• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozi: my byli na kole na Jizni Morave cela parta na tyden a MM jezdi s Kacou casto - vlastne kdykoliv ji hlida - takze min. 2x tydne urcite, takze je na to zvykla. Jen nevim, co bude delat v zime :wink:

Chtela bych Kace koupit na zimu takove ty lyzicky, jak se nasazuji na boticky - za nas byvaly - mely takoveho medu nakresleneho vepredu, ale nikde jsem je nevidela. Nevite nektera, kde by se daly sehnat?
27. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozáim : to máš určitě výhodu, ze to Terka takhle umi...ja v tomhle Tonikovi ale moc neverim...
no jednou snad odrazedlo vezme na milost a taky se to nauci a nauci se zastavit atak...ale ted to fakt u nas nehrozi...

del : jj Tonik je v necem hodne opatrnej, ale i tak mame sem tam nejaky uraz...to k detstvi proste patri.

Del : zazitek s pstrosi je luxusni :grinning: , stesti, ze ji neklovly nejak vazne...
27. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: nene, MM stále čeká :sweat_smile: ....ještě jsem pár věcí na pc musela dodělat....l
...yžičky jsem měla taky :dizzy_face: - červený :slight_smile: , ale na gymplu je můj brácha zničil - si z nich dělal sněžnice a totál je odrovnal (holt puberta :grinning:), nové jsme nikde neviděla......myslím, že jsem někde četla, že učit lyžovat by se mělo až od tří, že dřív to nedoporučují...i když myslím, že je to o schopnostech dítka a jako vše je to individuální....a koko blbý - dobrá historka - píšeš si je někde? Minule fekál story, dnes pštros - u nás tolik neperlíme :frowning2:..:grinning:
27. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: to kolo bez šlapek má neteř a mě to přijde divný :sweat_smile: , my asi k druhým narozkám budeme kupovat minikolo rovnou se šlapkama - olpran dělá spoustu velikostí pro děti, už jsme koukali :slight_smile:
27. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych taky rada, aby Tonik umel na lyzich jako malej...ja se zacla ucit az ve 26 :sweat_smile:
do te doby me k tomu nikdo neprivedl....a je to skoda nekolik zim, desne me to chytlo... :dizzy_face:
27. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecir,

kozinko, to by me teda pekelne sralo, nemit malou na svatbe a hlavne na fotkach na pamatku, ale zase zdravi je dulezitejsi a hlavne, ze se tynka nepopalila nejak moc :wink:

skolka?? to uz na jare pošupajdime k zapisu co?? no ja doufam, ze se nekam viki vleze - mame tu 2 skolky, tak snad ji nekam upichnu. bydli tu spoluzacka, co ma ctyrletou a desetimesicni holku a ta starsi chodi na dopoledne do skolky - takze doufam......

petru, viki taky na odrazedle zatim neumi a vubec mi to nevadi - ja mam nervy v hajzlu jen kdyz beha po nohou, jeste se nervovat s odrazedlem :sweat_smile:
27. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
del blbá koko je vtipný:slight_smile:))
u nás odrážedlo hodně jede, na doma dřevěný na ven klasika ensuro plast. Taky je opatrná z kopce, jak Terka, prostě si to odchodí:slight_smile:)) a u silnice většinou na povel taky zastaví, ale ne úplně vždy:slight_smile:) Jako helmu bych jí asi na hlavu nenarvala:slight_smile:) takže doufám, že to přežije. Budete kupovat tříkolky nebo rovnou kola?
kozinka fotky krásný, svatbu závidím, hned bych si to zopákla.
Saji, taky sem pro tmavou šed na fusak, i když si neumím představit, že bych tam Verču udržela:slight_smile: Fusak má jinej z lonska, ale těžko jí tam budu rvát s botama a co pět minut zase vypouštět běhat:slight_smile:) sem na to teda zvědavá.
27. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : mam par kamosek, co to deti maji a me to nahodou pride super....bezvadne to nauci na opravdicky kolo bez malych kolecek....deti to uci drzet rovnovahu, velmi brzo na tom umi jezdit, ze maji nohy ve vzduchu...a jezdi to lip nez odrazedlo (rychleji, pohodlneji) a jsou tam brzdy, ktere dite brzy dokaze pouzivat...

no kamaradek deti na tom jezdi od dvou let a kolem 3,5 - 4 uz umi na normalnim kole...
27. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja: MM by ji na lyze postavil hned po narozeni, ale ja rikala az ve trech letech - jenze ted jsme nasli fotky, kde mi jeste nejsou dva a mam tyhle lyzicky na nohou a lyzuju, tak jsem mela smulu v argumentech - tak jsme si rikali, ze to zkusime - do lyzaku bych ji nohy nedavala, ale tohle je spise takova sranda. Historky si nepisu, myslim, ze jich bude jeste hodne, tak si treba nejake zapamatujeme.
27. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: učím MM být tolerantní :grinning: a teď o mě už zase nebude stát, protože mu začal terminátor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..tak ho jdu rušit, protože on mě tu celou dobu taky rušil :grinning:
dobrou...
27. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Del: skvělá historka :grinning: :grinning: :grinning:
Tak MM ji taky bral dost na kolo, ale holt baráček má přednost. Musíme spěchat, ať máme příští rok už jen a jen pro sebe. Uděláme už jen pár maličkostí kolem baráčku a bude více času na vše ostatní :slight_smile:

Saji, jsem debYl :grinning: Ju, hned datum opravím a já furt, že je zítra svátek je 29. :grinning: Zítra MM nepoženu do práce, ale na závody na kolech. Jedeme mu s Terkou fandit :grinning:

Petru, já myslím, že je fuk, kdy na těch odrážedlech začnou. Terka ho vůbec nebrala -měla ho jen jako "kousátko", ale pak nám jednou "ujela" na cestu s tím venkovním odrážedlem, zjistila, že to tam lépe jede a od té doby jezdí jak drak. Jasně, že je rozdíl s ní jezdit tady místy, kde nejezdí auta, nebo jich nejezdí moc narozdíl od města. Ono to příjde. Koblov mi z fotek příjde klidnější - tam, kde budete bydlet, tak to tam možná půjde :wink:
27. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: ja teda nijak moc nesportuju - jsem lina, ale lyze to je ted srdecni zalezitost - jsem schopna byt rano prvni na svahu (neni nic lepsiho nez jet po zmrzlem urolbovanem snehu) a jet posledni lanovkou na horu :grinning: Je teda fakt, ze po tydenni dovolene na horach bych potrebovala jeste na tyden lazne, ale lyzovani fakt miluju.
27. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si myslim, ze ve dvou letech dite neudrzi rovnovahu na kole se slapkama bez tech podpurnych kolecek....
ja kdybych nevidela jak se tem detem kamosek na tom bezvadne jezdi, tak by me to nenapadlo a asi bych koupila treba trikolku, ale fakt bych rada to kolo....ale po zkusenostech s odrazedlem bych byla rada, kdyby to Tonik nejdriv zkusil na nejakem pujcenem....abych to nekupovala uplne zbytecne..
Petru, jj. Synovec na tom jezdí taky od 2 let - teď má 3 roky a pouští se na tom i ze svahu :sweat_smile: Teď jsem zase slyšela, že prý je lepší na naučení stability koloběžka. TO je stejně fuk. Jestli pomocné kolečka, nebo kolo bez pedálů nebo koloběžka, každý prcek se na kole naučí, až příjde čas :dizzy_face:

Holky, loučím se, jdu do hajan, ať jsem na řítřejší fandění fit :slight_smile:
Ja se loucim - mam tady dva kose pradla a misto toho taky krafu :grinning: No, nic stejne je nikdo nevyzehli, takze pockaji do zitrka. Ale prisel MM, tak ho jdu vyzpovidat. :grinning:
27. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, to je fakt. U nás to řešit nebudeme, když máme už kolo na půdě, ale nemít ho, tak vyzkouším, která možnost je lepší.

dobrou noc!
27. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim : myslíš Kbely :grinning: ?
u nás na sídlišti je to poměrně bezpečný, hlavní silnice daleko a chodníky tu jsou fajn, takže by se i tady dalo jezdit, ale jak rikam, Tonik to neumi...me to nevadi, jak jsem psala, aspon se nemusim tolik bat...vsak on se zabavi jinak...ale kdyz nekde odrazedlo vidi, u cizich, tak se po nem sape :grinning:

saji : taky mam muze u Terminatora :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: kamaradky kluk ( v breznu mu byli 2) ho ma - to kolo bez slapek a z kopce na nem jezdi uplne bezvadne. Takze myslim, ze klidne k druhym narozeninam ho mit dite muze - ze pokud nema strach, tak to zvladne tu rovnovahu. On uz ho mel taky na jare.
27. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jste mě s fusakem navrtaly (ještě jsem neodešla :sweat_smile:) - já chtěla spíš ten světle šedej :grinning:, ale ten tmavě šedej bude asi praktičtější, to jo....tak se zeptám ještě MM a nějak to rozhodnu...díky za tipy... :dizzy_face:

shehe: já to mám do golfek pro Domíska, Maji bude chodit pěšky - teda doufám :wink:...bebecar s komplet výbavou chceme prodat, tak mít fusak nebudeme....tenhl eemitex píšou, že má spodek pro boty - omyvatelný :wink:

del: jsem pro lyže zkusit :wink:, kdyby lyžičky brácha nesprasil, tak bychom je asi taky vyzkoušeli, takhle plánujeme na zimu zatím jen sáně a pekáč :wink:...naši nás k lyžování moc nevedli (až pozdě) a já lituju a chci aby to s našima dětma bylo jinak, tak snad to s MM nezkazíme... :wink:
27. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolobezka mi pride taky super....no na necem Tonda urcite jezdit bude...neznam dite, ktere by ani jedno z toho nebavilo :sunglasses:

taky jdu, mam nezvladatelnou chut na pivo. Frantisek mi dal jednoho lahvace do lednice... :slight_smile:
27. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji spodek je omyvatelnej a pripadne se da uplne odstanit - je na zip :wink:
27. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja: ja mam taky Emitex a ma ten spodek omyvatelny a zvlast odepinatelny - jsem s nim moc spokojena. Ja jsem taky pro tu tmavsi z praktickych duvodu.
Jinak jsem nasla ty lyzicky: http://www.obchod-tis.cz/lyze-baby-ski-70-cm-36313.htm
Tak asi uz mam jeden darek vyreseny. :wink:

Tak a ja se fakt uz loucim.
27. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: jj, už mi MM říkal, že už tu mám u vás zůstat :grinning: Mě už nechce :cry: :grinning:
27. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja: myslim s celym fusakem - ne jenom se spodkem :wink: Jinak my sane zajeli uz v loni a asi trikrat Kacu vyklopily a prislo ji to strasne vtipny, tak doufam, ze ji letos humor neopusti az ji posleme na lyzich z kopce :grinning:
27. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mam kamosku co dala dite na lyze v roce a pul a v pohode... :sunglasses:

saji : nas nasi nevedli k nicemu, ani blbej krouzek vytvarky mi nezaplatili, i kdyz videli, ze umim kreslit a chci nekam chodit........na nektery veci jsem si musela prijit diky pratelum az po dvacitce... :pensive: takze taky chci aby to moje deti meli jinak....

na lyzich jsem byla poprve ve 26. jela jsem se dvema kamoskama varit pro moje kolegy z prace, ktery jeli do tyrolskych alp a kluci nas jeden den vytahli na kopec (Kronplatz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ) a me to od zacatku desne chytlo...ty kamosky ne...

a pristi rok uz jsem mela pujcene lyzaky, pujcene lyze (ktere jsem si pak od jednoho kolegy koupila) a pujcene oteplovaky (dodnes nemam zadne vybaveni :sweat_smile: ) a jela s nima na lyze...uzasny !!!! hrozne mi to chybi...od te doby jsem byla jen jednou na nejakym prtavym kopci u Kytlice :frowning2:

porad lanarim Frantiska jet lyzovat na ten Kronplatz, ale on ma radsi bezky :frowning2: , takze se mu za sjezdovky nechce moc utracet...
27. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: :grinning:

Jj, fusak emitex určo koupíme, jen ještě teda nevím kterej - asi dám na vás :wink: a tmavě šedej....

del: se děsím, že když už máme doma sáně a pekáč (tchán sáně dovezl až na jaře), že nebude letos jako na truc sníh :frowning2: , no uvidíme...

jdu otravovat MM :grinning: ...už jako fakt :wink:
27. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja uz taky jdu....to je des, jakmile se tu clovek kousne....ale asi si pujdu cist, pac Terminatora fakt nemusim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: kronplatz je super - ale na zacatecnika docela tezky kopec, ne? :grinning: Jsi dobra - ja to fakt obdivuju, kdyz nekdo zacne v dospelosti - mam par takovych kamaradu, co si zaplatili i intruktora lyzovani a ja nevim, jestli bych na to mela odvahu. Jak jezdim na hory uz od mala, tak mi to nejak neprijde. Ja zase nikdy nemela rada bezky - vzdycky jsem rikala, ze jsou pro duchodce a ted je mam docela rada - teda spise takove ty nase okruhy od hospody k hospode - to je na tom to hezky, kdyz ti vitr sleha do tvare a ty si muzes udelat tu teplou prestavku :grinning: My chodime na bezky i tady u nas - tak muzete nekdy dorazit a dame spolecny vylet - jen nevim, kam dame deti - ty potahneme na sanich za sebou. :grinning:
27. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
del : já jezdila po modrých a ty byli na Kronplatzu víceméně v pohodě...
jednou mě kolega vzal na zmrzlou červenou, k večeru, lanovky dolů už nejezdili...sem si sáhla na dno....po cestě jsem mu střídavě nadávala a střídavě brečela....tvrdil mi, že to zvládnu a jako fakt to bylo na začátečníka hustý !

jistě chápeš, že se mi po začátcích na Kronplatzu nechce do Čech...
nebo máš nějaký osvědčený kopec v čechách, kde si člověk zajezdí podobně, bez front na vleku atd ?

na běžky mě tahá MM a ty mi k srdci teda nepřirostli..Moc namáhavý :grinning:
27. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lidi, tak už jsem vytřídila svatbu z našeho foťáčku, takže tady jsou všechny http://kozulatko007.rajce.idnes.cz/svatebni_fotecky/ už i s komentářema :slight_smile: :wink:
28. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek