• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ewi- to je super :dizzy_face: gratulace předem :dizzy_face:

dítko usnulo, já si jdu vypít čajík, pá
29. dub 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko ja sedlam kona na vsech frontach :grinning:
29. dub 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, vám dítka spí a mně tu stále řádí :grinning:

MM právě snesl koš na mimi z půdy a bohužel se nám do něj nevejde monitor dechu - asi o 1 cm :angry: :rolling_eyes: ....takže Maji půjde asi dnes spát do nový postýlky v pokojíku, když mimčo nebude moct spát ty první týdny v ložnici v koši....
29. dub 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem moc děkuju :dizzy_face: Doufám že to klapne tak jak má :wink:

Jen to teda nebudeme chystat jako janinka a katka :slight_smile:
29. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: tak to je smůla, a u malé jste nemeli koš?
ewuska: však o tom to zase tak není, hlavne že se chcete vzít

jani : nemáš náhodou tip kde se můžu podívat na hudbu a pochody?
29. dub 2009 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus:tak hlavně přeju a´t do svatby vyřešíte všechny problémy :wink:
29. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: měli, ale spala v něm jen přes den bez monitoru.... miminko Maji donese panenku a povlečení s vílou Amálkou a to by se povlíklo do nové postýlky a prostě by šla spát tam - pokud by chtěla, případně by dál spala v ložnici a mimi v košíku u mojí postele, jenže na noc monitor dechu chci.....ale MM tam dá asi ještě jednu vyvýšenou desku sololitu, tak snad to nakonec půjde....
Ona je nevýhoda, že ta ikeácká postýlka je úplně jiná než ta po mě, na kt. je Maji zvyklá.....nižší, bude spát skoro u země a my se nějak vykašlali na zvykání spaní v ní....sme jí chtěli u sebe v ložnici.....
29. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewus, tak to je super :slight_smile:
29. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu jen okouknout, jak je na tom Saja a koukam, ze vysmata :grinning:
Kacka mela ted vecer teplotu 38,3 pred odectenim a uplny hysterak, uz dva dny hysterci a prijde mi, ze kvuli zubum a ted ta teplota, do toho ma trosku rymu, tak to ji asi taky neprida a ja chytra jsem ji dala dneska jahody a prislo mi, ze je trochu osypana. Tak snad to bude k tem zubum. Ach jo - to jsem zvedava, jaka bude noc.
29. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: no, zda sem vysmátá nevím, ale jsem stále tady :grinning: a slavím TP dle MS :grinning:...Maji dneska byla příšerka, už je v postýlce a snad brzy usne....mě čeká ještě pověsit prádlo....
29. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja: ja myslim, ze vysmata jsi :grinning: A ani se ti nedivim, vidina dalsiho hodneho ditete, to bych se taky smala. :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: spíš sen, naivita, atd. - prostě něco v tomhle smyslu než vidina, ne? :grinning:
29. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja: ja si myslim, ze budes mit fakt hodne mimco - to myslim bez ironie - na me strasne pozitivne pusobis a myslim, ze z tebe proste vyzaruje takova vyrovnanosti a optimismus a to asi pusobi i na ty deti, proto je Maji takova hodna. Tim nechci rict, ze jsem nejaky posuk, ale rozhodne ne tak optimisticka. :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus, taky gratuluju a preju at vse dobre dopadne

katko, to budes jak nejaka slechtična s tim jmenem :wink:
29. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: kéž by :dizzy_face:
29. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewus: gratuluju! Ať vše dobře dopadne.

Saji: ještě tady strašíš? :slight_smile:
Holky: já šílím, učím se do školy a vůbec mi to nejde, je toho najednou nějak moc :frowning2: Ale řekla jsem si, že po státnicích provětrám peněženku a vlítnu do tesca a nakoupím ty úžasné oblečky, koupím už láhve, plenky apod apo. prostě za odměnu, je to motivace. Když už jsem si teď zkusila rodit preventivně... může to přijít kdykoliv, ale doktor je super a říká, že to bylo jen strašení a určitě vydrží do srpna. Už se děsně těším na nákupy, teď když vím pohlaví :dizzy_face: tak to můžu rozjet i když potají, aby se to nikdo nedověděl. Kdyby někdo chtěl, tak pisnu do IP, i když si myslím, že tady nikdo známý nechodí, tak stejně nechci aby se to vědělo v rodině.

katus: s jakým jménem budeš jako šlechtična?
29. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet ja chci do IP :wink:
29. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet já taky :wink:
29. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet:IP prosím rychle jsem děsně zvědavá :grinning:
29. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: píšu, píšu :slight_smile:
29. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, to jsem nevěděla, že si taky nebudeš dávat ová :dizzy_face: Mně se to taky líbí bez toho a proto to tak má i malá a jmenujem se tak všichni stejně, žadné koncovky :dizzy_face: a Kristýnka má teď jaké příjmení?

Annet: IP :wink:
29. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, zvědavky zvědavý :grinning: :grinning: :grinning: Annet: já to do ip nechci..... :grinning: :grinning: :grinning: Já už to totiž dávno vím, zvědavky :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako sajo, ty víš to vaše nebo ne teda?
29. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťul: néé, já vím pohlaví miminka annet :dizzy_face: , naše snad brzy zjistím a vy až po mně :grinning:
29. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: :grinning: Mimi čeká na 1.5., že jo? U malé si přenášela?
29. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Annet: chci taky IP :grinning:
29. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: TP u Maji byl 27.2. a narodila se přesně dle stáří na UZV :dizzy_face: , tak snad nás matylda nenechá čekat až do 3.5. :cry: ... :grinning:
29. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééé Anet napíše že ví pohlaví miminka a najdenou se tady objeví lidí :grinning:
29. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, já už se tak těším na další čerstvé miminko, škoda, že bydlíte tak daleko :cry: Kdybychom se tu už nepotkaly, tak Ti přeju už teď moc krásný porod a zdravé a moc hodné miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťul: že děkujeme :dizzy_face: ...Matylda mi právě rukama buší do močáku :grinning:
29. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek