Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
lenkabu
10. zář 2009
sajo:to je v prdeli s autem...ale do tohodle se asi fakt nevyplatí investovat 😞
lenkabu
10. zář 2009
annet:já bych se na to vykašlala :-N
tereska
10. zář 2009
Jdem s Kozinkou na Pink, jdem s Kozinkou na Pink, jdem s Kozinkou na Pink.................. 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
Jupííííííííííííííííííí
tereska
10. zář 2009
Annet já tě úplně chápu, vím, že je to strašné a pro Adámka jsem taky trpěla jak čert a pak to stejně samo odeznělo, tak si říkám, jestli to má vůbec cenu..... 😞
tereska
10. zář 2009
Jo a Annet s tím zánětem, když máš takový horečky jdi k doktorovi na gyndu, dá ti antibiotika při kterých můžeš kojit a fakt se brzy uleví.... 😉
mjanca
10. zář 2009
annet: taky jsem mela zanet se 40tkama, jdi k dr., to uz je na antibiotika, ulevi se ti 🙂. Kojit budes moct, neboj. A kdyz ne, svet se taky nezblazni.
teres: tak vy jste to nakonec s Kozinkou domluvily, super 🙂
sajo: souhlas s Lenkou, do toho se nevyplati investovat 😞
kacamar
10. zář 2009
annet, jeste nemam docteno. ale ja byla se zanetem v sestinedeli u doktora a dostala jsem antibiotika a paralen na snizovani horecky a rekli mi, at z toho prsa co nejvic kojim (pokud teda horecky nepresähne 40 - myslim). takze paralen muzes a urcite bych s tim sla k dr. - kdyz se zanet zanedba, muze to mit hrozny nasledky 😉
tereska
10. zář 2009
jj annet: souhlas s mjancou a kačou
mjanči domluvili jsme se s kozou a obě jsme nadšené!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Heč celebrita bude spát u nás na rozkládacím gauči..... 😃 😃 😃
kozimura
11. zář 2009
Tak dneska nás čeká super den. Za chvilinku jedeme na svatbičku Kozinky a už se na ni pěkně chystáme - chystáme malé překvápko, tak ať se těší 😃
hvezdickaaad
11. zář 2009
Kozim: JEEEEE, udelej fotky a hod je sem 😉 A ze preposilame gratulace, at maji happy zivoooot 😉
zuzik03
11. zář 2009
pamuk, jéé, my byli v medvědáriu u vás minulý víkend 🙂

sájo, to je teda pech s tím autem ]-(
hvezdickaaad
11. zář 2009
uz jste to slyseli, ze materska se ma snizit na 6.840kc? MARAS!!!! Jeste to neni schvalene, ale hrozi tim http://www.novinky.cz/domaci/178740-cesky-babyb...

cim vice s MM delame,tak tim mame min penez. Mu taky snizili dost citelne plat... A jeste toto ]-( ]-( ]-(
lenkabu
11. zář 2009
jj krize je sviňa...........to snížení ještě není tak hrozný, blbý bude až se půjde zpátky za 3800 jako kdysi 😃
tereska
11. zář 2009
Jako jestli to hoděj na těch 3800 tak je tam půjdu sežrat!!!!!!!!!!! ]-(

Holky budete někdo chodit do yamahy? Kolik Vás to stojí? Já jsem dnes byla na ukázkové hodině a docela mě zaskočila ta cena.... :-S
lenkabu
11. zář 2009
chodím 1400 za pololetí, te´ˇd + 330 za leporelo na ork a půl
sajahonzik
11. zář 2009
ahojda...

no, probém je v tom, že peníze na "nové" z bazaru nemáme a na nový motor taky ne 😢 a auto MM potřebuje na ježdění do práce, pracují v takové zapadlé vesnici, kam autobus jede přes všechny prdele asi hodinu a jede snad jeden ráno tam a jeden zpátky a MM by to nedalo ani na 8,5 hod. práce... :-p :-p :-p a na kole furt jezdit nemůže - blíží se zima a MM není zrovna sportovec a zarytý cyklista :-N , tak nevím, jak to vyřešíme....a navíc tohle bdueme ještě přes dva roky splácet :-p No, jak se říká - když se daří, tak se daří" :-p :-p :-p

Ten rodičák snížení je mazec, vím o tom (říkali o 10😵 a nejvíc se mi líbí, že sobě na peníze nesáhnou ani na svoje výhody :-p :-p :-p Nechápu, proč teda zvedali mateřskou jako takovou, že už dnes nemá hranici, že ženská může ten půl rok brát úplně hříšný prachy a pak spadne na tohle :-p

Leni - ani mě nestraš, já se děsím jak s Domískem spadnu na 3800 Kč, to by mi pak asi nedali nic, co? :-N 😃 to bych měla dobrý - hlídání nemáme, do školky by mi ho nevzali - na soukromou nemáme, do práce bych si ho asi brát taky nemohla - měla bych ho pak utopit? :-N

Jinak to tu vypadá na déšť a na buřinu :-p a to jsem chtěla jít ven pověsit prádlo, no príííma.....chystáme pro Maji zítra oslavu svátku, tak snad se aspoň ta vydaří.....
tereska
11. zář 2009
Leni to je super cena, u nás chtějí 3200,- za pololetí!!!!!!!!!!! :-p :-p :-p :-p Se musím podívat na jinou pobočku, páč tohle je fakt mazet a i mm to zavrhl
tereska
11. zář 2009
Saji to máte na h... s tím autem, kdyby alespoň ta doprava byla lepší. A nemůže se TM domluvit v práci že bych chodil ráno tak jak mu jede ten jeden jediný autobus? :-N
sajahonzik
11. zář 2009
terez: ten jede akorát (ten ranní bus) 😃, ale zpátky by asi musel chodit pěšky a žádný kolega tu nebydlí, aby ho nabíral autem 😢 😉...a kvůli krizi mu služební nedají 😞...ta krize je na h.vno 8-(

Ono nějak bude.....snad né ještě hůř :-p 😃
tereska
11. zář 2009
Ty v.le Saji to je masakr, a to z práce nejede ani jeden autobus? To je divoký teda...... A nemůže si TM půjčit auto od někoho z rodiny než našetříte na jiné nebo na tu opravu?
kozimura
11. zář 2009
Kvalita fotek nic moc, ale alespoň malá ochutnávka:
http://kozimura.rajce.idnes.cz/Svatba_nasi_Kozi...
katka_j
11. zář 2009
teres: no já 3800kč budu mít už od listopadu a nejak si to nedokážu představit sklouznout o polovinu,ale co nadělám. MM už mi ted říká at si zkusím nechat na učte každý mesíc 3800 a nešáhnout na to, no nevím nevím 😃

kozim: jůů super fotky od kozinky, ona je takový smíšek, ta holka se furt směje a děsně jim to slušelo.Jen jsem moc nepochopila,čím jste jí překvapili, to jako tvůj Jarek měl jakože zatknout Jardu od Kozinky a ona ho nemela dát jo? pls o vysvětlení 😃 možná jsem blbá..
katka_j
11. zář 2009
a Týnka tam nebyla? nikde jsem ji na fotkách neviděla.
kozimura
12. zář 2009
Katuš, já jsem přišla s tím, že jsem dotáhla Jardu jako policajta se slovy "pán, policajt, to je on, neplatí alimenty a ještě se oženil za druhú!!!" No a pak bylo dohadování o alimenty, že Jardu odvedeme do basy, nebo musí alimenty zaplatit a když nemá, ať sundá botu a poprosí svatebčany - no a pokračovali jsme nějakou dobu v takovém dohadování. Penízky jsme samozřejmě nechali Verči a Jarkoví, ale mnozí svatebčané si asi mysleli, že je dávají nám a že si je vezmeme, tak se moc do "placení" neměli.
Verča se nenechala vykývat, řekla, že mi chlapa nedá a když je dítě jeho, ať jí ji dám, že si ji vezmou 😃 Byla fakt prča. Ale měla jsem trému jak hrom. :-N
katka_j
12. zář 2009
tak to mohlo být super,,většinou jak se vybírají peníze na svatbe, tak jde vše novomanželům 😃
anneta
12. zář 2009
kozim: děkujem za fotky 🙂
holky: tak já kojím a kojím a je mlíko se dělá a dělá 😃 vypadá se že se z toho dostnem a já už doufala, že mu prostě vrazím flašku a bude veget 🙂 tak nic no, jede se dál 😉 ale teploty klesají a jedno prso bych řekla, že už je skoro ok, tak ještě to druhé.

K tomu jak má klesat rodičovská... já myslela, že takovou jakou nastoupím budu mít pořád, že se mě změny netýkají, ne??? I když já teď držím hubu, a foufám, že to neklesne, než na rodičovskou nastoupím :-|
sajahonzik
12. zář 2009
ahojda...

tak u nás máme po oslavě 🙂 a bylo to fajn....🙂

Maji celý den nespala, tak jsem zvědavá, kdy začne protivovat....Domi taky moc nespal, tak doufám, že brzy broučkové odpadnou a my si s MM uděláme hezký večer....i když já bych taky spala 🙂 (veškeré chystání, vaření, pečeník, uklízení,...a ráno budíček od malého v 6 - prděl (pusou) v postýlce a pěkně nahlas 😃

Annet: nene, týká se to úplně všech - bez rozdílů, kdy na rodičák nastoupili či nastoupí...a to celý rok 2010 - protikrizové opatření.....
kozimura
12. zář 2009
Tak my máme zase rozbitou pusinku a máme doma malou Angelinu 😞 Spadla na odrážedle přímo na hranu obrubníku, tak má fialové pod nosem, ret jak Angelina, nad zubem se jí otevřela jizva a rozsekla si rtík o zoubek :-|
katka_j
13. zář 2009
kozim: chudák Terka, ta se těch urazů nezbaví , snad se jí to rychle zahojí.
my jsme si včera užili s MM krásný den, malá je od včera u mojí mamky,tak jsme šli na obídek, pak večer si zahrát biliard,pak jsme šli do kina na film Návrh a nakonec skončili na 100dolní ulici a trochu zapařili,v klubu kde pracuje Petulka jsme byli nejdýl a s Petulkou jsme i pokecali. bylo fajn.
kozimura
13. zář 2009
Katuš, ona je děsný divočák. Dneska už to vypadá líp, ale má to pořád nateklé. Dneska asi zajedeme do Příbora na pouť, ať má Terka zase nějaké zážitky 🙂
Pařbu závidím. My jsme včera slavili narozky mého taťky, a bylo skvěle. Pěkně bečka, pohodička... Fakt super.
Příští sobotu jdeme na vinobraní do vedlejší vesnice, tak se taky moc těším.