• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
sajo:to je v prdeli s autem...ale do tohodle se asi fakt nevyplatí investovat :frowning2:
10. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet:já bych se na to vykašlala :sweat_smile:
10. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdem s Kozinkou na Pink, jdem s Kozinkou na Pink, jdem s Kozinkou na Pink.................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jupííííííííííííííííííí
10. zář 2009 ve 20:33  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet já tě úplně chápu, vím, že je to strašné a pro Adámka jsem taky trpěla jak čert a pak to stejně samo odeznělo, tak si říkám, jestli to má vůbec cenu..... :frowning2:
10. zář 2009 ve 20:34  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Annet s tím zánětem, když máš takový horečky jdi k doktorovi na gyndu, dá ti antibiotika při kterých můžeš kojit a fakt se brzy uleví.... :wink:
10. zář 2009 ve 20:36  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: taky jsem mela zanet se 40tkama, jdi k dr., to uz je na antibiotika, ulevi se ti :slight_smile:. Kojit budes moct, neboj. A kdyz ne, svet se taky nezblazni.
teres: tak vy jste to nakonec s Kozinkou domluvily, super :slight_smile:
sajo: souhlas s Lenkou, do toho se nevyplati investovat :frowning2:
10. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet, jeste nemam docteno. ale ja byla se zanetem v sestinedeli u doktora a dostala jsem antibiotika a paralen na snizovani horecky a rekli mi, at z toho prsa co nejvic kojim (pokud teda horecky nepresähne 40 - myslim). takze paralen muzes a urcite bych s tim sla k dr. - kdyz se zanet zanedba, muze to mit hrozny nasledky :wink:
10. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj annet: souhlas s mjancou a kačou
mjanči domluvili jsme se s kozou a obě jsme nadšené!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Heč celebrita bude spát u nás na rozkládacím gauči..... :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 22:59  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska nás čeká super den. Za chvilinku jedeme na svatbičku Kozinky a už se na ni pěkně chystáme - chystáme malé překvápko, tak ať se těší :grinning:
11. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim: JEEEEE, udelej fotky a hod je sem :wink: A ze preposilame gratulace, at maji happy zivoooot :wink:
11. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pamuk, jéé, my byli v medvědáriu u vás minulý víkend :slight_smile:

sájo, to je teda pech s tím autem :angry:
11. zář 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jste to slyseli, ze materska se ma snizit na 6.840kc? MARAS!!!! Jeste to neni schvalene, ale hrozi tim http://www.novinky.cz/domaci/178740-cesky-babyboom-konci-husakovy-deti-uz-odrodily.html

cim vice s MM delame,tak tim mame min penez. Mu taky snizili dost citelne plat... A jeste toto :angry: :angry: :angry:
11. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj krize je sviňa...........to snížení ještě není tak hrozný, blbý bude až se půjde zpátky za 3800 jako kdysi :grinning:
11. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako jestli to hoděj na těch 3800 tak je tam půjdu sežrat!!!!!!!!!!! :angry:

Holky budete někdo chodit do yamahy? Kolik Vás to stojí? Já jsem dnes byla na ukázkové hodině a docela mě zaskočila ta cena.... :confounded:
11. zář 2009 ve 13:14  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodím 1400 za pololetí, te´ˇd + 330 za leporelo na ork a půl
11. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...

no, probém je v tom, že peníze na "nové" z bazaru nemáme a na nový motor taky ne :cry: a auto MM potřebuje na ježdění do práce, pracují v takové zapadlé vesnici, kam autobus jede přes všechny prdele asi hodinu a jede snad jeden ráno tam a jeden zpátky a MM by to nedalo ani na 8,5 hod. práce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na kole furt jezdit nemůže - blíží se zima a MM není zrovna sportovec a zarytý cyklista :sweat_smile: , tak nevím, jak to vyřešíme....a navíc tohle bdueme ještě přes dva roky splácet :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, jak se říká - když se daří, tak se daří" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ten rodičák snížení je mazec, vím o tom (říkali o 10%) a nejvíc se mi líbí, že sobě na peníze nesáhnou ani na svoje výhody :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechápu, proč teda zvedali mateřskou jako takovou, že už dnes nemá hranici, že ženská může ten půl rok brát úplně hříšný prachy a pak spadne na tohle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni - ani mě nestraš, já se děsím jak s Domískem spadnu na 3800 Kč, to by mi pak asi nedali nic, co? :sweat_smile: :grinning: to bych měla dobrý - hlídání nemáme, do školky by mi ho nevzali - na soukromou nemáme, do práce bych si ho asi brát taky nemohla - měla bych ho pak utopit? :sweat_smile:

Jinak to tu vypadá na déšť a na buřinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem chtěla jít ven pověsit prádlo, no príííma.....chystáme pro Maji zítra oslavu svátku, tak snad se aspoň ta vydaří.....
11. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to je super cena, u nás chtějí 3200,- za pololetí!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se musím podívat na jinou pobočku, páč tohle je fakt mazet a i mm to zavrhl
11. zář 2009 ve 14:58  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji to máte na h... s tím autem, kdyby alespoň ta doprava byla lepší. A nemůže se TM domluvit v práci že bych chodil ráno tak jak mu jede ten jeden jediný autobus? :sweat_smile:
11. zář 2009 v 15:00  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez: ten jede akorát (ten ranní bus) :grinning:, ale zpátky by asi musel chodit pěšky a žádný kolega tu nebydlí, aby ho nabíral autem :cry: :wink:...a kvůli krizi mu služební nedají :frowning2:...ta krize je na h.vno :rolling_eyes:

Ono nějak bude.....snad né ještě hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty v.le Saji to je masakr, a to z práce nejede ani jeden autobus? To je divoký teda...... A nemůže si TM půjčit auto od někoho z rodiny než našetříte na jiné nebo na tu opravu?
11. zář 2009 v 15:22  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvalita fotek nic moc, ale alespoň malá ochutnávka:
http://kozimura.rajce.idnes.cz/Svatba_nasi_Kozinky/
11. zář 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: no já 3800kč budu mít už od listopadu a nejak si to nedokážu představit sklouznout o polovinu,ale co nadělám. MM už mi ted říká at si zkusím nechat na učte každý mesíc 3800 a nešáhnout na to, no nevím nevím :grinning:

kozim: jůů super fotky od kozinky, ona je takový smíšek, ta holka se furt směje a děsně jim to slušelo.Jen jsem moc nepochopila,čím jste jí překvapili, to jako tvůj Jarek měl jakože zatknout Jardu od Kozinky a ona ho nemela dát jo? pls o vysvětlení :grinning: možná jsem blbá..
11. zář 2009 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Týnka tam nebyla? nikde jsem ji na fotkách neviděla.
11. zář 2009 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, já jsem přišla s tím, že jsem dotáhla Jardu jako policajta se slovy "pán, policajt, to je on, neplatí alimenty a ještě se oženil za druhú!!!" No a pak bylo dohadování o alimenty, že Jardu odvedeme do basy, nebo musí alimenty zaplatit a když nemá, ať sundá botu a poprosí svatebčany - no a pokračovali jsme nějakou dobu v takovém dohadování. Penízky jsme samozřejmě nechali Verči a Jarkoví, ale mnozí svatebčané si asi mysleli, že je dávají nám a že si je vezmeme, tak se moc do "placení" neměli.
Verča se nenechala vykývat, řekla, že mi chlapa nedá a když je dítě jeho, ať jí ji dám, že si ji vezmou :grinning: Byla fakt prča. Ale měla jsem trému jak hrom. :sweat_smile:
12. zář 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mohlo být super,,většinou jak se vybírají peníze na svatbe, tak jde vše novomanželům :grinning:
12. zář 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: děkujem za fotky :slight_smile:
holky: tak já kojím a kojím a je mlíko se dělá a dělá :grinning: vypadá se že se z toho dostnem a já už doufala, že mu prostě vrazím flašku a bude veget :slight_smile: tak nic no, jede se dál :wink: ale teploty klesají a jedno prso bych řekla, že už je skoro ok, tak ještě to druhé.

K tomu jak má klesat rodičovská... já myslela, že takovou jakou nastoupím budu mít pořád, že se mě změny netýkají, ne??? I když já teď držím hubu, a foufám, že to neklesne, než na rodičovskou nastoupím :unamused:
12. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...

tak u nás máme po oslavě :slight_smile: a bylo to fajn....:slight_smile:

Maji celý den nespala, tak jsem zvědavá, kdy začne protivovat....Domi taky moc nespal, tak doufám, že brzy broučkové odpadnou a my si s MM uděláme hezký večer....i když já bych taky spala :slight_smile: (veškeré chystání, vaření, pečeník, uklízení,...a ráno budíček od malého v 6 - prděl (pusou) v postýlce a pěkně nahlas :grinning:

Annet: nene, týká se to úplně všech - bez rozdílů, kdy na rodičák nastoupili či nastoupí...a to celý rok 2010 - protikrizové opatření.....
12. zář 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme zase rozbitou pusinku a máme doma malou Angelinu :frowning2: Spadla na odrážedle přímo na hranu obrubníku, tak má fialové pod nosem, ret jak Angelina, nad zubem se jí otevřela jizva a rozsekla si rtík o zoubek :unamused:
12. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: chudák Terka, ta se těch urazů nezbaví , snad se jí to rychle zahojí.
my jsme si včera užili s MM krásný den, malá je od včera u mojí mamky,tak jsme šli na obídek, pak večer si zahrát biliard,pak jsme šli do kina na film Návrh a nakonec skončili na 100dolní ulici a trochu zapařili,v klubu kde pracuje Petulka jsme byli nejdýl a s Petulkou jsme i pokecali. bylo fajn.
13. zář 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, ona je děsný divočák. Dneska už to vypadá líp, ale má to pořád nateklé. Dneska asi zajedeme do Příbora na pouť, ať má Terka zase nějaké zážitky :slight_smile:
Pařbu závidím. My jsme včera slavili narozky mého taťky, a bylo skvěle. Pěkně bečka, pohodička... Fakt super.
Příští sobotu jdeme na vinobraní do vedlejší vesnice, tak se taky moc těším.
13. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek