• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Annet, děkuji :slight_smile: Ale vlasatá je spíš po MM, on má stejné vlasy jako já, ale jemu taky nevypadly jako Terce. Já měla Terčinu délku vlasů až v 1. třídě :slight_smile: Jako je fakt, že mě stříhali, ale MM byl přesně takový vlasáč. Ona má dispozice z obou stran :sweat_smile:
18. zář 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...

zuzi: tak nevím, zda se děsit nebo být ráda, že mi je Domi podobnej :grinning:, ale on je celej můj táta, fakt když si ho vezme táta na ruku, tak to jsou kopie a já vždycky němě žasnu..a MM to zlehčuje a říká, že má i trojitou bradu po dědovi .-D....je teda fakt, že já jsem víc po taťkovi než po mamce....po mamce je spíš brácha, takže taky křížem :wink:

Jsme s MM včera říkali, že se blíží čas, kdy by další dítko mohlo být po 14 měs. :grinning: (fakt si zatím myslím, že je to nejideálnější věk.rozdíl :sweat_smile: ), ale je to jen sranda, další dítko bohužel teď být nemůže z mnoha důvodů, je mi z toho fakt smutno :cry: (jsem blázen, vím)...tak třeba jednou dáme zase dvě po sobě nebo zůstaneme ve 4ech.... :pensive:
18. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: máš dvě krásné zdravé děti. Vím, že teď máte složitou situaci a další být nemůže, ale jak sama víš, sudý počet je nejlepší, až jsou do páru a to máte. Možná až se to spraví, tak budou ty dvě po sobě :dizzy_face: I když u tebe bysme se nedivily, kdybys nám oznámila, že jsi porodila :grinning:

Saji: přoč děsit? Vždyť jsi krásná ženská, sympatická.
18. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: díky :dizzy_face:..... s tou vizáží to vidím trošku jinak :grinning:

Vím, že má krásné zdravé děti :dizzy_face: a že to není o počtu :wink: , ale děti jsou pro mě Láska s velkým L a to co mi to přináší je prostě naprosto úžasný a nějak cítím, že nechci, aby náš rodinný počet zůstal jen na 4cce :dizzy_face: Uvidíme....jen mi to prostě teď přijde líto....ještě bych chtěla prostě těhu, porod a miminko zažít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a včera, když jsme se chystali ven a já dávala Domimu jíst, tak Maji furt křičela "ham, ham" - chvíli ve mně zatrnulo, zda jí nenapadne, že chce taky cucnout :sweat_smile: - to bych nedala :grinning: a lítala sema tam, a ona hledala svoji panenku, pak ji uviděla, čapla jí, shrnula si svetr a nabídla jí svoje prso :grinning: - opět :grinning:..a aby to nebylo málo, tak po chvíli mi panenku strčila, abych jí dala jíst já :grinning: :grinning: :grinning: takže budu asi potřebovat hodně mlíka, abych měla dost pro všechny její panenky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo tento kočárek má ta kámoška
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24777669&tab=1
ale našla sem další, jen nevím jak je skladnej, jak má ty větší kolečka
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25463370&tab=1
18. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani nektarinky, ani papriku ani víno ani nic. A to jí jde příkladem ¨sousedovic holčička, takže Verča chce, lízne si a vrací to, že jako ani náhodou. Sem tam jí rajče rozmixuju do oběda, protože část mixuju, zeleninu a maso, jinak by to nejedla:slight_smile:)) A včera sem vymačkala mandarinku, teda půlku do mlíkia a dobrý, ani se neposrala a doikonce to vyžahla:slight_smile: dneska takhle zkusím víno.
annet se zeleninou je to ještě horší, teda s čerstvou, vařená mrkevm, brokolice cuketa to je dobrý, teda musím mixnout, ale to jí snad i chutná, ale syrovou ani náhodou, to je pro ní jedovatý
18. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: jééé, tak ten jsme zrovna včera viděli s jednou holčičkou :slight_smile:, majis e hend chtěla kamarádit....
díky moc za odkazy :dizzy_face:
18. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako neštvete mě kdo má rád jaký ovoce:frowning2:( u nás prostě ani prd a když jí dám mošt, nebo mandarinkovou štávu, ředěnou, slazenou, tak to nepije a žádá jiný pití, by radši zdechla než aby to pozřela.
18. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
byla jsem u dr. moc se mu nelibi kasel, tak mne chce jeste jednou videt, pristi patek :slight_smile:
ale je mi lip. Dnes odpo jedu na oslavu 50tky meho kolegy, tak se moooooooooc tesim :slight_smile:
sajo, shehe: tento kocarek u nas prodavaji vietnamci za cca 120 kc :wink:
shehe: a zeleninu ji? kamoska ma kluka a ten nechce zadne ovoce ani ted ve 3,5 letech :-/.
18. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci, hmm, u nás ho maj s pražskou přirážkou:slight_smile:))
ani zeleninu neee
18. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjnaci: u vietnamců, jo? tak to kouknu....jako švagrová mi říkala, že s kočárkem to není jen tak, až přestane na půli procházky bavit, že pak potáhnu Domiho, Maji i kočárek :grinning: takže jsem pro nějaký skládací, ale zase bezpečný....

á, tatínek nám dorazil...tak pa
18. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, bezpečnej není žádnej:slight_smile:)) a skládací už vlůbec ne:slight_smile:) Verča si ho dycky povolí a on se pak samozřejmě skládá:slight_smile:) ale zatím teda ani nespadla:slight_smile:) golfky neskládá, jen ten hlubokej, ale nad golfkama se děsně vzteká, že tam to miminko nemůže ležet:slight_smile:))
18. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, je to tak, jak píše shehe. Jako, ono tím, že dáš za něj víc peněz, nebo ho koupíš v obchodě, to ti moc nezaručí to, že je bezpečnější. Já jsem Terce koupila ty golfky, co si vytrucovala a stály u Vietnamců jen 69,-, jsou dokonce skládací a s pásem a jsou lehoučké. Když je Terka nechce, složím je (stejně jako normoš golfky) a jsou pak tak 20 -30cm dlouhé a vlezou všude :wink: Navíc mě alespoň tolik nebude štvát, že je rozbije. Na narozky od našich dostala kočárek za 800,- s panenkou a nádobíčkem. Lžičku vyhodila hned první měsíc asi do koše, už jsme ji nenašli, rukojeť okousala a kočárek už rozpárala. Tak si pak vyber :sweat_smile:
Mám někde foto, mom.hodím.
18. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dodala jsem poslední fotečky do 17ti měs.alba, kdo má zájem kouknout: http://kozimura.rajce.idnes.cz/17.mesicu/

Saji, tady je ten kočárek:¨
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3297463&vReferer=
18. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zpráva od Kristy:
Ahoj, jmenuju se Lukášek. Narodil jsem se TaMaK 18.9.2009 ve 23.17, měřím 51cm a vážím 3460g. Všichni jsme v pořádku. Za gratulace děkujeme.
jiné info tady a fotka
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=100662&vGroupOffset=0&vOffset=17550

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3297983&vReferer=%2Fphotos%2Fhenelu
19. zář 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkabu,ale jen o chvilku :wink:
19. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
i mě předběhla :slight_smile:
20. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre poledne :slight_smile:)) No koukam jak je tady mrtvo... :frowning2: :cry:

kde jste vsechny? Co delate? :wink:
21. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: to si delas srandu!!!! No super! :angry: :angry: :angry:
21. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi, já ne, to ti nahoře to asi považují za skvělý vtip. Jen nevím, co si mám o tom našem státě myslet. ROvnou se dohodnou na zvýšení nepřímé daně, snížení mateřské a porodného a na zmrazení důchodů, ale o svých platech musí ještě popřemýšlet. Kreténi!!! Absolutně nemají představu o "normálním" životě :angry: :angry: :angry: Kreténi! Bych jim dala na krk dítě a 20tis. do kapes na měsíc s tím, že budou platit půjčky, hypotéku, vodu, topení, plyn apod. a chci vidět, jak vyžijí! Hňupi! Nemám slov...
Jen jsem úplně ten balíček nepochopila v tom smyslu, že píšou jen o mateřské, ale ne rodičovské - jako v tom článku, tak nevím, zda toto vyřadili.
21. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď to znova čtu, jsem debil, je tam rodičovský :frowning2:
21. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si asi sežrali mozky politici po.raný!!!!!!!!!!! To mám jako jít od Novýho roku šlapat, abych měla dát dítěti co do pusy????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
21. zář 2009 v 15:03  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ať ti deme.ti raději úplně zruší porodné, to je stejně jednorázovka a trn z paty nevytáhne, ale na rodičák ať nešahaj!!!!!!!!!!!!!
21. zář 2009 v 15:07  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, přesně tak to vidím i já. Já jsem ani nevěděla, že porodné dostanu - teda před porodem jsem to už věděla, ale ani jsme s ním nepočítali. Takže se klidně vzdám porodného, abych měla během mateřské za co žít.
No, snad na mě děda nezapomněl a zeptá se mi na práci u nich. Prý bych mohla večer, jak Terka usne uklízet. Všechny penízky chci dát bokem na dodělání baráčku. Pak ať si ty peníze nacpou víš kam :angry: Kreténi!
21. zář 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teď jsem naštvaná ještě víc, když čtu po obnovení článku, že ústavním činitelům nesníží platy o 20% ale pouze o 4%. To je fakt bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
21. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už to nečtu, to nemá smysl, ty kreténi s náma mávaj jak s loutkama !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 17:59  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek