirup a jako nic moc, knourala stejne. Ted taky knoura, obcas to prolozi hysterakem, tece ji z nosu, slinta jako bernardyn a ma srajdu. Snad se z toho brzo dostane. Zrovna odsava miminku nos, ale kdyz ja ji ho mam odsat, tak rve. Dam ji polivku a jde spat, a ja taky zalehnu :wink:
4. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas dnes zazrak opacny, klaros spal celou noc u sebe, dost nezvyk, vetsinou jde nad ranem k nam, aby si jeste dachla a nevstavala v 5, ale dnes to nejak prekvapive zaspala u sebe az do 7 :wink:
4. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco, prejem brzke uzdraveni, at vyjde ta streda :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik: diky. Je dobre, ze Klarka spinkala pekne u sebe :dizzy_face: . A doufam, ze do stredy se z toho Luca vylize. Ted ma opet 37,6.
4. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: to, co popisuješ, máme s Maji docela často, vždy když už MM myslí, že Maji spí a odchází, začne kravál...naštěstí ty dva dny, co jsem na prcky byla sama mě Maji šetřila a usínala sama úplně ukázkově....

hvězdi: posezení s MM závidím, my měli výročí svatby včera /4 roky/ a MM ho oslavil na služebce :stuck_out_tongue_closed_eyes: - jako vloni....ale víc by mě teda naštvalo, kdyby nebyl na svátky a narozky dětí, to bych ho asi zabila :rolling_eyes: :grinning: ...v úterý na Mariánnčin svátek jsme měli jet na Jičín mesto pohádek - jsme si řekli, že budeme slavit výletama prod ěti a MM má nějakou důležitou telefonní konferenci či poradu (už se mi to plete - má furt něco) v práci, takže budeme sedět doma na zadku :cry:

zuzi: přeju, aby Klárka spala takhle krásně už furt - myslím, že si to zasloužíš :wink:, ale aby ti pak ve vaší posteli nakonec nechyběla :wink: :grinning:

mjančo: tak přeju brzké uzdravení Lucince....

A mám po netu Maji usíná a Domi se budí - u nás normálka :grinning:
4. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: my mame presne dnes 5 let :grinning: :grinning: :grinning: My jsme si rekli, ze proste kazdy rok bude ten den patrit jen nam. On totiz je taky porad pryc a porad maka a nemame si cas posedet sami spolu, natoz nekam zajit. A ze budem chodit do te restauracky, kde jsme se brali. Ale to jsme vydrzei 2roky. Vzdy se naskytne neco jineho :wink:

K tomu uspavani je nejhorsi, ze Bett MM nechce. To rve jeste vic. Ona si na neho odvykla,kdyz ho vidi 5min/denne. Moc s nim nechce byt. To me silene stve.

mjanca: preji, at se Lucinka brzo z toho dostane :wink: A Tobe pevne nervy.

Zuzi: diky :wink:
4. zář 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky: doma toho mám dost, tak nestíhám napsat :frowning2: Zase přicházím o mlíko, tak jako u Naty, prostě se z toho stává voda a už jsem chytla zánět, takže horečky a ta bolest při kojení a to jsme kojila celou porodnici a prsa se mi nalívají tak rychle, že odstříkávám co hodinu ale bohužel to vodnatí, tak uvidím. Malý je úúúžasný, je moc hodný a krásný :dizzy_face: jsem z něho hotová, takový pidi blonďáček. Určitě dodám popis porodu apod, až se trochu dám dohromady. Budu postupně vkládat fotky. Ahoj
4. zář 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet:malej je nádhernej,těch vlásků :slight_smile: kojení buď půjde nebo ne,na tom svět nestojí
4. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: to víš že ne :slight_smile: Dala jsem do alba malou a malého, jsou úplně stejní :slight_smile: takže zase manžel :grinning:
4. zář 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: NAti s Domi jsou fakt stejni :wink: Ale nezoufej, kluci jsou pry na maminky... :sunglasses: A co zloutenka? Uz pominula?
4. zář 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: nevadí :slight_smile: manžel je hezčí :wink: Jsou fakt na chlup stejní. Žloutenku měl včera hodnotu 226 a pouští při 210, ale pustila nás a ve čtvrtek jdem na přeměření, určitě to klesá.
4. zář 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet : Dominik je nááááádherný miminko !!!!!! A když jsem klikla na fotku Natálky, tak jsem si řikala : proč tam má napsáno Nátalka a pak mi to došlo. Jsou jak jednovaječný dvojčata.
4. zář 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet : jak vodnatí mlíko ? :astonished: to slyším prvně. nepleteš si to s předním mlíkem ? to je takový průsvitný. :grinning: :grinning:

Jak píše lenka, buď to půjde nebo ne, hlavně se tím nestresuj. Máš krásný milovaný děti a bez mm se obejdou.

Co natálka ? jak na Dominika reagovala ? Jestli jsi to tu psala, tak se omlouvám.
4. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet vítej doma dvojmaminko!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vše nejlepší dnešním oslavencům k 18ti měsíčninám - omlouvám se ostatním, že nepřeju, ale nepatatuju si kdo se kdy přesně narodil, takže všem ostatním přeju vše nejlepší dodatečně nebo dopředu... :grinning: :grinning: :grinning:

Adámek dostal nové botičky, páč ty poslední dny co pršelo chodil v sandálkách a už mi ho bylo líto a ty dnešní náctiny se k tomu taky hodili.... :grinning:

http://www.detskeboty.cz/detska-obuv/celorocni-boty/essi-9087-oliva.htm
4. zář 2009 v 19:10  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo annet, oni sou fakt přes kopírák:slight_smile:) to je dobrý:slight_smile:)) gratuluju:slight_smile:
4. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anetko, malý je kouzelný!!! Už se na něj těším. Až si odpočineš, budete pěkně sžití a budeš mít náladu na návštěvu, tak se ozvi, ráda dojedu :wink:

Terinko, Adámkovi přejeme vše nej k jeho ročku a půl! Už je to velký chlapák a šikula, však víme :wink:

Mjanči, Lucince přejeme brzké uzdravení!

Hvězdi, držím palečky, aby to bylo jen takové chvilkové a Bet zase spinkala pěkně sama.
4. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet, teda holky nekecaj, ti dva jsou si podobní jak vejce vejci ....:o))) To je úžasný, ale neboj, to je jen teď, pak za pár měsíců se vše změní a Domča bude celý mamča.. :grinning:

Kozimůrko, Adámkovi zítra vyřídím přáníčko, teď už spinká jak andílek a matka si tu popíjí bílé lambrusco a objednává bundičky na zimu. Objednala jsem 2, jednu lepší na nošení a druhou do lesa na zničení.... :grinning:

lepší http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26023267

horší, ale s otazníkem. Je taky moc pěkná... http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3239026&vReferer=
4. zář 2009 ve 20:45  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky: fakt přes kopírák :slight_smile:
Petrun: jj, vodnatí :wink: měla jsem to i u malé, nakonec mi teklo "mlíko" úplně jak čistá voda, malou jsem krmila furt v kuse, ale pořád měla hlad, pak jsem přišla ze dne na den i o tu vodu :slight_smile:
Kozim: taky se těším na návštěvu. Doma to zvládám tak jako že jo, ale budu počítat každý den minuty, než manžel přijde domů a na víkendy se těším už teď. Co mi zůstalo z malé po těch 10dech, to byste nevěřili. To vůbec není ona. Zaprvé je tlustá, tchýně do ní rvala samou čokoládu, jupíky apod :angry: :angry: a je tak strašně rozežraná, udělala nás ostudu včera všude kde jsme přišli, lítali jsme po úřadech... a doma jen ječí, pořád a bezdůvodně, vůbec si nenechá říct... jak já to děcko dám dohromady a hlavně kdy :frowning2:
5. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo: jinak je malá z Domči nadšená. Když ho nesem v sedačce nese taky, tlačí kočárek, když jde někdo k postýlce, tak tam je hned taky, pořád ho hladí a vozí v košíku po bytě, jako má ho fakt ráda, takže aspoň tohle je klad :slight_smile: myslím si, že si budou rozumět. Byli jsme včera u doktorky a už má 54cm :astonished: nechápu, ale váha 4060. To jsem zvědavá jak to bude pokračovat, já chci taky obra Dominika :slight_smile:
5. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek