• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ty vole tady to jelo :grinning:

- fusak emitex 3 v 1 mám a super,ale letos už s nimnepočítám páč Vanda se v něm do golfek nevejde.

. odrážedlo.....umí ale moc ji to nebere,spíš doma,venku vůbec

koko blbá :grinning: :grinning: :grinning: del jste odvážný......my byly na pštrosech včera a já držel a Vandu daleko od ohrady,pštros cloumal plotem a já se bála o její prsty :sweat_smile: stačí že si na bazéně odlomila kousky zubů :rolling_eyes:

lyže.......já neumim, MM výborně a chci aby nás s Vandou naučil zároveň.já mám zkušenost jen z lyžáků a už moc vyvinutej pud sebezáchovy, jezdim krokem :sweat_smile:

my loni nevytáhli ani sáňky :sweat_smile: letos už snad jo

jdu na svatbu
28. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ženy......jsem debil,co je kolo bez šlapek?jak se na tom jezdí? :sweat_smile:

já nevim co koupim,znám děcko co ve 2 letech jezdí na kole ale to je asi extrém že. myslela jsem na tříkolku nebo kolo s kolečkama
28. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni je to jako odrážedlo na dvou kolech, prostě kolo bez šlapek a nešlapese, ale odráží se.... :grinning:

Saji já bych vybrala tmavší šedý k těm golfkám. :wink:
28. zář 2009 ve 14:21  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jak kousky zubů?! :fearful: :confused:

To kolo bez šlapek je toto: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22651921&tab=0
28. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jsem to za matku,kolo bez šlapek jsem neznala :sweat_smile: :grinning:

spadla na bazéně na zídku pusou a urazila si kousky jedniček :rolling_eyes:
28. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nic si z toho nedělej, nevidět to letos o prázdninách na chatě, taky nevím, o co jde a že to existuje :sweat_smile: :grinning:

Bobiš, to fakt naštve. Ještěže to mají ti naši prcci teprve první zuby
28. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : super, moc vydařená svatba !!! Nejradši bych okomentovala milion věcí, ale už si nepamatuju, co všechno...Prostě je vidět, jak jste si to náramně užili. :slight_smile:
28. zář 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: v Cechach asi nenajdes druhy Kronplatz :grinning: Skoda, taky by se mi to libilo. My jezdime do Rakouska - je to blize nez Italie a me osobne se tam libi to lyzovani vic. My tam teda jezdime i v lete. Moc by se mi tam libilo bydlet, ale to jsem si asi mela vzit Rakusaka, co? A je teda fakt, ze cenove je to ubytovani a lyzovani uz temer srovnatelne jako lyzovani v Krkonosich, ale vubec se to neda srovnat. Tak s tema bezkama jsem to teda blbe pochopila - ja myslim, ze nejsi lina, kdyz vozis Tondu na sedacce na kole. To ja Kacu ne - je to pro me moc narocny - jsem lemra lina. :grinning:

leni: chudak Vanda - toho se taky pri padech bojim, ale je fakt, ze za 4 roky bude mit stejne jiny. No, s tim pstrosem to neni odvaha, spise materska blbost. Jak porad neco vymysli, tak se snazim predvidat nebezpeci, ale stejne vzdycky nastane neco, co nepodchytim.
:confounded:

Jo, jeste k tem lyzim, co jsem tady o nich mluvila, tak jsem je dneska videla v Tescu za necelych 600, tak je asi objednam na netu - tam vyjdou urcite mnohem levneji.
28. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi: jeste jsem zapomnela - fotky nadherny - moc vam to sluselo a s korzetem bych si nedelala hlavu, co by za to jine daly :slight_smile:
28. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky :slight_smile: vy jste to tu hezky rozjely :slight_smile:

jsme zpet doma z prodlouzeneho vikendu, byli jsme v Jesenikach na Ramzove, skvele vyslo pocasi, akorat jsme to prepiskli a jsme zcela zniceni :slight_smile:

del, jeste jednou diky za tip na krosnu, je naprosto bozi a klarce se v ni dokonce i libi :slight_smile: akorat MM je dost sedreny, ale mam pocit, ze diky ni muzeme zas vesele chodit po horach jak se nam zlibi :slight_smile: jo a na lyzicky se taky chystam, ale nevim, jestli uz ted nebo pockat na pristi rok. na kycle to ale myslim nevadi, ty decka na tom letos stejne moc nenajezdi, je to spis pro srandu :slight_smile:

petru, mas i muj obdiv, ze jsi zacla lyzovat takhle pozde, to zvladne malokdo :slight_smile: jinak Kronplatz sice v Cechach nenajdes, ale ja byla letos v lednu velmi prijemne prekvapena z Herlikovic - byla jsem tam ve vsedni den, prazdna sjezdovka, prijemny sklon a docela dlouha, zadne cekani, fakt super, z prahy kousek. ale o vikendu to musi byt maso. byla jsem tam i na bezkach a musim rict, stejne jako del, cim jsem starsi, tim vic me bezky bavi :slight_smile:

kozinku vitam zpet z dovci, jdu mrknout na svatebni fotky a nevim, jestli jsi uz davala i fotky z dovci ? na ty se taky moc tesim :slight_smile:
28. zář 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
del, jeste k tem skolkam, u nas je zcela bez sance, ze dite do skolky upichnes ve 3 letech :confounded: a pokud jsi na materske s druhym, tak uz vubec ne. ja to hodlam resit tema skolickama, co jsou v materskych centrech - jsou na dopoledne a vyjdou levneji nez soukrome skolky a dite je v kolektivu. pokud je mozne se domluvit se zamestnavatelem na castecnem uvazku a treba castecnou praci z domu, je to ideal, to sice neni muj pripad, ale tvuj by treba byt mohl :wink:
28. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik: takt to je super, ze jste si to uzili - pocasi bylo teda luxusni. Ja myslim, ze na lyzaky je jeste brzo, ale tyhle nasazovaci lyze na boty mi prijdou spise takova sranda. Jinak u nas taky krosna jede - ted o vikendu jsme byli s kamaradkou na vylete a ma kluka o rok starsiho nez Kacka - ma asi 14 kg a skoro celou cestu ho nesla (kamaradka ma asi 50 kg) a v pohode - vydrzela krosna, kamaradka i klucik :slight_smile: Vzpomnela jsem si na tebe, jak si se ptala, jestli bys Klarku unesla.
Myslim si, ze kdyz by Petru absolvovala jeden vylet na bezkach s nekolika zastavkami na horskych chatach, tak by uplne zapomnela, ze obcas musi trochu vic zabrat do kopce - myslim, ze by se ji to taky zalibilo. Asi je Frantisek spatny ucitel, mely bychom ji vzit na vylet my. :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik: no, prave, ze muj zamestnavatel neni ochotny - bud na cely uvazek nebo nic. Takze jedine zmenit zamestnavatele. Uz se nejak zacinam smirovat se soukromou skolkou, ale stve me to. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
del, jsem pro vylet s petru na bezkach, u vas je rovinka, ne ? :wink: vidim, ze zamestnavatele mas na stejne h... jako ja a jako asi vetsina holek tady. ja se pak na soukromou skolku dost spoleham, cena hrozna, ale radsi dam plat na skolku nez byt doma s ditetem dalsich x let :unamused:
28. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
del : jsem lemra líná. Sedačku máme asi měsíc nebo dva a byla jsem dvakrát :grinning:
ale teď to bude lepší, miluju podzim...nesnáším jakékoliv aktivity v létě, páč nesnášim, když jsem spocená jako to prase... :sweat_smile:

jo jo , je mi jasný, že v Čechách Kronplatz není, ale řikala jsem si, jestli nevíš, o něčem, co je taky dobrý.
Moje kámošky jezdí lyžovat do Francie a jsou vždy nadšený, ale to mi příde taky děsně daleko a ještě dražší.

Mě právě taky příde, že zaplatit si týden v Krkonoších už dneska vyjde skoro stejně jako v Itálii nebo Rakousku, tak to mi těch pár peněz navíc za benzín stojí, abych si zalyžovala na kopci jako je Kronplatz....

no dobře holky, tak já bych s váma někdy na ty běžky vyrazila...potřebuju to jako sůl...ale upozorňuju, že mi to moc nejde, nadávám u toho jako špaček a dost padám.... :sweat_smile:

zuzik : asi jsem divná, ale já to mám opačně, radši budu doma, než svůj plat dát za školku :sweat_smile:
28. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli můžu tak doporučuju také Herlíkovice, v týdnu je to tam parádička a pak Horní Mísečky-Medvědín, to je taky super. V lednu dám echo jaký je Rakousko-Wurzelam, Hinterstoder a Schladming.... :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 20:29  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru:dneska jsem si nasbírala všelijaký podzimní smetí a jdu dělat dekoraci,ti to pak nafotím,jsem na tebe myslela když jsem nadšeně lítala po parku a křičela na MM že podzim je nejlepší :grinning:
28. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy co vám děti mají rádi plyšáky dlouho, tak to jistě znáte, ale mi dnes s Františkem z Toníka učůrávali.
Ještě před 3 týdny plyšáky totál ignoroval a dneska je krmí, dává je spát, čistí jim zoubky, dívají se s ním na telku apod....Teda hraje si takhle jen s krtkem a prasátkem Tomíkem. Hold nemá panenku :sunglasses:

včera si je vzal na spaní, krtka položil na jednu stranu, prasátko na druhou, lehnul si mezi ně na břicho, objal je a usnul :dizzy_face:
a dneska mu řikám, vezmi si krtka a prasátko Tomíka a pujdes spinkat. Byl docela rozjetej a i presto sel, vzal krtka a prasatko a sel sam do loznice :grinning:
bylo to hrozne roztomily. Docela hodne blbnul, tak to vypadalo, ze nebude chtit jit spat, ale usnul jako vzdy hned.

posledni dobou mame kazdy den spoustu hezkych zazitku z toho jak nam rozumi.

Myslela jsem si, ze az se vratime domu z dovoleny, ze zase najede na svoje obdobi vzdoru , co mel pred odjezdem a je ted nejak podezrele hodnej...a je s nim ted hrozna sranda...ty ksichty co dnes hazel a ty jeho hry....dnes jsme s Frantiskem nekolikrat umirali smichy.
28. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni : je tak to se tesim...taky bych mela udelat nakou dekoraci...se budu inspirovat... :wink:
28. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, doufam, ze to nebude cely plat :wink: tonik musi byt roztomily s tema plysakama, to u nas neznam, obcas se prituli ke krtkovi, obcas ho krmi, ale to je tak vsechno, MM mi vcera rekl, ze nepritulna je po nem, pry byl taky takovy kdyz byl maly :wink:
28. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko, fotky krásné, moc ti to slušelo, i ženichovi :slight_smile: moc se mi líbily růže na prstýnky, tvůj účes a namalování, kytka, mělas hezkou svědkyni (je ti skoro víc podobná než tvoje ségra :wink: ), moc pěkný dort, no jde vidět, že se to povedlo :slight_smile:
28. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik: no, rovinka u nas moc neni, ale nejak to vymyslime - pripadne dojedeme nekam, kde je :slight_smile: S tou skolkou me to taky stve, ale taky asi radsi dam vetsinu platu za skolku nez byt dalsi roky doma.

petru: my v Cechach jezdime nejcasteji do Pece pod Snezkou nebo Janskych lazni - tam se mi to libi nejvic. Ty Herlikovice bych rekla, ze jsou dobry treba jen tak na den nebo na vikend. My byli v loni s detma - 4 rodiny na tyden v Cernem dole a tam byla vyhoda, ze nebyli zadne fronty a na dopoledni nebo odpoledni lyzovani to taky slo. Jinak jsme jezdili do Janskych. Je fakt, ze to ubytovani tam je levnejsi.

teres: Schladming je super - je dobry, ze jsou ty strediska okolo propojeny, takze lyzujes cely den a ani jednou nemusis jet tu samou sjezdovku. My letos jedeme do Saalbach - Hinterglemm. V lete jsme to okoukli a moc se nam to libilo, tak doufam, ze nas to v zime nezklame.
28. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: z vyletu na bezkach nemusis mit strach - taky nejsem nejaky supertalent - sice nepadam, ale styl zadny a jsem u toho zpocena, prestoze mam cely zivot studene ruce a nohy.
28. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanda mazlí plyšáky hodně.......kdo chodíte na yamahu,tak chobotnice Jájinka je její životní láska :grinning: a teď dostala od kámošky krásnou panenku a od tý doby se od ní nehnula, jak ji nemáme tak volá nanynka,čte s ní,jezdí autem pusinkuje.......je to prča.
28. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky holky!! Muzu se optat, jake jste si kupovali golfky na Vase skritky? A napsaly by jste mi nejake vychytavky nebo zapory? Klidne do IP, dekuju moooc!
28. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. zář 2009 v 00:23  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. zář 2009 v 00:34  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=6wpPk8qk3uQ&feature=related

Tohle je asi nejkrášnější verze jakou znám.
29. zář 2009 v 00:42  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, to první - strašně obdivuji lidi hrající na piano, nebo klavír... To druhé - klobouk dolů - Terka tady při tom třískala ručičkou do stolečku :grinning: :grinning: :grinning: a k tomu třetímu - jedním dechem NÁDHERA!!!!!!!
29. zář 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek