• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Ahojky jen v rychlosti "Naše Herecká rodinka se dneska rozrostla o krásný páreček :grinning: :grinning: :grinning: Máme Leu a Antonína... Oba dva 2500g a a 47cm.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem opět na měkko :sweat_smile: :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibla: jééé tak to moc moc gratulujeme!!!!!!! :dizzy_face: super že se takhle krásně rozrůstáte, nechcete taky přispět svou trochou ??? Hm??? :grinning:
A co jinak ženo????? tě vůbec nejde vidět ani slyšet, bavili jsme se tady že musíme něco podniknout, jak to vidíš ty????? :grinning:
9. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibla: že posíláme gratulaceee, to je nádhera, páreček na jeden zátah :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Misakulicka: gratulujeme k Vojtíškovi :dizzy_face: Krásné jméno :wink:

Sajo, a co ty, už se u vás lépe spinká? A co ta vaše zahrada, co by sis tak přestavovala?
9. říj 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Saji: nevíme, co čekáme, ani to vědět nechceme :wink: ... tedá já to vědět nechci, MM jo, ale má smůlu, protože na UTZ k doktorovi chodím sama, mám takovou blbou dobu hned po ránu, kdy malá ještě spí (pravidelně jednou za 4 týdny ve čtvrtek v 7:00, takže z domova musím už o půl sedmé), takže s ní zůstává doma a tudíž nemá možnost se doktora zeptat :grinning: .. a já prostě chci mít to překvápko :wink:

Petru: těhu je naprosto stejné jako s Juli, jako přes kopírák, až mě to trochu děsí :sweat_smile: , mám zápisky z prvního těhu, tak můžu porovnávat, mám stejné neduhy, jako pálení žáhy atd, ale jinak naprosto v pohodě, blbě mi už není, akorát se hrozně zadýchávám, když chodíme s malou na plavčo nebo na cvičení, tak se nemůžu najednou pohybovat a ještě k tomu zpívat nebo říkat básničky, to pak nemůžu vůbec popadnout dech :sweat_smile: ... takže doufám, že i porod bude stejně "v pohodě" jako u Juli :wink:
9. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Kozinko to víš, že musíme něco podniknout, jen jsem přemýšlela, že bych moc ráda, zajela někde na hory, třeba na víkend, na chalupu... jen jde o to, že žádnou nevlastním, jen bych si mohla od bratrance obr chalupu půjčit, je to ve Vídči... tak to mě napadlo, jen tak v rychlosti... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale asi néé, že...
9. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: překvápko je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: chválím :dizzy_face: Já tipuju holčičku a ani nevím proč......TM musí holt počkat :slight_smile: Stejně to měla sestřenka, chtěla překvápko u druhýho dítka, ale její M to chtěl vědět...ale dr. mu to řekla a on to celé těhu vydržel nevyzradit....až když kvůli jejímu vysokému tlaku a otokům jeli do porodky na císaře, tak se ho v autě zeptala, pro co si teda jedou :grinning: :grinning: :grinning: jeli si pro holčičku, mají páreček :wink:
No, hlavně ať jste ok - obě :grinning:
Já teda měla těhu v pohodě až do 30tt, pak to začalo být "živější", ale žádné extra hrůzy.., tak jsem zvědavá, zda to Vlni budeš mít po tom 30 tt taky akčnější :wink:, ale spíš ti přeju tu pohodu :dizzy_face: .....
diblo: jéé, krásný....to jsem si vždycky přála dvojčátka páreček, tak je tak trošku mám, akorát o 14 měsíců posunutý :grinning:
9. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibla: ty vojcle půjčit chlalupu :grinning: :grinning: :grinning: tak to by byl nářez :grinning: No pokud teda nemáš strach, tak my by jsme do toho šli :slight_smile: :wink: Jarek by si při nejhorším vyměnil pohotovost, volno už nemá :sweat_smile: ale když nebude mít pohotovosti tak v pátek ve dvě odpo by jsme byli free :slight_smile: NO zkus to teda nějak zajistit, já teda chalupu nemám.. :frowning2: ani nevím kde tak na rychlo spašit.... :unamused:
9. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, Dibli, tak u nás víkend nehrozí - jsme vyždímaní a ještě máme na zimu naplánovaný víkend v Praze. Hodně lidičkám slibujeme už dloooouho návštěvu, tak to tam vezmem jedním vrzem při prodlouženém víkendu :slight_smile:
10. říj 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Kozimurko cccccccc, tak mi budeme jako součást vrzu, ju? :grinning:
10. říj 2009 v 09:49  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, nebrblej :grinning: Jen jeden ze tři :wink: Mám tam kámošku ze střední - učí tam na gymnáziu, pak nej kámošku z dětství - u ní budeme bydlet a pak už jen a jen vás :wink: :dizzy_face:
10. říj 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju a včera jsem zkoušela obměnit Saja buchtu. Máme totiž šílených jablek, tak jsem udělala základ stejný, ale nahoru místo kokosu jablka se 4 lžícemi cukru krupice a 1 vanilkový cukr a po upečení 2 smetany na šlehání ale bez rumu - je to mňamka!
10. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je roddinná chata, tam si platíš jen jídlo a benzín, jinak nic :grinning: :grinning: :grinning: jen se domluvím a uvidíme...určo pak napíšu
10. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres, kozi: vrz :grinning: :grinning: :grinning: dobrý

Hééheč, já uvidím za měsíc Teresku a Adámka a jejich taťku :slight_smile:)))))))) :grinning: a Pink :grinning:

Dibli: dobrá zkus to domluvit :slight_smile: bylo by to super, s námi určo počítej :slight_smile: :dizzy_face: Jsem to tak včera navrhla Jarkovi a byl fakt rád :slight_smile: že by vás všechny už zase rád viděl :slight_smile: :dizzy_face:
10. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: Mňam, já jsem si včera dala ty buchtičky s krémem už na véču, jsem to nemohla vydržet :slight_smile:))))))))))
10. říj 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli, to nezní špatně. Řeknu o tom Jarkovi - sobotu si může prohodit a v pátek dřív zmiznout z práce, kdyby to vyšlo na blbý týden :dizzy_face:

Kozi, já Terku taky uvidím, sice ne za měsíc, ale prostě někdy v zimě :slight_smile: Pink bych brala taky, snad jednou budou penízky i na toto... Momentálně jde vše do baráčku a na nákup zimního oblečení... :frowning2:

Bychom tam mohli zapít svatbu, co? Jen tak ještě přibrat někoho, kdo by druhý den vstal k dětem :grinning:

Kozi, tak my jsme nakonec měli zeleninovou polívečku a žemlovku. Když jsem se Terky zeptala, co to je, tak řekla "mašooo", tak jsem jí řekla, ať si to klidně myslí a dlabe - a dlabala :grinning: Zbaštila talíř polévky a menší talíř žemlovky.... :dizzy_face: Je děsný žrout - to ještě v 11 baštila rohlík a zapíjela ho jahodovým mlíkem. Jsem říkala, že jí je lepší šatit než živit. Nechápu, kde to dává - není to na ní vidět a ani nijak zvlášť neroste - torpédo naše :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: no jasně, taky bych to brala jako zapíječku svatby :slight_smile: :grinning: no ne? :grinning:
bylo by super, kdyby to klaplo!
No Pink jde taky z normoš rozpočtu, jako je to navíc, ale prostě mi to Jareček slíbil, prvně mi těch penízků bylo líto, ale pak jsem si řekla, ty jo jo, proč bych si neudělala radost jednou já... no ne? A věřím, že když by tu byla příště, tak by se zase našlo něco jiného na co ty penízky dát, prostě to je takový začarovaný kolotoč a když se člověk nerozhoupe hned, tak to pak nikdy nemá :slight_smile:

Jinak se přidávám, Kiki mi teď taky začala více jíst... nevím jestli to je tím, že už není takové teplo, nebo zase nějaké žrací období, ale oběd sní už skoro celý, polívku celou, druhé vždycky malilinko nechá, asi mamince :sweat_smile: :grinning:
A jak jste na tom vůbec s kilama? My jsme ještě nebyli na rok a půl prohlídce, protože měla rýmu, a čeká nás druhá várka toho svinstva.. :rolling_eyes: :angry: takže příští týden tam skočíme a budeme vědět aktuální míry :slight_smile:
10. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, na 18ti měsíční měla 10kg a 80cm. Ale zdá se mi, že od té doby zase přibrala - jde to ale poznat jen při nošení, jinak je to žížalka :grinning:
10. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak na chatu bychom za váma zaskočili aspoň na jednu noc, podle toho, jak mi vyjde šichta a Markovi taky. Kdyžtak bych dorazila aspoň sama s malou, bo jak má Marek dlouhý týden, tak Vojtík jezdí k tatínkovi. Ono by to tak bylo i lepší, bo jak má krátký týden, tak celý víkend maká na stavbě :frowning2: Navíc se vyskytl další, nový výdaj, totální reko komína, na komín jaksi nikdo nemyslel, když se před 2 lety dělala nová střecha a teď jsme na to doplatili :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak budu brát každou šichtu, která se mi v Majáku naskytne + tu novou prácičku, co se mi rýsuje, jinak budem určitě bez nové kuchyně :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Do Prahy se chystáme už dlouho, ale furt odkládáme z fin. důvodů, tolik lidí bych ráda viděla, ale nevím, nevím kdy...

Anuška mi teď asi 3 dny málo jedla, oběda jen tak polovinku, ale dnes už to bylo lepší. Tak asi těmi horkými dny. Na to, že je říjen byl fakt hic :sweat_smile:

Jinak v albu mám aspoň jednu aktuální, tu posl. fotku Anušky, je ze včerejška, tak kdo ji dlouho neviděl, může juknout :wink:
10. říj 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, koza, petul IP.
10. říj 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, prosím o radu :wink: Dostali jsme od Dr. předepsaný fluor - tabletky, dáváte taky??? A jak si vaše děti čistí zuby, čistí nebo jen polykají pastu :dizzy_face: Nějak jsem od nikoho neslyšela, že by měl dávat fluor. A navíc, pokud si bude čistit zuby pastou "elmex", tak od 2 let nemusí brát tablety 2, ale jen jednu. Zdá se mi to divný, co vy na to. díky moc za případné odpovědi, nejlépe do IP, i když vy toho teď moc nenakecáte :grinning:
mějte se krásně pa Romča
11. říj 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: jééééééééé Ani je super!! :dizzy_face: úplně kočka, a strašně jí porostly vlásky! :dizzy_face: moc jí to sluší a ty matko dostaneš na prdel, jako fakt už jsem ji strašně dlouho neviděla alespoň více foteček sem hoď ju? :slight_smile: :dizzy_face:

kozi: tak to má Terezka docela dost... Týnka má cca 11,5kg ale je vyšší, takže se to nedá provnat, ale podle foteček jsem si právě všimla, že se Terinka zakulacuje :dizzy_face:

pkrivka: no tak my čistíme zoubky ráno a večer, zpočátku to byl boj, malá jen žužlala kartáček, nechtěla bych jí čistila zoubky já, a jen jedla pastu :sweat_smile: Teď už je šikovná, dá mi kartáček (používáme taky elmex) a já ji vyčistím zoubky, krásně se nechá i stoličky, všechno, prostě má otevřenou pusinku a ještě k tomu vydává takové ty hrdelní tóny, tak je to i docela vtipné :grinning: :sweat_smile: jakmile jí vyčistím zoubky, tak jí dám kartáček a čistí si je ještě sama, mezi tím si vyčistím zuby já a když si dočistím já, tak ví, že mi má dát kartáček, řekne "táááák hotovo" a jdeme z koupelky :grinning: Jinak žádné tablety nebereme.. tak nevím, ale já s ní ještě u zubaře nebyla... ale už musím zajít, čekala jsem až jí dorostou celé ty 4 stoličky, protože jinak by si nenechala šáhnout do pusiny :wink:
11. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, to jo. Ale zas ne tak moc. Ona to vyběhá :slight_smile:

Dneska spala Terinka první noc bez plen a..... BEZ NEHODY!!!! :dizzy_face:
12. říj 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf

co se taky kuje a beze me :rolling_eyes:
12. říj 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi, nic :wink: Zatím teda :grinning:
12. říj 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: no cau! Co porad delas,ze na nas nemas cas...Jak se Ti vede holka. NApis tady nejaky sloh o sobe, pokrocich ditete, atd. Min. 2konove stranky :sunglasses: :grinning:

Momentalne mi Bet donesla vsechny sponky a chctela je do vlasu.Vsechny.Tak jsem ji tam narvala co slo, tak je spokojena :grinning:
Jinak nevim kdo ji to naucil,ale umi odkroutit vsechny pet lahve,kremy, tuzky....co proste jde. Tak to je hruza :angry:

Kozim: gratulujeme ke spani bez plinek....U nas zadne zmeny. Ani nenocnikujeme....
12. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi: jůů Bett je taky ďáblík :_) , Kiki naštěstí na to odšroubování láhví nepřišla umí otevřít jen ty od jupíka.
a taky u nás žádná změna co se plen týče :unamused:
12. říj 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac: to ona zase moc neumi otvirat od Jupika :sweat_smile: Ona si ho rovnou odkrouti... :angry:
Ale musim ji pochvalit. Jsem varila obed a Bet vzala houbicku z linky a sla utirat policky v kuchyni, atd...Snad ji to zustane :unamused:

tu leje a leje a leje...TEd je pekny slejvak :angry:
12. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: no tak to je blbý,ale zase je fakt šikovná,že to umí.
jj malá mi to taky dělá. ale ted je u nás oblíbená činnost nosit vše do odpadkového koše,,,,,,,,,,,takže jí musím hlídat co vlastně chce vyhodit :slight_smile:.

jo tu taky leje a přitom ráno tu svítilo sluníčko . Už začínám mít depku z té zimy. já nemám pro malou jeste bundu-myslela jsem,že se dnes zajdu někam podívat,ale do toho počasí se mi nechce. švagrová mi dala dve bundy,ale ty jsou až fakt na pořádnou zimu.
12. říj 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači: odpaďák je teď i u nás :grinning: :grinning: :grinning: furt se hrabu v koši a kontroluju, ale zase výhoda je, že mi Týnka teď už věc ukáže a řekne: Do koše du, a když já ji řeknu jo, tak to jde vyhodit :grinning: ale je hrozná, vezme hroznové víno, vysaje z něj všechno a tu šlupku ( i když ji normoš jedla, ale teď prostě sví, že se dá vyhodit do koše) vezme ukáže mi ji a řekne :do koše du :grinning:
12. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek