• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozi: :sweat_smile: tak to nezávidím... :confounded:
14. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
čau holky,
mjančo, držím pěsti, ať už to u vás konečně ustoupí. u nás taky leze zub, takže opět rýma a zpruzení, ale už mi přijde, že vidím špičku, tak snad se to konečně poddá. za krtečka jsem taky ráda, ještě vzala na milost amálku a cipíska :slight_smile:

peťul, kozim, máte můj obdiv s těma brigádama...

del, snad neomarodíte, my byli na té vysočině, ale na kola už to nebylo, tak aspoň sobotní tůra a pak lenošení u krbu a oba dva dny jsme tam byli mrknout s malošema na zvířata, co tam jsou pro děcka na kraji vesnice. za kozama by šla klárka světa kraj :wink:
14. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem momentálně čerstvě převlečená a Domi taky...ráno už kadil, ale asi málo...držela jsem ho klíně a najednou rána jako z děla, následovala skvrna na bodyčku, teplákách, mým tirčku i mých teplákách - jen na ponožkách to neměl a já taky ne :grinning: :grinning: :grinning: ...měl to po celých zádech až ke krku, no, jak by bývala řekla moje mamka "když je příjem, musí být i výdej" :grinning:...fakt nářez, takže k dr. jdeme až zítra, aby se chudák nelekla, že nám přibral málo :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak teď hooodně lituju, že jsem ty emitex fusaky neobjednala dva - i do double kočárku...se bojím, že Maji umrzne, jsem měla nějaké zatmění mysli s myšlenkou, že budeme jezdit jen s golfkama s Domčou a Maji bude štrádovat.....nebo myslíte, že na to její krátý poposedávání v doublekočárku bude stačit deka a nánožník? jenže to zase bude na pytel usedávání do kočárku, fusak by byl lepší.....ach jo a ta paní z MMB, mi zatím ten fusak o 100 Kč zdražila....

Jo a už nám teče teplá voda :slight_smile: včera tu byl opravář odpoledne, Endy chudák mrznul na zahradě a asi by ho ani nesežral, přišel totiž náš soused :grinning: .....odešel nám celej termostat, jak oni to dělaj - všechno všude šulej :rolling_eyes: :angry: , ještě soused vtipkoval, že máme být rádi, že nemusíme kupovat novej, že nám neteče ta nádoba :rolling_eyes: A to je dva roky starej....fakt fajn....no, příště zvoním rovnou na něj, nebudu volat na opravu a čekat týden..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak já nasadila lipovej čaj (na doporučneí kristy), oscilococcinum a je mi o trošku líp, jako ráno ještě děs, ale teď docela dobrý,....tak ťukťukťuk....

mjani: přeju, aby bylo líp a aby ty zubani už vylezly, prevíti....

Jo a Maji už má 6 zubů - horní dvojky jen prořízlý, ale už jsou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vypadá to, že polezou i dolní dvojky....tak kdo má míň? Snad jsme Terezku Elis trufnuli, naposledy měla jen 5..... :grinning: :grinning: :grinning:

peťul: naše zahrada je děs a hrůza, letos se nic moc nestihlo, MM je na vše sám a hodně času tráví s námi....nemáme prostě na pomoc dědečky, babičky, strýčky a tak....prostě jen MM a já mu prd s 2 dětma pomůžu, že....jako plány máme (já mám v hlavě docela jasno, jak to chci), ale teď se nám pos*alo strašně moc věcí, tak nejsou peníze....a bude jich potřeba fůra, pokud na zahradu, jak jí chceme, nechceme čekat půl století - naším šnečím tempem svépomocí, chtělo by to placený lidi, aby MM nemusel tak moc - jinak se mi sedře.....někdy ti o mé představě písnu ip nebo meilík, jo?
14. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Už jsem jak Petruna :grinning:

Tak pokračuju :sweat_smile:

Maji ještě nespí a vůbec to na spánek nevypadá? je v postýlce a řádí :rolling_eyes: Čím to? Jako ona teď furt celý den pobíhá, když stojí na místě, tak aspoň poskakuje na jednom místě a to šíleným tempem a u toho třeba schválně funí, mává rukama jako retarda :pensive: :sweat_smile: - fakt jak králíček duracell, k nezastavení, k neutahání....mají to prckové taky? prostě "hyperaktivita" jako blázen, kde tu energii bere nevím....kde je naše klidná holčička? :wink: :grinning:
14. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
A dotaz: jak se kupujou zimní boty? Nechává se tam větší rezerva kvůli té teplé vložce nebo je velikost už tomu uzpůsobená? Máte nějaké tipy, které budete kupovat?
Já marně scháním kombinézu pro Maji - mám strop peněz 1000 Kč (fakt max., spíš bych raději, aby stála míň :sweat_smile: ) a nikde nic hezkýho ani praktickýcho :stuck_out_tongue_closed_eyes:, chtěla jsem modrou, aby jí mohl mít Domi příští rok, ale to moc při jeho nynější velikosti nevidím, že bude potřebovat stejnou velikost jako letos Maji, takže na barvu prdím a klidně koupím i holčičí... ...tak nevím v čem bude Maji bobovat.....a navíc nemám ani v čem bobovat sama - jako kalhoty mám jen rifle, tak snad u nás na kopci nebudu pohoršovat :grinning:
14. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
sajo, ja koupila od tchiba, jsou to kalhoty a bunda zvlast, ale daji se sepnout zipem a je z toho kombineza, barva staroruzova s fialovou, nepreslazena, stala 990,- , ale myslim, ze na MMB sezenes i levnejsi a bude tam i vetsi vyber z barev, staci hledat. Ja kupovala teda u nas v tchibu posledni, velikost 86/92 a jeste jsem ani nemela nervy ji to zkusit, tak snad ji to bude :wink:
14. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi: na MMB právě nic není....tchibo tu nemáme (vím, co myslíš, viděla jsem jí na netu cca na zač. září), bez auta se do HK nedostanu, takže fakt můžu nakupovat jen přes net....a chci novou....máme tu jen quelle, ale tomu nějak nevěřím a musí se to objednat a čekat, až to sem pošlou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Saja: ju, napiš třeba do IP, jsem zvědavá... Jinak my tu garden děláme taky sami, kdybys viděla, co tady bylo před 4 rokama, ,fakt sajgon, nebylo tam vůbec kde být. Ani teď není tak, jak bychom chtěli. Na to by musela být větší a my bohatší :sweat_smile: MM dělá všechno sám, já občas, když Ani dovolí, tak pomůžu, ale jak je vzhůru, tak to z 90% fakt
nejde, takže je to na něm a já často zuřím, že zahrada je přednější, než my a do toho chodí do práce a maká na té naší půdní vestavbě, co letos pokračujem a chcem už to dotáhnout...

Aninka teď taky odpo nechce chodit spát, vymýšlí všechno možné, jen aby nemusela :angry: Nejlíp to ještě jde, když tady sedím u počítače a odejdu, až jak usne. To je změna oproti dřívějšku, Dřív nemohla usnout, když jsem to tady protáhla. Nejlíp usínala, když jsem hned odešla, tak jako večer.
14. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Po kombinéze taky koukám, ale zatím jsem nenašla nic vhodného, navíc mám omezenější fin. limit :pensive: Mám krásnou bleděmodrou s fleecem uvnitř po Vojtíkovi, ale je to 74, takže už je malá :frowning2: Ta jí byla dobrá akorát v létě. Vojtík ji nosil do 15m. Mám k ní i čepici a rukavice, ale to má Aninka tak tak. Dostali jsme od prababi krásnou růžovu, ale ta je taky 74, chjo :frowning2: Zimní i pozimní bundy a kabáty už Ani má, ale nevím, jak vyřešit kalhoty. Holčičí oteplené šusťáky jsem viděla max. u vietnamců a navíc v sadách a to je ten slaboučký šusťák, co je hned děravý a navíc je to děsně přeslazené :frowning2:
14. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzik: když musíš, tak musíš :wink:

Kozim: a to máš teda jen teď na záskok? To musí být drsné, po tolika chlapech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
peťul: my musíme zlikvidovat ještě stavební suť (je třeba zaplatit kontejner - ach ty peníze), starý skleník, starou králičárnu - ten majitel před námi sem toho natahal, no hnus....a zlikvidovat ořech, hruška je už pokácená od jara, ale ještě zbývá dovykopat pařez...nejhorší je, že nemáme nářadí a tak, takže se na tom MM lopotí s tím, co máme a jde to fakt šnečím tempem....a MM je raději s náma než by šel makat - teda většinou :slight_smile:, já jsem ráda, protože děti jsou malý jen jednou a děsně to s nima utíká, ta práce bohužel neuteče a ani ji nikdo jinej neudělá....a občas ho vysílám něco dělat já, to jsem pak jak stíhačka :grinning:..jako i tady doma je ještě spousta práce a spousta toho rozdělanýho a nedodělanýho, ale musím MM uhánět postupně :wink:, jako chodba je ještě děs atd....a když si představím, že jednou nás čeká půdní vestavba, tak se hrozím, že to budeme dělat svépomocí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musíme někde sehnat prašule - moc prašulí :grinning:, aby to někdo udělal odborně a i tak to bude hrůza.....však víš, co to obnáší.....brr....upřímně - náš baráček mě tak trošku vyléčil a kdybychom jednou přišli k penězům, šla bych asi hned do novostavby :grinning:
14. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
peťul: no ten finanční strop na kombošku je fakt úplný maximum a stejně za to asi prd seženu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ráda bych samozřejmě taky za míň, když k tomu připočítám ještě nákup zimních bot....holt musím ušetřit jinde, já zimní bundu ani boty nepotřebuju, MM taky ne, Domi už věci má..navíc jsem kombinézy a bundičky po Maji z loňska prodala, tak nebudeme "tak škodní".... :wink:
14. říj 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Saja: no tak něco takového bylo tady, prostě hromady bordelu, nám na to stačí moje mamka, ani nemusíme mít bývalého majitele :angry: Suť jsme házeli po troškách do popelnic každý týden a něco jsme nedávno poodváželi tady za roh k novostavbě, chtěli to na podsypání a zasypání ekodrenáže, oni ušetřili a my se toho zbavili :slight_smile: ale ještě nějaká suť bude, to zas budem muset nějak řešit... Nářadí, to mi ani nemluv, letos v létě při stavbě plotu se nám podělala vrtačka Narexka a minulý týden i druhá, záložní, co byla i jako pneukladivo, míchačka na maltu atd., s tím nástavcem. Takže máme půjčené narychlo 2 vrtačky a modlím se, ať je v pořádku vrátíme.

Já jí ty kombinézy ještě zkusím, ta růžová mi přijde přece jen větší, ale moc tomu nevěřím... :frowning2: a taky s těma kalhotama jsem v pasti, chci do pasu do gumy, ať není problém s čůráním a nikde nic vhodného nemají...
14. říj 2009 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes jsem vytahla kombinezu z minule zimy a bet ji ma dobrou.Obe dve.Tak jsem stastna jako blecha, ale zjistila jsem,ze nemame boty na zimu,tak musim nekde koupit.

dnes vymyslela BEt uzasnou zabavu. Plysaky chtely EEE, tak zvedla prkynko od WC a namocila je do vody... :angry: :angry: A jak se podiva z okna,tak rve "pali sih" (v prekladu snezi...) :grinning: :grinning: :grinning: A kdyz prsi,tak rve pali... Tak to jeste musime kapanek dopilovat... :sweat_smile:
14. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, všechny co jste mi psaly ohledně fluoru a čištění zoubků, moc děkuju :slight_smile: Nám to dala dětská Dr. a neslyšela jsem ani z okolí, že by to někdo bral. Jinak Martínek pastu spíš baští a moc si čistit zoubky, sám ani ode mne, nechce. Tak asi místo perličky najedeme na Elmex a flour budu dávat jen občas, navíc to jsou tabletky a už vidím jak to polyká. Tak se mějte krásně a ještě jednou díky :wink:
Romča
14. říj 2009 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak mi máme kombinézu jen na sáňkování jinak máme spoustu oteplováčku a zimních bund, moje mamka Natince koupila zateplené kalhoty k tomu bunda, která je i jako vesta a kapuce... pak máme zateplené 2x lacláče a 3x manžestrové kalhoty... plno mikyn a svetříku a v nejhorším máme ještě 2 kamaše (celý komplety). Takže já nic nekupuji. :wink: :wink:
14. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
botičky, koupila jsem v akci v Deichmannu, kotničkové botičky za 99,-, pak jsme dostaly 3x botky na zimu, 1x sněhulky a 1x nad kotníkové s kožíškem a 1x nadkotníčkové bez kožíšku a pak i na jaro tenisky a botasky... Tak to naštěsti řešit nemusím. :sweat_smile: :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, dík za obdiv, ale u mě není co obdivovat - dneska jsem se málem složila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt síla.

Peťko - byla to chuťovka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jako, ani mi nevadily ty záchodky a uklízení - když máš rukavice a tak, tak je to fuk :sweat_smile: Ale ty pachy kolem - nejdřív jsem uklízela sprchy - těsně po sprchování, takže dusno - tam mě chytla migréna a začlo mi být bluvno, pak šatny - dovedete si představit 3 šatny plné špinavých smradlavých bod a ponožek - všechno hozeno na skříňkách - jedna šatna bez oken :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak jsem přešla do chodby, tak hulili Slováci, co jsou tam ubytování a ještě do mě hučeli, protože mě znají, co tam dělám apod. Pak kuchyň, kde se zrovna něco neurčitého vařilo. To už jsem padala na hubu. 3 dny se tam neuklízelo, takže masooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak dílna - nejdřív jsem vlezla na záchodky a to bylo asi to, co jsem měla dělat naposledy. Ani nevím, jak jsem dojela domů. 3hodinový úklid, to je fakt síla... Teď jdu do sebe narvat Colu - snad mi uklidní žaludek a bolehlav a zalehnout. V pátek repeté... :rolling_eyes:
14. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Hvezdi - Bet je číslo :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem,

Kdo sháníte kombinézu, za my jsme koupili novou na mimibazáči za 350kč, mají je pořád v nabídce a jsou super. Nepromokavé, u vnitř flees, kapucka, atd. Je to výrobce Peng ming. :wink:
14. říj 2009 ve 20:59  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
terez: a je fakt dobrá? Já jen, že to je taky taková "od vietnamců" laciná, tak jestli je dobrá a zda se třeba po 1. vyprání nerozpadne...
14. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
tak jsem zběžně dočetla aspoň poslední dvě stránky :sweat_smile: , už druhý den Juli trápí horečky, vždycky jí to vyleze k 39, tak srazíme a za pár hodin je to tam zase. Nic jiného k tomu nemá, kašel ani rýmu, prostě jen teplota :unamused:, podle dr. máme počkat do pátka, pak se uvidí .. nu je to docel apeklo, být celý dny doma, jsme zvyklé pořád trajdat někde venku, i malá je z toho hotová, pořád opakujeme "deme ven" a stojí u dveří. Naštěstí jí aspoň na chvíli zabaví video, v tom máme výhodu, jak jsem četla, pouštíme Elmův svět, úplně ho žere a když í nechám, kouká i hodinu a půl na celé DVD :sweat_smile: , nu nechávám jí jen teď, když je nemocná, jinak by u té televize proseděla věčnost :pensive: , chytáme ještě Němce, tak kouká i na pohádky na Kika a vůbec jí nevadí, že tomu nerozumí :sweat_smile:

JInak kombinézu jsme koupili taky v Tchibu jako Zuzík, hrozně se mi líbí a malé pasuje úplně přesně, má jen malinko delší kalhoty :wink: , myslím, že tady v Tchibu ji ještě před dvěma týdny měli, tak kdybys měla Sajo zájem, klidně se ti ještě podívám :wink: JInak na MMB jich mají i dost nových levnějších :wink:
Botky budeme po dlouhé debatě kupovat s membránou gore-tex, Juli na ně dostala nějaké penízky od prarodičů, tak jí je dopřejeme :wink: , sama bych si takové nekoupila :sweat_smile: , teda koupila a ráda, ale kvůli financím ne :pensive:

Jinak gratulujeme všem březňátkům v pokrocích, ať už v mluvení nebo v nočníkování :wink: , Juli bere nočník na milost jen občas, ale snad to dopilujeme, než se to druhé malé narodí :wink: , mluví čím dál víc a někdy jsou to opravdu perly, ale to asi teď prožíváme všechny :wink: , nu je to sranda :slight_smile:
14. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Saji je doooost dobrá......:o) už jsem jí vyprala a nijak krom vůně :grinning: se nezměnila!!! Teplá je dost a za tu cenu to rozhodně není žádný "aušus". Jako chápu že ta z Tchiba je vzhledově úžasná, ale za ty prachy mám 2 zimní bundy, kombinézu a oteplováky.... :grinning:
14. říj 2009 ve 22:20  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tady máme bílo :angry:
To abych jela kupovat zimní botky Terce i mně...

Ju a u nás druhou noc "nehoda". Včera se v noci vzbudila a asi 5minut pofňukávala a ráno byla počůraná a dneska totéž. :frowning2: Ale je to jen o tom, že se vzbudila. Tak teď nevím, zda pro jistotu nedávat znova plenu, ať mi třeba neprochladne - sice topíme, ale i tak...
15. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Kozim: my taky....Cekam az bet pujde spat a musim odhazet k ceste snih.Momentalne ani neotevru vstupni dvere,prootze je mam do ctvrtiny zasnezene.Tak kdyz otevru,mam v chodbe snih. Vcera vsude bylo spise mokro nez bilo a dojeli jsme k nam na kopecek a tady tak 8cm snehu a museli jsme odchazet abychom vjeli do garaze.
Cekam az prestane snezit a chci jit na chvilinku s BEt ven. Ona doma uz zlobi....

Vlni: prejem,at se Juli brzo z toho dostane... :wink:
15. říj 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Vsem TEREZKAM malym i velkym prejeme s Bet vsechno nejlepsi k svatku!!!!!!!!!!!!!!!! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
15. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Hvezdi, tak já jsem nakonec vyhrabala zimní botky po někom - někdo mi je dal, už nevím kdo. Zatím to stačí, než zajedem koupit nové, ať nemrzne. Já jsem to vyřešila podzimníma koženýma a hrubýma ponožkama - budu doufat, že sníh sleze a nebudu muset kupovat boty sobě :frowning2:
Teď jsme byly v obchodě a pěkně jsem promrzla. Terka naštěstí zatím oblíkne loňskou kombinézu, ale už je to jen taktak :-/

Vlni, Mjanči - držíme pěstičky, ať jsou holky co nejdřív fit!

Hvězdi, děkujeme! Terince vyřídím :grinning:
15. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak tady mame tak 10cm snehu. Rano jsem vyrazila do Hypernovy - maji akci na detske veci. Chvilema jsem mela strach na tech letnich gumach - koho by napadlo prezouvat, kdyz jeste minuly tyden bylo 20 stupnu :wink:
Ohledne bot - koupila jsem takove kotnickove zimni s chlupem uvnitr, ale protoze mi prislo, ze bude jeste dlouho teplo, tak jsou Kace skoro o 2 cisla vetsi, takze je v tom jako kocour v botach :sweat_smile:
Kombinezu mame jeste z lonska - ale nohavice jsou ji teda kratsi, kdyz sedi - mame tu Peng Ming a prijde mi dobra. Na letosni zimu jsem koupila na Mimibazaru nejakou nemeckou po jinem diteti a v te ma Kaca jeste velkou rezervu, ale je to takova ta lyzarska hodne tepla - jen teda dle pani mela byt super stav a dle me je dosti jeta :angry: , takze asi pockam do ledna na vyprodeje a vyrazim nejakou koupit - jedeme v lednu a unoru na hory, tak bude potreba.
Odpoledne jdeme s kamaradkou a jeji holcickou ven, sice se mi moc nechce, ale co bych pro radost ditete ze snehu neudelala, ze? :slight_smile:
Jo, a abych nezapomnela, tak vsechno nejlepsi k dnesnimu svatku vsem Terezkam :slight_smile:
15. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám že starorůžovou kombinézu z chicca nebudemít jenom Vanda :grinning: :grinning: :grinning: je výborná ale už se prakticky nedá sehnat,na netu ani v obchodech,já měla ve vel 86/92 poslední v HK. a jednu stejnou starší jsem objednala na netu,tu bude mít k babičce
15. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Všechno nejlepší Terezkám k svátku..... :grinning: I když tady máme jen jedno dítě a mě, že? :grinning:
15. říj 2009 ve 13:23  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek