Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
lenkabu
3. zář 2009
Vanda má 4.hexu píchnutou v roce, MMr odložené na dva roky.

kac:ty jsi psala že jdete na poslední prevenar? to se dává ve dvou letech 😕
anneta
3. zář 2009
Holkyyyy: jsme doma 😃 Jak stihnu přijdu napsat. Zatím rostu z malé.
tomickoval
3. zář 2009
TAKZE ANNET MA HOLCICKU?
kozimura
3. zář 2009
Annet, supeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tomi, ne, má chlapečka - Dominička 😉
sajahonzik
3. zář 2009
annet: vítej doma a honeeem fotky Dominička x-) x-) x-) Jakej je, povídej...je hodnej?
lenkabu
3. zář 2009
annet:vítej 🙂 těším se na fotky
kozinka
4. zář 2009
annet: vítejte doma!!! x-) x-) x-)
del
4. zář 2009
Ahoj holky,
byli jsme ted na dovolene, tak jsem nejak nebyla. Koukam, co noveho a Annet uz ma mimco - tak velika gratulace k Domiskovi - at vam dela jenom radost🙂
hvezdickaaad
4. zář 2009
Annte a Dominicku: vitejte doma 😉

NEvim co se Bett vcera stalo,ale proste usla jako vzdy a po hodine rev jako by ji trhali. Veskere uspavaci usili nepomohlo. Jsem sla k ni lehnout a jak jsem si myslela, ze uz spi (po 15min) tak jsem tichounce zdrhla a opet kraval. Opakovalo se to asi 4x. Tak jsem siji pak vzala k sobe k TV a cely vecer spala na mne. Veskere snahy ji dat do postylky skoncily revem. Usla az s nama ]-(
hvezdickaaad
4. zář 2009
dnes mame vyroci svatby. Tak Bett jde k babicce a my jedeme nekam do restaurace. MM me chce prekvapit 🙂) Tak to jsem zvedava 😉
zuzik03
4. zář 2009
hvezdi, uzijte si to 🙂
mjanca
4. zář 2009
ahoj holky
annet: vitej doma a tesim se na fotky 🙂
hvezdi, uzij si vecer 😉
Lucka taky spala s nami, ale to proto, ze vecer mela 37,6 a trochu rymy, ve 22 hod. se vzbudila a pak to zacalo, brecela, knourala, nespala, ryma jako blazen, spatne se ji dychalo, no hruza.. a to mela v sobe Nurofen sirup a jako nic moc, knourala stejne. Ted taky knoura, obcas to prolozi hysterakem, tece ji z nosu, slinta jako bernardyn a ma srajdu. Snad se z toho brzo dostane. Zrovna odsava miminku nos, ale kdyz ja ji ho mam odsat, tak rve. Dam ji polivku a jde spat, a ja taky zalehnu 😉
zuzik03
4. zář 2009
tak u nas dnes zazrak opacny, klaros spal celou noc u sebe, dost nezvyk, vetsinou jde nad ranem k nam, aby si jeste dachla a nevstavala v 5, ale dnes to nejak prekvapive zaspala u sebe az do 7 😉
zuzik03
4. zář 2009
mjanco, prejem brzke uzdraveni, at vyjde ta streda 🙂
mjanca
4. zář 2009
zuzik: diky. Je dobre, ze Klarka spinkala pekne u sebe x-) . A doufam, ze do stredy se z toho Luca vylize. Ted ma opet 37,6.
sajahonzik
4. zář 2009
hvězdi: to, co popisuješ, máme s Maji docela často, vždy když už MM myslí, že Maji spí a odchází, začne kravál...naštěstí ty dva dny, co jsem na prcky byla sama mě Maji šetřila a usínala sama úplně ukázkově....

hvězdi: posezení s MM závidím, my měli výročí svatby včera /4 roky/ a MM ho oslavil na služebce :-p - jako vloni....ale víc by mě teda naštvalo, kdyby nebyl na svátky a narozky dětí, to bych ho asi zabila 8-( 😃 ...v úterý na Mariánnčin svátek jsme měli jet na Jičín mesto pohádek - jsme si řekli, že budeme slavit výletama prod ěti a MM má nějakou důležitou telefonní konferenci či poradu (už se mi to plete - má furt něco) v práci, takže budeme sedět doma na zadku 😢

zuzi: přeju, aby Klárka spala takhle krásně už furt - myslím, že si to zasloužíš 😉, ale aby ti pak ve vaší posteli nakonec nechyběla 😉 😃

mjančo: tak přeju brzké uzdravení Lucince....

A mám po netu Maji usíná a Domi se budí - u nás normálka 😃
hvezdickaaad
4. zář 2009
saji: my mame presne dnes 5 let 😃 😃 😃 My jsme si rekli, ze proste kazdy rok bude ten den patrit jen nam. On totiz je taky porad pryc a porad maka a nemame si cas posedet sami spolu, natoz nekam zajit. A ze budem chodit do te restauracky, kde jsme se brali. Ale to jsme vydrzei 2roky. Vzdy se naskytne neco jineho 😉

K tomu uspavani je nejhorsi, ze Bett MM nechce. To rve jeste vic. Ona si na neho odvykla,kdyz ho vidi 5min/denne. Moc s nim nechce byt. To me silene stve.

mjanca: preji, at se Lucinka brzo z toho dostane 😉 A Tobe pevne nervy.

Zuzi: diky 😉
anneta
4. zář 2009
Holky: doma toho mám dost, tak nestíhám napsat 😞 Zase přicházím o mlíko, tak jako u Naty, prostě se z toho stává voda a už jsem chytla zánět, takže horečky a ta bolest při kojení a to jsme kojila celou porodnici a prsa se mi nalívají tak rychle, že odstříkávám co hodinu ale bohužel to vodnatí, tak uvidím. Malý je úúúžasný, je moc hodný a krásný x-) jsem z něho hotová, takový pidi blonďáček. Určitě dodám popis porodu apod, až se trochu dám dohromady. Budu postupně vkládat fotky. Ahoj
lenkabu
4. zář 2009
annet:malej je nádhernej,těch vlásků 🙂 kojení buď půjde nebo ne,na tom svět nestojí
anneta
4. zář 2009
leni: to víš že ne 🙂 Dala jsem do alba malou a malého, jsou úplně stejní 🙂 takže zase manžel 😃
hvezdickaaad
4. zář 2009
annet: NAti s Domi jsou fakt stejni 😉 Ale nezoufej, kluci jsou pry na maminky... 😎 A co zloutenka? Uz pominula?
anneta
4. zář 2009
hvězdi: nevadí 🙂 manžel je hezčí 😉 Jsou fakt na chlup stejní. Žloutenku měl včera hodnotu 226 a pouští při 210, ale pustila nás a ve čtvrtek jdem na přeměření, určitě to klesá.
petruna
4. zář 2009
Annet : Dominik je nááááádherný miminko !!!!!! A když jsem klikla na fotku Natálky, tak jsem si řikala : proč tam má napsáno Nátalka a pak mi to došlo. Jsou jak jednovaječný dvojčata.
petruna
4. zář 2009
annet : jak vodnatí mlíko ? :-o to slyším prvně. nepleteš si to s předním mlíkem ? to je takový průsvitný. 😃 😃

Jak píše lenka, buď to půjde nebo ne, hlavně se tím nestresuj. Máš krásný milovaný děti a bez mm se obejdou.

Co natálka ? jak na Dominika reagovala ? Jestli jsi to tu psala, tak se omlouvám.
tereska
4. zář 2009
Annet vítej doma dvojmaminko!!! 😃 😃 😃 😃

Vše nejlepší dnešním oslavencům k 18ti měsíčninám - omlouvám se ostatním, že nepřeju, ale nepatatuju si kdo se kdy přesně narodil, takže všem ostatním přeju vše nejlepší dodatečně nebo dopředu... 😃 😃 😃

Adámek dostal nové botičky, páč ty poslední dny co pršelo chodil v sandálkách a už mi ho bylo líto a ty dnešní náctiny se k tomu taky hodili.... 😃

http://www.detskeboty.cz/detska-obuv/celorocni-...
sheherazada
4. zář 2009
ty jo annet, oni sou fakt přes kopírák🙂) to je dobrý🙂)) gratuluju🙂
kozimura
4. zář 2009
Anetko, malý je kouzelný!!! Už se na něj těším. Až si odpočineš, budete pěkně sžití a budeš mít náladu na návštěvu, tak se ozvi, ráda dojedu 😉

Terinko, Adámkovi přejeme vše nej k jeho ročku a půl! Už je to velký chlapák a šikula, však víme 😉

Mjanči, Lucince přejeme brzké uzdravení!

Hvězdi, držím palečky, aby to bylo jen takové chvilkové a Bet zase spinkala pěkně sama.
tereska
4. zář 2009
Annet, teda holky nekecaj, ti dva jsou si podobní jak vejce vejci ....:o))) To je úžasný, ale neboj, to je jen teď, pak za pár měsíců se vše změní a Domča bude celý mamča.. 😃

Kozimůrko, Adámkovi zítra vyřídím přáníčko, teď už spinká jak andílek a matka si tu popíjí bílé lambrusco a objednává bundičky na zimu. Objednala jsem 2, jednu lepší na nošení a druhou do lesa na zničení.... 😃

lepší http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26023267

horší, ale s otazníkem. Je taky moc pěkná... http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
anneta
5. zář 2009
Holky: fakt přes kopírák 🙂
Petrun: jj, vodnatí 😉 měla jsem to i u malé, nakonec mi teklo "mlíko" úplně jak čistá voda, malou jsem krmila furt v kuse, ale pořád měla hlad, pak jsem přišla ze dne na den i o tu vodu 🙂
Kozim: taky se těším na návštěvu. Doma to zvládám tak jako že jo, ale budu počítat každý den minuty, než manžel přijde domů a na víkendy se těším už teď. Co mi zůstalo z malé po těch 10dech, to byste nevěřili. To vůbec není ona. Zaprvé je tlustá, tchýně do ní rvala samou čokoládu, jupíky apod ]-( ]-( a je tak strašně rozežraná, udělala nás ostudu včera všude kde jsme přišli, lítali jsme po úřadech... a doma jen ječí, pořád a bezdůvodně, vůbec si nenechá říct... jak já to děcko dám dohromady a hlavně kdy 😞
anneta
5. zář 2009
Jo: jinak je malá z Domči nadšená. Když ho nesem v sedačce nese taky, tlačí kočárek, když jde někdo k postýlce, tak tam je hned taky, pořád ho hladí a vozí v košíku po bytě, jako má ho fakt ráda, takže aspoň tohle je klad 🙂 myslím si, že si budou rozumět. Byli jsme včera u doktorky a už má 54cm :-o nechápu, ale váha 4060. To jsem zvědavá jak to bude pokračovat, já chci taky obra Dominika 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli