• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Právě jsem přišla popřát malé Terince a na velkou bych málem zapomněla :pensive: Tak všechno nejlepší kočky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terinkám vše nej nej nej :zipper_mouth: :zipper_mouth: tohle bude nyní smajlík s pusinkou, žádného jiného jsem tu nenašla :sweat_smile: :sweat_smile:
15. říj 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a že b jste když tak hodily odkazy na ty kombinézy, o kterých píšete? Nemám moc představivost :sweat_smile:

Jsem včera Anušce zkoušela všechny 4 naše kombinézy a kromě jedné chlupatkové vel.80 má všechny dobré, z toho dvě jsou vel. 74 :astonished: Ovšem do března daleko, takže nějakou pojistku by to chtělo. Furt nám navíc chybí nějaké samostatné oteplené kalhoty do pasu. Nakonec možná koupím nějakou soupravu, no uvidím... Jak tak přemýšlím, tak všechny její zimní bundy jsou z promokavých materiálů... Šusťákové bundy máme jen podzimní a jarní.
15. říj 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Našla jsem i jedny botky, co nám někdo dal, jsou fajné, vypadají nepromokavě, ale jsou to 20 :frowning2: teď je ještě obuje,a le jak dlouho :frowning2: a jedny zimní boty stejně nestačí, potřebuje nejmíň dvoje a ještě k tomu nejlíp nějaké kozačky, protože máme spoustu šatovek a k nim zimní kožíšky, tak ať to vynosí. Je to malá parádnice. Ráda zkouší oblečení i boty. Je to mega rozdíl oproti Vojtovi, ten dělal jako malý tak šílený cirkus u obouvání, to vám byl fakt horor, jsem vždycky myslela, že ho zabiju :angry:
15. říj 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibla a kde jste vzali tolik bot? a jaké máte?
15. říj 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibla a jakou máte tu soupravu, co jí mamka kupovala?
15. říj 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
nejdrive bych chtela poprat Terezkam k svatku :slight_smile:
a pak si jdu postezovat, s Lucinkou jsme dnes byly u dr. na kontrolnim poslechu, a ma zacinajici zanet prudusek :frowning2:, ma atb a taky nas posila na krevni rozbor, pry ji prijde bleda a "divna" :-O. No, docela mne vystrasila :frowning2:.
Kdybych mohla, tak to ockovani vezmu zpatky a dam ho dyl :rolling_eyes: :frowning2:
mam spatnou naladu, tak at vas nenakazim, vsem preju krasnou noc. J.
15. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci to je mi moc líto!!! Držím palečky, aby to nebylo nic ještě horšího a aby se z toho Lucinka rychle dostala!!! :wink:
15. říj 2009 v 19:55  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme tuhle kombinézu http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=14157905&tab=0
jinak mají i jiné barvy http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=14157905&tab=0 ta tyrkysová by se mohla líbit Saje.... :grinning:
15. říj 2009 v 19:59  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. říj 2009 ve 20:30  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezkám přejeme vše nej nej k svátku.

mjanci: Lucince přejeme brzké uzdravení a snad to teda nebude nic hrozného. je mi to líto.

my opět rýmujeme,ale co je to oproti vám,že.
15. říj 2009 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, k těm zimním botkám - v prodejně mi vysvětlovali, že když obuje botky, tak za patičku ti musí vejít prst :wink:

Peťko, jen na záskok a ani nevíš, jak se modlím, aby se uklízečka příští týden vrátila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra mám opět nástup :sweat_smile:

Za přáníčka moc děkujeme - Terinka dostala hobla a měla z toho takovou radost, že křičela "ešče!" Dárky dostala večer, jak se vrátil tatínek z práce, tak nevěděla s čím dřív si hrát a nechtěla jít spinkat. Bylo "fajně" :grinning:

Kombinézu už mám zamluvenou u Kozinky a botky jsem nakonec koupila na MMB, úplně stejné, jako měla Terinka vloni, kvalitní za 300,- Holčička je měla jen chvíli, učila se v nich chodit. Takže tak, jako Terka u těch svých zimních. Jsou z Ostravy, tak pro ně příští týden jedu. Takže paráda.
15. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko, vyfotila jsem ti to,
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=266766

ještě máme 2 bundičky a jednu opravdu jetou kombinézu na zahradu... :sweat_smile: :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozimur...mám kombinézu velikost tam je 74/80, Natinka ji má malou,ale Terinka je prcek takže by jí určo dobrou měla, jestli chceš můžem půjčit. :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak díky Diblo a Terko, líbí se nám, nejvíc ta souprava Puma od Natušky a kombinéza od Adámka :dizzy_face: a ty zděděné botky vypdají taky výborně, to chcem taky, tahle dědit :dizzy_face: Natuška je hrozně fotogenická a má krásný úsměv :dizzy_face:

Mjanca, to je mi líto, že máte takovou smůlu... Vojta byl taky furt marod, věčně sirupy, ATB, posilovače imunity atd., jako malý a pak z toho bylo astma, od té doby stačí dýchycí prášek a celý rok je ok :wink: I když astma je blbé, tak nás to vlastně vysvobodilo :slight_smile: Dej pak vědět, jak je s Lucinkou dál :wink:

My jsme dneska dostali pěkné botky 22, kdyby nebyly okopané, tak jsou jako nové, podrážka vypadá jak by nebyla vůbec chozená. Anuška je bude mít na jaro nebo mírnou zimu, pokud bude...

Kozimurko, kdy jedeš do té Ovy?
15. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibla, my též berem kombošku a pak ji dostane Terka, ta je ještě drobnější než Aňa :wink: My do prosince, Terka od ledna :wink:
15. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně jsem se dnes dívala, ta jedna komboška co máme, je jen do kočáru teda, protože jsou oblečené i nohy, je to George vel. 6-12M a Anuša ji má ještě s rezervou!!! To se museli fakt seknout s tím štítkem!!!
15. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ta stavebnice vypadá skvěle, ale pro Vojtu už je malá :frowning2: :grinning: Terko a ten odkaz na jiné barvy kombinéz je ten samý jak jsi dala tu vaši, takže hoď ještě prosím ty ostatní barvy, dík :wink:
15. říj 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvliku mám doma MM, jů, už se těším, jak mě zahřeje pod peřinkou, bo tady ta kosa, to je fakt maras :confounded: Furt to odkládají, ti naši kominíci a my nemůžem pořádně zatopit, jen tak slabučko elektřinou :frowning2:
15. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul tak to nevím jestli by Anince byla ??? :confused: :confused: jsem byla v domění, že je Anuška větší jak Natka??? Nebo že by se mi to zdálo??
15. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk to Vám nezavidím, elektřinou nic moc nezatopíš, jen hodně pak zaplatíš... :angry: :angry:
15. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natuška je větší, 100%, Anuša má dobré i věci 74 :slight_smile:

Fakt tu máme kosu. Ke komu se můžu vetřít na víkend?
15. říj 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidně doraž, tady máme hezky teploučko, jen rýma a kašlít,ale u Natky...jinak všichni zdrávy... Aha tak to by měla dobré věci z minulého roku, to jsem brala Natince věci do rezervy... Jaké méte číslo nožek??? Já furt myslela, že nejmenší je tady Terka od Kozimurky... :sweat_smile: :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem tu měla asi hodinovou návštěvu, kamarád s 2r. dcerkou a Anuška to odnesla pořádnou boulí, bobek. Ona zas dneska byla tak hodná, fakt vzorná a Natálka ji furt chtěla pusinkovat a Anušce se to nelíbilo, tak Natálka přešla v násilí, kdykoliv se ocitly někde za rohem. Zítra bude stopro zlobit, bo jsem ji dneska pochválila :grinning:
15. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele moje natka je v tom nevinně, ona tam ani chudák nebyla :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, jestli Aňa obleče 74 tak pak Terďa má 68-72 :grinning: :grinning:
Kozimurko sorráč, já ji vidím jako bidi špuntíka v plence :grinning: :grinning:

Hergot baby Vás musíme opět vidět, bo to už není možné si nepamatuji ani děti jak vypadají a jak jsou veliký :angry: :angry:
15. říj 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě říkám, po Anušce to ještě zdědí Terka, bo ta je fakt nejdrobnější :wink:
Tak my máme studený odchov a jediný, kdo to odmarodil byl marek, děti i já jsme ok :slight_smile:
Jani, hned bych jela, ale zas máme nabitý program, jdu do jedné práce zítra večer a do druhé v sobotu a to až do rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: a do toho zítra zubařka, nákupy, tchýně a v neděli odpo kino. Anuška předvede taťkovi, jak je v kině hodná :wink: A just nebude a já budu mít po... :grinning:
15. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu na kutě, dobrou noc...
15. říj 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibla :grinning: :grinning:

Tak příští týden moravandy povinný srazík, uděláme burzu oblečení, dejte vědět, dorazím!!!! Kozim, stejně máš cestu do Ovy, tak šup do Hvězdičky nebo Človíčkova :wink:

Teď se musím už fakt loučit, tata je tu!!!
15. říj 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. říj 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek