• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ahojda...

tady je mrtvolno :frowning2: , kde se couráte???

Já tu sedím s Domim a ten vypouští nadílku do plíny, už několikrát, tak jen doufám, že to plína pojme a nebudu muset sebe i jeho převlíkat :grinning: se mooooc nasmála nad příspěvkem alčátka v dubnovkách...

Dnes mám akční den - peru, převlíkám peřiny, batikuju bodyčka (některé růžové po Maji zkouším přebarvit :sweat_smile: ),....+ krocení divé zvěře, díky bohu už spí, ale co se dnes navyváděla, tý jo.... :grinning: začíná být mega akční a vymýšlí teda fest lotroviny....např. včera jsem stříhala Domískovi nehtíky, Maji mě odvolala a já položila nůžtičky na gauč pod lehátko....po chvíli přijdu (chystala jsem jí pití, které si poručila) a Maji sundávala Domískovi ponožku a v druhé ruce nůžtičky, že mu jde taky stříhat nehty :sweat_smile: - mazééc :grinning: Opice se opičí po mamince :wink:...

Tak Domi už asi skončil, tak jdeme přebalit....

Jinak už se naše děti koupou společně, Maji se totiž poslední dobou vůbec nechtěla koupat, vždy totál řev a s bráchou je nadšená a ani nechce z vaničky, musíme je vyndávat zárověň, ale jsou tam jak sardinky - snad pak hodím foto - z vaničky nepůjde prostě dřív než brácha, jsem zvědavá, jak to budu praktikovat, až nebude MM doma :sweat_smile: :grinning: ....a naše madam si už všimla, že brácha má mezi nožičkama něco jinýho než ona :grinning: a má z "toho" děsnou srandu :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji ty tvoje dětičky jsou čímdál tím skvělejší a Maji bráchu zřejmě miluje...:o))))

Jinak my dnes byli na 18ti měsíční prohlídce, dostali jsme poslední hexu a ještě Áďa nemá uzavřenou fontanelu, je to normální? Má jí ještě 0,5x0,5cm ?????????????
Míry: 12,260kg, 82cm a 51 obvod hlavičky. Teď brouček spinká už 2,5 hodinky, to asi ta včelička.... :sweat_smile:

Mjanči, přeji brzké uzdravení pro Vás obě holky... :wink:

Katko, mě se ta aukce už nezobrazuje, copak jsi to vydražila? :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 14:27  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez: Maji ji taky nemá uzavřenou, dr. nic neříkala (ale ona je hrozná dr. :unamused: ), jen že máme dál kapat vigantol....Adámek má teda pořádnou chlapáckou kebulku :dizzy_face: Maji má hlavičku 49 cm :dizzy_face:

terez: no, asi miluje :sweat_smile: - snad nebude mít Domi z Maji nějaké následky na psychice :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji následků bych se nebála, je to holka tak je to dobrý, horší by bylo kdyby měl Domi bratříčka... :grinning: My vigantol nekapeme asi už od půl roku :astonished: a hlavičku 49 jsme měli v roce... :grinning:
16. zář 2009 ve 14:48  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, já jsem marod, tak nemám na net ani náladu. Jen sem tam nakouknu. Maji a Domi jsou skvělí a Maji je úžasná starší sestřička!!!!!
16. zář 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
sajo: teda, uz se tesim, az jednou bude mit Lucka sourozence, protoze je to uzasny, jak pises, co vsechno vyvadeji nebo Maji, jak se stara o brasku nebo ze ho nechce opustit nikde ani ve vane :slight_smile:. A co rikala na to, ze bracha je "tam" jinej , sahla si :grinning:
kozim: copak ti je? preju brzke uzdraveni
16. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjani: to víš, že si s ním zabimbala :grinning: Horší bude, až řekne "chci taky" (myslím pindíka :grinning:)...ale dneska při koupání při mytí vlasů zase řvala až mi zalehly bubínky i přesto, že Domi si taky myl vlasy (tedy to chmýříčko :grinning:), takže brácha jako terapie nezabral :frowning2:

Řvou vaše děti při mytí vlasů? Maji jo a jako kdybychom ji vraždili :pensive: ...nechápu :pensive: ....začalo to z ničeho nic asi na 13 měs. a stále to trvá.....

Jinak Maji má období "ne" a "nene" - je to sranda :grinning: S MM z ní fakt učůráváme (tedy když se nevzteká), ale to znáte každý sám :wink:
16. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, nene je take nase hodne pouzivane slovo :slight_smile:, ted zacala rikat i jo, ale ona na obe klade takovy duraz, no ucuravam:slight_smile:. Nevim, jestli jsem vam to psala, ale nase Lucinka si rika "ŇU" :grinning: . Takze, kdyz ji chci s necim pomoct, tak jen poznamena "ŇU" :slight_smile:, rika tak i castim sveho tela, kdyz chce ruku, tak rekne: mami, "ňu" :slight_smile:
myti vlasu: rozhodne to nema rada, breci, ale hystericky zatim nerve :wink:
16. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, u nas se hystericky rve pri myti vlasu, jako bych ji vrazdila :unamused: a stejne si na pisku vezme lopatku a vysype si ji do vlasu... u sprchy jen furt dokola rika nechces :wink:
16. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to u nás je mytí vlásků úplněj relax, je to snad jediný okamžik kdy vydrží sedět a moc se nehýbat. Mu dělám masáž hlavičky a hrozně se mu to líbí.... :grinning:
16. zář 2009 ve 21:27  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, u nás je taky hysterák při mytí vlasů, jak bysme jí vraždili :slight_smile:
To my máme obdoví ty ty, třeba shodí tužku na zem a seřvě jí ty ty ty ty dokud má dech, jak si mohla dovolit spadnout :grinning: no super

Pořád mi nejde ne, dělají to fakt schválně, to není možné. Jinak dneska má termín Krista, tak jí držím palce, aby se to rozběhlo samo a co nejdřív :slight_smile:

Saji: ty máš každý den akční :slight_smile: Já teď manželovi vracím tréninky tak, že mu řeknu, že teď mám já dvou hodinový trénink a jdu 2hodiny uklízet(už říká, že se věnuju svým koníčkům) ha ha jinak bych to nedala :slight_smile: a pořád mi ještě chybí, uklízím i skříně apod. vyhodila jsem svůj šatník docela dost¨..

Saji: teď mně napadlo, musíš to uvádět na pravou míru, vy nemyjete vlasy, ale hlavu :grinning: :wink:
17. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
katus: jj, už tam nic není
saji: tak to je super s tím koupáním :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanči, začlo to rýmou, včera mě už bolelo celé tělo a nebyla jsem schopna ničeho. Naši zrovna odjížděli na koncert, tak jsem zavolala MM, jestli by nedojel dříve z práce. Dneska už je to lepší, jen ta rýma pořád trvá :frowning2: Zatím asi působí Paralen, tak je lépe. Teď jdu vařit, v 11 odjede MM, ve 12 snad uspím Terku a pak už dojede z práce babička.

Saji, Terka měla mytí hlavy ráda, dělaly jsme u toho blbosti, pak najednou jak když utne a nesnáší to. Nehysterčí, ale pofňukává a dere se ke mně. Snad to zase přejde. Myslím, že začínají mít pud sebezáchovy a začíná jim vadit vodička přes pusinku...
17. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: tytyty, dělá taky a furt a na všechny...a pak zamumlá něco svou hatmatilkou místo "ty to budeš platiti" :grinning: , ale tužce ještě takhle nenadávala :grinning:
Annet. akčních dnů se taky dočkáš, neboj :grinning: Maji dnes fort leze do lehátka za Domískem a když na ní zavolám ne, sleze ...a zase s ním furt šoupe, stěhuje ho po celé kuchyni a obýváku - což má taky zakázaný, ale asi mobilního bráchu tak mu zařídila prohlídku bytu :grinning:, teď ho dovlekla ke krbovým kamnům a natočila tak, že kouká přímo na ně :grinning:, ale ještě netopíme, tak nevím, jak ho to tam bude dlouho bavit se dívat :grinning: Ale on si teď furt hraje s ručičkama, takže zatím neprotestuje :dizzy_face: ....je dneska nějakej podezřele hodnej, asi je z tý cácorky unavenej :grinning:, se mu nedivím :grinning: ..pak taky Maji běhá od kuchyň. dveří do obýváku, fakt sprint - tam a zpět, asi trénuje na nějaký závody :grinning: ....a jezdí s kočárkem okolo konferenčáku a říká "jedéééé jedééé jedéééé" - dokola....snad po obědě dobře usne :grinning: :grinning: :grinning: tolik aktivity by bylo i na mě moc :grinning:
Jo a dneska Maji uklidila sama kelímek od jogurtu a špinavou lžičku strčila do šuplíku s čistýma, protože jí nešla otevřít myčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jak sjem si sem odskočila, tak jsem měla na stolku letáky (jen si je tak občas prohlížím, co kde mají, stále jsme bez auta, takže mi to je k ....) a už na stole nejsou, uklidila je :grinning:

A včera vynadala dědovi, že měl na svým stolku položený - dle ní asi pohozený papír - jala se ho hend uklízet do koše - no po kom to ta holka má, nevím - takhle hrozná teda nejsem :grinning:

Jdu jí zabavit, nebo nám tu s tím kočárkem okolo konferenčáku vyhcodí pěšinku...

PS: nemáte nějaký dobrý tip na kočárek na ven?
17. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: mejeme vlasy, víš :angry: :angry: :angry: Domi má krásnýho jemnýho světlýho ježečka - dokonce mi přijde, že má víc vlasů než měla Maji touhle dobou, víš :grinning:

kozim: s tím hysterákem u mytí vlasů to bylo z čista jasna u nás....tak jsem ráda, že v tom nejsme samy....

zuzi: jsem ráda, že maji je fajnovka a nic si do vlasů nehází .-D jako mýt jí hlavu denně, tak asi skončíme všichni v blázinci :grinning: a je super, že se jí ty vlasy nemastí.....takže rodeo u nás není zas až tak často :wink:
17. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu jako tatar:

mělo tam být - ale asi CHCE mobilního bráchu........
17. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet: tak věnování se koníčkům, jo? :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a že není Domi tlustej? On má (včera jsem ho měřila) už cca 72 cm......
17. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo s tím venkovním kočárkem, jako já bych koupila asi za 300 je hlubokej, malej a skládací. Jako nic extra krásnýho, ale dá se složit, má kolečka jak malý golfky a když dítko neveze, dá se slořit pod kočár. Maj ho i na mimibazaru a má ho i holka u nás vedle v baráku a Verča je z něj unešená:slight_smile: značka nevím,ale jestli bys měla zájem, najho ho na netu:slight_smile:
Jinak u nás hlava, no neřve, ale nadává:slight_smile:) meju denně, ale jen vodou, šampon tak dvakrát týdně, když tam má i písek:slight_smile: Taky uklízí:slight_smile:) nedávno dokonce slezla z odrážedla, aby narovnala kobereček v koupelně.-)) to bylo fakt vtipný:slight_smile: leze do kýblu na vytírání, máme takovej oválnej a je v tom takový točivý udělátko na máchání hadru, takže tam vleze, obře se a točí s tím:slight_smile:))zatím nepřepadla:slight_smile:ale to přijde)
u nás je zas největší boj s jídlem, Jako obědy jakž takž, ale katastrofa s ovocem a zeleninou, takže už sem koupila vitaminovej sirup. nejsem toho zastáncem, ale když nesní za den ani čtvrtku jabka, to mi přijde málo
17. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sheh: prosím o odkaz :wink: A Verča ti nejí ani nektarinky a hrozn.víno? To naše Maji miluje, jablko teda taky nemusí a nejí....a miluje rajčata, zejména když se je beru k jídlu já - ona mi totiž chce vždy vše sníst :grinning: Ale určitě lepší vitamíny v sirupu než žádný :wink:
17. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A je moooc krásný, jak děti stejně starý dělají plus mínus to samý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - je to fajn to srovnání a zjištění, že Maji je normální :grinning: (i s tím řvaním u mytí hlavy .-D), jako jasně že jedno dítko je šikovnější ručičkama někdo slovně, atd....snad víte, jak to myslím :dizzy_face: ....ale stejně jsem teda nejvíc nadšená z Maji a pak až z ostatních březňátek :grinning: - to máme asi taky stejně, že? :grinning:
17. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: u nas pri myti hlavy uplne rev neni,ale bud breci nebo nadava.
Jo a o tom poradku mi vykladej...Ja treba si odlozim obal z neceho,ze ho za chvili vyhodim, Bett polozi vsechny hracky, leti ke mne, svou hatmatilkou mi vynada, udela TYTYTY a leti do kose s obalem a nebo mi ukaze kde jako je kos....:grinning: Nebo nadrobi z rohliku,tak mi nosi kazdy drobek....(na zemi to neresi,ale na pohovce jo) JAk vezmu do ruky hadr, tak mi ho veme a jde utirat stul, policky...Kezby ji to vydrzelo. Ale musime jeste vypilovat kvalitu uklidu :grinning: :grinning: :grinning:
Pri cemkoliv mi chce porad pomahat. Hlavne nesmim uklidit mycku bez ni. Hezky mi podava talire, hrnce,atd...a ukazuje kam je mam dat a ted uz sama dava do policek kam dosahne.
Ted zametam pisek na dlazbe a mam venku smetak, tak co vylezem ven, podava mi hned smetak a ukazuje, ze jako mam makat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no já bych byla u vám doma do týdny mrtvá smíchy :slight_smile:A malý tlustý není, ale je to obr, čumím :astonished: fakt síla ty jeho míry.

Holky: mi malá teď nejvíce jí ty žluté rajčátka, takové ty malé, víte co myslím? Tak ty tlačí pořád a mažu jí chlaba s pomazánkovým máslem a na to strouhám papriku, to zbožňuje, kyselé okurky jsou neoblíbenější jídlo a docela dost jí hrozno a meloun, jablíčko taky a myslím si, že až přijde mandarinkové období před mikulášem, tak to taky bude cpát.

Sheh: zkus zeleninu, když nechce ovoce. Naše malá jí taky strašně málo, dá denně ráno s věčer 210mlíka a někdy je to všechno, prostě do ní nic nenarvu. Jsem ráda, když stlačí jogurt. A to jedla strašně mo, teď má prostě blbé období. Ale zase hodně pije, oblíbila si novou flašku a pije a pije.

Saji: ano, je to stejně, a každé je prostě jiné. Nám teď malá přëtváří slovaco říkala krásné od Strejdy, krtka táty všechno, tak teď to mluví po svém. Třeba lopatce říkala lopa někdy lopata a teď jí říká hepa :grinning: Stejně nějlepší je, jak na našeho jezevčíka volá krtek :slight_smile: a někdy je krtek i Dominik :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: ty bavíš :grinning: :grinning: dívám se k vám na fotky a jak píšeš, že se ti zdá že má Domi víc vlasů než měla Maji, to je super :grinning: :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3290180&vReferer=
17. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale neboj, budou :wink:
17. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady mi přijdou stejně velcí http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3290513&vReferer= to je šílené, vždyť má 4měsíce :astonished: já vím Domi, že máš vlásky :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet: ale on ty vlasy fakt má, jen hooodně světlý, na fotce vidět nejsou :frowning2: - mě neštvi :grinning: :grinning: :grinning: nebo budu muset vyměnit tatínka pro třetí dítě :grinning:, protože já byla dšsně vlasatá a MM plešatej :wink:
Přijeď se podívat na to jeho háro.....a uznáš sama :grinning:
17. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: můj děda by ti na to býval řekl, že kdyby ti svoje vlasy (byl plešatý a měl vlasy jen na stranách, česal se ručníkem :grinning:) nasypal do polévky, tak bys teda nadšená nebyla z toho, kolik jich má :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: a strouhat papriku mě teda nenapadlo :pensive: , ona jí totiž normálně neukouše - těma sváma 4ma zubama :grinning: takže jí ji nedávám, ale zkusím to.... :wink:
17. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek