• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozinka: holka tobě se to už blíží , už budeš taky vdaná paní..fakt závidím tu svatbičku :wink:
6. zář 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc děkuji za pochvalu culíčků (strašně jsem se těšila, až jí je budu moct plést a ona neuvěřitelně drží :slight_smile:) a svetříku - z toho mám velkou radost. Do posledka jsem se rozmýšlela mezi ním a ještě jedním, ale ten byl bílý, ale takový heboučký.... Nakonec vyhrál tento.
6. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den je krásný.....Den je krásný.... Když dva - se rádi mají - tak v lednu je - jak v máji.....:o)))))
7. zář 2009 v 09:42  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem rada, ze je dneska alespon nekdo vesely - jsem dneska spala prerusovane tri hodiny a jsem jako prastena palici. Uz aby byly ty zuby venku - nevim, proc zrovna memu diteti rostou tak dlouho - zavidim tem, co jim vyroste zub pres noc.
7. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saja: moc hezka fotka v profilu.

Kozim: pekny svetr a zavidim culicky - u nas to jeste dlouho nehrozi - jeste jsme ani jednou nestrihali - neni co :confused:

Annet: malý je moc roztomily a je super, ze je hodny, tak preju, at mu to dlouho vydrzi.
7. zář 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my mame horecky. V noci 40C. Byli jsme u DR. Vzala ji ruzne odbery a stery. Revu jak na lesy a ted je Bett hodna :grinning: zatim nic nezjisitla, vysledky budou az zitra. JA si myslim,ze to jsou zuby a DR tvrdi,ze ne. Ze pry dobre ze jsme prisli.
7. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: hlásím se do klubu "praštěných palicí" :frowning2: , obě děti spaly naprosto šíleně :rolling_eyes: - tedy spíše nespaly :rolling_eyes: , Maji furt brečela a vstávala, že jako spát nebude, Domi se furt vrtěl a spát taky nechtěl....já mám pocit, že jsem nespala ani půl hodiny v kuse.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Úplně se děsím, že s měsícem září nám začíná opět nespavý období jako vloni s Mariánnkou.....to by mě asi zabilo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Právě si vařím kafe a snad mě trošku zmátoří a do toho všeho je dnes Maji učiněný lumpidlo, vymýšlí samý blboviny - z ní rostu.....a aby toho nebylo málo, tak MM ráno nenastartoval naše autíííí, musel ho vyzvednout kolega a tudíž ani nevím, kdy a jak se dostane domů z práce.....prostě super den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

včera jsem se stavovala (při rodinné procházce) v jednom obchůdku a koupila Maji krásnou růžovou bundu na lítačku, sice je to ta neznačková frog, ale vypadá moc krásně - za 125 Kč - luxus na písek :wink: a Domi má tyrkysovou - vel. 80/86 :grinning:...ale až doma jsem zjistila, že ta růžová má rozbitý zip :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže jí zkusím dnes vrátit, vyměnit nepůjde, protože mi prodavačka při dotazu, zda nemají ještě tyrkysovou ve vel. 92/98 odpověděla, že mají bundy jen po 1 kuse a to jen ty, co tam visí...takže mi ji ani nevymění - nemají za co :cry: .....a moc doufám, že na mě nespustí, že jsme to udělala já - to bych jí dnes asi zabila..... :sweat_smile: :grinning: :rolling_eyes:
7. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: přeju, ať to nic vážnýho není....a o zubech mi nemluv, u Maji vím jen o těch 4ech.....

annet: malý je krásný miminko......závidím to, jak je maličkej :dizzy_face: ....a prdíky ho netrápí?
7. zář 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A děkuju za chválu fotky v profilu - no, ještě že není vidět detailně, to byste nechválili :grinning:
7. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
KDO SE MNOU PŮJDE DRBAT ????? HALOOOOO.........
7. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, u nás taky den blbec - Terka je dneska hrozná. Mamka mi jí hlídala půl hoďky, když jsem jela něco vyřizovat a je z ní hotová, že se s ní nic nedá dělat - to je mi novinka :rolling_eyes: Teď má na chvilku můj telefon, ale musím už jít. Máme ohřátou polévku.

Mějte se krásně pa!
7. zář 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:koukni ke mně do alba,včera jsem ukazovala opicím úlovky z fashion arény a myslím že min jedna věc se ti bude hodně líbit :slight_smile:
7. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: co je fashion aréna? :confused:

Já dala Maji spát a snad usne..dneska už těch hysteráků bylo dost :pensive: - mám hlavu jako balon....Domi řádí pod hrazdičkou a je spokojenej - zatím....a to bych měla péct dortík pro mariánnku - spíš se půjdu dnes fakt někam zahrabat :grinning: ..jo a rozbila jsem Mariánnce hrací strojek - krávu, takové to, jak se vytáhne šňůrka, ta se pak pomalu zasouvá a hraje to (díky tomu usíná i večer v postýlce sama) - jsem urvala tu šňůrku :sweat_smile: :grinning: Jako kam to ještě povede - včera a dnes děti řvavý, protivný,....a matka ničitel, na co sáhnu - vždy nějakej problém.... :confused: :pensive: :unamused:

petru: děsně mě štve, že tu růžovou knížku ještě nevyexpedovali :cry: Já doufala, že do m. svátku dorazí a ono prd....asi si jí vykoupila :rolling_eyes: :grinning:
7. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: bunda hezká - proč si nevzala i Maji? :grinning: I ten komplet je moc krásnej.....

Maji se nějak vytáhla a všechny rifle jí v pase padaj :sweat_smile: - kde se dá sehnat pidi-pásek? :grinning:
7. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mám Domina na ruce...jako jindy nekadí i 3 dny a dnes už 3x!!! Asi chce zhubnout a šetřit má záda :grinning:

Óóóó. ať žije samomluva..... :grinning:
7. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, ale jde ti to dobře...:o)))
7. zář 2009 ve 13:17  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Lucku jsem po 12te dala spat, takze bude brzo vzhuru. Uz nema teplotu, ale ma rymu jako prase a pridal se kasel, tak snad uz je to posledni faze pred uplnym uzdravenim. Pri odsavani rev, no hruza. Naucila se tedy trochu smrknout, ale jeste musim doodsat.
sajo: ze by Domisek mel brzo nejaky zub? aby nemel vic zubu nez Maji :slight_smile:
Lucce se klubou vsechny 3, takze nalada taky nic moc a plus jeste ta nemoc
Ale zuzik a petruno: do stredy snad bude ok! tesime se na vas :slight_smile:
7. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi: tak snad to u Bett nic nebude a budou to opravdu zoubky. Vy uz jste mely 6tou nemoc?
7. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: mas IP :wink:
7. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjani: IP vracím :grinning:

terez: co mi jde?... ničení nebo samomluva? :grinning:
7. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, tak 19.9. má Domísek vítání občánků :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji Samomluva.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 13:42  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: to je hezke datum :dizzy_face: , urcite to bude prima den :slight_smile:
na zacatku rijna je v Praze veletrh hracek http://www.veletrh-hracek.cz/info-pro-navstevniky.htm :wink: . Nejspis vyrazime a poridime svatek, Vanoce i narozky :sunglasses: . Musim jeste rozmyslet co. Vy uz neco planujete?
7. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: u nás taky hrozná noc, nespalo ani jedno dítě :frowning2: a prdíky trápí :frowning2: Dneska malou už pošlu spát do pokojíku i s manželem, takhle bysme se nevyspali nikdo. Jé vítání občánků :dizzy_face:
Hvezdi: dej pak vědět,co malé zjistili.
7. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Annet dvojmamco, koukam, ze si to pekne uzivas :-/
Lucka vzhuru, tak papa
7. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: asi erupce na měsíci :frowning2:...mně právě oba spí (ťuk ťuk), tak koukám po vložkách do kočárku - chci koupit látku a šít - Domi nám vyrostl z korbičky a včera měl premiéru ve sporťáku double kočárku....docela ho vzal na milost :slight_smile:
7. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:fashion aréna je 50 outlet obchodů na jižní spojce. bunda se možřná k maji i dostane páč vandě je teď akorát, je na 2 roky a pak měli jen na 7,jsem ji vzala páč byla za 250 a snad ji bude vanda chvíli nosit.
7. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco, ma byt hezky, se tesime :slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci a kdy jdete na ten veletrh? My se tam chystáme ten poslední den v neděli, by jsme se tam mohli zťuknout a dát oběd třeba... :grinning: My taky budeme kupovat svátek, narozky a Vánoce pro všechny děti v rodině.
7. zář 2009 v 15:36  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: krásné úlovky :slight_smile: Mě dneska přišel balíček z MMB našla jsem paní co prodává úplně věci za hubičku, koupila jsem overálek na spinkání (vel. 2-3 ročky) a paní za něj chtěla 20,-, prý je tam pidi flíček na předním díle... hahaha jsem to dneska rozbalila a je tak pidi, že jsem ho hledala asi pět minut.. :sweat_smile: a ještě to určo půjde vyprat.. :sweat_smile: :dizzy_face: a overálek je jinak úplně jako nový ani šlapky (jsou protiskuzky) nejsou ochození, prostě jako nové! A k tomu růžové sáčko za 10,- (poštovné mě vyšlo dráž.. :sweat_smile: :grinning:) má kolem jedné dírky na knoflík zažloutlý flíček, ale to taky podle mě půjde vyprat, prostě parádička :dizzy_face: až bude více času nafotím :wink:
7. zář 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek