• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Leni, jj, to je ten samý kočárek, jen v lepších barvách :wink: a za vyšší cenu, Maji má růžovej - jinou barvu neměli....

Mi dnes furt padá net a koník....Maji šla zase psát s hysterákem, že spát ani ležet nebude...ale už je ticho, tak snad usnula....normálně zkouší i přelézt šprušle postýlky :rolling_eyes:
25. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, kdyz ctu co vsechno budou mit vase deti k vanocum (hlavne Sajovi :slight_smile: ), tak to abych uz taky neco vymyslela. Tonik toho teda ale nebude mit tolik. U netere vidim, ze kdyz je tech darku moc najednou nestiha si je vychutnat a pak nevi co driv a je z toho vedle...

ja mam schovany nejaky kostky s krteckem (Tonda rad stavi veze , ale ma jen 4 vetsi kostky :sweat_smile:) a pak jsem od jedny sikovny pani nechala pro Tondu usit polstar domecek, kde je napsano Tonik, k tomu hadrovyho panacka, co vypada jako on a povlak na polstar s Peppou pig. Ale ty polstare mu asi dam jen tak, pod stromeckem to neni moc darek pro dite. Je to spis darek pro me, pac se mi to desne libi...ale proste to neni hracka.

taky bych asi mela poridit nejaky lego, co ? :grinning: jsem jedina, kdo ma jen jednu figurku pani ze ZOO a tygra , kterou jsme dostali ?

me pride Lego desne drahy a to Tolo taky...

Saji : kde tyhle veci nakupujes, kdyz pises, ze levneji...?

me pride, ze ma Tonik hracek dost, tak se s nakupovanim docela krotim.
saji : fusak Emitex 3v 1 mam a jsem moc spokojena. Myslim, ze ho ma i Zuzalach.
leni : je ty golfkyx by se mi libili pro Tondu... :grinning:
kdyz muze mit golfky Kamilo, tak proc ne i baletak, kdyz si s nimi dost vyhraje.... :sunglasses:
25. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru v klidu Vanda nemá duplo ani tolo páč matka zbožňuje schleich :grinning: koupim pár figurek k vánocům,naštěstí je má ráda,hlavně mamuta,furt tuchodí a říká mamut těžký.....no těžkej je jak hovado na takový dítě :sweat_smile:

dárků bude málo páč toho má plnej pokoj a dětskej domov to nechce :sweat_smile: :grinning:

nevíte kam mám upíchnout spoustu malých plyšáků kt. madam nechce? chcete to někdo?
25. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby nekoho zajimali fotky z Italie...http://zida.rajce.idnes.cz/Italie_2009_Umbrie_-_Toscansko/

bohuzel jich je hrozne moc a to jsem to hoooodne zkrouhla. Takze asi fakt jen pro milovniky Italie, pro ostatni nejspis nuda. :wink:
25. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo dík za kočárek mají ho na netu i za 159 když uvidim ten zelenej v obchodě tak ráda koupim levně ale do růžovýho nejdu,kdyžtak připlatim když už jí ho budu schovávat na vánoce :slight_smile:
25. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni : plysaky jsem taky naky odnesla do sklepa...nechala jsem jen krtka, krysu z Ikey, prasatko Toma, Čmeldu, co hraje dve pisnicky a opici z Tesca. Pak ma jeste dva medvedy a slona co hraje nejakou melodii a tema ma vystlanou postylku, aby nenarazel do tvrdyho zbrdleni.
S plysakama si zacal hrat az ted, takze tu leda prekazeli. Ja tu a tam udelam v hrackach cistku, ale to co mame ted v obyvaku je vyuzity skoro vse.
Hodne ted u nas jede takovy vetsi auticko trabant s oteviracimi dvermi. Pak jezdici a hraci slon od FB, co nam ho poslala teticka z Ameriky, kdyz bylo Tondovi pul roku a tenkrat to orval jak se ho bal....je k tomu jeste k zaveseni nekolik zviratek, ale ty vzdy Tonda serve.

a stale (fakt asi pres rok) miluje kalisky z DM. :grinning:
25. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: většinou v tescu nebo v akcích na netu....ten tolo vláček nás vyšel na 499 Kč (normálně stojí min. 1000Kč...), měli jsme koupený i domeček (taktéž za 499 kč), ale ten dostal Domi k narození od neteří, tak jsem ho prodala na netu a ještě na něm vydělala a za to koupila v super akci auto s přívesem a koníkem od tola, takže tyhle dvě hračky máme za 998 Kč :wink: :slight_smile: .....a ty ťapťapové (postavičky little people od F-P) jedna tuba na netu přijde cca na 100 Kč a jsou tam v tubě tři figurky, takže když jsem od jedné paní objednávala na Domíska bodyčka s dl. rukávem z HaM (protože tady žádná body nemají a auto stále nemáme pojízdné), tak jsem vzala i dvě tuby - aby to bylo s jedním poštovným.....u nás u Maji ťapťapové jedou....
A můj táta každýmu z nás dává cca 1200 Kč na Vánoce a koupit si můžeme, co chceme - tak jsem rozhodla, že dětem se za to koupí lego-duplo - podle mě je lego duplo prostě úžasný..... :dizzy_face:
A stoleček s židličkama jsme měli z ikei koupený pro Maji k svátku, ale pak jsem usoudila, že ho dostanou společně k Vánocům....stejně bychom nějaký stoleček do pokojíka pořizovali, takhle si na to hezky počkají a přinese jim to ježíšek....
A barbie, co jsem koupila, normálně stojí asi 600 kč a já ji mám z penny z výprodeje za 139 Kč - je to ta disney a má i čelenku pro Maji.....ale ta bude asi až k narozkám....
prostě u nás vedou slevy slevy a zase jen slevy......takže za Vánoce tolik neutrácíme, ale kupuju to postupně a schovávám na správnou chvíli....
pro Domíska to auto míchačka stojí na netu cca 600 Kč a my ho máme z tesca za 200 kč a ten pidi-vláček od F-P je za 100 Kč, normálně stojí taky vís - holt tesco slevy :dizzy_face:
Fakt mám radost, když se takhle daří :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lei: já neměla šanci ten růžovej kočárek nevzít :grinning: naše treperenda ho čapla a nedala z ruky, kdybych jí ho vzala, tak by to bylo na hysterák trvající asi týden :rolling_eyes: :grinning: , ale mě ta růžová tolik nevadí, růžová u nás docela jede....ale je fakt, že k Vandě se ta zelená bude víc hodit :wink:, jí sluší :wink:
25. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : jak vypadají ty tap tapové ? pošli odkaz.

me lego taky prijde fajn, ale jeste jsem tomu nepropadla, protoze jsem zatim nemela moznst k tomu poradne pricichnout... trochu se tomu branim...Franc by asi nemel radost, kdyz bych Legu propadla. :grinning:

stolek se židlickama bych taky moc chtela do noveho bytu.

ty slevy jsou super, ja asi malo chodim do tesca, protoze malokdy neco takhle vyhodne chytnu.
25. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: tak u nás se legu duplo propadlo (ale myslím, že jako zábava dlouho vydrží nám všem :slight_smile:, takže se ta cena jakoby zvýhodní ), ale u těch cen mě taky omývají :rolling_eyes: :sweat_smile: , ale máme kontakt na jednoho pána, co tam pracuje a prodává to za 60% ceny....takže trošku lepší, ale i tak je to mazec...a největší mazec je, jak psala shehe, že na MMb prodávají zvlášť figurky od dupla za cca 100 Kč - to ty ťapťapy taky, jednoho za 50 Kč a hranýho - nechápu, jak jim to někdo může koupit :rolling_eyes: :angry: , když novej z netu vyjde bez poštovnýho cca na 35 kč...jen se musí hledat....

MMt, odkaz hned pošlu....ale to se ti určo líbit nebude :wink:
25. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.promimi.cz/little-people-figurky-v-tube/

Ale jsou tam dražší, než jsem je koupila já....strašně moc bych chtěla koníka, ale toho teď nikde nemají...:frowning2:
Jinak první dvě sady jsme koupili taky v tescu z výprodeje - jedna sada stále 57 Kč :sweat_smile: :grinning: a to jsme ani nečekali, že jí hraní s nima tolik chytne...má je v kbelíčku, vyndává je a popisuje je, že jeden má balon, druhý želvu, třetí žábu...další brýle....patří mezi ně i zvířátka...dávají si pusinky atd., prostě paráda...

U nás prostě vede Tolo, lego duplo, ťapťapové, kostky a kočárek s panenkou....a knížky!!!!...žádné další hračky nejsou potřeba...ale je teda fakt, že to tu máme trošku jako v hračkárně :grinning:
25. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas hracky momentalne jsou out....Bett si nehraje s nema.... Akorat ted zabraly kolecka, ktere jsem ji koupila pred 2mes...JInak nic. Nejlepsi zabava je opakovat veci co dela maminka...A bordlovat v kuchyni :angry:

my chcem koupit nejaky stul na kresleni a hrani se zidlickou. A kuchynku. No jeste uvidime.
25. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
docela sila....Soklo me, ze ty drzatka muzou byt dokonce karcinogenni.....Meli by to prisneji kontrolovat :angry: http://aktualne.centrum.cz/finance/rodina/clanek.phtml?id=648466
25. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: tak to je mazec :confused:

Tak já ten emitex fusak do golfek objednám....jen nevím, jakou barvu....
25. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : ty taptapove vypadaji nahodou fajn. Myslim, ze by si s nima Tonik taky hral...
mozna koupim naky na zkousku.
25. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, koukám, že už se tu řeší vánoční dárky :fearful:
Já už mám část nakoupenou - batůžek, dřevěnýho papoucha na zavěšení do pokojíku,Duplo,
a ještě bude následovat vláčkodráha a nějaká knížka, a taky dostane měkkej dárek, aby si nemyslel, že Ježucha nosí jen hračky:slight_smile:
25. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to duplo snad koupim taky :grinning:
26. zář 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: hezké fotky z IT. malý je taky už kus chlapa.

já mám pro malou k vánocům povlečení a to hopsadlo, zbytek jeste nevím co koupit.

jen se chci zeptat,když budete kupovat zimní kombinézu,tak jakou velikost? mi malá měří 83,5cm a zvažuji zda koupit kombinézu 92 nebo raději 98.
26. zář 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko, malej měří 82, kombinézu jsme koupili 92 a je mu velká a bude mu určo i příští rok... :wink:
26. zář 2009 ve 14:14  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vánoce vyřešíme za týden na veletrhu, tam to bude vše pod jednou střechou, tak budeme moci vybírat... :grinning:
26. zář 2009 ve 14:14  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: jůů díky za info,,,je dobré to vědět i z jiných zkušeností.

včera jsem pro ségru vydrařila krásnou kombinézku pro mimi a ted koukám po hračkách..paní na MMB prodává od lamazze takové ty hezké hračky na kočárek za 299kč včetně postovného,tak nad tím uvažuju , v obchodě to stojí kolem 400kč.
Je to děs, Vánoce se pomalu blíží ....
26. zář 2009 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá už mi spí 2 hodiny ,pak jdu se švagrovou s děckama do parku,dnes tu máme fakt hezky. Jen malá začala včera kašlat, tak snad to nebude nic hrozného
26. zář 2009 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka : díky.
já jeste nevím, jestli kupovat kombinezu, ale taky mam dilema. Toník ma 86, takze asi spis 98, co ?
mam pro nej zimni kabat, kde pisou rok a pul az dva a je mu velkej (ale i tak ho nosit hold bude)

jinak ja jdu dnes do kina na novyho Almodovara a pak trsat...a svete div se, ani se mi moc nechce....nejak jsem na ty matersky hrozne zpecivatela....sem si fakt myslela, kdyz jsem byla tehotna, jak budu chodit casto ven (hlidani mam bud ve Frantiskovi nebo tchanovcich nebo v segrach) a od Tondova narozeni jsem byla fakt dost malo, pritom moznost byla :sweat_smile: , jsem divna
26. zář 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru to záleží jestli jí chcete mít i na příští rok, když mu teď koupíte 92, tak mu bude asi jen letos a za rok ho do toho nedostanete. A když koupíte 98 tak mu teď bude větší... :sweat_smile:
26. zář 2009 ve 20:16  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já uvažuju, že ještě polezu na hůru pro věci z loňské zimy. Loni jí to bylo větší a mám takový pocit,že minimálně bunda by jí mohla být a to máme ještě kožíšek a další bundu, ale bez kombinézy se neobejdeme.

Jinak dnes jsme byli v Globusu a Terka si dárek k svátku vybrala sama. Hned jsme jí to museli schovat, protože mi to pořád brala. Tento vláček (ale jen se 2mi vagóny): http://www.e-toys.cz/detail.php?zbozi=1116793
26. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...

tak Maji bundy z loňska nejsou - přes tělo ano, rukávy jsou ale moc krátký...ale už mám na letošní zimu nakoupeno :dizzy_face: Dokonce jsme sehnala i tu kytičkatou bundu, co měla vloni :dizzy_face: - pro mě je to láska (ta bunda) a Maji se taky moc líbí...Já teda rozměrově koukám po 92 a mám pocit, že v 98 by téda hodně plavala a byla jako strašák, já teda ani nepočítala, že by jí něco vydrželo na 2 zimy, ale je teda fakt, že koukám psíš už po modré kombinéze, aby to mohl mít příští rok Domi - už tolik nejedeme v růžové :grinning:

My dneska byli v Hk v tescu na nákupu....MM si půjčil služební auto...děti byli hodný, Domi nákupy asi unavují - celé je prospal :slight_smile:, maji si je užila :wink:, ale nějak jsme na slevy a tak štěstí neměli....sakriš...

petru: jak vnímáš návštěvu papeže - můžu se zeptat?
Je teda šílený, jak se tímto směrem vyhazují prachy :confounded: , když tu byl dalajláma - dali mu taky ochranku? ...nedaly...by si to dle mě měla církev hradit....

petru: fotky krásnýýýýýý...ty uličky jsou úplně snový :dizzy_face: , jsem říkala MM, že tam jednou musíme jet...ale kdo ví, zda naše hypoška a děti dovolí :pensive:
26. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně taky štve že na dalajlámu se vy............ a z papeže dělají toto...nic proti němu osobně nemám,to ne. Ale dalajláma mi přijde 100x větší osobnost a pěkně ho tady vyfakovali.

Věcio z loňska? to je scifi :sweat_smile: Koukámpo 92 na tuhle zimu, v 98 by plavala
27. zář 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: přesně....

Potřebuju poradit, který fusak k našim golfkám....líbí se mi asi šedý, ale nevím, zda tmavě šedý nebo světle šedý....prosím, poraďte...

http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=20232867&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26492898&tab=4
27. zář 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek