Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
katka_j
8. zář 2009
annet: dívala jsem se k tobě do alba a moc se mi líbí fotka jak Naty drží Domiho a potom jak je tam sama - tam vypadá tak dospěle a má nádherné vlásky, je to fakt kočka. 😉
zuzik03
8. zář 2009
annet, pekne sis makla, fajn, ze uz je to uspesne za tebou 🙂 bych se ale u tebe nedivila, kdybys do toho za par let sla znovu 😃 obema malym, i kdyz teda natalka uz je velka, to moc slusi 🙂
kozimura
9. zář 2009
Katuš, tak Terka už mlíku opustila. Maximálně bílou kávu nebo kakao a to vše z kravského. UM ani náhodou. Rohlík nebo chleba namazaný moc nechce a když už, tak jen nenakrátý vcelku a namazaným dolů :-N Jinak miluje rohlík i chleba jen tak bez ničeho. To je pro ní jako sladkost. Hlavně chleba- neexistuje, že dovezeme chleba a nedáme ji krajíček :-N 😃
anneta
9. zář 2009
zuzi: do třetího bych šla, ale rodit přirozeně... neviklej mě 🙂 třetí bych chtěla, ale manžel ne, je fakt, že fiančně to není sranda 🙂

Katus: děkujem za pochvalu 🙂 ty její vlasy zbožňuju x-) jinak teď nad malou brečím, co mi z ní zůstalo a tu dobu, co jsme byla v nemocnici, takže jak krásně mluvila, tak teď nechce, jen táta a děda, jinak nic nepoužívá |-| sama jedla a teď tu lžičku do ruky neveme, a už byla bez plínek, měla jen na noc a teď zase plínky 😢 😢 tolik práce to dalo... naštěstí, když manžel není doma, tak je hodná a poslouchá, ale jak otevře dveře, tak konec a zase jen ječí a ječí....
sajahonzik
9. zář 2009
ahojda...

tak dnes konečně přišla ta růžová knížka i s dárkem x-) Petru, díky za tip - je nádherná 🙂 - jsem je měla objednat najednou, ale co - za ty prachy fakt ty knížky stojí - i s poštovným.... x-)

Maji před chvílí usnula....usíná čím dál později 😞 a Domiho mám na ruce, jak jinak 😉

Holky, jaké cereálie dáváte dětem??? =-) myslíte jako müsli, lupínky a tak?
kozimura
9. zář 2009
Saji, takové cereální lupínky, kolečka a mandličky s příchutěmi.
Třeba toto:http://www.poex.cz/shop/produkt.php?id=859...
Ještě mají takové mandličky s kakaovou náplní a pod.
hvezdickaaad
9. zář 2009
annet: Tyjo, drsny porod. JE pravda, ze asi ten 2. porod bude horsi, bo vime do ceho jdeme...Presne jak pises.... 8-(
co jsem mluvila s dvojmamkama, jak to berou starsi sourizenci, tak pokazde se vzdy neco zvrtlo. A co Ty pises, tak to je pry normalni zpusob zarleni.

my ze spankem zaciname mit taky problem. Sice mala spala dnes do 9h, ale chodi z revem spat. Nepomuze nic, chce byt s nama. A jak uz z revu usne, tak se budi v noci a chce k nam do postele. Pak se 2h mrskala,ze jsem byla cela obita az usla a ja ji mohla prendat do postylky. Nevim co to ma znamenat. To je uz 3noc ]-( A ma desne slaby spanek. Driv jsem mohla v klidu vejit do loznice a ted staci otevrit dvere a je rev.
mjanca
9. zář 2009
ahoj holky,
tak my dnes stravily prijemne odpoledne s tetou Zuzkou a Klarkou a tetou Petrou a Tonikem 🙂. Zacaly jsme jidlem v pizzerce 🙂, pokracovali jsme na hriste (to Lucka skoro prospala a pak byla nejak mimo a bez nalady) a holky udelaly nakupy v Tescu - obleceni pro prcky 😉 .
sajo: ja davam jen lupinky a ji je bud samotny nebo v jogurtu.
co se tyka spanku, tak Lucka spi po obede tak hodku a pul az dve, usina temer hned, to samy vecer, usne taky hned, mezi 19:30 - 20:00. V noci se obcas vzbudi, zdaji se ji sny nebo kdyz ji neni dobre
sajo: a nezacala Vam Mariannka vstavat pozdeji? Lucce se obcas povede, ze spi treba do 8mi, a pak se ji moc spat nechce, ale nakonec teda usne.
hvezdi: spanek do 9ti zavidim, to uz se mi hodne dlouho nestalo 😞 🙂
pamuk
9. zář 2009
ahojte,
nám Jenda spí po obědě tak 2 hodinky. Usíná bez problémů, teda párkrát z postýlky vystřelí dudlík, takže mu ho musím jít dát, ale tak po třetím pokusu usne. Ale do půlnoci se vzbudí a neusne dokud ho nedám k nám do postele. A pak spí až do rána do 6. Dřív jsem to strašně řešila, snažila se ho znovu uspat, ale stejně se budil každou hodinu. Tak spí s náma a vyspíme se všichni, teda pokud se mu něco nezdá a nemele sebou.

Lupínky jsem dala dneska prvně. Klasické Cornflakes od EMCO a šmakovaly mu :-N
pamuk
9. zář 2009
jo, holky Pražandy, nebyly jste něktrá na dětském hřišti u hlavního nádraží? Já vždykcy, když jedu kolem, tak ho okukuju, ale zatím nebyl čas se tam zdržet😞
kacamar
9. zář 2009
bry vecir,
mjanci, koukam, ze k vam jezdi nakupovat pulka ČR 😉 . Viki si z pribramskeho tesca odvezla 2 bodycka a dalsi 2 bodycka a 1 pyzamo jsme zakoupili v centru v tom obchodaku (Skalka tusim).
Na dovce jsme se spratelili z pribramskou rodinkou a vypraveli o jakemsi Šnečkovi - raji pro deti 🙂 . Ze ses nepochlubila. Jsme tam byli o patro niz a snecka jsme minuli 😢
zuzik03
9. zář 2009
zdar holky,
mjanco a zajemci - fotky z dneska na opicich 🙂 bylo to moc fajn 🙂
kac, v pribrami se nakupuje fakt skvele 🙂
sajo, ja nedavam cerealie zadne, max jogurt s cerealiemi, ale jen nekdy 🙂
pamuk, o hristi u hlavaku je tu tusim cela diskuse, ja tam jeste nebyla, protoze se tam moc nevyskytuju, ale je hlidane a vypada dobre 😉
petruna
9. zář 2009
ahoj,
saji : jsem rada ze se libi. ja z ni jsem taky nadsena...

jinak u Mjanci to bylo moooc fajn, fotos zde : http://petruna.rajce.idnes.cz/9.9._Pribram_se_Z...
kozimura
10. zář 2009
Fotečky super, jde vidět, že jste si to užily! x-)

Zuzi, není Klárka zase ostříhaná?
sajahonzik
10. zář 2009
ahojda..

dneska děti docela prudí, ach jo....

Ale teď mě Maji s Domískem furt olíbává, přes ruku tašku, do níž si nacpala hračky, které se tam vešly, tak to vypadá, že někam vyráží a že se s náma loučí 😃 Před chvílí tady "uklidila" - vzala hrabičky a lopatku a hrabičkama zametala a metla to na lopatku a vynášela to do koše - no sranda 😃 😃 😃

petru: Maji je z obou knížek fakt nadšená, už zná i krocana a zkouší říkat "hudry hudry" 😃 😃

Jinak já cereálie Maji ještě nedala, proto jsem se ptala, co vše dáváte - Maji měla max. párkrát aktiviu jahodovou s müsli...tak zkusím něco z toho taky dát....

Musím jít, děti volají,.....
kacamar
10. zář 2009
ja taky cerealie nedavam, to me ani nenapadlo :-N , ale zkusim, treba to bude jist, to by bodlo....

saji, petru, hodte prosim jeste jednou odkaz na ty zazracny knizky 🙂
sajahonzik
10. zář 2009
Tak to byl dopo teda fičák :-N , velkej prudič je už v postýlce a ok, neřve, ale ještě nespí...malej prudič je v lehátku, nakojenej a usíná - že by usnuli naráz? To by byl sen 😃... Jinak velkej a malej je jen rozdělení dle velikosti, prudiči to jsou dneska fakt pořádní oba 😃 a Domi za chvíli dožene váhou Maji, tak nevím, zda pak budu moc říkat "velká a malej" 😃

kač. že jsi to ty http://www.beletrie.eu/knihy-deti/knihy-nejmens...
http://www.beletrie.eu/knihy-deti/knihy-nejmens...
- můžu ti nafotit spíš pár stránek, zda se ti to bude líbit....z obalu toho moc nevykoukáš 😉 ..ale určo né dnes a nevím, zda ještě najdu tvůj meil 😉
kacamar
10. zář 2009
saji a malej prudic ti spi jak pres den?

diky za odkazy
kacamar
10. zář 2009
saji ip

ale i ten obal vypada moc hezky x-) 🙂
kozinka
10. zář 2009
ahojky holky 🙂 jdu naposledy na čumendu, pak už nebude časík, už tak je všechno strašně nějaké rychlé.. :-N 😃
zatím v poho, jen máme doma trošku maztek, balíme věci na svatbu, do toho věci na dovču a ještě k tomu věci pro malou k babrli 😃 jako mám to tady jak by bouchla bomba 😃 ještě mi chybí spousta věcí, ale nějak to neřeším co se nestihne to se nestihne... 😃 Prostě balín jen to nejdůležitější a zbytek si prostě dokoupíme nebo já nevím.. 😃 😃 😃
Tak se tu držte baby, pozdravujte prcky a až přijedeme ze svatebky tak se určo ozvu 🙂 😉
kacamar
10. zář 2009
kozinko, tak tfuj tfuj tfuj, at vsechno klapne. uzijte si svatbu i svatebku 😉
zuzik03
10. zář 2009
kozin, tak si to uzij a tesime se na fotky, at je vsechno dle vasich predstav a kdyz ne, tak at se toho aspon posere co nejmin 😉 😃

kozim, neni, strihla jsem ji akorat afinu, ale to uz je tak mesic urcite 😉 ale to rano pred odjezdem se poblila v aute, tak to s jejim ucesem asi udelalo sve 😃
sheherazada
10. zář 2009
já dávám musli tyčlu fit a má to fakt úspěch, sní jí celou a chce ještě🙂)) a dneska se mi pěkně posrala, doufám, že ne po tý tyčce zrovna🙂)))
kozimura
10. zář 2009
Zuzi, tak to jo 😃 Mi se zdálo, že má zase kratší sestřih 😉

Jinak přeji vše nej Kuldovi k jeho ročku a půl!
blanuleplus
10. zář 2009
Ahoj holky, nejsem vůbec v obraze. Jen chci využít ještě hezkého počasí...nechce někdo zítra do zoo nebo na gutovku? ( www.gutovka.cz )
zuzik03
10. zář 2009
cau blani, ta gutovka vypada dobre, to urcite nekdy zkusim, zitra bohuzel ne, klarka je nachlazena, ryma, kasel :-|
anneta
10. zář 2009
Ahoj holky, tak mi nešel net a teď mi padá koník :-|
Hvezdi: je to možné že se tam projevuje že žárlí, to máš pravdu, ale jen na před tatínkem 🙂 opica jedna
Saji: odepíšu na ip, hned jak uspím děti, snad to celé dočtu, jak mi to padá
Holky: a protože doma zatím zvládáme, tak něco se pos... muselo... zánět jsem chytla i do druhého prsa a už jsem ve 40horečkách, můžu pořád kojit? A můžu paralen? A mám zimnici a z té horečky mám křeče ve svalech... jsem brečela, jak jsem si připadala bezmocná, když jsem chtěla vstanout z lůžka a prostě nemohla abych vzala malého na ruce 😢 😢
pamuk
10. zář 2009
ahojte, ta Gutovka vypadá fakt dobře. Škoda, že pro nás je to trochu z ruky😞

Jinak mě holky z Prahy a okolí napadlo, kdybyste chtěly využít hezkého počasí a vypadnout mimo Prahu, tak co třeba k nám do Berouna na medvědy? :-N Mohly bychom to pojmout jako srazík (trochu mě inspirovala ta Příbram, i když u nás se tak dobře nenakupuje) 😃

annet, paralen určitě můžeš a kojit taky, pokud to přes tu bolest zvládneš.
sajahonzik
10. zář 2009
annet: tak zánět nezávidím 😞 a neporadím, zatím se mi tohle vyhýbá (ťuk ťuk ťuk), ale myslím, že můžeš i kousek ibalginu - na bolest a horečku...nám se s.rou jiné věci, je zázrak, že je večer a že net jde, normálně nám přijde, že ho schválně vypínají ]-( ....

MM volá, tak se mu "musím" jít věnovat, zítra má dovču a musí vyřešit to naše nepojízdné auto :-p Normálně to vypadá, že máme prasklou hlavu na motoru, tudíž by byla oprava dražší než celé auto (máme renaulta scenica z 1998, vypadá to, že jsme ho koupili s pěkně přetočeným tachometrem - min. o 100-tisíc km ]-(,takže postupně odchází všechno :-p a nás to stojí měsíčně spoustu tisíc - minulý měsíc i desítky tisíc :-p ), z čehož vyplývá, že bychom byly totál bez auta 😢 😢 😢
anneta
10. zář 2009
pamuk: no, ta bolest je děsná 😞 ale musíme, slíbila jsem malému, že dokud to jde, tak bude kojit 🙂 Já to dělám tak, že vždy trochu odstříkám, namasíruju a pak to je trošku jepší a dá se to ustát i když se slzami v očích, co bysme pro ty děti neudělali.