• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ahoj holky
sajo: zkoukla jsem fotky a moc se mi libi, ty posledni fotky, spolecne valeni :dizzy_face: A vy uz mate 4 zuby jo? :grinning:
strouhat papriku mne tedy nenapadlo, dobry napad! Lucka tedy ji papriku normalne, ale tohle by bylo fajn na chleba, bude mit zmenu :slight_smile:. Lucka tedy moc nemusi rajcata, coz mne mrzi, ja je mam rada. A co nejvice zboznuje, je salatova okurka. Hroznove vino ji, ale jen od cizich :sweat_smile: , mne ho doma nechce. Jinak ma rada temer vsechno ovoce :slight_smile:
ale kdyz by mi nic nejedla, sla bych do toho vitaminoveho sirupu taky :wink:
17. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že jsme tu pro srandu :angry: Annet alá vlsy Domíska, Mjanča alá zuby Maji...asi sem přestanu chodit :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Mjančo: zuby 4 už má dlouho, ale podle mě je nemá ještě úplně vylezlý...a já očekávám přírustek - nahoře dvojky vypadají nadějně :wink: :slight_smile:
17. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: to je pěkné, jak to říkal děda :slight_smile:
17. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: nejsi tu pro srandu, nahodou ty to tady drzis :wink:
a klidne nam to vrat, protoze vy horni dvojky budete mit, ale my nejspis ne :cry: :grinning:
17. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No co no...čeká na zuby Domíska, když už maminka nebude spát kvůli prořvaným nocím, tak ať to má najednou s obouma - máme empatický děti, víš :grinning: :grinning: :grinning: a někdo z březňátek musí být poslední :wink:, tak to bere Maji na sebe, no.... :grinning:
17. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjančo: :grinning:
17. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: já si chtěla taky rypnout do zubů, ale mjanca byla rychlejší :slight_smile:
Jo holky: malá mi teď pije 2litry moštu denně, to je bomba, mám přebytek jablek, tak moštujem jak střelení a malá to táhne :slight_smile:
Saji: neboj, i žuby budou :slight_smile:
17. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: pisni mi do IP jak se dela most, mame taky hafo jablek :wink:
17. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: a stíhá Natálka po tom moštu nočník? :grinning:

No u Domíska vlasy budou a pak mu zase vypadají, bude s největší pravděpodobností plešatec :grinning: MM se už taky rapidně zvětšuje čelo - má to po tatínkovi a ten zase po svým atd. :grinning:
17. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjančo: jen vylisuješ ta jablka, ne?

Tak děti jsou na mě vážně dohodnutý, jen Maji zavře oči a usne, tak se Domi probudí - asi aby mamince nebylo smutno :grinning:
17. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: ja prave nevim :-/
17. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjančo: já myslím, že jo - prostě vylisuješ jablka a ta šťáva je přeci mošt, max. pokud nejsou sladká, tak přisladit....tak my letos s jablkama jsme na štíru, kdo ví, zda budu mít z čeho dělat přesnídávky.... :cry:
17. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak u nas bude taky most, jablek je hodne, ale jsou kysela, tak je Lucce nedavam a tohle by ji mohlo chutnat :slight_smile:. To mne vubec nenapadlo :slight_smile:
17. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci: přesně jak píše Saji. Musíš si pomoct stím co máš doma, my máme přímo moštovač na zahradě.
Saji: vidíš a my máme tolik jablek že je vyhazujem, měli jsme strašně moc ranných, takže mám asi 100sklinek pasíráku, teda přsnídávky :wink: a teď ještě tolik stromu obsypaných, že praskají větve i se bulají celé stromy, letos už 3 :astonished: u nás je dábělské úroda všechno letos.
17. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci: myslím, že by jí to mohlo chutnat, my teda měli sladká, ale tak přisypeš cukr :slight_smile: je to super pití.
Saji: tak máš super, když budou lézt zuby najednou :slight_smile: hodně děti, mají dobrou výchovu :wink:
17. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooj jak se vede a co ty annet?
17. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bett jablka taky nemusi. Vidite, to me nenapadlo dat ji most...U nas stromy taky praskaji pod tihou jablek. Bett ale ma radeji svestky. To snedla uz asi pul stromu.

Bett lezou ted zuby jeden za druhym. K dnesnimu dni jsem napocitala 14 :sweat_smile: O nekterych ani nevim jak vylezly, ale nektere to byl fakt zahul...Hlavne stolicky...Uf...

tomi: cauuuuuuu, jak zijes? Co u vas new? Co Davidek? Jak se mu dari?Zdravy? A Klarka? Davas ji do skolky? Chodi tam rada??? ( to je otazek,co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :wink: )
17. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi. čáááu...kde se touláš?
17. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: jo jo, zatím dobré :slight_smile:
Dotazy mám stejné jako hvězdi :slight_smile:
17. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: jj, malá taky může švestky. Zkuste ten mošt, malá taky mabla nemusela a co děláme mošt, tak super.
My máme všechny zuby až na trojky, te se derou a nic
17. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, Domi a Maji jsou jak dvojčátka! To snad není možné. Ty fotky jsou jak reklama na mateřství a k tomu to, co tu píšeš :dizzy_face: Neblbni, nebo podlehnu :wink: :grinning:
17. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Terka teď nejvíc miluje to, co si může sama utrhnout - borůvky, maliny, ostružiny, jablka - a čím kyselejší, tím lepší :grinning: Jinak miluje všechno ovoce a zeleninu. Dokonce cibuli a česnek :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim. reklama na mateřství :grinning: Já tam fotky řvoucích dětí schválně nedávám :grinning:, se furt těším, jak tu vyleze další těhule a ono furt nic (tak už nevím, jak Vás navnadit :grinning:).... a asi je ani nemám vyfocené, když řvou najednou, protože to je takový fičák, že mě nenapadne ten foťák vzít do ruky :grinning:..ale zatím to bylo fakt jen párkrát (ťuk ťuk ťuk), nevím, čím jsme si zasloužila "hodné" děti, třeba mi to dají jednou ještě pořádně sežrat....

Tomi je jako duch - vyleze a zase zmizí :unamused: :frowning2:
17. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet, malej je uzasny, gratuluji opozdene :dizzy_face:

ale jo, mame se dobre, klarka chodi do skolky a rada a ja jsem taky rad, ze mam konecne klid :grinning: a pristi rok uz skola :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude mazec :sweat_smile:

noveho asi nic, akorat manzel ma sem tam blbe narazky, ze by chtel mimi :grinning: se zblaznil :sweat_smile:

jsme zdravvi tukytuk :slight_smile:

jo a novinka vlastne je, budu delat ridicaaak :grinning: to bude maras :stuck_out_tongue_closed_eyes:

davidek je ted dobrej vstekloun :stuck_out_tongue_closed_eyes: dupe nohama, bije me :sweat_smile: no hruuuuuza. jo a chodime na nocnik, taky se pekne rozkecal. ale je to daaaabel :rolling_eyes:
17. zář 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsechny vas zdravim, moc mi chybite, zase nakouknu pa pa holky :dizzy_face:
17. zář 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,bylo tam toto:

http://www.easytoys.cz/hopsadlo-john-ponny-_hracka_-470.html

nemám moc čas dočíst,tak jen to co jsem postřehla.

saji: já ti věřím,že Domi vlásky má :wink:
tomi: zdravím tě :slight_smile:

annet: téda malá ti vypije toho moštu, to je šikovná.
17. zář 2009 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už máme taky sporťák na procházky. Šli jsme si s mojí mamčou koupit něco pěkného - já pásek, mamča kalhoty a místo s věcma pro nás jsme odjely s plyšákem a sporťákem. Naštěstí to nestálo moc, tak jsem to Terce koupila. Je lehoučký a lehce skladný a stál jen 69,- a plyšák 49,- Jak jsme měly platit, tak byl hysterák, že si chce paní zkouknout jen ceny a mladí kluci - ťamani z ní byli na větvi, furt jí říkali: "maminka kupi" "ty byt maminka a mit mimi, mami kupi" a pořád se na ni zubili a šikmili očička :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:krásný fotky :slight_smile:

Mytí hlavy u nás ok, je zvyklá z plavání na polejvání hlavy,takže poleju kelímkem,namydlím a poleju znova.
17. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, dominik za chvili predroste na delku klarku :grinning: ty fotky jsou moc hezke, hlavne ty, jak lezi vedle sebe a sahaji na sebe, jde videt, ze se maji fakt radi :slight_smile: a prijde mi hrozne vtipne, jak to mate hezky krizem - maji je cely TM a dominik cela ty, ten je ti snad jeste vic podobny nez maji TM :slight_smile:
17. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim: ta malá je vlasatá po tobě, já žasnu jak má krásné vlasy
Leni: ahoj, jak u tebe?
17. zář 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek