• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Tak to jako prrr jo!
Dibli, kombinézku pouštím Ani - jako soráč, ale my už 74 dlooouho neoblečeme :grinning: 80 kombinézu máme od loňska a když jí ji oblíknu, tak jí má tak tak, takže musíme jít do té větší od Kozinky. Teď nosí oblečky 80 -86 hodně se teď potáhla. Na 18ti měsíční prohlídce měla 80cm, ale teď musí mít zase o kus víc, protože vidím, kam dosáhne a jak se jí krátí rukávy a nohavice :sweat_smile:

Peti, jestli pojedu do Ovy, tak dopoledne, když je Jarda v práci a to ještě nevím, zda to nenechám na víkend. Protože nevím, jak budu chodit do práce. Jestli je uklízečka ještě pořád marod, tak musím jít hned v pondělí dopoledne, jinak by mi neměl kdo hlídat Terku :wink: A ještě jedu do Ovy dneska pro tu postel, co jsme Terince koupili, ale to jedu po šichtě po 19hodině večer. Už teď jsem z toho na křivo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dneska Kacce koupila tu kombinezu Peng Ming, jak jsme se o ni bavili - chteli za ni 600, ale usmlouvala jsem je na 350:slight_smile: A opravdu nepromokne. U nas je brecka, tak jsem ji Kace navlikla a vypustila ji na zahradu a voda po ni steka, takze super. Uvnitr je vyteplena fleesem. Vyfotila jsem ji a dala do alba. Ma i u nohavic zip a gumu proti snehu a na rukavech stahovaci pasek. Kapuca je odepinaci a jeste se da po strane stahnout snurkou.
Omlouvam se tem, co to ctou a nezajima je to. To je hlavne info pro SAJU a myslim, ze jeste PETULKA se o to zajimala.
Tady jsou ty fotky: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3415011&vReferer=
16. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! :slight_smile:
Tak se hlásíme z půlroční prohlídky 90cm/11560g :slight_smile:
Doktorka i sestřička byly šikované, když jsme vlezly do ordinace, já pozdravila "dobrý den" a malá hned taky "doblý den" :grinning: Celou dobu si s nima povídala, šíleně jsme se nasmály :slight_smile: Zazpívala jim, pojmenovala snad všechny zvířátka co tam byla, no prostě super prohlídka :slight_smile: Tak mě pochválily :dizzy_face: :grinning: A prej, že to doma asi nemám jednoduché, že je šíleně ukecaná, že tohle snad ještě ani nezažily :grinning: Dostala od dr. oblíkací panenku (papírovou), že prý by pro ní obrázek nebyl to pravé :grinning: :dizzy_face: fakt super :slight_smile:
Jinak druhý priorix máme až na začátek ledna, tak jsem ráda :slight_smile:
Taky jsem malé nasadila kvůli toho kakání od swissu lactobacilus pro nejmenší, s kakáním měla totiž šílené problémy, třeba i dva dny nebo tři dny nekakala a pak to bylo obr hovínko.. :frowning2: strašně jí to bolelo, plakala a já s ní, prostě utrpení.. :frowning2: ale teď co to bere (a to to bere teprve 4. den) tak 3 dny už kadí každý den a řekla bych, že den odedne je to lepší :slight_smile: pláče sice u toho pořád, ale to jen proto, že se bojí, protože ví, že když kakala před tím, že to bolelo.. :frowning2: takže je to jen psychický blok, tak doufám, že to brzy překoná!
No jinak nic nového :grinning: a jak se máte vy?????? :grinning:
Jinak tady kooooooooooosa jako z nosa.... brrrr.. jdeme si dát teplou polévku a pak jde Týnka hají :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem pro srazík..ale já žádné oblečení bohužel do burzy nemám :slight_smile:
16. říj 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: téda vy jste dlouhááááni - gratuluje k super prohlídce :slight_smile:
téda s tím kakáním to musela mít malá děsné...my máme opačný problém , malá sere furt a málokdy tuhé.

tu je teda též kosa jak z nosa. už mne z toho deptá a snad se podzim jeste ukáže.
Jinak my rýmujeme, jinak jsme všichni ok.
zítra jdeme na dve svatby-teda obřady, žení se kamarád a tak jdeme na něj mrknout a pak švagrová -ségra od MM tak tam jdeme taky jen na obřad jeste že je to na stejné radnici a skoro časově po sobě. :grinning:
16. říj 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Del, tak ta kombinézka je fakt parádní :wink: Za ty prachy, tož neber to! :dizzy_face:

Tak u mě je srazík ohrožen :frowning2: I zimní naplánované návštěvy... Brigáda asi bude do konce roku a vůbec nevím, jak to dát. CHtěla jsem se dát přes zimu dokupy - po zdravotní stránce, ale tímto se asi ještě více dodrbu... :frowning2: Jenže penízky jsou potřeba...
16. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem dočetla :slight_smile: pro srazík jsem taky, ale kua jak se tam dostat.. :-/ to by paní Diblová musela být mooooc hodná a stavila by se pro nás, co paní Diblová???? Jak to vidíte?? :grinning: :dizzy_face: :sweat_smile:
Tak to já do burzy máááááááám :grinning:
16. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky našla jsem na MMB ty kombinézky co psala Del http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26413241&tab=0
16. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha paní Diblová tak co vy na to???? nooooooooooooooooooooooooo jako vždy jsem pro, baby jedny ukecane :grinning: :grinning: :grinning: kdy, kde a v kolik?????
16. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha burza tak to máme jen z minulého roku a to asi nic moc nikomu nebude, jinak vše od 96-104cm jsem nabídla kámošce co má klučíka... :confused: :confused:
16. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kašleme na burzu , hlavní je srazík :slight_smile: , vy jste se viděly aspoň na chatě,svatbě atd. ale já vás neviděla už ták dlouho.
já se samo přizpůsobím vám všem co nejste z OVy. jen nevím kdy malé skončí ta rýma. anejlepší je jít asi zase do té hvězdičky je to tam větší a uzavřené než v človíčkově.
16. říj 2009 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. říj 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: No to by bylo šuper :slight_smile: Kdykoliv :grinning: My se podřídíme tetce Diblici :grinning: Ta je tak hodná a vezme nás :grinning: A počkáme až dítka dorýmujou a fičíme :slight_smile: A na který den to vidíte? Já bych to viděla na krásný páťulínek :slight_smile: a třeba 30. to už by mohly být všechny dítky fit, hm? :slight_smile:

katka: a dá se to teda domluvit když nás bude více jak deset, uzavřená společnost???
16. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko mi si děláme prdel, to víš, že dáme srazík a rýmu tu neřeš, mi ji máme také. :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky podle té otevírací doby je nejlepší pondělí,čtvrtek,pátek, takže klidně pátek 30.je ok.
16. říj 2009 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim: jo, je super - zrovna jsem ji vyprala a to bude zajimat saju - nic nikde nepustilo a je porad stejna jako predtim, jen vice voni :slight_smile:

Kozi: jo, koukala jsem na ten odkaz, ale ja koupila tuhle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26330494&tab=0
Ta, jak jsi dala odkaz je dole do gumy a ja koupila tu lyzarskou - ma dole ty vnitrni gumy proti snehu a da se po strane rozepnout. Maji dva typy - tu, co jsem koupila maji az od 98 a ty, co jsi dala odkaz ty - myslim od 80. Material bude asi podobny, mozna stejny.
16. říj 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanca: ted jsem docetla to o Lucince - drzim palce, at je brzy ok.

Katka: a ryma u Kristynky taky.

Je to fakt hruza, kdyz ty deti maji i blbou rymu. Kaca byla v utery na posledni Hexe a vcera zvracela (zrovna, kdyz jsme byly s kamaradkou v cukrarne - fakt hruza story - ani radsi nebudu rozepisovat) a misto po tom vpichu ma jako stipnuti od komara a pod kuzi fakt docela velkou bouli. Tak uvidim, co pristi tyden, snad ji to zmizi. Nikdy zadnou reakci nemela. Nemel jste nekdo neco podobneho?
16. říj 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamulky co nejste Pražský, nepojedete některá do Alber Hypermarket? Mají tam teď dětské sněhulky za 200 a u nás už je nemaj. Jsem kráva, včera tam měli poslední a naší velikost, ale nechtěla jsem khaki tak jsem je nevzala - poslední a teď už je nemaj a mít nebudou. Kdyby jste některá jela, písněte mi prosííííííííííííííííííím.... :sweat_smile:
16. říj 2009 v 16:09  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
děti spí :slight_smile: - teprve :stuck_out_tongue_closed_eyes: - poprvé od rána, venku vánice, já si topím v krbu, MM ve městě má nějaké zařizování..takže pohoda jazz :slight_smile:)

del: kombinéza vypadá super - i ta barva :dizzy_face: , ale tuhle na netu snad ani nemají a tady vietnamci taky ne :rolling_eyes:
16. říj 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: boule po hexe je normální, to se vstřebá...Maji to měla taky, je to jen lokální reakce na tu nahromaděnou látku u vpichu :wink:, ale to zvracení nevím, zda je k tomu....jestli zvracela jen jednou, tak jí spíš asi něco nesedlo, ne?
16. říj 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez: byla jsem v Hypernove v Pruhonicich vcera, koukala jsem na ne, ale meli tam same velke velikosti a hrozne maly vyber

saja: IP, ja koukala na ty reakce na te strance ockovani a tam psali, ze muze byt i prujem i zvraceni do 48 hod. od ockovani a v tom jeste byla a jinak ji nic neni - ani uz nezvracela, tak nevim. Snad to bylo jen nejake nahodile.
16. říj 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri zítra jedu do Shopinu v OV, určo se ti podívám, jen mi napiš velikost... a barvu...
16. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
popř. se ti mohu podívat v Polsku ve velkoskladě, minule měli sněhulky za 12 PLN cca 75,- do 200,- tam koupíš supr botičky...
16. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: kde jezdíš do Polska do velkoskladu?
16. říj 2009 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačko V Bielsko Biale jezdím tam pro zboží... :grinning:
16. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tam může každý? my jezdíme do bielsko biale ale jen do Sféry obchodáku
16. říj 2009 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačko co to je sféra obchodáku a jak se to jmenuje...?
16. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten obchodák se jmenuje Sféra :slight_smile: je to neco jako u nás Futurum nebo shopping park
16. říj 2009 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to ani nevím že mají v Polsku něco takoového a hranice mám přímo za dupou :sweat_smile: a to ještě k tomu dvoje.. :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha Kačko tak to neznám... já jezdím do Auchanu, kde vždy týden dopředu objednám zboží a pak dostanu ještě obr slevu, při nákupu nad 20,000,- :grinning: :grinning: což u nás není problém.. :sweat_smile: :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek