• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Annet, tak s tou "převýchovou" ti to nezávidím, ale možná Nati změní bráška - co ty víš, bude z ní najednou třeba starostlivá hodná starší sestřička :wink:
5. zář 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: tak to by hodně překvapila :wink:
5. zář 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky: dočetla jsem, moc děkuji za gratulace!!!
Leni: mě pobavilo to jak Vanda říká Já holčička Vanda :grinning:
5. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: to je krasne :wink: To vis, velka sestra :wink: S tou prevychovou nezavidim. Deti si rychle zvyknou na nedobre veci a pak problem je se znormalizovat :sweat_smile:

vcera jsme si vecer super uzili. Ted jsme u nasich. Jak me Bett uvidela,tak me vypusinkovala (ona moc pusinek nedava, tak me sokla :wink: )
5. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...tak nám nejde net..... :frowning2: ..jsem na moment na MM pracov. pc....

MM se včera vrátil ze služebky a děti už zase zlobí :grinning: Domi prudí a nejvíc, když ho nenecháváme si sedat z pololehu - to je nepříčetnej, ale to přece ještě nemůže!!!

Annet: malej je krásnej :dizzy_face: a taovej hezky "opálenej" :grinning: - přeju, ať jde žloutenka hezky dolů a dá už pokoj...je teda hodně spavej? Se říká, že žloutenkový mimi jsou hodně spavý, ne? Naše děti žloutenku neměly, tak extra spáče neznám....a gratuluju k dětem přes kopírák :grinning:, máme doma to samé, akorát já netvrdím, že je MM hezčí :grinning: :grinning: :grinning: když na mě vedle sebe koukají Domi s Maji, tak na mě koukají ty samé kukuče - krásný a šílený zároveň :grinning: Maji se teď naučila lézt do lehátka, když tam Domi není - včera večer byl každý ve svém lehátku a hráli si vedle sebe :grinning: :grinning: :grinning: - jako dvě mimina :grinning: - mám to vyfocený, jen tu fotku nemůžu na net dát - přes tenhle net to nejde a domácí nám nejde - už je to na hlavu, asi budeme muset zřídit nějakej placenej net......

hvězdi: dobře, že jste si to s TM užili :wink: - aspoň někdo - u nás jako by ani výročí nebylo :unamused: :cry: ....MM naplánoval dneska celodenní výlet - ani nevím kam, protože počasí nedovolilo....aspoň mám po X-měsících obarvené vlasy a budu snad zase vypadat jako člověk :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: my je chceme dneska vyfotit spolu, ale je pořád hnusně zataženo, tak to asi bude černobílé :slight_smile: ale musíme. Natálky by hooodně spavá, spala mi 12hodin vkuse a byla vzhůru asi hodinu denně, ani to ne, malý taky dost spí, ale i se dívá. Je šílený, den po porodu mi válel sudy po posteli :astonished: musím to natočit až se zase rozhodne,hlavu drží sám...ale zdá se mi bude hodný. Malá nám dává co proto :sweat_smile: A fakt to sou kopíráci :grinning: a já celu dobu v porodnici tvrdila, že nevím na koho je podobný.

Saji: my taky teď měli výročí a nebylo...
5. zář 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: MM právě koukal na vašeh Dominika a prý: "ten je maličký...a vlasáč" :dizzy_face: Jak je chcete vyfotit? Mě přijde, že to pořádně ani nejde :grinning: ...Maji teda Domíska nikdy nechovala a většinou se jeden z nich moc hýbe a je pak máznutej....já plánuju zítra udělat rodinné fotky (když má tu barvenou hlavu :grinning:, ale t plánuju už od narození Domíska a stále nic :frowning2:)
5. zář 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak si myslím, že pro kojo není dobrý dlouhý spaní dítek, říká se budit....a je teda fakt, že minulý týden mi malej spal v noci i 5,5 hod. v kuse a mě pak přišlo, že mlíka ubývá....teď už se zase budí co 3 hodiny, ale dneska v noci teda poprvé zlobil - šíleně cestuje v postýlce a vypadá to, že ji chce zbourat.....dneska budem prcky vážit, tak jsem zvědavá na ty cifry :grinning:
5. zář 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: já jsem je chtěla vyfotit jen doma ale malého na ruce nechce, tak z toho nic nebylo a zkusíme zítra všichni čtyři, malá už byla protivná :slight_smile: JJ, je to vlasatec, se mi ten jeho ježeček moc líbí :dizzy_face: Saji, já nebudím, když mám nalité prsa, odstříkám, možná se to spraví až zánět odezní. Malý spí ty 4hodiny po kojení, takže ok.

Holky: cvičíte s dětma? Naše malá teď pořád chce a já nevím co bych s ní měla a mohla dvičit, ona mi dělá mosty a podobné šílenosti, tak jí chci naučit něco nornálního, děkuji za tipy
5. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky,
petru, okoukla jsem fotos a pobavila mě "rodinka" a "do dělá jeden musí i druhej"-zase mě přijde, jak jsou tonďák a klárka jiný-set ěšim, až je omrknu :wink: bydlení se rýsuje krásně.

anett, vítej doma, ať to všechno jde od ruky, prsa atd :wink: fotky domči i natálky krásný-fakt pěkně stejný mimča :wink:

mjanci, snad už je lucce líp :wink:

hvezdi, fajn, že jste večer užili-občas je to dost potřeba :wink:
5. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, tak my jsme konečně dosáhly u Terky 10kg :sweat_smile: Tak jsem zvědavá na vaše váhy :wink:

Annet, já jsem s Terkou cvičila - ona to chtěla, tak jsme tak blbly v rámci hry - protahovaly jsme nožičky, ohýbá se mezi nožky, pak skákání, a jiné různé cviky a hry a prostě se smíchem v legraci. Je to docela prča.
5. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: my máme po rok a půl kontrole 10260g a 84cm
6. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet, tak to ty naše holky nejsou o moc :wink: My máme 80cm.

Dodala jsem poslední fotečky do 17.měsíců. Včera jsem Terce poprvé dělala pletené copánky:
http://kozimura.rajce.idnes.cz/17.mesicu/
6. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda..

dneska jsou asi nějaký eruce na slunci - děti střídavě řvou a vztekají se :cry: , uvztekánci...měli jsme jít k dědovi na oběd, ale to se nedalo....a oba né a né zabrat....uf....ale dopoledne jsme stihli vyfotit nějaké rodinné fotky, ale jako zachytit nás všechny 4 hezky prostě nelze.....myslíte, že by profi-fotograf tohle zvládl? :sweat_smile: Já myslím, že asi ne.... :pensive:
6. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak váha Domíska na 4 měsících bez 1 dne je přesně 8,400 kg :grinning: Včera mi MM sestřenka psala, že jejich holčička (o 7 týdnů starší) má cca 5,8 kg - jak já jí závidím :grinning: :grinning: :grinning: a nejvíc jí závidí mopje záda :grinning: maji si furt drží svých 10,8 kg.....

kozim: krásný culíky....a mooooc krásný svetr - takovej chceme takyyyyy----- :grinning:
6. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, díky :dizzy_face: Domísek je teda fakt chlapák. Terka měla 8,40 kg na roční prohlídce :sweat_smile: Svetřík jsme koupili v Tescu ve výprodeji, ale hned druhý den tam byl zase plný regál. Rozmýšlela jsem se mezi tímto a krásným sněhobýlým huňatým s kapuckou, ale jak znám tu naší "kypulenku", tak jsem raději vzala tento veselejší a protože je na něm našitá kočička, měla z něj Terka šílenou radost :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, mám vás dočtené, shlédnuté fotečky, nevím co dodat, zase vše super :dizzy_face:

Anet: malej úžasnej, jsou si fakt podobní úplně šíleně.. ale třeba se Domča časem bude měnit :slight_smile:

kozi: svetřík krásnej! :dizzy_face: taky máme podobnej! :slight_smile: a nad pletenýma culíčkama slintám, to malá bude mmít až půjde do první třídy.. :grinning: ne dělám si srandu, náhodou.. :sweat_smile: už nám taky dost porostly vlásky :slight_smile:

saji: malej je fakt šílenej macek :dizzy_face: ale uvidíš že za chvilku se zastaví a pak bude zase přibírat hodně pomalu, a nebo bude třeba stát na váze měsíc a půl... má to tak kamarádka, taky jí malý hoodně přibíral a byl velikej, ale teď už mi přijde tak akorád :slight_smile: a dokonce za dva měsíce přibral už jen 200g což je minimum jak přibíral předtím :wink:
6. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim Terinka je prďácká a fakt jak Pipi dlouhá punčocha - to nemá chybu. A ten komplítek jí krásně padne a možná jí bude ještě na jaře...:o))) Vybrali jsme dobře, jak je Terinka snědá, tak na ní ty barvičky krásně vyniknou.... :wink:

Saji, Domísek je trošku obr, ne? Jsem se schválně koukla kolik měl Adámek a ve 4 měsících měl cca 6kg....:o)) Máte pěknýho macka a fakt to musí být záhul na záda jako blázen. Áďa má teď kolem 14 kg a když jdeme ven bez kočárku, jako že teď chodíme tak pořád, tak zhruba půl cesty ho nesu na rukou a teda mám dost.... :sweat_smile:

Annet, jak už psala Kozim, můžete se různě protahovat, dělat dřepy a tak. Víc ti můžu říct až půjdeme na ty kroužky, tam se taky cvičí, tak pozbírám informace a hodím sem pro inspiraci...:o)
6. zář 2009 ve 13:22  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez: asi má dobrou mlíkárnu :grinning: , ale je etda fakt, že má délku min. 6-timěsíčního mimina, takže až takovej cvalda není :wink: , i když teď se začal docela v obličejí kulatit... :sweat_smile:

kozin: já doufám, že se to přibírání přibrzdí....ale hlavně že je zdravej a prostě to je pořádnej chlap, no :slight_smile:, doufám, že v dospělosti nebude mít přes metrák :grinning:
6. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: a jak se cítíš, nevěstinko??? :grinning: Máš něco nového v albu na beremese? Jsem zvědavá, však víš :grinning:
6. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, ju, vybrali jste skvěle - fakt jí to sekne a s jejím tempem růstu, ho bude mít dobrý ještě příští rok v tuto dobu :sweat_smile: Tričenko jí sedne, ale kalhoty jsou ještě trošku dlouhé, ale když má botky, tak to nevadí.
6. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: Terka už jí gumový medvídky? :sweat_smile: já čím dál víc zjišťuju, že Maji hřeší málo - sem tam si lízne zmrzky ode mě, sem tam dostane lízátko Chupachups,...jako všichnis e ptají, zda jí smějí už cpát čokoládu a my razantně odpovídáme, že NE!!! A všichni s ediví, koukají na nás dovně a říkají "tenhle a tahle už dávno čkošku jedli..." a jako co? maji to jíst nebude..navíc se nám furt osypává, takže čím déle tohle pozná, tím líp.....
6. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A včera mi a Maji donesl právě tohle jahodový lízátko - abychoms eprý o něj nepraly :grinning:...a Maji lízala, já taky, pak dala to svoje skoro vylízaný dědovi a chtěla to moje, si myslela, že bude větší :grinning: jsme z ní nemohla - jak je vyčůraná :grinning: MM samozřejmě tvrdí, že to má po mě :grinning: :grinning: :grinning:

No, Maji se za chvíli vzbudí a půjdeme ven....se těším, rodinný procházky zbožňuju..... :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: co nového? ani nic nevím vlastně, je teď docela fičák máme menší problémy se svědkama, vůbec nevíme jak to dopadne... :pensive: :sweat_smile: prostě mi přijde, že nám začali závidět nebo to jinak už nedokážu pochopit..... :unamused: :cry:

s hřešením nevím... jako je mi jasné, že už malá má rok a půl, tak prostě nějaié to sladké vyzkouší, co má u babičky a dědy a co nevidím, tak už mi je šumák, vím, že by ji tím nepřecpali a jestli jí dají čokošku, trošku, no tak co no... tak dají, už tohle neřeším :wink:
Já malé dávám občas takové ty bílé čipsy, křupky (ty miluje), občas dostane takové malé gumové bombonky, nebo lentilky (rozkousnu jí je aby se tím nezalkla a pak jí je dám) no a někdy dostane do ruky to jindy ono... fakt už tohle nijak moc neřeším... :wink: Malá je hodně na ovoce, takže to tím kompenzujeme a někdy třeba i týden nedostane nic sladkého ale místo toho sní skoro 3kg melounu, půl kila hroznového vína, 2 broskve, 2 nektarinky a tak.. :grinning: takže ono fakt záleží na okolnostech :wink:
6. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, Terce čokoládu taky nedávám a nedovoluji jí, aby jí ji někdo dal. Zmrzlina jí nechutná, tak ji nejí a jediné "sladké", co občas ďobne jsou ti méďové a to mi příjde jako to nejmenší zlo. Takže mi to moc nevadí.
6. zář 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: ty už máš po svatbě???
kozim: culíky super! a ten svetr se nám taky líbí :slight_smile:
saji:8400 :grinning: mazeeec
teresko: jj, určitě dodávej tipy, budu ráda :wink:
6. zář 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : krasna fotka v pasu !!! Prej ze je narocny vas vyfotit....
6. zář 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky: děsím se zítřka, budu s dětma sama...
6. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrun: ty máš taly pěknou rodinnou v pase :wink:
6. zář 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte super fotky.
annet: malý je užasnýýýýýý , fakt krásný bobišek

kozimurka: malá je fajnáááá , ty culíčky závidímmm a má krásný svetřík

my jsme byli dnes na pouti ,tak tady je pár fotek

http://katkaj.rajce.idnes.cz/Krmas_v_Hlucine/
6. zář 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek