Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
katka_j
4. říj 2009
sajahonzik
4. říj 2009
ahojda...

peťul: tě zase ráda vidím.... x-)

U nás máme teď noce na prd, Maji stále ty dvojky nevylezly a vypadá to, že se k těm dvojkám nahoře přidají trojky 😢 :-p a Domi nechce v noci spát, takže třeba na pátek jsem nespala ani hodinu v kuse 😞, MM se snažil si Domíska ráno brát do obýváku, abych aspoň chvíli spala, ale to se hned vzbudí Maji, tak mám po spaní 😉...Domi už dva dny prudí i přes den, tak nevím, co to je, snad nebude nemocný, MM si dělá srandu, že mu polezou zuby 😃.....když už konečně usne, tak začne zase brečet Maji a tak 😞, máme zkrátka veselo .-D....Jinak Domi spí přes den tak 3x10 min. - prostě nespavec.....šílený.....ale nestěžuju si 😃 Jen se prostě trošku děsím, že u Domíska začíná to období jako u maji - nespací (u Maji se to začalo lepšit po 4 měsících), pokud to tak bude, tak mi prosím připoměňte, že další dítko už nebude, jo 😉 😃 ....
del
4. říj 2009
Ahoj holky,
koukam, ze to tady nejak vazne 😞
Katka: teda Kristynka vypada mnohem starsi - takova rozumna. A je to teda krasavice.
Sajo: se spanim nezavidim - ja o tom vim sve - Kacka ted spi lepe nez jako novorozenec a kojenec. Tak doufam, ze obdobi vydrzi a nevrati se zase nespave. A s dalsim ditetem si myslim, ze i kdyby to bylo pro nekoho narocne, tak pro tebe ne - vzdycky i ty nejhorsi situace podas tak, ze ma clovek pocit, jak je to vsechno super. Skoda, ze nemam taky takovou povahu 🙂 Jinak u nas zacal MM nejak prudit s dalsim ditetem, tak jsem mu rekla, at si to uzije, jen ze si bude pro nej asi muset najit jinou maminku - se mnou at nepocita. A do toho se mu nejak nechce. Tak nevim, za jak dlouho zase zacne otravovat. Rikal, ze by klidne zustal na materske - jen ze to tehotenstvi a porod bych musela zvladnout ja a to se mi fakt nechce. Ale to asi placu na spatnem hrobe, vid? 😉
mjanca
4. říj 2009
ahoj holky
hlasim, ze u nas na dnesni noc proknourana noc, a rano ryma a kasel, chjo 😞, byly jsme neco pres tyden zdrave a ted je to zase zpatky!
leze ji horni spicak, uz je kus venku, dalsi spicaky rostou v dasni, tak ze by byla porad oslabena?
nebo je to od priorixu, mi prijde, ze od te doby je neco, zanet spojivek a uz podruhy ryma a ji to hned steka a kasle jako tuberak!
snad se z toho brzo vylizeme 🙂
mjanca
4. říj 2009
sajo: krasny podzimni fotky a mate nadherne deticky x-)
sajahonzik
4. říj 2009
del: hele, pokud se ani dnes nebude u nás spát, tak budu zítra taky plakat 😢 a říkat ti, že děláš dobře 😃 Oni děti spí, dokud si nejdu lehnout já 8-( 😃 , dělají schválnosti - no, mají to po MM 😃 😃 😃

katko: Kristýnka fakt vypadá větší =-) a je nádherná x-)

mjančo: furt nám padá net a každou fotku posílám tak na 5x 8-( 8-( 8-( , ještě to není vložený vše.....kdybych nebyla skbrla, tak řeknu MM, ať zařídí placenej net, tenhle net od města zadarmo pěkně zk..vili 8-( ]-( ..ale moc děkujeme za pochvalu x-) , focení zejména Maji bylo akční - Domi v kočárku spí, jen pokud se jede a neřve, když se jede, jakmile jsem zastavila, že budu Maji fotit, začal řvát...takže mi Maji schválně ze záběru zdrhala - strašně nerada se fotí a dělá naschvály a u toho nahánění Maji s foťákem jsem musela kočárkem drandit, aby malej prudič neprudil 😃 😃 😃 ale jinak máme hodný děti 😃 😃 😃 Jo a dodatek - když už byla Maji ve zdrhání znavená a začala "jakoby" pozovat, tak mi klekla baterka na foťáku, no nenas..o by vás to taky? mě teda jo a fest 😃
zuzalach
4. říj 2009
čus ženský,
román je tu 😃
zdravim vás a hlásim, že zijeme, jsme ok, ale už přes 3týdny u našich, páč nám dělají stoupačky, koupelnu. celý dům je vzhůru nohama, všude borel :-p u našich ti vypadá ještě tak na 2týdny určo. s našima vycházíme v pohodě, všichni se snažíme, ale je to stejně dost náročný. je nás tu jak zrzavejch mravenců, neuzpůsobený na tolik lidí atd. kulda je ale z diváků nadšen 😃 já se už modlim, ať jsme doma. na koupelnu se sámo těšim, na nebublající odpady taky, ale hlavě na ten svůj klídek, rituály atd. tímto mají můj obdiv všichni, kdo bydlí s rodičem, případně tchánovci-fakt klobouk až u země 😃 :-p
kulda je tu spokojený furt volá dědá, bába-lehce se rozmluvil, ale opravdu lehce oproti vašim dítkům 🙂 jinak je fajn, že už fakt všechno rozumí, přinese, odnese, je s ním sranda. ale má docela vztekací období, hází věcma na zem ve vzteku, taky nás docela plácá, potvor jeden :-p teď jsme konečně byli na 18měsíční prohlídce a má 11,63kg(se nám pěkně vyžral 😃 ), 89cm a 47 kol hlávky. byl pochválen, že je bystrý, čiperný, reaguje krásně a je takový pružný(to mě přišlo komický 😃 ) dostal hexu a priorix se nám opět odložil o měsíc, tak jsem docela ráda, že to dostane až kol toho 20 měsíce. 😃
o vás vím prdlačku, jen jsem sjela 2 stránky. po internetu mám absťák, sice je tu i wifi, ale v mém pokoji naprd a jinde nemám nějak moc klid. tak se těšim domu na serfování při kávě či sklence.

saji, krásný podzim u vás 😉 domča už je velký a celá mají podle mě 😉 to spaní máte ukrutný, držim placát.
katko, taky hezký fotky-kiki je krásná 😉
sajahonzik
4. říj 2009
zuzich: Kulda má na chlapa nějak moc malou hlavu 😃 a pružnej mi zní jak přídavný jméno pro nějaký "pimprdle" 😃 ...jinak Domi celá maji není - má dál oči od sebe a má pindíka 😃
zuzalach
4. říj 2009
saji, s hlavou máš recht, neni žádnej velkohlavec 🙂 můj strejda má dokonce vyloženě oproti tělu hlavu malou-kulda mě zatim přijde vyrovnán, snad se tělo moc nerozjede 😃 😃
..vidiš, ten pindik mě nedošel 😃
petruna
4. říj 2009
ahoj Zuzalach, nedovedu si predstavit Kuldu jak se vzteka nebo hazi vecma.....takovej klidas....
drzim palce, at jste brzo zase ve svem ! 😉
petruna
4. říj 2009
saji : to nespani je drsny, drzim palce, at se to brzo zlepsi.

mjanco, to je mi lito, ze je Lucka zase nemocna...tak at je brzo v poradku....si teda taky "uzivate" 😢
petruna
4. říj 2009
katka : pridavam se k holkam, Kiki je uzasna !!
sheherazada
4. říj 2009
Chci se zeptat, jestli taky děti za vaší přítomnosti zloběj víc jak bez vás. prostě hlídá verču tchýně a je hodná, venku krásně chodí (jen s jídlem kraví u všech stejně) V noci spí a nechce jíst (v noci) Jak sem s ní já, tak venku ideálně abych jí nesla - což teda nedělám, ale stejnak se na mě věší. V noci se budí a chce ham (mlíko)ale pak zase spí. A když sem s ní já, tak téměř na vše odpovídá ne)) což jinak taky nedělá. Jako nechápu to, protože jí rozmazluju mín než všichni ostatní, tak nechápu, co na mě pořád zkouší. A další věc je, že se mnou chce furt dudlík. Když je s babičkama, tak jí řeknou, že je fuj a je hotovo, se mnou otravuje tak dlouho, až mám chut jí uškrtit a dudlík vyndám. Chjo, Jak je to u vás?
kozimura
4. říj 2009
Shehe, tak u mojí mamči zlobí stejně - ale je to asi tím, že bydlíme společně, ale jakmile mi ji hlídá sousedka, je jak zlatíčko, poslechne ji na slovo. V zimě bude další zkouška. Budeme si se známou v ulici hlídat děti vzájemně. Dneska byli oba jak utržení z řetězu, tak nevím, jestli to bylo tím, že měli velké publikum, nebo byli pohromadě. Uvidíme, jak dlouho nám to hlídání vydrží :-N Terka ale nijak moc nezlobí - jen když se blbě vyspí nebo ji něco bolí. Jinak je zlatíčko (klepu), snad jí to vydrží.

Čtu jen poslední příspěvek. Vůbec nestíhám. Využíváme ještě posledních teplých dnů a makáme na baráčku a na zahradě. Pak snad zase bude čas.

Dneska byl teda po dlouhé době trošku odpočinkový den. MM koupil draka - teda koupil, nesehnal ho, jen v Hypře za 8 Brumíků, tak jsme pouštěli draka - největší radost měl z toho MM. Terka jen konstatovala že "letí" a že za náma jsou "další" a řekla "deme". MM na ni smutně koukal, že ještě ne, že tam sám trapasit nebude a ten drak tak krásně lítá 😃 😃 😃 Je to látkový drak na vymalování, tak jsem si teď večer ještě hrála asi po 20ti letech s temperama - ne, to přeháním, ale po 10 určitě a byla to docela prdel. Zítra hodím foto, ať se zasmějete 😃

Přeji všem krásný večer!
tereska
4. říj 2009
Peťulko, s bytem to vypadá tak, že stojí.... Ale už to neřeším. Ono se to jednou prodá a jestli to bude teď nebo za 2 roky mě niak netrápí. Adámkovi příští rok přenecháme ložnici a my si budeme rozkládat gauč nebo koupíme patro či vyklápěcí postel, takže řešit se to dá.... 😃 Hoď pak fotečky na střechu, jsem zvědavka a držím palce aby jste to v pohodě stihli... 😉
kozimura
5. říj 2009
Zuzi, Kulda je dlouuuuháááán x-)

Saji, fotečky nádherné! Máte tam krásně 😉

TEri, tak okurky už jsou taky ven - teď si hraju na vidláka s rycíma vidlema 😃 Však víme 😃 😃

Katuš, Kiki je šikula, budeme zase muset začít plánovat srazíky. Už jsi byla v té nové herně v Ostravě?
del
5. říj 2009
Ahoj holky,
sajo: moc hezke fotky a krasne sladeni jako vzdy 🙂
shehe: u nas je to uplne stejne, se mnou zlobi, vesi se na me, knoura a kdyz je sama s MM nebo s babi a dedou, tak je to nejhodnejsi dite na svete. A to mi MM vzdycky rika, kdyz nejdes s nama, tak je zlata, ale jak jsi s nami, tak je to s ni k nevydrzeni - takze bud v klidu je to vsude stejne.
zuza: Kaca ma hlavu 46 a me teda prijde, ze ji ma velkou 😉
mjanco: drzim palce, at je Lucka v poradku - to je hrozne ty nemoce deticek.

Dneska jsem Kacce vyndala kliste - mela ho na krku pod vlasy a asi z vikendu. Chtela jsem se vas jenom zeptat, kdyby nahodou bylo infikovane, nevite jak se projevi to projevi u deti?
zuzik03
5. říj 2009
del, myslim, ze by meli mit velky flek cerveny s bilym krajem (nebo naopak) stejne jako u dospelych, akorat asi mensi, ale nebyva vzdy :-| z klistat mam hruzu :-S kamaradka nasla dceri, ktera jeste ani nema rok, dve dokonce prisate ve vlasech, tam by me vubec nenapadlo hledat 😞

mjanco, preju brzke uzdraveni, ja byla dnes rano taky u dr s klarkou, uz ma tyden kasel jak tuberak, ale prudusky pry ciste, tak musime vydrzet 😉

kozim, na draky vcera klarka fascinovane hledela v parku, nemohla jsem ji z tama dostat 🙂
sajahonzik
5. říj 2009
del: tak bych tu mohla brečet nad nocí, ale byla o trošku lepší než ty poslední, tak brečet nebudu |-| :-N 😃 - kafe už mám uvařený, abych fungovala 😉 teď mě tak napadlo, že on chudák nespí z toho mýho kofeinu 😃, né že by chtěl prudit 😉 😃
S tím klíštětem je to teda mazec - borelioza se pozná podle fleku, encefalitida dopředu myslím nijak....ale určo nakažený nebylo...doufej....

Tak draka od brumíka máme doma taky - přivezla ho tchýně.....jenže že by se MM uvolil a šel ho s náma pouštět, to ne - né že by nechtěl - nemá čas, přes týden v práci (jako každej jinej) a o víkendu vykopával pařez...a to tu byl vítr úplně ideální....škoda....a jako představa, že já budu s drakem lítat spolu s doublekočárkem, aby Domi neřval, to teda né, zas až takovej šílenec nejsem 😃..ale pouštění draku miluju....

shehe: tak já ti vůbec neřeknu, protože nám nikdo nehlídá :-| (krom hlídání při porodu mým tátou nebyla nikdy nikým jiným hlídaná - je furt se mnou) a spíš MM tvrdí, že když na chvíli odběhnu, že děti zlobí - vždy je najdu u tatínka na klíně, oba....většinou teda začne řvát Domi, asi má nějakej senzor na to, když se vzdálím....
sajahonzik
5. říj 2009
Jinak dneska vařím kuře alá Kač, tak snad bude chutnat nám všem....

Domi si střihá krásný řvací chvilky 8-( , poslední dny víc řve než spí....ale reklamovat ho nepůjdu, když je Maji tak podobnej 😃

zuzich: přeju, ať je brzy doma hotovo....bych se jinde než doma s dětmi zbláznila 😉 , my už máme termín na výměnu oken - 26. a 27.10., to bude mazec :-p :-p :-p ....doufám, že už bude mrznout a sněžit 8-( ....budu muset s dětma asi k mýmu tátovi, už teď z toho mám noční můru.....a bydlet bych teda taky s nikým nechtěla.....
zuzik03
5. říj 2009
sajo, podzimní fotky fakt krásné, opět obdivuju to sladění a taky to, že si tu překrásnou čepičku maji nechá na hlavě 😉

katko, kiki fakt roste do krásy a vypadá čím dál starší a rozumnější, z fotek bych ji klidně tipla na 3, když vidím ten uvědomnělý výraz x-)
del
5. říj 2009
diky za info, no budu doufat, ze nebylo nakazeny.

zuzik: ja jsem nastydla uz druhy tyden - nejdrive boleni v krku, pak ryma a ted tuberacky kasel. Kaca nastesti mela jen rymu. Drak u nas jede. Koupila jsem takovy sunt za 19 Kc v Globusu, ale pri prvnim vzletnuti se roztrhl, tak MM koupil v hrackarstvi latkoveho obriho orla a ten teda lita - jenze Kacka na nej nechce jenom koukat, ale poustet ho sama - coz pri vcerejsim vichru bylo docela nebezpecne - bala jsem se, ze vzletne i s drakem🙂

saja: ja jsem tak rada, ze uz se ted vyspim alespon ty noci. Kaca chodi spat v 19,30-20 a vstava tak mezi 7 - 7,30 a celou noc ani neknikne. A ja si myslim, jak to mam super. Ale v mem okoli mam kamaradky, co jim deti chodi spat treba uz v sest a vstavaji rano v devet. A pres den spi taky. Ale tim te nechci prudit. Ono na ne taky urcite nekdy dojde🙂
del
5. říj 2009
saja: co je to kure ala Kac - jsem to asi nekde prehlidla - ten recept? Nekde jsem cetla, ze deci, co jako male hodne breci, tak jsou pry v dospelosti hodne inteligentni - tak jestli ti to pomuze jako utecha - me to teda nepomohlo 😃 Okna nezavidim - teda myslim vymenu, ale zase potom uklidis rovnou na Vanoce - to je taky dobry, ze to skloubis dohromady.
del
5. říj 2009
deci=deti 😉
katka_j
5. říj 2009
ahoj holky,
to se vám jen zdá,že vypadá starší...ale rozumná a vyčůraná to teda je 🙂

del: my jsme zatím klíště neměli,ale mám z toho také strach.

saji: máš krásné fotky,děti krásně sladěné,,,fakt jste krásná rodinka.
sajahonzik
5. říj 2009
del: noci závidím, ale my se k nim určo jednou taky dopracujeme 😉

zuzi: ona čepice na hlavě miluje, není neobvyklý, že si nějakou sama vyndá z šuplíku a nosí je i doma na hlavě 😃 tak jsem ráda, že jí je neháčkuju zbytečně 😉
katka_j
5. říj 2009
kozim: zrovna dnes tam s kámoškou jdu, je to tam hezké stolečky barevné a pro děti je tam skluzavka s kuličkama,další dve skluzavky,autíčka,kočárky,panenky atd. velký výběr všeho nealka proste fajn.
del
5. říj 2009
saja: bud v klidu - u nas tenhle stav - myslim do pul osme trva asi mesic - jinak teda spala celou noc, ale vstavala v 5,30. A myslim, ze si vzpomenes, jak jsem tu od porodu narazove psala, jak jsem vyrizena, ze Kaca vubec nespi - ani pres den, ani v noci. Nikdy by me nenapadlo, ze se dopracujeme k takovemu celonocnimu spanku. No, ale radsi to tady nebudu moc vychvalovat nebo to Kacka zase zrusi. 😉
kozinka
5. říj 2009
ahoj 🙂
Malá zrovna spinká, tak jdu na chviličku na obhlídku MK a Beremka 🙂

Petru: až teď jsem se dostala na to, mrknout na fotečky z Itošky 🙂 Muselo být super, jde vidět jak ste si to celá rodinka užili! 🙂 Toníček strašně vyrostl 🙂 x-) je to fešák! 🙂 Taky se mi moc líbilo to prostředí, prostě pohádka 🙂 x-) Ale nezávidím to chození, asi jste měli v nohách tisíc mil 🙂

katka: jukla jsem i na malou 🙂 x-) roste jako z vody rošťanda jedna! 🙂 Už by to fakt chtělo srazík, už si na sebe ty naše dítka nebudou pamatovat a to by byla škoda!
Jinak mi nepřijde nijak extra velká, asi protože mám to samé doma 😃 ale fakt nekecám, i stejně dlouhé vlásky mají, jen vy teda máte více zoubků, my jsme se nějak sekli na těch 12-ti a zatím pořád nic.. 😞 a tak bych si přála, aby už to měla prďolka za sebou!
sajahonzik
5. říj 2009
del: kuře alá kač je od kačamar kuře na paprice 😉 , recepty posílala po ip a téma o tomhle jídle je na opicích.....Já teda jako malá kuře na paprice ráda neměla, ale dneska přišlo k chuti a maji taky hezky dlabala x-) ..nějak ztrácím inspiraci, co furt vařit...

Tak Maji bude dle této teorie jen napůl inteligentní - ona není typickej spáč ani nespavec 😃

del.a věř, že ti ten spánek mooooc přeju, fakt...pamatuju, co jsi psala a myslím, že si to zasloužíš...třeba Kačka najíždí na mírnější režim, aby tě pak TM mohl ukecat na další dítko 😉 😃