• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
annet: dívala jsem se k tobě do alba a moc se mi líbí fotka jak Naty drží Domiho a potom jak je tam sama - tam vypadá tak dospěle a má nádherné vlásky, je to fakt kočka. :wink:
8. zář 2009 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet, pekne sis makla, fajn, ze uz je to uspesne za tebou :slight_smile: bych se ale u tebe nedivila, kdybys do toho za par let sla znovu :grinning: obema malym, i kdyz teda natalka uz je velka, to moc slusi :slight_smile:
8. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, tak Terka už mlíku opustila. Maximálně bílou kávu nebo kakao a to vše z kravského. UM ani náhodou. Rohlík nebo chleba namazaný moc nechce a když už, tak jen nenakrátý vcelku a namazaným dolů :sweat_smile: Jinak miluje rohlík i chleba jen tak bez ničeho. To je pro ní jako sladkost. Hlavně chleba- neexistuje, že dovezeme chleba a nedáme ji krajíček :sweat_smile: :grinning:
9. zář 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: do třetího bych šla, ale rodit přirozeně... neviklej mě :slight_smile: třetí bych chtěla, ale manžel ne, je fakt, že fiančně to není sranda :slight_smile:

Katus: děkujem za pochvalu :slight_smile: ty její vlasy zbožňuju :dizzy_face: jinak teď nad malou brečím, co mi z ní zůstalo a tu dobu, co jsme byla v nemocnici, takže jak krásně mluvila, tak teď nechce, jen táta a děda, jinak nic nepoužívá :pensive: sama jedla a teď tu lžičku do ruky neveme, a už byla bez plínek, měla jen na noc a teď zase plínky :cry: :cry: tolik práce to dalo... naštěstí, když manžel není doma, tak je hodná a poslouchá, ale jak otevře dveře, tak konec a zase jen ječí a ječí....
9. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...

tak dnes konečně přišla ta růžová knížka i s dárkem :dizzy_face: Petru, díky za tip - je nádherná :slight_smile: - jsem je měla objednat najednou, ale co - za ty prachy fakt ty knížky stojí - i s poštovným.... :dizzy_face:

Maji před chvílí usnula....usíná čím dál později :frowning2: a Domiho mám na ruce, jak jinak :wink:

Holky, jaké cereálie dáváte dětem??? :confused: myslíte jako müsli, lupínky a tak?
9. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, takové cereální lupínky, kolečka a mandličky s příchutěmi.
Třeba toto:http://www.poex.cz/shop/produkt.php?id=8594000731917
Ještě mají takové mandličky s kakaovou náplní a pod.
9. zář 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: Tyjo, drsny porod. JE pravda, ze asi ten 2. porod bude horsi, bo vime do ceho jdeme...Presne jak pises.... :rolling_eyes:
co jsem mluvila s dvojmamkama, jak to berou starsi sourizenci, tak pokazde se vzdy neco zvrtlo. A co Ty pises, tak to je pry normalni zpusob zarleni.

my ze spankem zaciname mit taky problem. Sice mala spala dnes do 9h, ale chodi z revem spat. Nepomuze nic, chce byt s nama. A jak uz z revu usne, tak se budi v noci a chce k nam do postele. Pak se 2h mrskala,ze jsem byla cela obita az usla a ja ji mohla prendat do postylky. Nevim co to ma znamenat. To je uz 3noc :angry: A ma desne slaby spanek. Driv jsem mohla v klidu vejit do loznice a ted staci otevrit dvere a je rev.
9. zář 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak my dnes stravily prijemne odpoledne s tetou Zuzkou a Klarkou a tetou Petrou a Tonikem :slight_smile:. Zacaly jsme jidlem v pizzerce :slight_smile:, pokracovali jsme na hriste (to Lucka skoro prospala a pak byla nejak mimo a bez nalady) a holky udelaly nakupy v Tescu - obleceni pro prcky :wink: .
sajo: ja davam jen lupinky a ji je bud samotny nebo v jogurtu.
co se tyka spanku, tak Lucka spi po obede tak hodku a pul az dve, usina temer hned, to samy vecer, usne taky hned, mezi 19:30 - 20:00. V noci se obcas vzbudi, zdaji se ji sny nebo kdyz ji neni dobre
sajo: a nezacala Vam Mariannka vstavat pozdeji? Lucce se obcas povede, ze spi treba do 8mi, a pak se ji moc spat nechce, ale nakonec teda usne.
hvezdi: spanek do 9ti zavidim, to uz se mi hodne dlouho nestalo :frowning2: :slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
nám Jenda spí po obědě tak 2 hodinky. Usíná bez problémů, teda párkrát z postýlky vystřelí dudlík, takže mu ho musím jít dát, ale tak po třetím pokusu usne. Ale do půlnoci se vzbudí a neusne dokud ho nedám k nám do postele. A pak spí až do rána do 6. Dřív jsem to strašně řešila, snažila se ho znovu uspat, ale stejně se budil každou hodinu. Tak spí s náma a vyspíme se všichni, teda pokud se mu něco nezdá a nemele sebou.

Lupínky jsem dala dneska prvně. Klasické Cornflakes od EMCO a šmakovaly mu :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, holky Pražandy, nebyly jste něktrá na dětském hřišti u hlavního nádraží? Já vždykcy, když jedu kolem, tak ho okukuju, ale zatím nebyl čas se tam zdržet:(
9. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry vecir,
mjanci, koukam, ze k vam jezdi nakupovat pulka ČR :wink: . Viki si z pribramskeho tesca odvezla 2 bodycka a dalsi 2 bodycka a 1 pyzamo jsme zakoupili v centru v tom obchodaku (Skalka tusim).
Na dovce jsme se spratelili z pribramskou rodinkou a vypraveli o jakemsi Šnečkovi - raji pro deti :slight_smile: . Ze ses nepochlubila. Jsme tam byli o patro niz a snecka jsme minuli :cry:
9. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar holky,
mjanco a zajemci - fotky z dneska na opicich :slight_smile: bylo to moc fajn :slight_smile:
kac, v pribrami se nakupuje fakt skvele :slight_smile:
sajo, ja nedavam cerealie zadne, max jogurt s cerealiemi, ale jen nekdy :slight_smile:
pamuk, o hristi u hlavaku je tu tusim cela diskuse, ja tam jeste nebyla, protoze se tam moc nevyskytuju, ale je hlidane a vypada dobre :wink:
9. zář 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
saji : jsem rada ze se libi. ja z ni jsem taky nadsena...

jinak u Mjanci to bylo moooc fajn, fotos zde : http://petruna.rajce.idnes.cz/9.9._Pribram_se_Zuzkou_a_Jancou/
9. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotečky super, jde vidět, že jste si to užily! :dizzy_face:

Zuzi, není Klárka zase ostříhaná?
10. zář 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda..

dneska děti docela prudí, ach jo....

Ale teď mě Maji s Domískem furt olíbává, přes ruku tašku, do níž si nacpala hračky, které se tam vešly, tak to vypadá, že někam vyráží a že se s náma loučí :grinning: Před chvílí tady "uklidila" - vzala hrabičky a lopatku a hrabičkama zametala a metla to na lopatku a vynášela to do koše - no sranda :grinning: :grinning: :grinning:

petru: Maji je z obou knížek fakt nadšená, už zná i krocana a zkouší říkat "hudry hudry" :grinning: :grinning:

Jinak já cereálie Maji ještě nedala, proto jsem se ptala, co vše dáváte - Maji měla max. párkrát aktiviu jahodovou s müsli...tak zkusím něco z toho taky dát....

Musím jít, děti volají,.....
10. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky cerealie nedavam, to me ani nenapadlo :sweat_smile: , ale zkusim, treba to bude jist, to by bodlo....

saji, petru, hodte prosim jeste jednou odkaz na ty zazracny knizky :slight_smile:
10. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to byl dopo teda fičák :sweat_smile: , velkej prudič je už v postýlce a ok, neřve, ale ještě nespí...malej prudič je v lehátku, nakojenej a usíná - že by usnuli naráz? To by byl sen :grinning:... Jinak velkej a malej je jen rozdělení dle velikosti, prudiči to jsou dneska fakt pořádní oba :grinning: a Domi za chvíli dožene váhou Maji, tak nevím, zda pak budu moc říkat "velká a malej" :grinning:

kač. že jsi to ty http://www.beletrie.eu/knihy-deti/knihy-nejmensi/prvni-slova-na-venkove.html
http://www.beletrie.eu/knihy-deti/knihy-nejmensi/prvni-slova-ruzova.html
- můžu ti nafotit spíš pár stránek, zda se ti to bude líbit....z obalu toho moc nevykoukáš :wink: ..ale určo né dnes a nevím, zda ještě najdu tvůj meil :wink:
10. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji a malej prudic ti spi jak pres den?

diky za odkazy
10. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji ip

ale i ten obal vypada moc hezky :dizzy_face: :slight_smile:
10. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: jdu naposledy na čumendu, pak už nebude časík, už tak je všechno strašně nějaké rychlé.. :sweat_smile: :grinning:
zatím v poho, jen máme doma trošku maztek, balíme věci na svatbu, do toho věci na dovču a ještě k tomu věci pro malou k babrli :grinning: jako mám to tady jak by bouchla bomba :grinning: ještě mi chybí spousta věcí, ale nějak to neřeším co se nestihne to se nestihne... :grinning: Prostě balín jen to nejdůležitější a zbytek si prostě dokoupíme nebo já nevím.. :grinning: :grinning: :grinning:
Tak se tu držte baby, pozdravujte prcky a až přijedeme ze svatebky tak se určo ozvu :slight_smile: :wink:
10. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko, tak tfuj tfuj tfuj, at vsechno klapne. uzijte si svatbu i svatebku :wink:
10. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin, tak si to uzij a tesime se na fotky, at je vsechno dle vasich predstav a kdyz ne, tak at se toho aspon posere co nejmin :wink: :grinning:

kozim, neni, strihla jsem ji akorat afinu, ale to uz je tak mesic urcite :wink: ale to rano pred odjezdem se poblila v aute, tak to s jejim ucesem asi udelalo sve :grinning:
10. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávám musli tyčlu fit a má to fakt úspěch, sní jí celou a chce ještě:slight_smile:)) a dneska se mi pěkně posrala, doufám, že ne po tý tyčce zrovna:slight_smile:)))
10. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, tak to jo :grinning: Mi se zdálo, že má zase kratší sestřih :wink:

Jinak přeji vše nej Kuldovi k jeho ročku a půl!
10. zář 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nejsem vůbec v obraze. Jen chci využít ještě hezkého počasí...nechce někdo zítra do zoo nebo na gutovku? ( www.gutovka.cz )
10. zář 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau blani, ta gutovka vypada dobre, to urcite nekdy zkusim, zitra bohuzel ne, klarka je nachlazena, ryma, kasel :unamused:
10. zář 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mi nešel net a teď mi padá koník :unamused:
Hvezdi: je to možné že se tam projevuje že žárlí, to máš pravdu, ale jen na před tatínkem :slight_smile: opica jedna
Saji: odepíšu na ip, hned jak uspím děti, snad to celé dočtu, jak mi to padá
Holky: a protože doma zatím zvládáme, tak něco se pos... muselo... zánět jsem chytla i do druhého prsa a už jsem ve 40horečkách, můžu pořád kojit? A můžu paralen? A mám zimnici a z té horečky mám křeče ve svalech... jsem brečela, jak jsem si připadala bezmocná, když jsem chtěla vstanout z lůžka a prostě nemohla abych vzala malého na ruce :cry: :cry:
10. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ta Gutovka vypadá fakt dobře. Škoda, že pro nás je to trochu z ruky:(

Jinak mě holky z Prahy a okolí napadlo, kdybyste chtěly využít hezkého počasí a vypadnout mimo Prahu, tak co třeba k nám do Berouna na medvědy? :sweat_smile: Mohly bychom to pojmout jako srazík (trochu mě inspirovala ta Příbram, i když u nás se tak dobře nenakupuje) :grinning:

annet, paralen určitě můžeš a kojit taky, pokud to přes tu bolest zvládneš.
10. zář 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: tak zánět nezávidím :frowning2: a neporadím, zatím se mi tohle vyhýbá (ťuk ťuk ťuk), ale myslím, že můžeš i kousek ibalginu - na bolest a horečku...nám se s.rou jiné věci, je zázrak, že je večer a že net jde, normálně nám přijde, že ho schválně vypínají :angry: ....

MM volá, tak se mu "musím" jít věnovat, zítra má dovču a musí vyřešit to naše nepojízdné auto :stuck_out_tongue_closed_eyes: Normálně to vypadá, že máme prasklou hlavu na motoru, tudíž by byla oprava dražší než celé auto (máme renaulta scenica z 1998, vypadá to, že jsme ho koupili s pěkně přetočeným tachometrem - min. o 100-tisíc km :angry:,takže postupně odchází všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nás to stojí měsíčně spoustu tisíc - minulý měsíc i desítky tisíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), z čehož vyplývá, že bychom byly totál bez auta :cry: :cry: :cry:
10. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pamuk: no, ta bolest je děsná :frowning2: ale musíme, slíbila jsem malému, že dokud to jde, tak bude kojit :slight_smile: Já to dělám tak, že vždy trochu odstříkám, namasíruju a pak to je trošku jepší a dá se to ustát i když se slzami v očích, co bysme pro ty děti neudělali.
10. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek