• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
4. říj 2009 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda...

peťul: tě zase ráda vidím.... :dizzy_face:

U nás máme teď noce na prd, Maji stále ty dvojky nevylezly a vypadá to, že se k těm dvojkám nahoře přidají trojky :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Domi nechce v noci spát, takže třeba na pátek jsem nespala ani hodinu v kuse :frowning2:, MM se snažil si Domíska ráno brát do obýváku, abych aspoň chvíli spala, ale to se hned vzbudí Maji, tak mám po spaní :wink:...Domi už dva dny prudí i přes den, tak nevím, co to je, snad nebude nemocný, MM si dělá srandu, že mu polezou zuby :grinning:.....když už konečně usne, tak začne zase brečet Maji a tak :frowning2:, máme zkrátka veselo .-D....Jinak Domi spí přes den tak 3x10 min. - prostě nespavec.....šílený.....ale nestěžuju si :grinning: Jen se prostě trošku děsím, že u Domíska začíná to období jako u maji - nespací (u Maji se to začalo lepšit po 4 měsících), pokud to tak bude, tak mi prosím připoměňte, že další dítko už nebude, jo :wink: :grinning: ....
4. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
koukam, ze to tady nejak vazne :frowning2:
Katka: teda Kristynka vypada mnohem starsi - takova rozumna. A je to teda krasavice.
Sajo: se spanim nezavidim - ja o tom vim sve - Kacka ted spi lepe nez jako novorozenec a kojenec. Tak doufam, ze obdobi vydrzi a nevrati se zase nespave. A s dalsim ditetem si myslim, ze i kdyby to bylo pro nekoho narocne, tak pro tebe ne - vzdycky i ty nejhorsi situace podas tak, ze ma clovek pocit, jak je to vsechno super. Skoda, ze nemam taky takovou povahu :slight_smile: Jinak u nas zacal MM nejak prudit s dalsim ditetem, tak jsem mu rekla, at si to uzije, jen ze si bude pro nej asi muset najit jinou maminku - se mnou at nepocita. A do toho se mu nejak nechce. Tak nevim, za jak dlouho zase zacne otravovat. Rikal, ze by klidne zustal na materske - jen ze to tehotenstvi a porod bych musela zvladnout ja a to se mi fakt nechce. Ale to asi placu na spatnem hrobe, vid? :wink:
4. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky
hlasim, ze u nas na dnesni noc proknourana noc, a rano ryma a kasel, chjo :frowning2:, byly jsme neco pres tyden zdrave a ted je to zase zpatky!
leze ji horni spicak, uz je kus venku, dalsi spicaky rostou v dasni, tak ze by byla porad oslabena?
nebo je to od priorixu, mi prijde, ze od te doby je neco, zanet spojivek a uz podruhy ryma a ji to hned steka a kasle jako tuberak!
snad se z toho brzo vylizeme :slight_smile:
4. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
sajo: krasny podzimni fotky a mate nadherne deticky :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
del: hele, pokud se ani dnes nebude u nás spát, tak budu zítra taky plakat :cry: a říkat ti, že děláš dobře :grinning: Oni děti spí, dokud si nejdu lehnout já :rolling_eyes: :grinning: , dělají schválnosti - no, mají to po MM :grinning: :grinning: :grinning:

katko: Kristýnka fakt vypadá větší :confused: a je nádherná :dizzy_face:

mjančo: furt nám padá net a každou fotku posílám tak na 5x :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , ještě to není vložený vše.....kdybych nebyla skbrla, tak řeknu MM, ať zařídí placenej net, tenhle net od města zadarmo pěkně zk..vili :rolling_eyes: :angry: ..ale moc děkujeme za pochvalu :dizzy_face: , focení zejména Maji bylo akční - Domi v kočárku spí, jen pokud se jede a neřve, když se jede, jakmile jsem zastavila, že budu Maji fotit, začal řvát...takže mi Maji schválně ze záběru zdrhala - strašně nerada se fotí a dělá naschvály a u toho nahánění Maji s foťákem jsem musela kočárkem drandit, aby malej prudič neprudil :grinning: :grinning: :grinning: ale jinak máme hodný děti :grinning: :grinning: :grinning: Jo a dodatek - když už byla Maji ve zdrhání znavená a začala "jakoby" pozovat, tak mi klekla baterka na foťáku, no nenas..o by vás to taky? mě teda jo a fest :grinning:
4. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
čus ženský,
román je tu :grinning:
zdravim vás a hlásim, že zijeme, jsme ok, ale už přes 3týdny u našich, páč nám dělají stoupačky, koupelnu. celý dům je vzhůru nohama, všude borel :stuck_out_tongue_closed_eyes: u našich ti vypadá ještě tak na 2týdny určo. s našima vycházíme v pohodě, všichni se snažíme, ale je to stejně dost náročný. je nás tu jak zrzavejch mravenců, neuzpůsobený na tolik lidí atd. kulda je ale z diváků nadšen :grinning: já se už modlim, ať jsme doma. na koupelnu se sámo těšim, na nebublající odpady taky, ale hlavě na ten svůj klídek, rituály atd. tímto mají můj obdiv všichni, kdo bydlí s rodičem, případně tchánovci-fakt klobouk až u země :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kulda je tu spokojený furt volá dědá, bába-lehce se rozmluvil, ale opravdu lehce oproti vašim dítkům :slight_smile: jinak je fajn, že už fakt všechno rozumí, přinese, odnese, je s ním sranda. ale má docela vztekací období, hází věcma na zem ve vzteku, taky nás docela plácá, potvor jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď jsme konečně byli na 18měsíční prohlídce a má 11,63kg(se nám pěkně vyžral :grinning: ), 89cm a 47 kol hlávky. byl pochválen, že je bystrý, čiperný, reaguje krásně a je takový pružný(to mě přišlo komický :grinning: ) dostal hexu a priorix se nám opět odložil o měsíc, tak jsem docela ráda, že to dostane až kol toho 20 měsíce. :grinning:
o vás vím prdlačku, jen jsem sjela 2 stránky. po internetu mám absťák, sice je tu i wifi, ale v mém pokoji naprd a jinde nemám nějak moc klid. tak se těšim domu na serfování při kávě či sklence.

saji, krásný podzim u vás :wink: domča už je velký a celá mají podle mě :wink: to spaní máte ukrutný, držim placát.
katko, taky hezký fotky-kiki je krásná :wink:
4. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzich: Kulda má na chlapa nějak moc malou hlavu :grinning: a pružnej mi zní jak přídavný jméno pro nějaký "pimprdle" :grinning: ...jinak Domi celá maji není - má dál oči od sebe a má pindíka :grinning:
4. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
saji, s hlavou máš recht, neni žádnej velkohlavec :slight_smile: můj strejda má dokonce vyloženě oproti tělu hlavu malou-kulda mě zatim přijde vyrovnán, snad se tělo moc nerozjede :grinning: :grinning:
..vidiš, ten pindik mě nedošel :grinning:
4. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Zuzalach, nedovedu si predstavit Kuldu jak se vzteka nebo hazi vecma.....takovej klidas....
drzim palce, at jste brzo zase ve svem ! :wink:
4. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
saji : to nespani je drsny, drzim palce, at se to brzo zlepsi.

mjanco, to je mi lito, ze je Lucka zase nemocna...tak at je brzo v poradku....si teda taky "uzivate" :cry:
4. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
katka : pridavam se k holkam, Kiki je uzasna !!
4. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Chci se zeptat, jestli taky děti za vaší přítomnosti zloběj víc jak bez vás. prostě hlídá verču tchýně a je hodná, venku krásně chodí (jen s jídlem kraví u všech stejně) V noci spí a nechce jíst (v noci) Jak sem s ní já, tak venku ideálně abych jí nesla - což teda nedělám, ale stejnak se na mě věší. V noci se budí a chce ham (mlíko)ale pak zase spí. A když sem s ní já, tak téměř na vše odpovídá ne)) což jinak taky nedělá. Jako nechápu to, protože jí rozmazluju mín než všichni ostatní, tak nechápu, co na mě pořád zkouší. A další věc je, že se mnou chce furt dudlík. Když je s babičkama, tak jí řeknou, že je fuj a je hotovo, se mnou otravuje tak dlouho, až mám chut jí uškrtit a dudlík vyndám. Chjo, Jak je to u vás?
4. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Shehe, tak u mojí mamči zlobí stejně - ale je to asi tím, že bydlíme společně, ale jakmile mi ji hlídá sousedka, je jak zlatíčko, poslechne ji na slovo. V zimě bude další zkouška. Budeme si se známou v ulici hlídat děti vzájemně. Dneska byli oba jak utržení z řetězu, tak nevím, jestli to bylo tím, že měli velké publikum, nebo byli pohromadě. Uvidíme, jak dlouho nám to hlídání vydrží :sweat_smile: Terka ale nijak moc nezlobí - jen když se blbě vyspí nebo ji něco bolí. Jinak je zlatíčko (klepu), snad jí to vydrží.

Čtu jen poslední příspěvek. Vůbec nestíhám. Využíváme ještě posledních teplých dnů a makáme na baráčku a na zahradě. Pak snad zase bude čas.

Dneska byl teda po dlouhé době trošku odpočinkový den. MM koupil draka - teda koupil, nesehnal ho, jen v Hypře za 8 Brumíků, tak jsme pouštěli draka - největší radost měl z toho MM. Terka jen konstatovala že "letí" a že za náma jsou "další" a řekla "deme". MM na ni smutně koukal, že ještě ne, že tam sám trapasit nebude a ten drak tak krásně lítá :grinning: :grinning: :grinning: Je to látkový drak na vymalování, tak jsem si teď večer ještě hrála asi po 20ti letech s temperama - ne, to přeháním, ale po 10 určitě a byla to docela prdel. Zítra hodím foto, ať se zasmějete :grinning:

Přeji všem krásný večer!
4. říj 2009 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťulko, s bytem to vypadá tak, že stojí.... Ale už to neřeším. Ono se to jednou prodá a jestli to bude teď nebo za 2 roky mě niak netrápí. Adámkovi příští rok přenecháme ložnici a my si budeme rozkládat gauč nebo koupíme patro či vyklápěcí postel, takže řešit se to dá.... :grinning: Hoď pak fotečky na střechu, jsem zvědavka a držím palce aby jste to v pohodě stihli... :wink:
4. říj 2009 ve 23:21  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, Kulda je dlouuuuháááán :dizzy_face:

Saji, fotečky nádherné! Máte tam krásně :wink:

TEri, tak okurky už jsou taky ven - teď si hraju na vidláka s rycíma vidlema :grinning: Však víme :grinning: :grinning:

Katuš, Kiki je šikula, budeme zase muset začít plánovat srazíky. Už jsi byla v té nové herně v Ostravě?
5. říj 2009 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
sajo: moc hezke fotky a krasne sladeni jako vzdy :slight_smile:
shehe: u nas je to uplne stejne, se mnou zlobi, vesi se na me, knoura a kdyz je sama s MM nebo s babi a dedou, tak je to nejhodnejsi dite na svete. A to mi MM vzdycky rika, kdyz nejdes s nama, tak je zlata, ale jak jsi s nami, tak je to s ni k nevydrzeni - takze bud v klidu je to vsude stejne.
zuza: Kaca ma hlavu 46 a me teda prijde, ze ji ma velkou :wink:
mjanco: drzim palce, at je Lucka v poradku - to je hrozne ty nemoce deticek.

Dneska jsem Kacce vyndala kliste - mela ho na krku pod vlasy a asi z vikendu. Chtela jsem se vas jenom zeptat, kdyby nahodou bylo infikovane, nevite jak se projevi to projevi u deti?
5. říj 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
del, myslim, ze by meli mit velky flek cerveny s bilym krajem (nebo naopak) stejne jako u dospelych, akorat asi mensi, ale nebyva vzdy :unamused: z klistat mam hruzu :confounded: kamaradka nasla dceri, ktera jeste ani nema rok, dve dokonce prisate ve vlasech, tam by me vubec nenapadlo hledat :frowning2:

mjanco, preju brzke uzdraveni, ja byla dnes rano taky u dr s klarkou, uz ma tyden kasel jak tuberak, ale prudusky pry ciste, tak musime vydrzet :wink:

kozim, na draky vcera klarka fascinovane hledela v parku, nemohla jsem ji z tama dostat :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
del: tak bych tu mohla brečet nad nocí, ale byla o trošku lepší než ty poslední, tak brečet nebudu :pensive: :sweat_smile: :grinning: - kafe už mám uvařený, abych fungovala :wink: teď mě tak napadlo, že on chudák nespí z toho mýho kofeinu :grinning:, né že by chtěl prudit :wink: :grinning:
S tím klíštětem je to teda mazec - borelioza se pozná podle fleku, encefalitida dopředu myslím nijak....ale určo nakažený nebylo...doufej....

Tak draka od brumíka máme doma taky - přivezla ho tchýně.....jenže že by se MM uvolil a šel ho s náma pouštět, to ne - né že by nechtěl - nemá čas, přes týden v práci (jako každej jinej) a o víkendu vykopával pařez...a to tu byl vítr úplně ideální....škoda....a jako představa, že já budu s drakem lítat spolu s doublekočárkem, aby Domi neřval, to teda né, zas až takovej šílenec nejsem :grinning:..ale pouštění draku miluju....

shehe: tak já ti vůbec neřeknu, protože nám nikdo nehlídá :unamused: (krom hlídání při porodu mým tátou nebyla nikdy nikým jiným hlídaná - je furt se mnou) a spíš MM tvrdí, že když na chvíli odběhnu, že děti zlobí - vždy je najdu u tatínka na klíně, oba....většinou teda začne řvát Domi, asi má nějakej senzor na to, když se vzdálím....
5. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak dneska vařím kuře alá Kač, tak snad bude chutnat nám všem....

Domi si střihá krásný řvací chvilky :rolling_eyes: , poslední dny víc řve než spí....ale reklamovat ho nepůjdu, když je Maji tak podobnej :grinning:

zuzich: přeju, ať je brzy doma hotovo....bych se jinde než doma s dětmi zbláznila :wink: , my už máme termín na výměnu oken - 26. a 27.10., to bude mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....doufám, že už bude mrznout a sněžit :rolling_eyes: ....budu muset s dětma asi k mýmu tátovi, už teď z toho mám noční můru.....a bydlet bych teda taky s nikým nechtěla.....
5. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
sajo, podzimní fotky fakt krásné, opět obdivuju to sladění a taky to, že si tu překrásnou čepičku maji nechá na hlavě :wink:

katko, kiki fakt roste do krásy a vypadá čím dál starší a rozumnější, z fotek bych ji klidně tipla na 3, když vidím ten uvědomnělý výraz :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
diky za info, no budu doufat, ze nebylo nakazeny.

zuzik: ja jsem nastydla uz druhy tyden - nejdrive boleni v krku, pak ryma a ted tuberacky kasel. Kaca nastesti mela jen rymu. Drak u nas jede. Koupila jsem takovy sunt za 19 Kc v Globusu, ale pri prvnim vzletnuti se roztrhl, tak MM koupil v hrackarstvi latkoveho obriho orla a ten teda lita - jenze Kacka na nej nechce jenom koukat, ale poustet ho sama - coz pri vcerejsim vichru bylo docela nebezpecne - bala jsem se, ze vzletne i s drakem:slight_smile:

saja: ja jsem tak rada, ze uz se ted vyspim alespon ty noci. Kaca chodi spat v 19,30-20 a vstava tak mezi 7 - 7,30 a celou noc ani neknikne. A ja si myslim, jak to mam super. Ale v mem okoli mam kamaradky, co jim deti chodi spat treba uz v sest a vstavaji rano v devet. A pres den spi taky. Ale tim te nechci prudit. Ono na ne taky urcite nekdy dojde:slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
saja: co je to kure ala Kac - jsem to asi nekde prehlidla - ten recept? Nekde jsem cetla, ze deci, co jako male hodne breci, tak jsou pry v dospelosti hodne inteligentni - tak jestli ti to pomuze jako utecha - me to teda nepomohlo :grinning: Okna nezavidim - teda myslim vymenu, ale zase potom uklidis rovnou na Vanoce - to je taky dobry, ze to skloubis dohromady.
5. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
deci=deti :wink:
5. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
to se vám jen zdá,že vypadá starší...ale rozumná a vyčůraná to teda je :slight_smile:

del: my jsme zatím klíště neměli,ale mám z toho také strach.

saji: máš krásné fotky,děti krásně sladěné,,,fakt jste krásná rodinka.
5. říj 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
del: noci závidím, ale my se k nim určo jednou taky dopracujeme :wink:

zuzi: ona čepice na hlavě miluje, není neobvyklý, že si nějakou sama vyndá z šuplíku a nosí je i doma na hlavě :grinning: tak jsem ráda, že jí je neháčkuju zbytečně :wink:
5. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
kozim: zrovna dnes tam s kámoškou jdu, je to tam hezké stolečky barevné a pro děti je tam skluzavka s kuličkama,další dve skluzavky,autíčka,kočárky,panenky atd. velký výběr všeho nealka proste fajn.
5. říj 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
saja: bud v klidu - u nas tenhle stav - myslim do pul osme trva asi mesic - jinak teda spala celou noc, ale vstavala v 5,30. A myslim, ze si vzpomenes, jak jsem tu od porodu narazove psala, jak jsem vyrizena, ze Kaca vubec nespi - ani pres den, ani v noci. Nikdy by me nenapadlo, ze se dopracujeme k takovemu celonocnimu spanku. No, ale radsi to tady nebudu moc vychvalovat nebo to Kacka zase zrusi. :wink:
5. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
Malá zrovna spinká, tak jdu na chviličku na obhlídku MK a Beremka :slight_smile:

Petru: až teď jsem se dostala na to, mrknout na fotečky z Itošky :slight_smile: Muselo být super, jde vidět jak ste si to celá rodinka užili! :slight_smile: Toníček strašně vyrostl :slight_smile: :dizzy_face: je to fešák! :slight_smile: Taky se mi moc líbilo to prostředí, prostě pohádka :slight_smile: :dizzy_face: Ale nezávidím to chození, asi jste měli v nohách tisíc mil :slight_smile:

katka: jukla jsem i na malou :slight_smile: :dizzy_face: roste jako z vody rošťanda jedna! :slight_smile: Už by to fakt chtělo srazík, už si na sebe ty naše dítka nebudou pamatovat a to by byla škoda!
Jinak mi nepřijde nijak extra velká, asi protože mám to samé doma :grinning: ale fakt nekecám, i stejně dlouhé vlásky mají, jen vy teda máte více zoubků, my jsme se nějak sekli na těch 12-ti a zatím pořád nic.. :frowning2: a tak bych si přála, aby už to měla prďolka za sebou!
5. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
del: kuře alá kač je od kačamar kuře na paprice :wink: , recepty posílala po ip a téma o tomhle jídle je na opicích.....Já teda jako malá kuře na paprice ráda neměla, ale dneska přišlo k chuti a maji taky hezky dlabala :dizzy_face: ..nějak ztrácím inspiraci, co furt vařit...

Tak Maji bude dle této teorie jen napůl inteligentní - ona není typickej spáč ani nespavec :grinning:

del.a věř, že ti ten spánek mooooc přeju, fakt...pamatuju, co jsi psala a myslím, že si to zasloužíš...třeba Kačka najíždí na mírnější režim, aby tě pak TM mohl ukecat na další dítko :wink: :grinning:
5. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek