• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Jo, a jeste vam hodim nejhnusnejsi zazitek dne: vyndavam nadobi z mycky za Kacciny pomoci a jak obcas z nejake misticky vytece voda, tak zustava dole v tom zlabku - tak Kaca jak vidi vodu, tak se v ni hned musi placat. Tentokrat si ji rukama popohanela do toho vylisu na tabletu - popohnala ji tam docela dost - skoro celou tu misticku. A najednou se sklonila a na jeden zatah ji vysala - fakt humac. Ani jsem nestihla vykriknout NE.
24. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi, budu zkoušet dál, snad něco najdu...

Del, ono nejde o vštěpování, ale o to, že si zrovna u té kuchyňky nejvíc v hernách vyhraje :wink: Jsem ji právě pozorovala v hernách a když jsme byli na návštěvách a zrovna kuchyňka byla to, co jí zaujalo jako první a nejvíc. Jinak bych ji nekupovala :wink: Jinak my máme docela dost místa. Když tak schovám stan pro druhého prcka a míst něj dám kuchyňku. Už jsem uvažovala i nad dětským vysavačem, protože vysavač je její oblíbená hračka, ale říkala jsem si, že jí baví právě ten normální, takže když si s ním bude chtít pohrát, ať si pohraje, hračka vysavač mi příjde zbytečná...

Zuzi, tak koukám, že den blbec nebere konce, ale nakonec to má i své plus, co? Alespoň to jedno. Držím pěsti, ať vyjde zítřejší odjezd :wink: Díky moc za tip na to lego. Asi to houpadlo vzdám. Může se na něm vyblbnout v herně. Problém je v tom, že Terka vymýšlí blbosti, když se nudí a mám strach, aby na něj nelezla jako na židličku apod. Takže asi vyhraje ta mag.tabulka na kreslení.

Del: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...

del: přijde ti to moc? těch dárků? :confused: :grinning: To bys měla vidět, co je dárků o Vánocích v rodině mýho bráchy - min. 10x tolik :confused: a nekupují nikdy nic lacinýho.....
No, my to kupujeme postupně - hlavně ve slevách za minimální ceny a něco máme na půdě už hooooodně dlouho - třeba to auto míchačku od F-P, to tam bylo pro Maji k 1-svátku (což už je přes rok :sweat_smile: ), ale nakonec jsem tenkrát říkala, že s tím počkáme a ejhle, narodil se nám kluk a dostane to jako dárek :grinning:

A kuchyňka nebude :wink:, s ní počkáme a hezky děda koupí oběma dětem lego duplo :grinning: , jsem se zamilovala :dizzy_face:
http://legenio.cz/DUPLO/page-4/1545-LEGO-5639-Duplo-Rodinny-domek.html
ale pro dimho trošku tápu....

zatím doma máme tyhle dvě a super, Maji si se zvířátkama vyhraje a skládá i precisně kostky:
http://legenio.cz/DUPLO/Farma/350-LEGO-4972-Duplo-Zviratka.html
http://legenio.cz/DUPLO/Zoo-Dino/345-LEGO-4962-Duplo-Baby-ZOO.html

myslím, že tyhle dvě jsou pro začátek výborný a že se na nich pozná, zda to dítko chytne nebo ne...u nás (bohužel :sweat_smile: - kvůli ceně lega) to maji teda chytlo mooc :pensive: :grinning:

Zuzi: dneska mě na nákupu v bille svrběla ruka s tou polární zoo, ale odolala jsem :grinning: Když je blbý, že tam jsou jen lední medvědi (toho už jednoho máme - i když co jiného v polární zoo čekat, že? :grinning:), ošetřovatelka (tu taky máme), ale zase tučňáky Maji miluje, říkáme jim Emilové :grinning:..no, tak nevím, zda koupit nebo nekoupit.....škoda, že se nedají ti tučňáci koupit samotní :wink:
MM říká a šílí ze mě, že jsem v tomhle taky jako dítě :sweat_smile: - že ty hračky kupuju dětem ale i sobě :confused: :sweat_smile: - když já si s nima tak ráda hraju..... :grinning:
24. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: s tou myčkou teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... :grinning: holt, děti když potřebujeme, aby byly rychlý, tak nejsou a když mají být pomalí, tak jsou rychlejší než i naše myšlenky :grinning:

zuzi: jak jako nedali vědět s ubytováním? To je někdo ještě takhle hroznej? :angry: Takže štěstí v neštěstí.... :wink: TM se taky oženil s prací, co? :wink: :slight_smile:
24. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji dnes šla spát s knížkou - usíná už konečně sama (ťuk ťuk ťuk)..a hezky se učetla ke spánku (spíše tedy uprohlížela :dizzy_face: )..no, zaprudila si dost přes den s poobědovým spánkem, tak aspoň večer byla hodná :dizzy_face:

Taky nad prckama zíráte, jak jsou už velký??? :confused:

leni: já koupila kočárek golfky v takovým tom laciným krámu, mají je i vietnamci a Maji je z nich unešená....stály 99 kč, kozim je u nich koupila za 69 Kč....a sice nevím, jak dlouho vydrží, ale je to jen plast a vypadají bezpečně, jako že si nemá kde skřípnout prsty a tak, to už jsem prozkoumala, jinak bych je nekoupila....
24. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zase nikdo :grinning: si to začnu brát osobně :grinning: Tak jdu kecat s MM a nebo žehlit....
24. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady :wink: Jen koukám na Jste to,co jíte a pěkně baštím páté přes deváté :grinning:
24. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja: ja jsem tady - ale jen nakukuju pri praci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzik: s tim ubytovanim to je teda narez - tak hlavne, ze mate jine.

Jinak to Duplo vypada pekne - mozna zakoupim - ale asi nejakou tu mensi sadu a uvidim, jestli se chytne nebo ne.
U nas ted jede stolecek a zidlicky LATT z Ikei - porad si tam seda - naprosi si posadi toho mluviciho psa od FP a krmi ho nebo si tam nosi knizky a hracky a dulezite pri hrani a cteni sedi. A kdokoliv prijde, tak ho tahne k tomu, aby se na ni dival, jak si seda. Fakt sranda. Jsem zvedava, jak dlouho ji to vydrzi.
24. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
naprosi = naproti
24. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a ty skladaci golfky jsou taky hodne oblibene - my je teda mame z prazskou prirazkou - staly 200 Kc a jsou z hrackarstvi, ale vzhledove asi to same, co mate vy.
24. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, ja ziram jedine nad tim, jak se klarka zacla brutalne vztekat :angry: trosku pomaha, kdyz zacnu jecet a valet se jak ona, ale to muzu jen doma, ze :wink: ale dneska pred usnutim strihla takovy vystup, ze jsem musela jit pryc, abych se nerozcilila :unamused:
ale je sranda, jak se s nima clovek domluvi, bohuzel nejpouzivanejsi slovo je u nas "nechces" :wink:
tech hracek teda mate pripravenych, ziram :sweat_smile: ja planuju akorat to jedno velke lego, to bude myslim stacit :wink:

del, zidle se stoleckem u nas taky jedou, mame myslim stejne jako vy, na stolecku ma lego a kresli tam a kdyz je u nas dalsi dite, tak u nej oba ji, vypada u nej tak dulezite :wink:
24. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zírám jak už se projevuje jako velká vč. vztekání a u nás ve vééélkým hérečkovství. Ale líbí se mi to,fakt se těším až půjde do školy :slight_smile:
24. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zdravíme včechny maminky, mimínka, bříška i budoucí, druhorodičky.... Tak jak se holky vede...???
Natálka se také dokáže vztekat,ale řvát na ní to nemá cenu a tak si jí nevšímám, když zjistí, že namá diváka tak ji to přestane a příjde s knížkou, že jdem číst a poznávat zvířatka... holky jak dělá Hroch nebo antilopa??? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: nějak tyto zvířatka neumím napodobit a tak máme další kozu a prase :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlas s lenou, cim jsou vetsi, tim jsou lepsi :wink: hereckovstvi u nas jede taky, dneska rano si porucila, ze chce "pustit pingvina" (papa penguin na youtube od pigloo) a kdyz ji MM rekl, ze ne, ze musi udelat neco do prace, tak hodila takovy ublizeny ksicht, ze by to bylo na oskara :grinning:
24. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau diblo :slight_smile: já zvířata nedělám tak nevim,jen to čtu :sweat_smile:

Vanda řve au jak jí dám do autosedačky,jak má sama chodit a nechce se jí..........přitom jí nic bolet nemůžu,normálně lže :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to začíná brzo, leni :grinning:

diblo, řekla bych, že hroch a antilopa dělají nijak, asi jako žirafa a želva :grinning:
24. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, tak to Natka příjde ráno kolem 7 k nám do ložnice, ve dveřích řekne čau, pak zavolá mamííííííí, začne dlaněmi dělat prosím a řekne "plosím míčko", takže matka musí vstát dát dítě do postele a jít udělat mléko, Natinka ho vypije dá mi pusu, řekne kuji, vezme si dudlík do pusy, otočí se ke mě prdelí a spí do 9,00 :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo , žirafu děláme vyplaznutým jazykem a želvu jak jí, když chroupe list...Ale tohle opravdu napodobit neumím a se zvukem už vůbec né... :pensive: :pensive:
24. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Utíkám spát. Dobrou noc :wink: :wink:
24. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo, naty je evidentne slusne vychovana, to je super :slight_smile:
24. zář 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi nějak se to naučila,ani nám to nepřišlo až včera jsem se ptala Romči jestli si všiml co dělá Natinka ráno, když vstane, tak se smál a popisoval mi to do detailu...dost jsme se tomu smáli... :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lego duplo malá zoo máme taky a je to super, Verča staví komínky a docela si vyhraje. Jinak Sajo, zvířátka se dají dokoupit na mimibazaru jednotlivě, ale moc výhodný to není, myslím kolem 100 kč jedno zvíře, nový, tak se jukni, třeba bude tučnák levnej, že je malej.-) Já plánuju na vánoce psisko od FP toho mluvící, co už všichni maj:slight_smile:) Verča je z něj unešená a mě se taky líbí. Ty hluboké kočárky mi taky přijdou vcelku hnusný a nic moc za ty peníze. taky máme golfky:slight_smile:U nás teda jako velká změna, Verča přes den neměla dulík a už ho má. Jako od rána mele jen dudu dudu a když nedám, je na zabití, takže sem dala, myslela sem, že zuby, ale už si nějak nejsem jsitá. Takže tomu dávám dva týdny a pak dudlík propíchnu a budu odstříhávat:slight_smile:) Na mě si jako nepřijde:slight_smile: Leni, Verča taky lže. Na dotaz jestli udělala kaki (samozřejmě do plíny, na nočník si prostě nesedne) tak řekne výrazně Ne a to smrdí na dva metry:slight_smile:)))
25. zář 2009 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
hlasim navrat z Italie. bylo to moc fajn. Jezdili jsme po mestech v Umbrii a Toscánsku. Toník to zvladl skvele a myslim, ze si to moc uzil. Hlavne posledni den u more.

prosim prosim, hodne odkaz na svatebni fotky Kozinky, at to nemusim hledat.... :wink:
25. zář 2009 ve 02:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to lhaní je taky u nás šílené. A o mluvení ani nemluvím. Když nechce chodit, tak začne hopá, ke mě! Apod. Nebo hačí a napodobuje koně, jako že chce na koníka. Včera nám najednou začla říkat hava=hlava, očika=očička apod. Konečně používá diky=děkuji, ale i ve chvíli, kdy někomu něco dává, stejně tak jako "dej" ve chvíli kdy chce něco i dává. Včera se naučila Beuška=beruška. Jinak už mluví krásně a každý den něco.
Taky vaše děti tak křičí?k Když na ni hned někdo nereaguje, když začne to svoje Mamííííí, mamko, maminko, mamííííí!!! nebo babí apod. Tak pořád zvedá hlas. Naštěstí někdy stačí říct jen No, nebo jo? Ale je v poslední době děsně hlasitá a ukecaná :sweat_smile:
25. zář 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a krom herectví je to děsná "somračka" - už vysomrovala zadarmo míček, pastelky, ochutnávky, náramek a včera u tety 2 medvědy - velkého a jeho miminko :sweat_smile: Kolikrát si připadám jak socka, jako bychom na ty věci neměli. Ona hodí ten svůj roztomilý ksichtík, vyvalí ty své velké hnědé očka - občas mi připomíná kocoura ze Shreka :grinning:
25. zář 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanda křičí pořád. Natka je teda slušně vychovaná,já myslela kdoví co se dneska nestalo když mi Vanda řekla poprvé děkuju :grinning: ale tuhle jsem jí zapomněla poděkovat za kuličku vína a hned ječela děkujíííííííí
25. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :grinning: Nakonec dcera vychovává matku :grinning: :grinning:
Já z toho křičení jednou zešílím. Ale snad je to fakt zase jen jedno z období. Jak to tak čtu, tak se ty březňátka v těch období pěkně překrývají - hysteráky, vztekání, ječení. Asi si to prostě musíme projít :sweat_smile:
25. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky Dibloooooooo: Natka je teda slusne vychovana :wink:

Kozim: Bett taky dost rve. A kdyz nekdo vola tak taky odpovida krikem... Ma hlasite obdobi :sweat_smile:

A mame obdobi co BEtt by sla s kazdym. Jak ji nekdo ukradne bude...Neboji se nikoho. Vcera kamoska odjizdela se 2syny a ona si k nim vlezlado auta do sedacky a jak jsem ji vyndavala rvala jak tur :angry: Pak jde po ulici nekdo tak se k nemu v klidu pripoji, proste pohoda...

Leni: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak vysoký jsou ty kočárky co máte? se mi líbí na mmb toto

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24271544&tab=5
25. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek