• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ahoj, z nějakyho duvodu nam treti den nejde internet, tak jen na rychlo zdravim z netu od rodicu F.
Zitra uz jedeme na dovolenou, tak nemam cas docitat.
jen jsem chtela moc pogratulovat kozince ke svatbe. :dizzy_face:
Na fotky, jestli tu nejake jsou bohuzel kouknu az po dovolene .

kozinko : uzij si svatebni cestu, jestli jedete ted nekdy a moc se tesim na fotky jaka si byla krasna. Doufam, ze jste si to moc uzili.
13. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak nejdrive chci pogratulovat Kozince k manzelstvi :slight_smile:. Uzijte si dovcu!!!! :slight_smile:
Petro: tobe taky hezkou dovcu :slight_smile:
jinak my od pichnuteho priorixu nejak valcime z imunitou ci co... nejdrive 14 dnu zanet spojivek, pak to preslo v rymu a kasel, ustoupilo to, ale chytla jsem to ja ted o vikendu (prolezela jsem ho v horeckach) a mala to zase zpatky chytla ode mne a lezi s horeckou a zahlenenim dneska :frowning2: :frowning2:. Navic ji rostou ty spicaky a ne a ne se proriznout. Nejak uz mne to zmaha. Dnes jsme mely jit na cviceni rodicu a deti, zitra yamaha a musime to rusit.... nikam nemuzeme, nastesti je hnusne...
14. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik: co Klarka, uz je ok?
14. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...

Tak Domi už má 8,7 kg a píchnutou druhou hexu, dr. ho pěkně nas.ala - on je v tomhle hodně plačtivej a takovej lítostivej, no chlap no :grinning:, ale jadýrka na kyčlích nemá dovyvinutý - kdo ví, do kdy mají být?

mjani: taky na to očko nadávám, Lucinka je chudák beruška :cry: , Maji se nám od očka zase osypává :rolling_eyes: ,,tak se holky brzy uzdravte..... :wink:

Petru: přeju hezkou dovču.... :slight_smile:

annet: jak je?
14. zář 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na mě sedá nějaká podzimní únava - bych furt spala a spala :pensive: ...a děti to mají naopak - tak trpím :grinning:
14. zář 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, co to mate doma za valibuka?? :grinning: :grinning:
s kyclema neporadim, jen jak to bylo u nas: od porodnice do sestinedeli - decka, 6 tydnu - pul roku - Frejkova perinka. pak uz to mela dobry a nedavali jsme nic. ale popravde ani nevim, co s tema kyclema mela, ze to nosila, jestli taky nedovyvinuty jadyrka či co..... ja byla z ty perinky tak auf, ze jsem nebyla schopna nic vnimat :sweat_smile:
14. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: tak 8,7 mela Lucinka v roce :grinning:
jadyrka myslim, ze klidne jeste v pul roce nemusi byt, my je mely ok az v pul roce :wink:
mne dnes desne bolela hlava, stav na omdleni a zvraceni, tak jsem vyrazila na orl s tim, ze mam zanet dutin a ono jo :frowning2:. Mam atb, hnusny kapky do nosu. Lucka chrci cim dal vic, tak se bojim, aby nemela zanet prudusek, dost kasle... jak to poznam? Nechce se mi ji zbytecne hnat k dr., aby nechytla jeste neco.
bojim se noce, bude asi casto vzhuru :-/.
jo a taky bych spala, a jak mi neni dobre, tak dvojnasob! Jen Lucinka vydrzi byt se mnou v posteli jen chvili. Ale aspon neco, ze.
14. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: no, dr. řekl, že to má v pořádku, ale že máme zase přijít :rolling_eyes: ...už na 6 týdnech říkal, že široký balení dávat nemáme, že je to ok....asi se mu Domi líbí :grinning: :grinning: :grinning: ...chceš hodit fotku valibučka? On vážně nijak extra tlustej není :confused: :pensive: ....on je dlouhej, prostě jako 7-měsíční mimčo :grinning: Dneska na kyčlích se tam holky-matky bavily, jak mají velký děti na těch 4ech měsících, jak mají 6 kg...na nás s Domískem nekoukali, nás rovnou frkli na starší :grinning:

kač. mám pro tebe nafocené ty knížky, jen to stáhnout a poslat.... :wink:

MM učí děti užitečné věci - včera Maji naučil rýpat do dortu a jíst ho prstem - olizovat krém :grinning: Super :wink: :grinning: jsme si teda vybrala :grinning:

Jo a dneska jsem si udělala radost - mám novou bundu a hádejte jaké barvy :grinning: :grinning: :grinning: ...jsem si šla koupit něco na sebe na vítání občánků a maji mi ji schválila :wink: - s ní se bezva nakupuje :wink: :slight_smile: a MM se mi pak doma smál, že budu v bundě na vítání kočka :grinning:
14. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: roste ti tu ženich pro Viki :grinning:, ale věnem dostane naše dluhy :grinning:

mjani: jejda....tak snad bude líp, když se má trošku oteplit....a snad ATB brzy zaberou....

Maji dnes celý den nespala, kvůli Domískovým kyčlím....ale vypadá to, že už spí :dizzy_face: za to Domi v postýlce stále povídá, cestuje po postýlce a spát prostě nebude....
14. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste, ze mas doma takovyho chlapa, ze nauci deti takove dulezite veci jako rypani prstem do dortu :grinning:
barvu: no, to asi tady nikdo neuhodneme :grinning:
14. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně my nikdo neříkejte, jak dobrý mlíčko mám :rolling_eyes: to slyším furt :rolling_eyes: - Domi snad přibírá i ze vzduchu :grinning:
14. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, to ja ti rikat nebudu, protoze ja to slysela taky porad, od prababicky, ze mam misto mlika smetanu :unamused:
14. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjani: ale Lucinka neměla na 4 měs. přes 8 kilo :grinning: ...jako je šílený furt poslouchat, jak je velkej a někdo říká že i tlustej :stuck_out_tongue_closed_eyes: , při tom má normální faldíky jako měla Maji...a furt "čím ho krmíš?" Mám 100 chutí lidi posílat do pr...e :grinning: A dneska dr. úplně zírala a prý: "stále JENOM kojíte?...on PŘIBRAL kilo za měsíc????" A co jako, že? :grinning: jako u prsa mi furt nevisí, normálně jí cca po 3 hod., v noci spí v kuse i 5 hodin,...prostě je to kus chlapa :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: tobě to odpouštím :wink: - ze starý známosti :grinning:
14. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, prď na všechny. Hlavně, že jsou dětičky zdravé! Máte je rádi a ostatní ať si trhnou levou zadní :wink:

Mjanči, to je fakt na pytel. Drž se! Ať jste s Lucinkou brzy zdravé!!!!!!!!
14. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco, to je des :frowning2: doufam, ze jsme vas nenakazily my, nebo teda klarka... ta je na tom furt stejne, tece ji z nosu, ale skoro nekasle, myslim, ze je to od zubu, priserne slinta, furt si vrazi vsecko do pusy a dnes ji zacal i prujem. ve stredu jdem na hexu, tak jsem zvedava, jestli nam ji da...

holky, zazil jste nekdo, jak psali v novinach, ze je hexy nedostatek, ze by vam to nepichli, protoze to dr nemela ?

sajo, to teda je kus chlapa :sweat_smile: ty lidi klidne do pr posilej, co je jim do toho :wink: treba to ale nemysli zle, proste jsou jen prekvapeni, je to nezvyk :wink:

ty sis koupila cervenou bundu ? teeeda :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
14. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, tak u nás jí je zatím asi dost - jak jsem teď byla v poradně, byly tam dítka na hexu a v poho.
14. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, ze by bunda v tyrkysu??
za fotky diky, doufam, ze to posles do vanoc :wink:
a zenicha s dluhama si nechte, sami ji mame dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji uz kolikrat me svrběla huba a chtela jsem se zeptat, cim ho krmis :grinning: :grinning: ovsem jelikoz je mi jasny, ze bych poslana do jistych partii, tak se drzim a neptam :wink:
14. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, nezazila. nase dr. je snad rekordmanka v rychlosti pichani. viki mela vsechny hexy v roce napichany :confused:
14. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadýrka nemusí být vyvinutá i v roce ale nechtějte podrobnosti nebo budu muset přiznat že nevim :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano,noc priserna.
zuziku: neboj, nenakazila nas Klarka, vsak Lucce tou dobou uz take teklo z nosu :wink:
Lucka jeste spi, zrejme ji neni dobre, urcite jdeme k dr., protoze to v ni pekne "chrasti".
Ozvu se, az dorazime od dr. Hezky den.
15. zář 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanci, taky už jsem četla :pensive: Držela jsem mu palce....
15. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: ja vim jak se citis. Od malicka mi kazdy rika, ze BEtt je tlusta (to jsem ji jen kojila) a vcera sousedka: kolik ma, 2roky? Ja ze 19m.a ona: a je nejaka velka,ne? Cim ji krmite...Jsem myslela, ze ji nakopu nekam....

Vcera jsem dala Bett nove gumaky a ona se vydala na prochazku. Tak jsem ji pronasledovala a celou cestu kecala a porad rikala: BEty boty a ukazovala na ne :grinning: Usla pekny kus. Taky v noci dobre spala :D
15. zář 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jů tak to nám naštěstí nikdo neříká - čím jí krmíme- jen když byla menší.
dnes jsme byli na 1,5 kontrole a malá měří 83,5 cm a váží 10,7kg takže ani né celých 11kg. No ale doktorka nic neříkala, jen jí chválila :slight_smile:
15. zář 2009 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to dopadlo dobre, Lucka zanet prudusek nema, dostala Spiropent na rozsireni dychacich cest a vypada to nadejne :slight_smile:. Potrebuju dospat :slight_smile:. Den byl jinak super, na to, ze jsme byly doma, tak se to obeslo bez hysteraku :slight_smile:
hvezdi: taky Lucku utahavam prochazkama, pak spinka hodne dobre :slight_smile:
katko: tak to je mala modelka :sunglasses:
15. zář 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanca: tak to je fajn že malá nemá zánět průdušek a ty se uzdrav co nejdříve.
modelka jo??? :slight_smile: :slight_smile: ona furt neco dlabe,ale taky furt s.re :slight_smile:
15. zář 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci, preju brzke uzdraveni.

katko, hadej jake miry ma nase viktorka? 84cm a 10,67 - jak pres kopirak. ale me teda dr. rekla, ze by mela vazit vic (skoro 12kg) at ji vic krmime :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: jůů tak to jsou holky fakt jako dvojčátka :slight_smile:,,mne neříkala nic, já osobně vím jak malá jí a jí teda dost,tak proč jí cpát více když ani nechce, ona to dost vyběhá, je akční.

jinak dnes jsem vydražila toto pro Kiki na vánoce:

http://www.mimiaukce.cz/sledovane_aukce.php
15. zář 2009 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek