• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
23. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: tvou fantazii bych chtěla mít :wink: :dizzy_face:

kozim: tak jsem sehnala Maji ty golfky :dizzy_face: ....jak sem je v obchodě rozložila - byly v igelitu, čapla je a z ruky nedala - u nás podkrkonošská přirážka - 99 kč :wink:, snad jí aspoň chvíli vydrží....drandila s nima po celým městě a ani neskuhrala, že jí bolí nohy a že chce nést :dizzy_face: vypadala jako mega-velká holka :confused: Úplně nad ní s MM žasneme a potichu jakoby "zoufáme", jak moc rychle to utíká - jak moc rychle roste......

Se docela děsím, když nesáhnou na rodičák, porodný, kde ty peníze chtějí vzít :stuck_out_tongue_closed_eyes: - jestli ze zisku z ČEZu a ČEZ zdraží, tak pak teprve my budeme v pr.eli - měsíčně budu "jakoby" bohatší o necelých 800 Kč a na elektřině jim dáme navíc třeba 2000 Kč - fakt skvělý..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hvězdi: super, že máš mini práci na doma...já nějak nemůžu nic najít :frowning2:...furt teď aspoň polemizuju o další škole nebo třeba o pedagog. minimu...ale moc se mi nelíbí, že by ze mě byla "úča", protože to není povolání, ale diagnoza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ale zase kdo se má líp? ...prázdniny, dobrá pracovní doba, stíhala bych být i s dětma,....no, uvidíme....

zuzi: super, že Klárka spala....a pak písni, jak se ujala velká postel.....

kozim: tak lezení Domiho na 5timěsících je zakázáno :grinning: - nestraš :grinning:, zázračný dítko nemáme, se nebojím.... :wink:

a už nevím, na co reagovat :pensive:
23. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a málem jsme si učůrla smíchy, když se naše princezna pak s těma golfkama natřásala notnou dobu v ložnici před zrcadlem, koukala z různých úhlů atd. - jsem fakt nemohla :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů kozim, krásná barvička na baráčku a že to není fasáda, no a? To nejde ani poznat.... :grinning:
23. zář 2009 ve 20:58  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, 99,- a taky poslouží, co? :wink: Já si říkám, že na venek dobré a jak to rozbije, tak to tolik nebude "bolet". Navíc ho má skoro raději, neš ten normoš kočárek.

Aby se v Domčovi nespletla a on fakt za chvilku nelítal po čtyřech :grinning: Jinak jsem teď koukala do "záznamů" a Terka se začla přetáčet v necelých 3.měsících a pak ve 4.seděla a v 5ti chodila po čtyřech, takže dobrá, posouvám to, Domi bude chodit v 6ti :grinning:
23. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jako měsících... :grinning: :wink:
23. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
sajo: fusak emitex mam a jsem s nim spokojena :slight_smile:. Ja ho doporucuju. Jen nevim, zda ho vlastne letos davat do kocarku, Lucka chce kazdou chvili behat, jeste si to nejak nedokazu predstavit :-/ :slight_smile:
jinak IP
kozim: barva baracku pekna, ja nemam rada pastelove barvy, ale tato se mi libi :sunglasses: . Co mas vymysleno pro Terku k vanocum?
kozin: tesim se na fotecky :slight_smile:
ja dnes dala do obyvaci steny sklenicky a knizky, tak jsem se ted vecer jeste kochala :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi, no my vzali patrovku, protoze bychom ji jednou stejne museli koupit, ale zatim mam v planu, ze bude spat bud dole, mame tam jakousi pridavnou bocnici a kdyz to nepujde, tak jsme pod to vzali suplik a do nej taky matraci, takze muze zatim spat v supliku, na ten se da bocnice a kdyz spadne z nej, tak to by uz mela prezit bez nasledku :wink:

sajo, no ne ze by klarka spala, tak daleko, ze by prospala noc, jeste nejsme :grinning: ale uspech je, ze si po nocnim probuzeni nevyrvala, ze chce k nam :dizzy_face:
ja bych to s tim pedagogickym minimem teda videla jako dobry napad, kasli na predsudky :slight_smile: dobrych ucitelu moc neni, pokud by te to bavilo, tak to ma - krom financi - podle me same vyhody, takze nemysli na diagnozu a smele do toho :slight_smile:
23. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: bys měla vidět ksichty MM, když se zmíním o tom, že by ze mě byla úča :grinning:...ale dělá si srandu, vím, že mě podpoří ve všem, co budu chtít :dizzy_face:

mjani: já to s tím fusakem myslela tak, že Maji bude chodit a Domi se bude vozit :grinning: - asi v golfkách :wink:, ten mi z nich ještě utíkat nebude :grinning: - teda doufám :wink: , dneska jsme se rozhodla náš milovaný bebecar prodat :cry: :cry: :cry:, MM ho chce nechat na třetí dítko, ale já říkám, že je ho škoda, aby se tu na něj prášilo.....když ho nikdo nekoupí, tak to bdue asi osud, že nám má zůstat :dizzy_face: , o víkendu ho nafotím, vypusuju atd. a pak se uvidí.....
23. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci, k Vánocům kuchyňku: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24878131&tab=0

ale u svátku pořád váhám
- uvažuji nad magnetickou kreslící tabulkou:http://www.legenio.cz/TVOR-/Kresleni/1412-Magneticka-kreslici-tabulka-Vista-GRAFO.html (v obchoďácích teď bývá v akci do 100,-)
- houpadlem: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80131629
23. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravim zase po delsi dobe - nejak jsem porad nekde, tak neni tolik casu chodit na net :wink:
Dneska jsme byli na prohlidce a Kacka ma 84 cm a 10,9 kg. Hlava ji vyrostla jen o 1 cm (takze ma 46cm). Vsechno dobry jen opet predvedla hysterak - bylo to jako z hororu - hystericky rvala Mamiiiiiiiiiiiiiiii, neeeeeeeeeeee a dr. se snazila kousnout do ruky. Ockovani jsme nedostaly, protoze ma rymu. Tak doufam, ze nevadi, kdyz se prosvihne tech 18 mesicu - ale dle dr. ne.
Jinak jsem se chtela zeptat, co planujete pro deti k Vanocum - nejak nevim. Nemam docteno, tak jste to tady mozna resily, tak se omlouvam.
24. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukam, ze Kozim tu pise o kuchynce, tak uz jste to asi resily, co?
24. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a jeste vam musim napsat, ze dneska porodila kamaradka holcicku a ma 53 cm a 4,7kg - fakt macek:slight_smile:)))))))
24. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: ahooj, zrivan včera jsem si na tebe vzpomněla, že si se dlouho neukázala...

my máme dneska teda den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Maji dneska po O nechce zase spát a řve v postýlce jak pavián :pensive: - už notnou dobu :angry: , zatím jsem nevyměkla, že bych pro ní šla....Domi tu prudí u mě a nechce spát :angry: bomba :grinning:
Jsem jí říkala, že až se vyspí, půjdeme za holkama (neteřema), se jí rozsvítili oči a jak jsem odešla, stejně řve.... :rolling_eyes: a to si vždy děti vyberou den, kdy je MM dlouho v práci :grinning: :grinning: :grinning: Se tomu už musím smát (ze zoufalství) a to mě od rána bolí hlava, asi mi brzy upadne - z té jejich "šokové nebo vyprošťovací" terapie :grinning:
24. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
del. a rodila přirozeně? jako "velkýho kluka" ještě beru, si řeknu, že je to chlap jak má bejt, ale takhle velkou holčičku? :sweat_smile: :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už treprenda spí....Domi je najedenej a spokojenej pod hrazdičkou,...snad mě nechají v klidu vypít kafe....

Tak my máme k Vánocům:

- vláček tolo (Domi - D)
- auto s přívěsem a koníkem od tola (Maji - M - ale budou to mít dohromady :wink:, doma už máme domeček, někt. zvířátka a postavičky a fakt je to úžasný!!!)
- každý sadu/tubu ťapťapů od F-P - postaviček Little people
- plastové kostky Lorri (asi 3 balíčky)
- D. dostane autosadečku :slight_smile:)
- dohromady dostanou mammut stolek a židličky z ikei
- M. asi i kuchyňku - pravděpodobně od dědy (on vždy dá peníze a chce za to něco koupit a bude to u něj pod stromečkem)

Pak mám z výprodeje koupenou barbie, ale tu M. dostane asi až k narozkám....pro D. máme (opět ze slev v tescu za pár kaček) pidi-vláček od F-P a auto-míchačku.....chtěla jsem k Vánocům pro Maji kočárek, ale včera dostala jen tak golfky za pár kaček na ježdění venku a snad jí na ven chvíli vydrží.....jako když jsem koukala na kočárky pro panenky v hračkárně tady u nás - žádná extra kvalita a přes 1000Kč, tak jsem to málem nerozchodila :grinning:)
Já osobně si mooc přeju k narozeninám nějaký lego duplo, s tím si hrajeme furt a máme jen dvě pidi-sady..je mi blbý jim to koupit "jen tak", tak musím ukecat manžu, aby to koupil k narozkám mně - však si s tím taky hraju, no ne? :grinning:
24. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
..no a asi ještě nějaký drobnosti (Maji asi nějaký nádobíčko do kuchyňky atd.), ale už se musím/e krotit :sweat_smile: myslím, že toho je dost :wink:...a určo nějaké knížky :dizzy_face:

Tak co bych ještě dodala do svého monologu? :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď čtu, co zase Paroubek vymýšlí - jemu nelze věřit ani nos mezi očima :angry:

Dneska jsme k obědu měli zapečený těstoviny se sýrem a brokolicí, jsem neodolala a te´d se jen modlím, aby se Domi chudál neuprděl :confused: :sweat_smile: :pensive:

Tak už mažu, když se se mnou nikdo nebaví... :angry: :grinning: ....
24. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, tady máš tipy na kočárky do budoucna. Je to vše od paní, od které jsme brali bazének a bereme od ní tu kuchyňku. Je velice spolehlivá a ceny má nádherné. Doporučuji :wink:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=400524

Akorát, na co mě paní upozornila, že pokuď kupujete kočárek (nebo kuchyňku, hrací stoleček apod.) třeba na internetu a nemáte možnost to vidět na vl.oči, koukejte nebo se ptejte na výšku!!! Na to mě upozorňovala speciálně u kuchyněk a u kočárků :wink: To jen takový tip k vánočním dárkům.

Na narozky TErka asi dostane domeček pro panenky. Poslala mi ho známá - je obrovský i s nábytkem. Jen jí k tomu dokoupím panenku. Teď se mi na to zdá ještě maličká.
24. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec, dnes mam den kokot :frowning2: od rana se vsechno sere, klarka zas rvala bolesti, predtim udelala hysterak s valenim se na ulici, telefonica mi zase z.urvila ucet a nauctovala pres 5 stovek opet neopravnene, meli jsme vecer jet do jeseniku a nemuzem, protoze mm nemuze z prace, se z toho fakt dnes po :angry:

k vanocum mam lego duplo zoo nebo lego duplo vlacek, co zbude, bude k narozkam. kdo mate rad lego duplo, velmi doporucuju to zimni krmeni v zoo, je to mensi, ale je tam super klouzacka pro tucnaky, klarka u toho docela dlouho vydrzi a haze tim vsechno mozne za pokriku klouzy klouzy :wink:
24. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim, jen malou poznamku k tomu houpadlu, ono je dost nestabilni, tak pozor na to, ja ho taky zvazovala, ale maji ho v herne kam chodime plavat a zadne velke nadseni, ale je to jen nazor :wink:
24. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to lego snad taky pořídím,se mi furt nezdá že by si s tím Vanda už hrála :sweat_smile:

Vánoce:rumba koule..koupeny na dožínkách,dřevěný něco jako tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13416791&tab=10

kočárek.......pořád nevim esli hlubokej nebo golfky,zná jen golfky a s těma si hraje kdekoliv jsou

zvířátka od schleich

vláček http://www.caryfuk.cz/hracky-a-hry/drevene-hracky/spise-pro-kluky/vlacek-barevny-s-kostkami
24. zář 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
v únoru má svátek a březen narozky tak házejte tipy klidně dál :grinning: nechci kupovat spoustu kravin,radši jednu nebo dvě pořádný hračky
24. zář 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, já vím. Znám ho taky z herny a Terka je z něho nadšená. Ještě ho ale zvážím. Pořád si říkám, že když ho bude mít doma, že jí to nebude dlouho bavit a bude jen zabírat místo :unamused: Hoď mi prosím odkázek na to lego dublo :wink:
Den blbec nezávidím - my ho měli včera :angry:
24. zář 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tu kuchyňku beru jako příležitost do budoucna, že jestli jí chytne, tak mám díky ní tipy na dárky třeba k svátku - dokoupím ji mixér, nádobíčko a tak. Nevím, co bych měla pořád vymýšlet.
24. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
no to je super, ze se tady probiraji vanocni darky :slight_smile:
ja chci poridit kuchynku, nejakou lepsi panenku a pak se mi moc libi modelina Play Doh (snad pisu dobre) - je tvarna, voni, jsou k tomu vykrajovatka a dalsi ruzne doplnky
den blbec - nezavidim a snad bude zitra lip
my byli dnes na promoci bratrance MM v Betlemske kapli v Praze, cela rodina, co vam budu povidat, narocny den, jsem rada, ze uz jsem doma :-/ :slight_smile:
24. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim: to je mi lito s tou brigadou. Fakt to tady neni jednoduche :frowning2: Baracek moc pekny. Ten odstin zelene je fakt krasny...

Tyjo uz premyslite o vanocnich darkach??? Me to jeste nenapadlo :sweat_smile: Ja chci Bett spis koupit 1poradny darek nez 1000blbosti. Ty dostane jiste od nekoho jineho :frowning2:

S tim houpadlem jsem se dneska setkala v restauracce a Bet se ho dost bala. Vydrzela tam sedet tak par vterin a pak chtela dolu.
24. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja: jo, rodila prirozene, podrobnosti zatim nevim - jen to, ze mela 2xepidural a chtela dalsi, ale ten uz ji nedali:frowning2:
Jinak jsi hodna, ze jsi si na me vzpomnela:slight_smile: A k tem vanocnim darkum - to u vas budou teda bohate Vanoce - no, to je jasny - hodne deti zaslouzi hodne darku. To ja vzhledem k tomu, ze mam zlobive dite, tak toho tolik kupovat nemusim :grinning: Si delam legraci :wink: - nekdy mam pocit, ze je to pohoda a jindy prudi od rana a rikam si, kam se podelo to moje hodne dite. Ale to je asi vsude stejny.

zuzik, kozim: Kaca to houpadlo dostala od brachy k minulym Vanocum a kdyz jeste lezla, tak to slouzilo jako zrcadlo - jak se v tom videla, tak ji to zajimalo a ted kdyz uz by se na tom mohla houpat, tak o to ani nema zajem - tak treba jeste prijde k vyuziti v budoucnu :unamused:

kozim: kuchynka je dobry tip, jen nevim, jestli v dnesni dobe je vhodne uz od 18 mesicu holcicce vstepovat, kde je jeji misto - jestli by nebylo dobry koupit ji mobil, notebook a auto:slight_smile:))))))) Ne, delam si legraci - asi to ty holcicky bavi. Jen me odrazuje to, ze je to docela prostorny a ja mam pocit, ze uz mame vsechny mistnosti plne potreb pro dite a nebo hracek :astonished:
24. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak za kazdy tip na darek jsem fakt rada - tak kdyz vas neco dalsiho napadne, tak to sem urcite dejte.
24. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim, tady http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20896054&tab=2
s tím houpadlem máš recht, většina velkých věcí, co je doma, nebaví, aspoň tak mi to přijde u nás :wink: tak se snažím minimalizovat nákupy :wink: zato některé náhodně koupené věci překvapí - třeba dřevěná vkládačka se zvířátkama asi za kilo, ta teď jede.

normálně nakonec jsme zjistili, že je dobře, že nemůžem odjet, protože nám zrušili ubytování a nedali to vědět, svině, takže bychom tam o půlnoci přijeli a byli bez ubytka :sweat_smile: už mám naštěstí jiné a snad jedem zítra.
24. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek