• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Tak ten koš asi jede u všech :slight_smile: Kolikrát mi příjde, že dělá Terka schválně maras, ať to pak může házet do koše :slight_smile: Ale taky hlásí - minule mi stála u zavřených dveří a křičela "do košíku" - mi chvilku trvalo, než mi došlo, co chce, tak jsem jen zkontrolovala, co nese a otevřela - na to mi naštvaným tónem odpověděla "diky" :sweat_smile:
12. říj 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, deti se uz pekne rozkecavaj

davulka taky, umi uz hodne slov a dela vety. ale na svetlo rika bim bam :sweat_smile:
na parek rika pajiko nebo pajek, brambory jsou baboky,ipi je piti, dekuje kdyz neco dostane, me rikal ted tak mesic babi, ale ted rika mamiko, mami, mamo :slight_smile: hodne opakuje slova co mu rikam :sunglasses: uz je fakt ukecanej a rozumnej, uz se s nim pekne domluvim,.

no a s klarkou se porad perou, vschno si berou a hadi se, davidek porad rika moje, no hruuuza. mame doma takovou italii :grinning:

na nocnik uz taky chodime, pres den je bez plen, ale v noci ani nahodou, vypjie hodne caje, porad dudame dudla,no a co bych jeste rekla :sweat_smile:

ted jsem mela pred mesicem hnisavou anginu no a ted po 3tydnech jsem opet na antibiotikach, zase zanet :rolling_eyes: Klarka zvracela a mela prujem, ale jinak v poho, mela to jen jeden den, jinak jsme asi zdrvi, nic vazneho se nestalo, az teda na rodinne problemy, ale to tu resit nebudu :wink: uz je to zas ok, teda doufam, ze to vydrzi....

no treti dite neplanujem a uz vubec ne po mailu co mi poslala tusim kozimura? dekuji pekne :grinning:

tak jsem se vykecala :grinning:

jo a uz jsem byla na prvni hodine ridicaku, ale jeste jsem neridila, no, ani jim to radeji nepreju, jet semnou :grinning:
vzdit ani nevim kde je brzda :grinning: :grinning: :grinning:

tak paaaa a vlni drz se, polovinu uz mas za sebou :wink:

a co annet? ak to zvlada? a saja? holky klobouk dolu,ja bych to nedala :sweat_smile:
12. říj 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem to

ale

pekne

natahla

co?????????????????

no tak

at

me

tu

jde

taky

trochu

videt

a

taky

aby

jste

me

neprehlidly

:grinning:

sorrrrrrrrrrry koho jsem nasrala mojema kecama :grinning:

:stuck_out_tongue_closed_eyes: CCCCCCCCCCCaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaUUUUUUUUUUUUUUUUU :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi snad jsem potesila aspon tebe :pensive: :dizzy_face:

ahoooooojik
12. říj 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi, ty jsi číslo :slight_smile: Budeme muset udělat nějakého pořádného scuka i s chlapama :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi: no jasne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
V Bruntale je ted zvysene nebezpeci na silnici???? :confused: Jo a brzda je tam dole,jak jsou na nohy ty 3pedaly, tak jeden z nich :grinning: :grinning: :grinning: (napoveda: zkus prostredni :grinning: )
Tomi: nenech se zmast chlapama! Nejsikovnejsi jsou ridicky, takze to zvladnes levou zadni! Urco! Kdy mas 1.jizdu?
12. říj 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: dobrýýýýýýýý :grinning: ty jsi fakt éero, měla bys chodit častěji, jsi mi krásně zvedla náladičku! :dizzy_face: :grinning:
Jinak nic si z toho nedělej, my taky pořád dudláme :grinning: prostě je to její didinko a nikomu ho nedá, jen svému mazlíčkovi, to vždycky když vylízá z postýlky, tak mazlíčka položí na polštář, strčí mu k hlavě didinko a řekne mu pápá žužáčku :grinning: Ale fakt o didinko jí nemůžu připravit, jsem přišla na to, že bych byla macecha! :grinning: Však ať si dudlá, když je to jen na spaní, tak proč ne, už to neřeším :slight_smile:
Jinak ohledně řidičáku smekáááám :grinning: jsme se o tom bavili spolu na chatě, pamatuješ??? Tak to jsi na tom A pořád líp než já, já ještě nepodala ani přihlášku :grinning: :grinning: :grinning: a asi ani jen tak nepodám :grinning: :sweat_smile: Tomi ale držím palečky, a pamatuj si SPOJKA, BRZDA, PLYN :grinning: myslím, že to tak i v tom pořadí jde :sweat_smile: :grinning: :grinning: a ještě poznám řadící páku a vím kam strčit klíček, toť vše :sweat_smile: :grinning: a vidíš, žiju, takže vše co už umíš navíc je nadstandart :grinning: :wink:
No a co takhle někdy písnout IP???? hm???? :grinning:
12. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...

hlásím, že žijeme...akorát já spíš teda existuju, nějakej bacil potvora mě bacil a né a né ze mně slézt :rolling_eyes: , se mu u mě líbí :angry: :angry: :angry:
Jinak děti rostou - Maji v sobotu při vážení po koupání měla přesně 11 kg - hurá hurá hurááá a Domi 9,3 kg - furt přibírá jak novorozenec - cca 35 g za den :grinning: Začala jsem zase pít meltu a prsa mám nabušený jak Dolly Buster :grinning: Jinak Domi je dnes za baleťáka - má body a punčochy (můj stav prostě nedovoluje ho ladit a vymýšlet róbu i na doma - to jsem na tom asi fakt hodně špatně :grinning: , i když sladěný je - do modra :grinning:, tak to na umření asi není :grinning:), které Maji nosila pěkně prosím, když jí byl rok a víc a jsou mu akorát :grinning:

Jinak včera si konečně odvezl naše auto pán ze servisu....když ho nakládali, tak jsem s Maji koukala z okna a normálně jsem to ořvala :cry: :cry: :cry: - jsem divná, no...mi to přišlo jak na pohřbu, že už ho třeba nikdy neuvidím....a kdo ví, co mu tam servisák najde :frowning2: já k tomuhle auto mám fakt citovej vztah, bylo to naše vysněnné autí - splněný sen, sice se přeměnil v noční můru, ale stejně.....

Tomi: choď víc, jo?!? Ať Maji ví, jak je na tom její ženich a tchýně :grinning: Si mě pobavila :slight_smile:

Jo a dnes má přijít ještě opravář bojleru, od čtvrtka je kaput :rolling_eyes: a my se myjeme v lavoru....opruz :stuck_out_tongue_closed_eyes: , už se těším na to, jak si pustím sprchu a hodinu z ní nevylezu (ať to stojí co to stojí :grinning:).....takže ještě hlídat Endyho, aby pána nesežral a ještě hlídat pána, aby měl vše co potřebuje a do toho hlídat a starat se o děti - paráda.....a do toho tu mám od táty dovežený jabka na udělání přesnídávky.....nechcete mi sem poslat nějakou superženu, kt. by to vše zvládla? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. říj 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zpráva od Annet: úplně jim odešel počítač, čekají na opravu.....ježíšek jim snad přinese noťase.....moc pozdravuje....
13. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, dík za zprávičku :slight_smile: Budu se jí muset ozvat a stavit se tam :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že tu je buď mejdlo okolo Ostravy nebo tu trpím samomluvou, kde jste?

Maji strašně zlobí se spaním po o...včera nespala vůbec, dnes taky ještě nespí...včera převrátila celou postýlku a hračky vzhůru nohama, dnes zatím ne....ale co není může v cukuletu být, to má v malíčku :wink:
Přijde mi, že si teď procházíme "hezkým" obdobím vzdoru - když se jí něco řekne, udělá pravý opak a ještě se super úšklebkem (jako puberťák)...koupání je čím dál větší děs a nelepší se to ba naopak, dneska u oběda kroutila hlavou a špulila pusu jako odpor, když viděla co je na talíři (peč.kuře s brkaší), že to jako jíst určitě nebude, tak jsem se s ní musela prát, abych jí první sousto narvala do pusy a víte co pak? Zdlábla celý talíř a jedla samaa ještě říkala, jak je to mňam....asi mě z ní klepne :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sájo, jediná superžena, která to zvládne, bydlí tuším v Hořicích a má dvě malé děti, manžela a psa :wink: dominik teda roste jak z vody, čumím. ořvání auta se nedivím, ty jsi navíc kojná, to mě rozbrečelo, i když mi někdo cizí řekl dobrý den :wink: držím pěsti, ať to všechno zvládnete a těšim se, že tě uvidím na chatě :slight_smile:

tomi, s tou autoškolou jsi dobrá, že ses rozhoupala :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak fotky od nás dávám na facebook, kdo má a chce mrknout....celé jméno případně přes ip....jsem se tam kvůli Kristě a jejím fotkách zaregistrovala :grinning: je to moc fajn, že se tam dostane jen ten, kdo chci, aby se tam dostal....na rajče apod. jsme se nějak nedokopala......a asi ani nedokopu.....
13. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: já superžena nejsem ani zdaleka a ani jí být nechci, počkej, až mě uvidíš v reálu - změníš názor :wink:...opravář tu zatím nebyl, jako to je fajn, ale zase na druhou stranu já chci teplou vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Maji jsem dopoledne zabavila kreslením, já kreslím, ona vybarvuje (spíše to škrtá), můžu u toho sedět a nemusím běhat a pouštět autíčka atd. :grinning:

Maji vůbec nebaví pohádky v tv.....žádnej krtek, nic....jen večer znělka večerníčku, samotnej večerníček taky ne - prostě jen znělka, občas reklamy....ale v neděli vydržela koukat a tancovat u filmu Ať žijí duchové.....jak to děláte, že Vám u toho vydržej? bych to teď docela brala...
13. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím - jak jste připojený k netu? Nám to furt padá - máme od města net zdarma a už to skoro vůbec neběží, takže chceme nějaké rychle a laciné připojení :sweat_smile: :grinning:
13. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, ideal je myslim pres kabelovku, jestli ji tam mate nebo se zeptat sousedu co maji oni, mistni provideri byvaji nejlepsi.
13. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, tak u nás taky pohádky nezabírají :-/ Jediné, co ji baví, jsou přírodopisné filmy o zvířatech nebo filmy, kde jsou děti a jedna jediná pohádka - Mašinky :slight_smile: A to ještě musí mít v ruce nějaký dlabanec a maximum, co vydrží,tak je 10minut v klidu, pak už u toho poskakuje a pak už jde zase za mnou...

Odpo jsme byly na nákupech na maso a už normoš bez plen. Jen jsem měla pro jistotu oblečení na převlečení a na autosedačku jsem hodila tu jednorázovou podložku. Ve městě jsme byli přes 2 hoďky a zvládli jsme to bez újmy, doma si pak hrála ještě v pěkném oblečení a jen nahlásila, že chce dělat "kakiš", tak se vyčůrala, pochlubila se tetě novýma kalhotkama a hrála si dál :sweat_smile: Takže šla spát už 3.noc bez plen a jsme tím pádem 3 dny bez plínek :dizzy_face:

My jsme připojeni přes pevnou, ale zítra to nejspíš zrušíme a zkusíme to akční připojení od T-Mobile. Doteď jsme měli za 500,- od O2 Pevnou(300 volných minut) + Internet, ale tento měsíc nám končí sleva a platili bychom 870,-
13. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim, kamarad me pred tim dost varoval, je to pry strasne pomale, na vkladani nebo prohlizeni fotek ani nahodou :unamused: je to teda itak, takze je dost narocny, ale pry fakt bida. s tema plinkama jste dobri, mam pocit, ze u nas tohle obdobi nikdy nenastane :wink:
13. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: já nevím jak to dělám, ale asi máme doma manika no.. :sweat_smile: jak ji pustím NEMA tak je klid na hodinu.. a to fakt nekecám :sweat_smile: nebo teď má ráda Pana včelku nebo Madagaskar :sweat_smile: jako i ty starší ji baví jako Hello Kitty, Mumínce, Mája, Krtek.... prostě dokáže čučet už na pohádky i pro trošku větší děti a fakt jim rozumí... :confused: :dizzy_face: Úplně je prožívá, třeba když nemo padá, tak si zakryje oči a říká aaaaaauuuuu nemooooo... :sweat_smile: :grinning: atd.

kozi: T-mobile neberte, jsou to sviňáci.. fakt vím o čem mluvím... :unamused:
13. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vratili jsme se z Sumavy a byla tam teda kosa - Kaca chodila v zimni kombineze. Presto jsme parkrat vyjeli na kole - doufam, ze to neodmarodime - jenze tam jsou tak dlouhe vzdalenosti, ze pesky by to bylo na dlouho.
Koukam, ze opet zavitala Tomi - to je dobre. (docetla jsem posledni stranku)
Saja: jsem na Facebook - prosim o IP - tedy jestli ti nevadi, ze ti obcas okouknu deti :wink:
Kozim: my mame wi-fi a jsme docela spokojeny - slysela jsem, ze pres ten T-mobile je to hrozne pomale.

Jinak u nas pohadky taky nezajem - obcas na chvilku zaujme krtek nebo cmelaci, ale to je fakt chvilka. A na vsechno posledni tyden odpovida NE. Pojd se obliknout ... ne, pujdeme ven... ne, udelala si EE... ne (a ma ho tam :grinning: ), chces napit ... NE......
13. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: Ahojda :slight_smile: Tak snad to bude v pohodě, pokud jste byli dobře oblečení, tak taková vyjížďka jen prospěje :dizzy_face: Kor na horách :slight_smile:
Jinak tady dneska bylo 6 stupňů, tak jsem taky malé zimní bundu, ale pod to jen tenký roláček, a myslím, že to měla akorád...
Ne - je dobrý :grinning: To musí být prča, prej udělala si EE ... ne :grinning: a sramdíku všude kolem :grinning:
Jinak s tím T-mobilem, je to opravdu šíleně pomalé, máme ho teď, už to je 2 roky (na konci měsíce nám končí smlouva) a přecházíme na UPC, protože fakt ta rychlost je strašná, všechno je omezené, když překročíte určitá data, tak pak jedete rychlostí 64Kb a to se fakt nedá :frowning2:
13. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, holky, super, že jste mi to písly - moc díky. No, já uvažovala o pevné od T-Mobile. Uvidíme. Teď jsem ještě koukala na tu nabídku od O2, kde jsme teď a nabízí Internet s TV(s 11programy v digitální kvalitě) za cenu, za kterou jsme to od nich brali doteď. Tak uvidím, co mi zítra řeknou. Doteď jsme byli spokojeni - internet je rychlý (teda natolik, kolik potřebujeme) a nezrazuje nás a když jsme měli problém, vyřešil ho se mnou technik za 10 minut po telefonu. Takže bych nerada odcházela.

Zuzi, moc díky. Snad nám to vydrží. Malý od švagrové taky už neměl problém, pak zkončil v nemocnici s ledvinama a zase šel do plen - začal odmítat nočník. Tak snad jsme se už s plenama rozloučili :slight_smile: Ale můžu ti říct, že ráno letím do pokoje, hned jak ji slyším a když jsme jeli pryč, tak jsem se jí pořád ptala, jestli nechce čůrat a kontrolovala ji :sweat_smile:

Kozi, tak to závidím. Co bych dala někdy za to, že by se Terka zakoukala na telku - ona chce pořád ven a když jí řeknu, že prší, tak mi řekne - "Gumaky, dešnik" a pak pronese "deme". Dneska jsme byli jen na tom nákupu. Chtěla jsem s ní ještě na procházku, ale venku začla vichřice, tak jsme si dali s našima kafčo, rozbalili gumové bonbonky a Terka nás krmila :grinning: Jediné, co ji na chvilku zabaví, jsou plyšáci a "miminka" Teď jí děsně baví sundávat jedné panence plínu, kterou jsem jí dala a já ji zas musím dávat zpět :sweat_smile: :grinning:

Del, ju, tak Terka nám taky na hodně věcí říká ne - na jídlo NE a otevře pusu, na pití NE a natáhne ruce :grinning: Hodně věcí a chování už u ní raději ignoruju, jinak by mě brzy odvezli. O to víc pak překvapí MM, když mu udělá scénu a on je z toho paf - to mě pak docela i pobaví, jak si s ní neví rady a vzpomenu si, jak se večer diví, že jsem utahaná :grinning:

Veri, 6st? Tady bylo 5. Terka dostala triko, pod to tílko, svetřík (ten pruhovaný z Tesca) a tenčí zimní bundu (má ji z loňska dobrou - je taková spíš na chladnější podzim) a dostala tenké rukavičky (to jen pro případ, že by bylo ještě chladněji) a teď je na nich závislá - nechce je sundat a nosí je i doma :sweat_smile: :grinning:
13. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

tak u nas e uz snih a porad snezi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hruuuuuuuuzaaaa
14. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady taky sněží, ale střídá se to s deštěm... :frowning2:

Dneska nastupuju na brigádu, je to nárazovka a je to teda síla. Nevím, zda mi večer nebude bluvno, ale marné. Nic jiného není :sweat_smile:
14. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlasim,ze u nas je taky bilo. Bet stoji u okna a hlasi porad "sih sih"...Tak jdu vystrachat cepici, rukavice a kombinezu. To je sila...A ja ji koupila minuly tyden podzimni cepici :sweat_smile:
My mame 0 stupnu....a sileny vitr. Jsem myslela v noci, ze zustanem bez strechy....Holt jsme na kopecku...

BEt taky moc nezajima TV. Akorat znelka od Vecernicku a treba kdyz uvidi nejaka zviratka, tak rve BE,ME, mu, ryba....NEbo minutu kouka na neco a pak utika lumpacit. Ale kdyz si sednu s ni k TV a rikam ji co hraje,tak vydrzi 5min.... :slight_smile:
14. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: jakoupak? povídej?

hvězdi: a já se divím, že mi nikdo nevěří, že malá čučí na bednu klidně i hoďku v kuse :sweat_smile: :grinning: ono to asi fakt není běžné.. :sweat_smile: :grinning: ale ona už v 6-ti měsících žrala včelku máju :sweat_smile: :grinning:

Tak u nás teda ještě bílo není, protože je to sníh s deštěm tak to hned roztaje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tak my porad marodime :frowning2:, Lucinka se porad nemuze zbavit toho kasle, ma zadni rymu a ta ji steka do krku a nuti kaslat :frowning2:. Jak dlouho to muze jeste trvat? V noci spatne spi, dnes jsme byly vzhuru min. 7x :frowning2:. Uz vidim pod dasni spicku horniho spicaku, tak snad se brzo prorizne a bude klid od rymy i kasle.
Dnes jdu na rehabilitacni vysetreni, dost mne boli zada v jednom miste, tak snad to nebude plotynka :-/
jsme ted nejak nahromade :frowning2:
ale jinak se hodne rozmluvila, opakuje kazde slovo, spojuje, zkousi rikat basnicky - Mamo, tato...mys.. tahle momentalne vede :slight_smile:, vyhraje si sama i cele dopoledne :slight_smile:, ji sama. Nocnik - sama si nerekne, kdyz posadim, vykona potrebu, ale nehrotim to.
zuzik: jak jsem psala o teto sobote, ze bych prijela, tak to rusim, urco budeme do nedele doma... to jsou dlouhe dny, verite? :grinning: Jeste, ze mne vzdy zachrani Krtecek :sunglasses: , miluje ho a mohla by se divat i hodinu :slight_smile:
kozim: gratuluju k odplenkovani :wink:
tomi: ahoj, ty jsi cislo :slight_smile: a chod sem casteji jo? :slight_smile:
ozvu se vecer, papa :slight_smile:
14. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Lucinko od Mjanci a Sajo, bacily pošlete do věčných lovišť, ať vám dají konečně pokoj!!! :angry:

Kozimurko, jakou brigádu? Já byla včera večer počítat inventuru DVDček, od 20-00h a zítra mám jít zas, bude se rušit stánek v Tescu, ale má přijet kamarád s dcerkou na návštěvu, tak nevím, jak to časově zvládnu a komu strčím dětičky, když MM bude i zítra v práci... To je super, ty bezplenkové noci :slight_smile: Gratulujem!

Sajo: Aninka mi občas dělá to samé, první sousto jí musím narvat násilím a pak pomalu vylizuje talíř, taky nechápu :sweat_smile: A že má Domi už 9,3kg, to je fakt mazec :astonished: To měly naše holky okolo roku, ne?!

Tomi, no že ses konečně ozvala a jak čtu, tak z Davídka bude pěkně ukecaný chlap :grinning:

Hvezdi,Tomi,Kozim, vy fakt bydlíte na horách, podle toho sněhu, tady teda ještě nespadla ani vločka, ale kosa je taky pořádná.

Včera jsme jely na sociálku vyřizovat dětské přídavky a Aninka měla punčocháče, riflové lacláče, body tílko, tričko s dlouhým rukávem, fleecovku, teplou vestu, zimní čepici a rukavice a byla celá ve fusaku a pod nánožníkem, z kočáru jí vyčuhovala jen hlava a ani neprotestovala, protože ten fičák byl neskutečný. když si vzpomenu, že minulý týden jsem věšela prádlo na zahradě v kraťasech a tílku a bylo mi vedro, tak to je fakt šílené!!!

S nočníkem jsme na tom den ode dne líp, i přes odpolední spaní se kolikrát zadaří úplně suchá plína a přes den doma je bez plíny, hezky hlásí a nosí si nočník, ale nehody ještě taky má, to zas ne, že ne...
14. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
U pohádky vydrží Anuše tak asi jako Terka, takže taky žádná sláva. Chtěla bych sehnat Teletubbies, to by ji snad mohlo zabavit dýl. Ale mám je jen na videokazetě, ještě po Vojtovi, a video už je k.o. Ona mě taky furt tahá ven, chtěla by furt lítat s gofkama, ale v tomhle nečase má teda smůlu, nemíním mít doma maroda!

Kozinka, já bych musela pomazat alba a něco nového nafotit a to jaksi furt odkládám :pensive: To je sranda, jsem se nasmála, při tvém popisu jak Kiki odkládá dudlík a komentuje Nema :grinning:

Aninka taky furt žužlá dudlu a dala mu svůj vlastní název, říká mu LALA a přitom tak směšně vystrkuje jazýček, jak to říká, je to sranda :grinning: Jinak u nás vedou nejdví balóny, ale i panenky a auta, zvířátka, Žako a začal si všímat i plyšáků. teď tu lítá s Vojtovou pistolí, dělá směšné zvuky a občas mi ji strká, ať si zastřílím taky. A teď mi strčila LALU do kapsičky v mikině :sweat_smile: a sápe se po mně :confounded:
14. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťko, Kozi, budu uklízet u taťky v práci - samí chlapi a to co jsem dnes viděla, je síla - takže mám co dělat - sprchy, záchodky, kuchyňku, svačinárny... Ještě v pátek a pak se uvidí, zda uklízečka dorazí nebo ne, když ne, tak celý příští týden.
14. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek