• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Holky, nevíte, proč už tady Tomi skoro nechodí? Navíc už od chaty mám doma jejich věci, měli přijet v srpnu a nic a teď už je nemám ni pořádně kam usadit :frowning2:

Teres a jiní zvědavci, mrkněte na album na MS, ale není to tam všechno, poslední fotky ještě chybí. Beton v kuchyni je hotov, mám už tam na zemi křídou načrtnutou linku :grinning: , elektrika už je téměř dodělaná, teď zas čekáme na topenáře :frowning2: Dnes jsem tu měla sádrokartonáře a domlouvali jsme se na přepážku mezi obývákem a úložným prostorem nahoře pod střechou, komínek na digestoř a možná ještě šikminu v kuchyni, tu si ještě rozmyslím.

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=232392&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D40%26vOrderBy%3D1
6. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, všechny už chrápete, potvory :angry: :grinning: Já jsem konečně doplánovala kuchyň, teda tu ikeáckou verzi... A jdu do sprchy, musím si umýt i vlasy, uf, už se mi vůbec nechce, ale zítra jedem shánět topný žebřík do koupelny, tak to by se mě všichni už fakt lekli :confounded:
7. říj 2009 v 01:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: jak se kukam na Tve fotky,tak jsem opravdu rada,ze pohled na cihly uz mame za sebou....Ale budete to mit krasne :wink:

K tomu srazu. Do hvezdicky trefim,ale kdyby to bylo nekde v centru Ostravy, tak mam problem :sweat_smile: OV neznam moc...

Kozin: jaky mas dnes? Doufam,ze mnohem lepsi nez ten vcerejsi :wink:
7. říj 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, Peťko, moc děkuji. Fakt to sežralo a ještě sežere peněz. Už se těším, až nebudeme pořád přemýšlet, jestli otočit každou korunu min.5x! Ještě našetříme na fasádu a snad končíme... Pak už si to tady budeme jen čančat :grinning:

Peťko, bez fasády jsme byli asi tak 17 let - bydlíme od 89 -stěhovali jsme se těsně před "převratem" a začli jsme zateplovat zhruba hned po oknech, takže před třemi lety. Na zimu jsme vlastně měli přestavěný spodek - jen garáž zůstala garáží ovšem už s oknama, vyměněné okna a zatepleno. Pak se další rok přestavoval spodek - tvořila se koupelna se záchodem a kotelna, obývák s kuchyní a nakonec ložnice - to se naši stěhovali - to byl Terince měsíc. Mezitím se dál zateplovalo a natahovala omítka. Letos jsme toho udělali nejvíc, ale šlo toho nejmíň vidět :grinning: Už nám chybí jen ta fasáda - horní omítka. Ta střecha byla čára přes rozpočet. Počítalo se s ní, ale později. No, tak zas máme jednu věc z krku. O omítce se už bavíme ale ve vzdálenější budoucnosti. Pořád doufám, že seženu brigádku a budu moct na ni našetřit mimo mateřskou. Snad jednou...

Peťko, kdo by nespal v tak "hříšnou" hodinu. Ryla jsem zahradu, tak jsem zmoženě zabrala před desátou :grinning: Dneska jsme obrali jabka a asi pokopu na česnek. Naši zasejí a zahradu máme z krku - teda jen tu "úrodnou část". Chci se ještě vrhnout na terén. Kluci udělali konečně stání pro autko na příkopě, tak možná stihnu rozhrnout hlínu. Příští rok už by nás tak čekala jen pergola a Terčiny prolízačky s pískovištěm a máme klid na výlety...
Jdu juknout na domeček :wink: Jinak sádrokartony dělal můj taťka. Je šikulka, ale moc ho to nebavilo. On umí dělat vše, ale maltu nemá rád. Raději dřevo. Už se těší, jak dostavíme a on si zařídí díllnu. Na "50" mu chceme našetřit na protahovačku.

Kozi, jo, takové dny blbec znám... :unamused: Jen buď ráda, že do toho nepřibylo fekal story :sweat_smile: Ne, hlavně ať je takových dnů co nejméně :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťko, teda, vy jste si taky mákli a ještě máknete, co? Budete to mít krásné!!!!! A ten koutek pro děti závidím. Nás to čeká příští rok.

No nic, děvuchy, valím vařit.
7. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: me uz trha rukama, abych neco sadila :frowning2: Ale chcem do zimy do postrikat, zorat a nejak teren upravit. A na jaro zrekultivovat. A pak teprve muzem zasadit travnik a muzu pomalu zacit sadit. Me ceka dnes obirani svestek a ukladani dreva. Uf, jak vidim tu obr kupu,tak se mi nechce :confounded:
7. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady ještě byteček našich rodičů, který vznikl z garáže, kotelny a haly:
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=483241

Hvezdi, mi to povídej. Ale teď zatím nemá smysl nic moc sadit, protože by se to zničilo tím, jak tady všechno přemisťujeme... Trávník už máme, ale bude další... Už aby to bylo.
7. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo holky dneska už lepší.... o hodně :grinning:

kozi: fekal story, kéž by...... malá jede furt na tuho.. :frowning2:

hvězdi: jak jste dosáhli toho, že malá už nemá trvrdé hovínka?????????
7. říj 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, zase? Jakto? My máme tak středně, ani tuho ani průjem. To je fakt divné.... Bobiš...
7. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takový malý tip na Vánoční dárek pro babičky, rodiče... .http://www.lucerny.cz/lucerny/eshop/3-1-KVETOUCI-CAJE
7. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ted jsem si vsimla, ze Misakulicka 2.10. porodila chlapecka Vojtiška, pokud to nevite... :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, díky za info!!! Kde jsi to četla? Už tady ani nechodila... :frowning2:
8. říj 2009 ve 04:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to je super,kde jsi to našla?
8. říj 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera jsem brouzdala po albech a nahodou narazila na její.
8. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé tak to Mišekuličce moc moc gratuluji :slight_smile:)))))))))
8. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je pár foteček http://kozulatko007.rajce.idnes.cz/kiki_venku/ je to ze včera :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi: jeeee Kikca je supeeer a opet nezklamala s ksichtikama :grinning:

misakulicce gratuluji k chlapeckovi :wink:
8. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky gratulujeme míšikuličce

kozinka: jéé malá je fajnáááá, fakt nezklamala svými pohledy. super fotka jak si hraje na důležitou :grinning:
8. říj 2009 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
velkááá gratulace MíšeKuličce k Vojtíškovi!!!! krásnej klučina.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi, krásné fotky, týnce to moc sluší, má krásný svetr :slight_smile:
8. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : kráásný. Týnka je úžasná !
8. říj 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýýý je to tak, v pátek 2.10.2009 jsem porodila Vojtu - porod mi vyvolali v 7:40 a v 10:50 jsme se vykulii z pupíka. Nic mi nedělali...ani nástřih, ani epidurál...prostě nic, jen jednu kapačku proti bolesti...a pondělí jsme už šupajdili domů. A je mi jako by mi nic nebylo..kojíme kojíme hore po dědině....takže všechno v pořádku.
8. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji holky :slight_smile: Dneska vás tu zasypu fotkama :slight_smile:
už mám pár foteček od fotografky ze svatby :slight_smile:, tak jen malá ochutnávka pro ty kdo chce mrknout :slight_smile: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=472164&vReferer=
a za chvilku hodím ještě pár foteček malé ze včera z koupání a z dneška :slight_smile: no musela jsem dodělat resty :grinning: už jsem ji fakt dlouho nefotila, až mi to bylo líto.. :wink:
8. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta fotka s tim pavoukem je bozi :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa: to je super :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já si říkala, že teď někdy musíš už prďolu porodit :slight_smile: :dizzy_face: a tak krásný porod, ty jo, jsi mi připomněla úplně ten můj :dizzy_face: já taky byla bez nástřihu a epi, a taky mi nic nebylo a nikdo to v okolí nemohl pochopit :sweat_smile: :grinning: je to super, hlavně že jste oba zdravoučcí a máte se skvěle! :dizzy_face:

zuzi: taky se mi moc líbí :slight_smile: děkuji :slight_smile: byla to náhoda, šli jsme tou zahradou (Kouzlo zahrad v Dětmarovicích) a chtěli jsme projít mezi dvěma stromy a na poslední chvíli jsme si všimli, že od stromu ke stromu je pavučina jako kráva (jinak by jsme ji asi ksichtem probuřili :sweat_smile: bleeeeeeeeeee) no tak mě napadlo, aby udělala takovou fotku :dizzy_face: :grinning: jako štítila jsem se i já i ona, ale nakonec výsledek super :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, po delší době načuhuju a co nevidím, Misakulicka má už dalšího klučinu :slight_smile: , takže moc velká gratulace!!! :dizzy_face:

Já se dnes dozvěděla výsledky tripplů, takže je vše OK :wink: , nějak nestíhám to druhé těhotenství vůbec prožívat, s Juli je čím dál větší sranda, ale taky mi dává docela zabrat, je to hrozná vzteklina, je děsně paličatá a někdy toho mám fakt nad hlavu. Sem zajdu občas zkouknout aspoň odkazy na fotky, abych byla trochu v obraze :pensive: ... ale jinak mi chybí ten pokec tady :frowning2:

Tak se mějte všechny moc fajn a opatrujte pěkně naše březňátka i druhá (první) dítka :wink:
8. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlnka : ahoooj, ty jo 20 tt, toto letí.
A jak ti je ? To je bezva, že máte testy v pořádku. :slight_smile:

misa : fakt luxusni porod. super :slight_smile:
hlavne mi holky piste, jak je druhy tehotenstvi fyzicky lepsi nez prvni, to potrebuju slyset :sunglasses: :wink:
9. říj 2009 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru: porod byl lepší, ale těhu né - tak radši mlčím :wink:
9. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlnko: ahooj...a už víte, co čekáte? Bude páreček nebo budete mít dvě krásný princezny??? :dizzy_face:
9. říj 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek