• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozinka: máte moc krásné fotečky, tys byla fakt nádherná ,ale tvůj manžel samo taky :slight_smile:. Tvoje ségra se mi děsně líbila- ta modrá barva ve vlasech a jak byla k tomu sladěná , fakt paráda - je taková rebelka.
no a nad vaším dortíkem jsem jen slintala :grinning:
29. zář 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamulky, v tescu cherokee mají svevy na kalhoty, svetry, bundy, mikiny.... :wink:
29. zář 2009 ve 13:01  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
TErinko, díky za tip :wink: To se mi zrovna hodí - dneska chci jet do Tesca :slight_smile:
29. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, fotečka z Vítání občánků krásná - jen chyběl ale ještě kousek a už byste tam Domíska fotili v polosedě :dizzy_face: :wink: Je ale úžasné sledovat, jak jsou si ty vaše dítka podobné a přitom mi Maji připadá, že je celý TM a Domi je celý ty :wink:
29. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
jsem tu jen na skok...

Kozim: fotečka je právě úplně hrozná :frowning2: :grinning: a žádnou hezčí nemáme...ale může si za to brouček sám :wink:,ona desátá hodina je jeho hodina, kdy pravidelně aspoň na 1/4 hod. usíná, máme super fotky s neteřema, ale ty sem dát nemůžu....no, každopádně ještě chvíli by s pozvánkou čekali a v leže by se do kolébky nevešel :grinning: Jinak jsem koukala na fotky ze svého Vítání a je to furt ta samá kolébka, ve které jsem kdysi ležela i já......ale díky, že jsi mrkla k nám do alba :dizzy_face:

Maji usnula s šíleným řevem, trvá to už asi týden, kdy nechce jít spát a děsně brečí :frowning2: ...Domi spí, ale vidím to, že se každou chvílí vzbudí...musím jít dohánět resty :wink:, tak snad večer nakouknu....
29. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: no on si na klíně z pololehu/polosedu sedá a vydrží sedět sám (nevím, kam pospíchá - asi za ségrou :grinning:)....už mu nebráním, dělá to úplně sám, když jsem ho srážela do lehu, tak se pak vztekal....jsem přihodila ještě dvě fotky...
a už mažu....

Á, Domi je už vzhůru....
29. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte jak se mate
29. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tomi......kozinka se vdala a jinak asi nic nového :slight_smile:

sajo:Vanda křičela na fotku Domiho "kdo to je" :grinning:
29. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: tak tebe a ségru dělali přes kopírák :slight_smile:
Tak my nestíháme, malá má horečku ze zubů a malého trápí bříško, takže nosím jednoho a zas druhého... nemůžu hnout krkem,záda necítím. Saji pošli mi tvoji energii :slight_smile: Konečně nám jede net po tááákové době :slight_smile: Tak zase budu v obraze.
29. zář 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj :slight_smile: Děkujeme moc za gratulace a krásná slůvka :dizzy_face: moc moc jste mne všechny potěšily! :slight_smile:
Jinak fotečky z líbánek už se pomalu hážou na rajče: http://kozulatko007.rajce.idnes.cz/Libanky_presne_podle_nasich_snu_-/ udělala jsem mega zmenšený výběr, asi z tisíce fotek, a ještě mi přijde, že tam spousta fotek chybí... ale i tímhle se prokousat myslím stačí :grinning: :wink:

tomi: ahoj ženo!!!!!!!!! Jak se máš??? Tebe jsem šíleně dlouho neviděla!!!!!! :slight_smile: nechystáš se nááááhodou někdy do Karviné? co?? :grinning:

katka: tak slintala nad dortíkem jo? :grinning: tak přijeď je ještě v mrazničce :grinning: :dizzy_face:
29. zář 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terka si zrovna oblíká kalhoty od pyžama, tak mám chvilinku čas....

Saji, mi zas tak hrozná ta fotečka nepříjde :wink:

Tomi, nazdar Leni, co nového u tebe? :slight_smile:

Saji, já ti to říkala - za chvilku bude lítat po čtyřech :wink:
29. zář 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak konecne jsem se dostala na net.

KOzi: cauuuuu vitam Te mezi vdane pani :wink: Fotky ze svatby jsou krasne. TVa podoba ze segrou je neuveritelna....A libanky fakt sen...Nadhera....

U nas nic noveho. Akorat dnes jsme byli v kaufu a u pokladny Bett volala na cely kaufland : PAJI HALOO (pani halo)....Lidi se otaceli co se deje. NEvim co ji to popadlo :grinning:

A BEt zavedla od vcera novinku: Jak neco vysype,provede, vytahne, a vi ze to nesmi, tak za mnou prileti a vola AJEJEJEJEJEJE... :grinning: JE to komicke, ze vetsinou se neubranim smichu :grinning:
29. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: děkujeme :dizzy_face:
Bet je taky pěkné kvítko jak tady píšeš :grinning: :wink: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : super fotky z dovolené....moc vám to přeju, museli jste si to fakt náramně užít !!!
30. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: ani mi to nemluv, totálně jsme si to užili, fakt je na co vzpomínat, ale mrzí mě, že se ve většina nádherných míst fotil nesmělo.. :frowning2: Večer dodám komentáře k fotkách, ať se u toho i pobavíte :grinning: tak zatím pá
30. zář 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : no komentare mi tak chybeli, tak se tesim.
30. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko, fotky naaaaaadhernyyyyyyy, a opozdene gratuluji :dizzy_face:

inak mi byli na preventivce a mame 12kg a 83cm mele a mele spojuje slova a opakuje je to sikula a cert dohromady, tak se zatim mejte pekne
30. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahooooojky všem vespolek, doufám, že vás můžu aspoň jednou za měsíc přijít pozdravit, ale s holkama je to čím dál náročnější co se aktivit týče, takže na koníka mi po MMB fakt moc času nezbývá, co je nového? písněte mi kdyžtak některá aspoň v kostce ať vím, co se děje :grinning: my jsme docela marodily, tedy teploty ani tolik ne, ale šly jsme na plavčo a asi to uspěchaly, protože holkám to teď zas sedí na průduškách a mají hlásky jak já po krabičce :grinning: :grinning: :grinning: jinak naše Terinka bude asi rekordman co se týče opožděnýho růstu zubů - máme prosím stále 4 zuby :sweat_smile: :confused: holky se víc vztekají, ale taky už víc komunikujou Lucinka je musím přiznast ta solidárnější, o vše se dělí vše donese oč jí požádám, Terezka ne, s tou je to trochu těžší, je hodně svá a Lucinka jí ve všem ustupuje, což taky není dobrý, ale mít dva tvrdohlavce bych se asi střelila do hlavy :confounded:
posílám odkazy na fotky ze září, tak kdo bude mít chuť jukněte aspoň na ty děti, když už matka nechodí na koňa a zlobí :grinning: děkuju za každé IP papa a pusu všem batolátkům
Ali, Terča a Lucka

http://elis34.rajce.idnes.cz/ZARI_09/
30. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: fotky z dovči jsou super, závidím ale zároven přeju :slight_smile:,,,vidím,že jste tam byli se všema jedna ruka - ty s kuchařem a TM i DJjem :slight_smile:

elis: tu už vícelidí nechodí pravidelně,já taky mám už méně času,ale myslím si,že v zimě se to tu trochu zase rozjede.
koukla jsem na fotky holek, no musím říct,že jsi opět nezklamala,holky jsou náááádherné, prostě jako z reklamy- se divím,žes je tam ještě neobsadila. a moc hez ky je oblíkáš a vidím,že jsou IN že mají i věci od Hello Kitty :wink: :grinning:
30. zář 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi: paradni miry :wink: Davidek je teda sikula....S tim mluvenuim ma velky vzor v segre,co? :wink:

Bett ma rymu jak hrom. Bobek.POrad se prevaluje a asi nemuze usnout kvuli ucpanemu nosu. Ato jsme vysavali, kapky davali. Ach jo. To bude zase noc...
30. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi, Kači, Eli: děkujeme moc :slight_smile: právě přidávám komentáře k fotkám, už to bude záživnější :grinning: :grinning:

Jinak tomi Davídk super míry, už je z něj velkej chlap ! :slight_smile: My jdeme na prohlídku zítra tuším :grinning: musím se mrknout do papírů :slight_smile: tak jsem zvědavá co mi řekne, teda malé :grinning: a nebo spíše co malá řekne jí :grinning: Je šíleně ukecaná, ale fakt šíleně :grinning: doma z ní učúráváme :grinning: Už krásně zpívá: Mámo táto v komoře je myš :grinning: nebo prší prší lense leje (ale to komolí :grinning:) teď zase u nás vede Nemo, prostě miluje Nema :grinning: Ale Hello Kitty taky :grinning: to je trend už půl roku a mě už leze i nosem :grinning:

hvězdi: Malá mi taky dneska začíná rýmovat.. :frowning2: z ničeho nic se jí začíná spouštěch rýma, pomáhá na to od Justu ten sprej - stříkneš do prostoru a na polštář a může dýchat... a taky olynth do zásuvky, ten taky čistí dutiny :wink: )
30. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin, a ja myslela, ze tynka uz sklada basnicky, kdyz zacina rymovat :grinning: u nas je to taky, bohuzel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: :grinning: :grinning: :grinning: kdyby to byly básničky, tak by to bylo super, ale teď to počasí to je prostě hnus, malá není rýmovej typ, měla asi 2x a vždycky od zoubků, ale mám podezření na špičáky, takže možná nakonec z toho opravdu budou zuby :confused: A Klárce posíláme hubana, už jsme jí dlouho neposlali :slight_smile: :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOzinko, přišla ti IP?
30. zář 2009 ve 21:33  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: jasan!!! Já jen v té rychlosti neodepsala :slight_smile: :wink: Hned jak to pošlu písnu, schůzku s bankovní poradkyní mám v pondělí :wink:
30. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin tak to jsem ráda, už jsem se začínala bát, že mi blbne kobyla... :grinning:
30. zář 2009 ve 23:58  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mámo táto v komoře je myš nemůžu už ani slyšet :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když teď přišlo do kurzu éro letí nemá dětí kam je dalo zakopalo :sweat_smile:
1. říj 2009 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 00:50  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdár...

stále nám padá net, zejména večer nejde vůbec :rolling_eyes: :angry:

Tak u nás se zatím nerýmuje ani nerýmuje :wink: ....jako Maji prostě říká slova, kt. rozumíme my a ostatní se domýšlí a něco neřekne vůbec :grinning:, ale nebojím se, že by jednou nebyla ukecaná - to nemá mít po kom :grinning: Holt s mluveníj je oproti ostatním pzadu, ale mě to neva - aspoň mě nebolí zatím tolik hlava :grinning:

Včera jsme byli v parku a fotili podzimní fotky a myslím, že některé se mi docela vydařili - akorát to byl boj, jakmile zastavil kočárek, Domi začal řvát, takže jsem Maji fotila za pochodu :grinning: Předevčírem jel Domi v golfkách (super, že jdou do úplného lehu a tím jak je velkej (9 kg a 72 cm :slight_smile: ), z nich nevypadává....) a Maji jela se svýma golfkama a medvědem a jeli jsme k holkám (neteřím) a paráda....jen pak Stelli šíleně řvala, že nemáme chodit pryč a furt opakovala " oni už nepřijdou" :cry: :grinning: :grinning: Snad nás tohle taky nečeká.....

kozin: mladá paní, fotky nádherný..... :dizzy_face:

Já už díky vopicím vymyslela, kam pojedeme na dovču - MM jí slibuje na příští rok...určo na hory - buď Krkonoše nebo Jeseníky :dizzy_face: ...akorát teda budeme muset pořídit ještě nějaké jedno nosítko (máme jen jednu manduku) a určo se budeme s MM hádat, kdo ponese které dítě :grinning: kdo ví, zda na tom váhově budou stejně nebo zda bude Domi těžší :grinning:
1. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji je fakt opice...dělá vše co dělám já - je úplně nadšená, kdybyste ji viděli, jak pyšně jela vedle golfek Domíska a vyšla i do kopce, bez problémů..akorát před barákem holek (bydlí v kopci) pustila svoje golfky a nadšeně běžela ke schodům a já musela Domiho v golfkách zabrzdit a běžet z kopce pro ujíždějící mini-kočárek :grinning:, denně kojí panenku i toho medvěda....a včera mě vyděsila, když před jídlem ze svojí židličky ukazovala na moje prsa a říkala "ham", jsme to rychle zamluvila, že "brácha už hamal a že jde teď i ona" a šoupla před ní její talíř :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek