• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
cau
saji, jestli do toho muzu taky kecat, tak ja bych vzala ten tm. sedej :wink:

ohledne velikosti. viki meri 84cm a v 92 plave ve vsem - jsem nakoupila spoustu veci a koukam, ze to bude mit spis az na jare. tak jsem se opet vratila k nakupu 86 :sweat_smile: , to je ji dobre. v cherokee je ji akorat vel. 12-18. v ty vetsi opet plave....
27. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooooj :grinning:
tady máte první várku svatebních foteček, postupně dodávám, nestíhám :wink: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=472164&vImageID=3330286&vMoveINT=-1&vReferer=
27. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : super fotky !!! Moc vám to seklo !!!!Těším se na další várku :dizzy_face:
27. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
sajo: ja bych vzala tmave sedy :wink:
kozinko: zkoukla jsem fotky a uzasny :slight_smile:, moc vam to sluselo! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky se tesim na dalsi varku :wink:
27. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : co vím, tak návtěva papeže je hrazená Vatikánem a církví. Prý to vůbec nejde z našich daní.

Dalajlámu mám taky radši než papeže, ale papež mi nevadí a jeho návštěvu vnímám pozitivně.
Pochybuju, že Dalajláma neměl žádnou ochranku, tyhle osobnosti jí mají všichni.
Pokud jí neměl, nedivila bych se, že to bylo na jeho přání. A taky Dalajláma není tak kontroverzní osobnost, takže mu asi hrozí míň atentát než papežovi nebo prezidentům.
27. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin, krasny fotky! Slušelo vam to :dizzy_face:
27. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
navíc Dalajláma tady neměl takový program, tuším....kdyby měl Dalajláma nějaký davový požehnání lidem nebo nějak projížděl městem, aby lidi pozdravil, tak by se z toho podle mě taky hodně dělalo.

Další věc je, že v naší zemi jsou kořeny křesťanský (byť jsme teď jedna z nejateističtějších zemí), kdybychom měli kořeny budhistický, tak je to taky jiný....
takže tak.
27. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jedna věc, křestanů je tu víc než budhistů, tak i proto se z papeže "víc nadělá".

mě kámošky lákaly do Starý Boleslavi, ale já tohle moc nemusím. Radši se kouknu v televizi a sem tam se zastydím :grinning:
27. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak, já chápu, že ta návštěva Papeže nevěřící dráždí....mě taky dráždilo, když tu byl Bush, kterýho nesnášim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
a ten byl určitě hrazenej z našich daní....omezení taky byli apod...
27. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale co nadělám, že...když ho prezident pozve.

Benedikta pozvali jednak biskupove vcele s kardinalem, tak prezident.

Pro nasi zemi to je prinosem napr. v tom, ze se k nasi zemi v tuhle domu obraci pozornost spousty lidi na celym svete apod.

No nechci to obhajovat, jen pisu svuj nazor. Je mi uplne jasny, ze se nad navstevou papeze v nasi zemi bude spousta lidi rozcilovat (tim nemyslim vas, staci nahlidnout do jakekoliv diskuze o navsteve)
27. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, ty jsi ty románky nějak rozkouskovala :wink: :grinning:

Co se papeže týče, je mi to fuk. Víc mě dráždí to, že letěl do Brna i náš slavný prezident a musel mít na to extra letadlo. Proti Papeži nic nemám, proč by tady nemohl dojet a věřící můžou mít tak šanci se s ním sejít. Můj otec byl v Itálii (jezdil se zájezdovým autobusem), kde vezl Poláky za ještě za předešlým Papežem (toho jsem mimochodem měla moc ráda, byť nejsem věřící) a bral to jako silný zážitek a to není věřící.
27. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, :grinning: :grinning: :grinning:

Kozinko fotky překrásny...moc Vám to slušelo, hlavně čekám na fotky z dovolené.. :wink: :wink:

Saji fusak č.2 bych brala já..

Petrun fotky z IT moc pěkné a Toník je už skoro obr chlap :grinning: :grinning:

Hvězdi ahojky, tak Natinka je něco jako Bett, sedne ke komu koliv do auta a mává mi a říka jedu brm brm a přitom mi mává :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Vánoční dárky, no tak to opravdu nevím....Zatím máme rozhodnuto, že všechny maminky,babičky a sestřičky dostanou parfém,tatínci a dědečkové volňásky na bobovou dráhu... Pro Natálku vůbec nemám šajn...oblečení má dost ( opět jsme dostaly 5 tašek věcí od velikosti 86-104 od podzimu až do léta) a botkly k tomu, takže nákup věci jsem všem zakázala, co se hraček týče, tak jí chceme koupit sáně, jelikož žádne nemáme a ráda se necháva vozit nebo jí koupíme odrážedlo... ráda jezdí na motorkách...

Co se týká papeže, tak já jsem ráda, že je zde, celý svět se dívá na malou zemi uprostřed Evropy...trošku to ty lidi stmelí a navíc je to hlava státu, takže co se ochranky týče, tak to opravdu platíme všichni tak jakoby by přijel jaký koliv jiný prezident,ale ubytování, letadla a ostatní platí církev, to z našich peněz nejde... :slight_smile:
27. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoja :slight_smile:

děkuji holky :dizzy_face: no jediné co mě štvalo tak to byly šaty, všechno bylo na zkouškách super, ale jakmile to vázala svědkyně a kámoška tak to prostě nebylo ono a vázali mi to asi na 3x a pořád to nebylo ono tak jsem jim řekla, že už je nebudu trápit ať se na to prostě vyprdnou... no a tak mi tekly vrchem.. :sweat_smile: :grinning: ale co, aaspoň byla prča a já nebyla nervózní z malé, že tam nebyla :pensive:

Vidím, že řešíte Vánoční dárečky, no ty já už mám vyřešené, malé jsme koupili v akcích spacák, podložku pod spacák, helmu na kolo a chrániče - vše Disney s méďou pů :slight_smile: :dizzy_face: takže my budeme příští rok výletovat o sto šest.. :grinning: teda doufám :sweat_smile: :grinning: Já už si koupila kolo a Téje zaplatím lístky na pink a mám po Ježíškovi.. :grinning: a chlapovi asi zaplatím kérku, strašně si to přeje, už fakt dlouho, tak ať má radost :dizzy_face:
Jinak rodinu už tak moc řešit nebudu, jen nějaké prkotinky, ségře něco a šlus :slight_smile: A co budou kupovat babičky malé, to nechám na nich, je mi to fakt jedno, vím, že žádné blbosti by jí nekupili, takže to nechávám na nich :wink:
27. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak foto z dovči jdu teď třídit, je jich asi miliarda.. bléééééééééé.. :grinning:
27. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
K tomu papeži - no, já myslím, že když chtěli sahat na rodičák, porodné atd. (jako souhlasím s tím), tak by měli šetřit i jinde :angry: - např. na příspěvkách stranám, na předvolebních kampaních, kt. jsou na ...., nezvat návštěvy, které stojí majlant,....jako beru, že část si církev uhradí, ale stejně to bude stát ranec.....a pozornost k nám si myslím, že v týhle politický situaci (kdy z nás mají všichni akorát tak srandu) nám moc nepomůže.....
Mně je návštěva papeže úplně ukradená....jen se děsím toho, jak zdraží elektřinu, aby měli na zachovaný rodičák, porodné atd.....protože někde ty peníze vzít musí.....nechají mi 800 Kč měsíčně a třeba o 2000 kč zapaltíme víc za elektřinu - bomba....
No, nemá se cenu rozčilovat.....

my měli dnes krásný den....akorát bych chtěla už trošku podzim - babí léto a dnešek spíš vypadal na totál léto....doufám, že přijde říjen a bude mrznout.... :confounded:

kozin: nazdár mladí paní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Týnka na svatbě nakonec vůbec nebyla? :confused:
27. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně návštěva papeže vůbec nevadí naopak :slight_smile:Byl borec jak mluvil česky. Ale dalajlámu mám radši a všichni představitelé státu ho ignorovali a to mně nasralo.
27. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim : :grinning: bylo to hlavne o tom, ze me napadali dalsi veci, kdyz uz jsem to odeslala :wink:
ale je fakt, ze kdyz to rozkouskuju, vypada to lip. :grinning:

my dnes byli na kole na pouti na Proseku. Super. Tonik si to moc uzil. Akorat jsme meli jit spis s kocarkem, nemeli jsme sebou Ergo a i kdyz je Tonik baletak, tak se pronese. A taky jsem nemela kam nakupovat vecicky... :grinning:

jel sam na kolotoci a ve vlacku a moc se mu to libilo...

kozinko : no jo, nejak jsem malou nevidela...ona tam nebyla ? jak to ? vubec nic nevim....
27. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo: fusak č. 2 je ten červenej? Já to mám pro Domču :grinning:

Teď jsme si to po sobě přečetla a vypadá to, že jsme to moc zkrátila, že to nemá hlavu a patu - jen jsem chtěla napsat, že by se prostě mělo šetřit !!!....MM firma taky šetří a např. i na tom, že se u nich min. lítá (díky tomu mám MM min. na služebkách :dizzy_face: ), nekupují se služební auta,.. , místo meetingů se dělají telefonní konference a tak....tak proč to ti nahoře u nás neumějí :angry: :angry: :angry: a s tím souvisí i vydání s návštěvou papeže....jako beru, že se jako republika musíme ve světě nějak prezentovat, ale raději bych tady viděla nejdřív stabilní situaci.....
Domluvila jsem...sorry za výlev...

petru: však jo, já právě chtěla vědět tvůj názor...jinou věřící krom MM babičky neznám :slight_smile:
27. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : ja myslim, ze ve spouste statu (i evropskych) je to daleko horsi, lidi se tam maji hur a jejich politici jsou zrovna tak k smichu....

a co se tyce matersky, rodicovsky atd...videla jsem jeden super dokument, jak to je jinde v Evrope a jsem stastna , ze ziju v Cechach. I pres ty kreteny nahore....
27. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
me nejvic sere, ze kdyz se nekde setri, tak to neni na platech politiku....
podle me delaji skoro ho.....a maji nechutny platy...ve snemovne spi nebo se stouraji v nose a zijou si jak prasata v zite...to me fakt stve...

ale radeji na to moc nemyslim, protoze s tim nic neudelam...tak to bylo vzdycky a vzdycky to tak bude... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: jj, platy by měly vracet :angry: něco schválí, pak to pozmění atd....vůbec neví o čem jednají...do práce "nechodí"....jako kdyby normální člověk takhle "pracoval", tak by z práce letěl hned a vůbec nikdo by se s ním ne.ral :angry:
27. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
kozi: fotky krasny, moc vam to tam sluselo.
Balicek opatreni me s.re, ale stejne s tim nic nenadelam, tak to neresim. Papez je mi celkem jedno - myslim, ze i kdyby to platil stat, tak vyhazuje prachy za vetsi "blbosti" nez navsteva Papeze.
Ale mam na vas otazku? Uz premyslite, jak se skolkou? Berou u vas deti do skolky uz od tri let. Ja z toho totiz zacinam mit depku. U nas je sice asi pet skolek a silene narvanych a berou do nich deti petilete a co zbyde misto, tak doplni ctyrletymi. Trilete jsou uplne bez sance. A kdyz jsem se koukala na ceny soukromych, tak ty nejdou pod 13000 mesicne bez jidla - coz se mi teda zda dost.
27. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: proč píšeš to SKORO? :wink: Oni dělají ho....s hroznými následky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky nebyla :pensive: ani mi to nepřipomínejte, vůbec se mi o tom nechce mluvit, myslela jsem, že vám to holky už písly...
spálila si ručičku o kulmu, když mi kadeřnice dělala účes :unamused: :pensive: prostě nešťastná náhoda, nešlo to uhlídat... nebylo to hrozné, ale byla z toho pláče šíleně unavená, ještě k tomu to byla její hodina spánku, takže si pro ni přijela sestřenka, já bulela, svatba byla tak pozdě taky proto, že jsme oba s MM chtěli, aby malá byla družička, aby prostě šla v krásných šatičkách a kytičkou v ruce..... a pak s námi jela na focení atd....... :pensive: :cry: :cry: :cry: :cry: no a takhle to dopadlo no :pensive:
spálila si ručičku o kulmu, když mi kadeřnice dělala účes prostě nešťastná náhoda, nešlo to uhlídat... nebylo to hrozné, ale byla z toho pláče šíleně unavená, ještě k tomu to byla její hodina spánku, takže si pro ni přijela sestřenka, já bulela, svatba byla tak pozdě taky proto, že jsme oba s MM chtěli, aby malá byla družička, aby prostě šla v krásných šatičkách a kytičkou v ruce..... a pak s námi jela na focení atd....... no a takhle to dopadlo no
27. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč se to poslalo dvakrát a bez smajlů? :sweat_smile: asi nějaký zkrat... :grinning:
27. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: já školku zatím neřeším, se bojím, že mi tam Maji bez Domiho nebude chtít chodit :sweat_smile: ....spíš mě štve, že to místo budu muset od září do března, kdy jí budou 3 roky, platit...možná půjde až ten další rok - jakoby....a doufám, že nám ji vezmou, letos tu otevřeli novou (před x-lety ji zavřeli a letos znovuotevřeli)...u nás dle švagrové moc pomáhá, když má matka papír, že jde do práce, což já mít asi nebudu, když máme ještě Domču....zatím to fakt neřeším....ale asi bych měla....
27. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: :frowning2: ještě, že se nestala horší věc.... :pensive: A už to má beruška zahojený?
27. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: chudinka mala - tak hlavne, ze se nespalila moc - ty spaleniny jsou fakt hnus :frowning2:

saja: jako ja bych si klidne i od zari platila, kdyby ji v breznu vzali, ale nejhorsi je, ze ji nevezmou ani v tech 3,5 a v praci pochybuju, ze mi misto budou drzet :frowning2:
27. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: přesně to jsem si taky řekla.... mohlo se stát spousta horších věcí. takže štěstí v neštěstí.. :frowning2: ale moje mamka si to šíleně vyčítala, že je to její chyba, že mi pokazila svatbu atd.. ale tak to prostě není, hlídalo ji moc moc lidí a tím to bylo, hlídala ji moje ségra, svědkyně, kámoška, děda.... no a stejně neuhlídali... to je hned, však to všechny známe... :frowning2: Jinak ručičku už má dávno zahojenou, už prý odpoledne ten den nevěděla že se jí něco stalo, dostala totiž na to hned bílek a panthenol, hned šla u sestřenky spinkat (takže vlastně spinkala když byl obřad, jsem na ni celou dobu co ta baba mlela a my dva stáli vepředu, myslela.. a to nekecám, prostě jsem si říkala, jestli je v pohodě.. protože ta baba pořád mluvila o dětech... a já nevím co ještě... :sweat_smile: :grinning:) takže jinak vše v pohodě, JEN nebyla na svatbě a na focení a nikde :pensive: :cry: :cry: :cry:
27. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek