• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Zuzi: u nas taky nocnik=bojkot. Bet rve eee,az se vykaka, ze ji to vadi. Ale predem ani ranu. A nekdy si chvili sedne a nekdy vubec. Z WC ma srandu.Ji se to libi proto,ze nas videla si sedat. Jinak nic...Snad to do 3let pochopi ...:slight_smile:)))))

JInak koupu taky ja. MM je vecne v obdobi koupani pryc. Ted jak je driv je tma,tak ma na starosti uspavaci rezim.

Jeeeeee, srazik bych brala...Uz jsem deticky nevidela pekne douho. A my s Bet sedime ted doma,protoze ma rymu a sedlo ji to na hlasivky....Ale uz to mizi, tak se tesiiim uz mezi lidi...

Jak reknu, ze Bet ma 20mes, tak lide jsou v soku. Typuji ji na 2-3roky...1 pani mi vcera rekla, ze se uz mi konci materska..JA ji rikam jako PRoc? A ona,ze uz Bet budou 3roky...
5. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau kocky,tak koukam, ze nejsme jedini, kde se jeste nenocnikuje, u nas nocnik = absolutne ne ne ne, bude na nem rvat jako tur, normalne se rozbreci tak, ze se az zacne zalykat, takze ji nenutim, jinak taky vzdycky prijde az po - je videt, ze se ji nelibi byt v posrany pline, teda nezahlasi nic, ale zacne se po me plazit nebo se jde pomazlit aby to vedela, takze jakmile se priblizi na cca pul metru tak uz vim, ze je nadelano :slight_smile:

Nase mala porad skoro vubec nemluvi - treba mama vubec nerekne,jen daddy, bye bye, hi, ne, haji, mnam, dobye ( dobrou) a tot vpodstate vse co rika - ja vim, ze vsude rikaz, ze bilingvalni deti mluvi pozdeji, ale alespon to mama by mi nevadilo kdyby rikala :frowning2: jako ona porad neco povida, ale nic cemu bych dokazala rozumet, tak nevim jestli placa oba jazyky dohromady nebo co... :sweat_smile:
5. říj 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
caira : Tondovi asi podelana plina vůbec nevadi...hraje si v klidu dal a zamori celej byt :grinning:
5. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik : prej " mlíčko chceš, maminka udělá". Klárka je boží, jak mluví. :grinning: :grinning:

a maminka tlačila je taky super :grinning:
5. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufam, ze zase nezapomenu na neco reagovat :wink:

Sajo: diky, ze mi ten spanek prejes. Jako ve skrytu duse bych jeste to jedno dite brala, ale pokud se nam to nestane omylem, tak nevim, nevim - nejak se mi nechce do toho tehotenstvi :unamused:
Nevim, jestli sem jeste Kac chodi a na opicich nechci rusit, tak mohla bych te poprosit taky o recept - kdyz je to takova mnamka.
Koupani u nas v pohode - vodu miluje a je ji jedno, jestli tece z kohoutku nebo je to kaluz. Minuly tyden jsem myslela, ze me trefi. Zasadili jsme nejake vzrostle stromy a protoze je sucho, tak k nim vzdycky hodim hadici a po chvilce ji zase premistim k jinemu stromu. Tak jsem hadici zapnula a hodila ke stromu, mezitim jsem zalevala konvi muskaty, co mam na oknech. Kacka behala kolem me. Zasla jsem za barak a volam na ni. Nic. Tak se jdu podivat, kde se zasekla - mame docela vysokou terasu a pod ni betonove obrubniky, tak jsem se bala, aby tam nespadla. A moje mila holcicka sedela v podrepu u stromu, drzela hadici nad hlavou, po vlasech a obliceji ji stekala ledova voda (tece primo ze studny) a druhou rukou se hrabala v tom bahynku u stromu. Ja myslela, ze me omejou. Kdyz jsem ji tu hadici vzala, tak samozrejme rev a takhle nacucanou plinu jeste nemela. Jo, a v botech teda mela super cvachtacku.
Ale abych se dostala k tomu myti hlavy - tak to ve vane taky rve.

Zuzik: moc hezka postel a hlavne prakticka :slight_smile: Jinak Klarky hlasky jsou super - fakt asi nejvtipnejsi breznatko. :grinning:

Jinak nocnik u nas zatim nic. Je fakt, ze ji tam nedavam - ale jsme porad nekde a nechci ho tahat sebou. Ale kdyz ho vidi, tak na nej ukaze a rekne EE, kdyz se pokadi, tak to taky nahlasi a kdyz vidi me na zachode, tak utika za mnou a rve: Mama, EE, bleeeeeeeee.

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
del, mama eeee, bleeee :grinning: :grinning: :grinning: kacka si dala dobrou podzimni koupacku, snad to neodlezi :wink: jsem netusila, ze se ti do dalsiho tehotenstvi nechce tak vehementne :confused: ale kdyz si vzpomenu na ty kacciny zacatky, tak jsi to mela fakt dost krusne... ale to te muze za rok prejit, clovek nikdy nevi.
5. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
my se z tech nemoci nejak nemuzeme vyhrabat :frowning2: . Je to hlavne po tom ockovani priorixu - mela 14dnu zanet spojivek, hned na to navazovala ryma, kasel, prorezani spicaku, tyden a pul klid a ted z nedele na pondeli jsme skoncili v nemocnici s akutni laryngitidou, dnes nas dopo pustili, Lucinka ale ma porad velkou rymu a kasle :frowning2: a dalsi spicaky na ceste
Jsem z toho nestastna.
Zatim nedocitam, za 2 noci jsem toho moc nenaspala, temer nic :frowning2:. J.
6. říj 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžiš mjanco tak ať je brzo líp
6. říj 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: diky, snad bude, ona je jinak vesela, hraje si, neposedi, ale ta ryma je desna, a pak jak ji to steka, tak kasle... ale uz ne stekave ... tuk tuk, at to nezakriknu
v nemocnici inhalovala,tak se ji to hodne spustilo
myslite, ze muze byt tak hodne oslabena po priorixu nebo po zubech? do te doby byla temer zdrava, ji hodne ovoce i zeleniny.....
6. říj 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tipuju priorix
6. říj 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, me cely den nejel kun :angry: :angry: :angry:

mjanco: drzte se...na Vas si ty nemoci teda zasedly :frowning2: At uz je Lucince lepe...
6. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco, chudinka mala :cry: drzim pesti, at je brzy lip :wink:
6. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanči: i já držím pěsti, aby bylo brzy dobře a Lucinka zase byla zdravá jako řípa! Ten priorix je fakt svinstvo!!!! A zoubky taky :frowning2:
6. říj 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: nejel ani kůň ani beremko, nic... :unamused:

Dneska to byl den blbec holky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer. Tady pro ty, co to zajímá, jak jsme pokročili s baráčkem a vyhrabala jsem fotky, jak vypadal před přestavbou: http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=151174
6. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janičko, taky držíme pěsti, ať je Lucinka co nejdříve zdravá a ať už jí dají nemoci pokoj!!!
6. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: co se stalo?
6. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
taky mi nejel kůň.
mjanci: téda chudák maličká, snad se brzo z toho dostane,bobek,,vždy je mi těch dětí líto,když jsou nemocné.

kozim: hmmm to jste si teda mákli,hezké.

my jsme dnes trávili den nejdříve se švagrovou a malým, pak přijela Petulka s Aničkou a moje ségra, takže byla sranda a to jsem si myslela,že se budu dnes s malou nudit.
jo a Aničku bych hlídala klidně od rána do večera, ta je táááák hodné dítě...i moje malá byla s ní klidná, né jak se synovcem :slight_smile: to furt spolu řádí.

Jo a Zuzi nejsi náhodou v nějaké upoutávce v tv? mám dojem,že jsem tě tam zahlídla a nebo jsi fest podobná té holčině. :slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám na mysli Zuzalah
6. říj 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, díky :wink:

Kozi, copak? :confused:
6. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim, s barakem jste teda pohli poradne, klobouk dolu, jak dlouho to cele trvalo ?
6. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, děkuji :slight_smile: Teď jsou to 3 roky, ale pořád to není ještě hotové. Teda už bude chybět jen vrchní nástřik - to zelené je zatím jen penetrace pod omítku a zábradlí na balkon. Kéž už bychom to měli hotové. Pořád se mi vrací sen, jak teprve začínáme - moje noční můra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Katuš, díky za pochvalu dcery :dizzy_face: Rády občas přijdem :slight_smile: A jak budeme konečně normálně bydlet, snad letos do Vánoc, tak jste taky srdečně zvány :wink: . Teď bychom se tady s dětma nehnuly :frowning2:

Kozimurko, to je fakt kus práce, jednou vás snad doženem :slight_smile: Gratuluju, vím dobře, kolik je to dřiny a peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jak dlouho jste byli bez fasády?

Jinak my dnes byly na 1,5 roční prohlídce, Aninka má 11,6kg a 83cm, ale Kiki je vyšší tak o 4cm, tak ty míry jsou takové orinetační... A dostali jsme poslední hexu, myslím teda. Už ztrácím přehled. :pensive:

Katuš a kde jsi viděla Zuzalach?

Mjanca: ať je Lucinka brzy zdravá, bobišek, tolik bacilů na jednu malou holčičku, no že se nestydí, taková přesila :angry:
6. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: není zač:slight_smile: malá je fakt skvělá a líbilo se mi jak Kiki chtěla svlíkat na nočníku :slight_smile:
Petul myslím,že jsem jí viděla na upoutávku na nejaké vinobraní nebo tak neco,bylo to rychlé,tak nevím moc přesně na co to bylo :frowning2:
6. říj 2009 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat: tak možná to v TV zachytím, až ulehnu :slight_smile:
Holky jsou skvělé, je to super období, pomalu každý den nové slovíčko a nějaká rošťárna, člověk se fakt baví :dizzy_face:

Del: Vojtík byl jako mimi hodný jako Anuška, ale blý není, ve škole je z kluků nejlepší :dizzy_face: Ale jako na uklidnění je to dobrý :slight_smile: Jsem se povbavila při představě, jak Kačenka letí vzduchem s drakem na špagátě :grinning: A ta ledová koupel pod hadicí, tak to je síla :astonished: To by A. asi řvala jak tur!

Při mytí hlavy řve vždycky jako blázen, ale asi je to mnou. Obě děti mají koupání rády, potápění taky, ale u mytí vlasů řvou. Teda Vojta už přestal, ale kdysi řval taky. Já to nějak neumím, dělám to asi moc drasticky. Zkusím to jako u Kozinků, to se mi líbí, s tou konvičkou :wink: :dizzy_face:

Katuš, Kiki na fotkách vypadá fakt starší. Ale naživo mi dnes přišly obě nastejno, jen že je Kiki vyšší, jak jsem psala, ale jinak to samé v bleděmodrém.
6. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: jde vidět ten obr kus práce! :dizzy_face: jste šikulové! Opravdu super :slight_smile:

katka: ty jo závidím návštěvu :slight_smile: taky bych Vás holky ráda viděla s prďolama :slight_smile: ale u nás je to tak prťavé.. :frowning2: to je právě to..........

Jinak dneska byl fakt hnus den, už jsem psala na FB, prostě malá dnes měla svůj den D:
1) ráno se vzbudila když zazvonil Jarkovi telefon a už nechtěla usnout, to ale chápu......
2) pochcala nám s Jarkem deky (maminka neustlala)
3) když jsem byla na záchodě tak šla do koše, vzala si odříznutou kůrku od chleba (od snídaně) a celý si ho narvala do pusy a provokativně přišla za mnou na záchod, otevřela pusu abych jako viděla co v ní má, a začala zdrhat.....
4) 2x se mi vyčůrála v obyváku (nechápu to, už opravdu dlouho neměla žádný karambol.. nevím možná je to tou rýmou, kámoška psala, že to asi neudrží, když pčiká... no nevím...)
5) pak se houpala na lehátku od FP ale houpala se opačně, stála na něm kolenema a byla otočená zády ke mě... no a já ji říkám, nehoupej se takhle spadneš přímo na čuňu, ona se jen smála a říká nee mamííííí :rolling_eyes: no a za půl minuty spadla přímo na čuňu... :confounded:
Do toho chlap místo ve 3 odpoledne přišel z práce v 6 večer, takže asi takhle super den jsem dneska měla.. :angry:
6. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saja: doufám, že dneska už spokojeně zařezáváš a děti taky :wink: Teda tu výměnu oken to Ti nezávidím, jsem REALLY HAPPY, že to už máme za sebou!!! ale pak si to budete užívat. Prohlašuju, že od výměny oken se můj žoivot změnil o 100% k lepšímu, žaluzie, síta, pohodlné mytí, no prostě luxus oproti starým oknům!!!
Koukala jsem na nové fotečky, Mariánnka je krásně sladěná, brzy očekávej mou objednávku 2ks čepiček, zimní šatník už je hotov, barevně ujasněn, tak na to můžem skočit :wink: a vidím, že Maji se taky strašně "ráda" fotí, v klidu moc nevydrží. Ale aspoň máš pár fotek zvenku, to já jsem bez, naše baterky jsou totálně na ho*no a já si jen stěžuju a nechce se mi je kupovat :pensive: Jakou velikost teď má Maji a jakou Domi, to by mě fakt zajímalo :confused:

Zuzik: při hlášce "maminka tlačila" jsem tady uchcávala, fakt super :dizzy_face: To já jen obyčejně kakám, dle Anušky :grinning:

A co se týče rána, jsem ráda, že A. si po probuzení v klidu hraje v postýlce, ale dnes jsem se šla v 11:20 podívat, zda ještě žije, bo tam bylo ticho jak v hrobě :astonished: Otevřu dveře a ona celá rozzářená "maji, maji" (mami, mami, pozn. překladatele) a že by měla hlad, to ani ne, tak jsem jí ten sunar musela dát až pod nos, aby si ho všimla a vypila :astonished: Jinak nevím, jak dlouho by si tam ještě tak v klidu hrála :astonished:
6. říj 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzalach: tak vydržte a těšte se :dizzy_face: Jinak koukám, že Kulda má míry přesně jak A., kromě výšky teda :slight_smile:
6. říj 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinka: u nás to právě zatím nejde, zahradu jsme skoro celé léto předělávali a teď jsme nastěhovali nábytek z půdy do bytu, takže je tady ještě míň místa než bylo :angry: Ale na příští rok už se šíleně těším, to budem furt srazíkovat!!! Je to zároveň můj poslední rok mateřském, tak si to chci pořádně užít!!! a A teď v zimě aspoń ty malé srazíky u někoho nebo velký v nějaké herně.
V té nové herně v Lasu je to fajne, byli jsme to tam s MM okouknout hned jak se to otevřelo :slight_smile: Ale v té Hvezdičce, jak jsme byli v lednu mi to přijde větší a lepší v tom, že je to úplně uzavřená místnost :wink:
6. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinka, no tak to je fakt den na prd, někdy jak se se*e, tak se se*e, ale zítra bude určitě líp :dizzy_face:
6. říj 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek