• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
saji ty okna das jeste spolecne s Matym ne? :wink:
29. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: no, pokud se mě bude držet jako klíště, tak třeba i jo - nejpozději v neděli se jde na to :grinning:
29. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když já mám strach, protože sem četla, že se při těch pohybech matky (při mytí oken atd.) může obtočit pupeč. šňůra kolem krku dítka a může se pak "oběsit"...a to bych nerada.....
29. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji nestras :pensive: jako me prijde myti oken min narocny nez prace na zahrade a to delas bezne ne? :fearful:
29. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, a kolik stojí vydrhnutí sedačky?
29. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vadí zvedání ruk do výšky :wink: tím se může obtočit :wink:
29. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, tak ta šedá by se mi taky moc nelíbil, já mám taky ráda barvy. ale jsem zvědavá, jak se Ti s ním bude drandit :wink:

Katuš, Vanisch, suchý prášek na koberce, jen oživil barvu a tím jak to drhneš kartáčem, tak se zvedne vlas a toť tak vše, takže mi to přijde jako vyhozené prachy. Ale to máme jen prozatímně nechaný starý koberec, než se dostaví kuchyň s obývákm, ať se neničí nová plovoučka, kterou už máme přes rok koupenou a složenou na půdě :frowning2:

Leni, kač: LOC je super, taky máme doma, mamka má od amway všechno, tak se občas přiživíme :wink:
29. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi: Vydrhutí sedačky nevím, naši si ji nechali drhnout už dávno karcherem a bylo to teda hodně na mokro, koberce i sedačka, to se v bytě nedalo. Jsme to dělali radši venku. Ale záleží, jakou má kdo doma podlahu pod tím kobercem. Naši drhnu ručně já jednou za čas, ale na ní není nic vidět, žádná špína a stačí vlhký hadr s něším, je to v poho. Stačí ji pravidelně luxovat :wink:

Saji, ty okna bych teď už nemyla a na zahrádce jen na stojáka, nic ve dřepu.
29. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co máte proti šedé barvě :angry: já měla taky šedý :grinning:
29. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,to obtočení šňůry při zvedání rukou je kravina!!!řekne vám to každý dr,je to pověra!
29. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně to taky vydrhnou karcherem,jsem zvědavá.

tomi:podle velikosti sedačky od 360 do 700,okna myslím 600.
29. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi, tvůj kočár se mi líbil, ale sama jsem si prostě vybrala barevnější, kor když mám pro holku :dizzy_face: . Dříve jsem nesnášela i černé kočárky, ale teď už mi tolik nevadí. Prostě to měním :wink:
29. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem před chvílí zkusila vytrubičkovat Anušku, prdí, ale nemůže se vykakat už druhý den (snad to někoho nepohoší, že to tady píšu), ale nějak se jí to nelíbilo a výsledek stejně žádný. Takže dneska ji na ten hrnec budu honit asi celý den :angry: :angry: :angry: Je teď fakt hrozná. začíná se hrozně vztekat a prosazovat si svou. Naštěstí, že v kočárku je pořád hodná, to je jediná záchrana :unamused:
29. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, jdu jen na skok, zkontrolovat, co saja :grinning: :grinning: :grinning:
My jsme s Juli dnes vstávaly až v 9!!!! hodin, vůbec nevím, jak se to mohlo stát, normálně vstává kolem půl sedmé až sedmé :confused: , takže jsem krásně vyspinkaná, ale zas to máme všechno posunutý :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vlni, tak fajn, že jste se dneska tak vyspinkaly :wink: To my si spinkáme denně do 10 i víc, ale o to horší je, když někam ráno musíme dojet, to je vždycky hoooodně krušné :confounded:
29. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul: a v kolik večer ti malá chodí spát, že spíte ráno tak dlouho? :confused: Juli chodí v osm a spí max. do sedmi ráno :wink:
29. dub 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně chodí spát okolo osmé a to spí do těch 9-10 a jak jde spát později (což se teď v létě stává čím dál častěji), tak spí o to dýl, takže Ti ,ůžu říct, že v sobotu či kdy to bylo, jsem se vzbudila ve 12:16 a šla jsem se podívat, zda dítě žije. Protože byla furt zticha :astonished: . A to mám přímo u hlavy chůvičku, takže slyším každé zakňourání, zakašlání atd. Ale my jsme s MM hrozní spáči, tak to má prostě po nás :sweat_smile: .
29. dub 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale MM spí tvrdě jako poleno, kdežto já mám hrozně lehký spánek, od rána mě třeba 10x vzbudí zvuky z ulice, hlavně psi atd., nebo malá udělá nějaký zvuk, tak to normálně slyším a hned zas spím dál. Usnu i v buse na stojáka :dizzy_face:
29. dub 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme konečně doma, od 12 doted jsme byly venku, u zubařky, ve městě a malá spinkala, zubařka byla hodná kupodivu měla dobrou náladu, ale za 14 dní tam jdu znova :stuck_out_tongue_closed_eyes: už at to mám za sebou...

a mám hlad, tak jdeme vařit,zatím pa
29. dub 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se právě dozvěděla, že kámoška porodila v pondělí druhýho chlapečka - Sebastiána Olivera, 3800g, 50cm - doufám, že jsem to nezvorala, ale co i kdyby je to putna, hlavně že jsou zdraví.... :grinning:
29. dub 2009 v 17:24  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez: to ses dozvěděla takhle pozdě? :confused: :grinning: ..a zase kluk, jo?...to budu muset narušit :grinning:

Já právě vstala, MM přijel domů z práce, společně jsme se najedli, vzal si Maji na zahradu a já si šla lehnout, když už sem začala usínat, tak na mě klepali přes okno :sweat_smile: , pak bych chvilku klid, takže druhé usínání a to MM přišel s Maji domů, že tam nechce být :grinning: Teď si slečna už půl hodiny spí a já prd....no, má to někdo dobře zařízený :grinning:
29. dub 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je mrtvo a já bych tak ráda kecala :cry: , to mě zase posíláte za MM, jo? :grinning:
29. dub 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak srandy od nás:

před chvílí si Maji osedlala Endyho :grinning: :grinning: :grinning: , ležel mi v nohách a chtěla ho vystrnadit, aby u mě mohla být ona...jenže se jí to furt nedařilo, tak si přes něj stoupla a pak si sedla jako na koníka :grinning: ..a to ho ode mě dostalo, takže začala mávat vítezoslavně, že se jí to podařilo...MM jen prohlásil k Endymu, vidíš a za chvíli na Tebe budou dva :grinning:

A taky Maji umí dělat se svojí flaškou "na zdraví" - jako že si před napitím musíme ťuknout :grinning: To, jestli bdue po tatínkovi, se jí bude hodit....
29. dub 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co chystáte na čarodějnice a na 1.5.? 1.5. bude asi problém dostat pusu pod rozkvetlou třešní - u nás už jsou odkvetlý.....sem se ptala MM, co budeme dělat, pokud nepojedeme rodit a on prý, že objedná kontejner a bude se vyvážet suť :grinning: no mám doma romantika :grinning:
29. dub 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Jen se vám chci pochlubit že 1. srpna v 11:30 ze mě bude mladá paní Zelenková :dizzy_face:
29. dub 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: jéééééééééééééé...to je krásný....................přát dopředu nic nebudu - nenosí to štěstí a tobě štěstí moooc přeju, jen ať přítel-snoubenec seká dobrotu :grinning:
29. dub 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewuska: jé to je krásná zprávička, gratuluji. mne už to teda čeká zanedlouho :slight_smile: a já budu paní Kateřina Waligóra :wink:
29. dub 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar jen cucim co je tu noveho a valim makat

jo k tematu...ruzovy zazrak na skvrny nepouzivam...nesnese s gelem a docela mi trvalo nez sem zjistila od ceho mam na pradle sedy mapy...no delnickej mozecek :grinning:

saji na nic se nechystam a pokud se mi bude darit v dilne tak v patek pojedu k nasim...jestli to neklapne tak si to pujdu hodit...jeste dneska jsem jim tam poslala zakazku postou abych nezakrikla ze k nim mozna pojedu :grinning:

teres postilku mam chipolino ale je to vsechno na jedno brdo...pult by si mozna vyuzila u druhyho mimca ja na nem prebalovala v obyvaku...ted uz mam z postylky jen skladiste tedakovejch hadru :sweat_smile:
29. dub 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidím,že je tu celkem mrtvo :unamused: , skoro všechny jste přesedlaly na 12opic :grinning:
29. dub 2009 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus co to vidim? super tak snad uz bude jen dobre :wink:
29. dub 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek