Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
kozimura
16. říj 2009
Tak to jako prrr jo!
Dibli, kombinézku pouštím Ani - jako soráč, ale my už 74 dlooouho neoblečeme 😃 80 kombinézu máme od loňska a když jí ji oblíknu, tak jí má tak tak, takže musíme jít do té větší od Kozinky. Teď nosí oblečky 80 -86 hodně se teď potáhla. Na 18ti měsíční prohlídce měla 80cm, ale teď musí mít zase o kus víc, protože vidím, kam dosáhne a jak se jí krátí rukávy a nohavice :-N

Peti, jestli pojedu do Ovy, tak dopoledne, když je Jarda v práci a to ještě nevím, zda to nenechám na víkend. Protože nevím, jak budu chodit do práce. Jestli je uklízečka ještě pořád marod, tak musím jít hned v pondělí dopoledne, jinak by mi neměl kdo hlídat Terku 😉 A ještě jedu do Ovy dneska pro tu postel, co jsme Terince koupili, ale to jedu po šichtě po 19hodině večer. Už teď jsem z toho na křivo :-p
del
16. říj 2009
Ahoj holky, tak jsem dneska Kacce koupila tu kombinezu Peng Ming, jak jsme se o ni bavili - chteli za ni 600, ale usmlouvala jsem je na 35😇 A opravdu nepromokne. U nas je brecka, tak jsem ji Kace navlikla a vypustila ji na zahradu a voda po ni steka, takze super. Uvnitr je vyteplena fleesem. Vyfotila jsem ji a dala do alba. Ma i u nohavic zip a gumu proti snehu a na rukavech stahovaci pasek. Kapuca je odepinaci a jeste se da po strane stahnout snurkou.
Omlouvam se tem, co to ctou a nezajima je to. To je hlavne info pro SAJU a myslim, ze jeste PETULKA se o to zajimala.
Tady jsou ty fotky: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
kozinka
16. říj 2009
Ahojky holky! 🙂
Tak se hlásíme z půlroční prohlídky 90cm/11560g 🙂
Doktorka i sestřička byly šikované, když jsme vlezly do ordinace, já pozdravila "dobrý den" a malá hned taky "doblý den" 😃 Celou dobu si s nima povídala, šíleně jsme se nasmály 🙂 Zazpívala jim, pojmenovala snad všechny zvířátka co tam byla, no prostě super prohlídka 🙂 Tak mě pochválily x-) 😃 A prej, že to doma asi nemám jednoduché, že je šíleně ukecaná, že tohle snad ještě ani nezažily 😃 Dostala od dr. oblíkací panenku (papírovou), že prý by pro ní obrázek nebyl to pravé 😃 x-) fakt super 🙂
Jinak druhý priorix máme až na začátek ledna, tak jsem ráda 🙂
Taky jsem malé nasadila kvůli toho kakání od swissu lactobacilus pro nejmenší, s kakáním měla totiž šílené problémy, třeba i dva dny nebo tři dny nekakala a pak to bylo obr hovínko.. 😞 strašně jí to bolelo, plakala a já s ní, prostě utrpení.. 😞 ale teď co to bere (a to to bere teprve 4. den) tak 3 dny už kadí každý den a řekla bych, že den odedne je to lepší 🙂 pláče sice u toho pořád, ale to jen proto, že se bojí, protože ví, že když kakala před tím, že to bolelo.. 😞 takže je to jen psychický blok, tak doufám, že to brzy překoná!
No jinak nic nového 😃 a jak se máte vy?????? 😃
Jinak tady kooooooooooosa jako z nosa.... brrrr.. jdeme si dát teplou polévku a pak jde Týnka hají 🙂
katka_j
16. říj 2009
holky já jsem pro srazík..ale já žádné oblečení bohužel do burzy nemám 🙂
katka_j
16. říj 2009
kozinka: téda vy jste dlouhááááni - gratuluje k super prohlídce 🙂
téda s tím kakáním to musela mít malá děsné...my máme opačný problém , malá sere furt a málokdy tuhé.

tu je teda též kosa jak z nosa. už mne z toho deptá a snad se podzim jeste ukáže.
Jinak my rýmujeme, jinak jsme všichni ok.
zítra jdeme na dve svatby-teda obřady, žení se kamarád a tak jdeme na něj mrknout a pak švagrová -ségra od MM tak tam jdeme taky jen na obřad jeste že je to na stejné radnici a skoro časově po sobě. 😃
kozimura
16. říj 2009
Del, tak ta kombinézka je fakt parádní 😉 Za ty prachy, tož neber to! x-)

Tak u mě je srazík ohrožen 😞 I zimní naplánované návštěvy... Brigáda asi bude do konce roku a vůbec nevím, jak to dát. CHtěla jsem se dát přes zimu dokupy - po zdravotní stránce, ale tímto se asi ještě více dodrbu... 😞 Jenže penízky jsou potřeba...
kozinka
16. říj 2009
teď jsem dočetla 🙂 pro srazík jsem taky, ale kua jak se tam dostat.. 😕 to by paní Diblová musela být mooooc hodná a stavila by se pro nás, co paní Diblová???? Jak to vidíte?? 😃 x-) :-N
Tak to já do burzy máááááááám 😃
kozinka
16. říj 2009
holky našla jsem na MMB ty kombinézky co psala Del http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26413241&tab=0
dibla
16. říj 2009
Ha paní Diblová tak co vy na to???? nooooooooooooooooooooooooo jako vždy jsem pro, baby jedny ukecane 😃 😃 😃 kdy, kde a v kolik?????
dibla
16. říj 2009
Ha burza tak to máme jen z minulého roku a to asi nic moc nikomu nebude, jinak vše od 96-104cm jsem nabídla kámošce co má klučíka... =-) =-)
katka_j
16. říj 2009
kašleme na burzu , hlavní je srazík 🙂 , vy jste se viděly aspoň na chatě,svatbě atd. ale já vás neviděla už ták dlouho.
já se samo přizpůsobím vám všem co nejste z OVy. jen nevím kdy malé skončí ta rýma. anejlepší je jít asi zase do té hvězdičky je to tam větší a uzavřené než v človíčkově.
kozinka
16. říj 2009
😉 No to by bylo šuper 🙂 Kdykoliv 😃 My se podřídíme tetce Diblici 😃 Ta je tak hodná a vezme nás 😃 A počkáme až dítka dorýmujou a fičíme 🙂 A na který den to vidíte? Já bych to viděla na krásný páťulínek 🙂 a třeba 30. to už by mohly být všechny dítky fit, hm? 🙂

katka: a dá se to teda domluvit když nás bude více jak deset, uzavřená společnost???
dibla
16. říj 2009
Kačko mi si děláme prdel, to víš, že dáme srazík a rýmu tu neřeš, mi ji máme také. x-)
katka_j
16. říj 2009
holky podle té otevírací doby je nejlepší pondělí,čtvrtek,pátek, takže klidně pátek 30.je ok.
del
16. říj 2009
Kozim: jo, je super - zrovna jsem ji vyprala a to bude zajimat saju - nic nikde nepustilo a je porad stejna jako predtim, jen vice voni 🙂

Kozi: jo, koukala jsem na ten odkaz, ale ja koupila tuhle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26330494&tab=0
Ta, jak jsi dala odkaz je dole do gumy a ja koupila tu lyzarskou - ma dole ty vnitrni gumy proti snehu a da se po strane rozepnout. Maji dva typy - tu, co jsem koupila maji az od 98 a ty, co jsi dala odkaz ty - myslim od 80. Material bude asi podobny, mozna stejny.
del
16. říj 2009
mjanca: ted jsem docetla to o Lucince - drzim palce, at je brzy ok.

Katka: a ryma u Kristynky taky.

Je to fakt hruza, kdyz ty deti maji i blbou rymu. Kaca byla v utery na posledni Hexe a vcera zvracela (zrovna, kdyz jsme byly s kamaradkou v cukrarne - fakt hruza story - ani radsi nebudu rozepisovat) a misto po tom vpichu ma jako stipnuti od komara a pod kuzi fakt docela velkou bouli. Tak uvidim, co pristi tyden, snad ji to zmizi. Nikdy zadnou reakci nemela. Nemel jste nekdo neco podobneho?
tereska
16. říj 2009
Mamulky co nejste Pražský, nepojedete některá do Alber Hypermarket? Mají tam teď dětské sněhulky za 200 a u nás už je nemaj. Jsem kráva, včera tam měli poslední a naší velikost, ale nechtěla jsem khaki tak jsem je nevzala - poslední a teď už je nemaj a mít nebudou. Kdyby jste některá jela, písněte mi prosííííííííííííííííííím.... :-N
sajahonzik
16. říj 2009
Ahoj
děti spí 🙂 - teprve :-p - poprvé od rána, venku vánice, já si topím v krbu, MM ve městě má nějaké zařizování..takže pohoda jazz 🙂)

del: kombinéza vypadá super - i ta barva x-) , ale tuhle na netu snad ani nemají a tady vietnamci taky ne 8-(
sajahonzik
16. říj 2009
del: boule po hexe je normální, to se vstřebá...Maji to měla taky, je to jen lokální reakce na tu nahromaděnou látku u vpichu 😉, ale to zvracení nevím, zda je k tomu....jestli zvracela jen jednou, tak jí spíš asi něco nesedlo, ne?
del
16. říj 2009
terez: byla jsem v Hypernove v Pruhonicich vcera, koukala jsem na ne, ale meli tam same velke velikosti a hrozne maly vyber

saja: IP, ja koukala na ty reakce na te strance ockovani a tam psali, ze muze byt i prujem i zvraceni do 48 hod. od ockovani a v tom jeste byla a jinak ji nic neni - ani uz nezvracela, tak nevim. Snad to bylo jen nejake nahodile.
dibla
16. říj 2009
Teri zítra jedu do Shopinu v OV, určo se ti podívám, jen mi napiš velikost... a barvu...
dibla
16. říj 2009
popř. se ti mohu podívat v Polsku ve velkoskladě, minule měli sněhulky za 12 PLN cca 75,- do 200,- tam koupíš supr botičky...
katka_j
16. říj 2009
dibla: kde jezdíš do Polska do velkoskladu?
dibla
16. říj 2009
kačko V Bielsko Biale jezdím tam pro zboží... 😃
katka_j
16. říj 2009
a tam může každý? my jezdíme do bielsko biale ale jen do Sféry obchodáku
dibla
16. říj 2009
kačko co to je sféra obchodáku a jak se to jmenuje...?
katka_j
16. říj 2009
ten obchodák se jmenuje Sféra 🙂 je to neco jako u nás Futurum nebo shopping park
kozinka
16. říj 2009
Holky to ani nevím že mají v Polsku něco takoového a hranice mám přímo za dupou :-N a to ještě k tomu dvoje.. :-N
dibla
16. říj 2009
Aha Kačko tak to neznám... já jezdím do Auchanu, kde vždy týden dopředu objednám zboží a pak dostanu ještě obr slevu, při nákupu nad 20,000,- 😃 😃 což u nás není problém.. :-N :-N