• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Děvčátka, mám dotaz na "Ostravačky". Kdo má zítra čas zajít dopo na kafčo a odpo na obídek s prckama?
16. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi já jedu s Gustínovkou dopoledné směr Ikea i na obídek a odpoledne musím ke tchýni... Ale jestli nemáš co dělat můžeš klíďo s náma. :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli, že by? Uvažuju, že bych vyzvedla botky pro TErku, co jsem zamluvila přes MMB... V kolik tam chcete jet?
16. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolem 9,00. jdu na kutě...Tak dobrou
16. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou Jani. Ale asi to necháme na jindy. Kolem té 9 to nestíhám a zase mi začíná migrénka. Od toho posledního záchvatu mě zlobí pořád a do toho se mi pořád nějak nemůže vzpamatovat žaludek :frowning2:
16. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: jé škoda, že dnes mám lítání, jdeme totiž na tu svatbu - teda jen obrad mojí švagrové a malá je stejně nachlazená tak by to Terka nejspíš chytla. synovec uz taky chrčí. škoda, mohla jsem vás videt.
17. říj 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: a ty to jako pak prodáváš to zboží na netu jo? tak to jo. já myslela,že to je sklad i pro menší odběr.
17. říj 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terka nakonec spinkala do 9ti, takže by to nemělo smysl :-/ Nějak mě dnes překvapila. Ráno si navíc sama přelezla z postýlky do nové postele :slight_smile: Měla z toho děsnou srandu, že jsem jí tam chytla :sweat_smile:
17. říj 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer, vzkaz od Kozinky:

Nejde jim net, páč manžílek vylil kofolu na klávesnici noťase... :grinning: :grinning: :grinning: Všechny zdraví a ozve se hned jak bude moci.... :grinning:
17. říj 2009 ve 20:46  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. říj 2009 ve 21:25  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrej výraz :slight_smile: Teres prosím oprav si Y ve slově sýr,mně to mlátí do očí :grinning:
18. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni.....:o))))) Rozkaz.
18. říj 2009 v 11:14  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak konecne muzu rict, ze je Lucince dobre :slight_smile:, zitra budou vysledky krevniho obrazu, uz aby bylo zitra a vedela jsem co a jak. Jsme doma tyden a ja uz nevim, jak ji zabavit, jako, je hodna, nezlobi, ale nic ji nebavi, vsechno jen chvili.
teres: vyraz povedenej :grinning:
19. říj 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to je super, že už je Lucince dobře - tak tfuj tfuj, ať jsou testy v pořádku a můžete tak vyrazit na čerstvý vzdoušek :wink: :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci to jsou skvělé zprávy, že už se z toho Lucinka dostává. Tak teď jen aby jí to princezně vydrželo a mohli jste si užívat sněhových radovánek... :grinning:
19. říj 2009 ve 13:20  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanca: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Teres: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulko: strucne jasne, vid? :grinning:
holky, diky, snad uz na ni zadnej bacil nesedne :slight_smile:
19. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj: JAni, to je super, ze Lucince je uz lip a doufam, ze i testy dopadnou dobre :wink: Drzime pesticky...

Teres: super fotecky :wink:
19. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda

mjani: super :dizzy_face: , hodně to ťukej, ať nějaký jiný bacil nepřivoláš..já zaťukávámm už snad všechno... :sweat_smile:

Nám teď Maji po o nechce spát, ale dnes kupodivu usnula a zase tu řádí Domi - dal 2x od šesti od rána max. 15 minut spánku :rolling_eyes:

Jinak jsme v sobotu tady u nás sehnala kombinézu pro Maji - tu obyč jako má terezka, ale v tm. modré s tyrkysovou a doladím jí na holku růžovou čepicí a rukavicema :grinning: a budu doufat, že příští rok se mi do ní vejde Domča :wink: ....protože už nastal čas, kdy naše děti nosí stejnou velikost bodyček - Maji body ve vel. 80 od prince olivera ještě oblíkne a Domi už ho oblékne, mazec...Maji má 84 cm a Domi o necelých 10 cm míň :grinning: Jako dr. na píchání hexou, když jsem dávala Domíska vážit, tak se jí tam nějak nemohl vejít - opíral si nohy o stěnu, tak mi dr. řekla, ať ho posadím :rolling_eyes: :angry: na 5 měsících, blbka..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni: to tyrkys body od vás už mu je taky dobře :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi, IP :wink:
19. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a u nás v obchodech s obuví už nemají žádný zimní holčičí boty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:, tak jsem vyslala Lenku jako sondu po Hk a když ani tam nebudou, tak budu muset vzít hnědý - teda pokud je tu ještě budou mít :stuck_out_tongue_closed_eyes: a děsím se, zda budou stačit jedny boty, abychom pak kvůli mokrým botám nemuseli tvrdnout doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: kup snehule :slight_smile: A to nepremaci (snad- deti dokazou vsechno... :grinning: ) Ja musim taky do mesta a zjistit co maji....Ale do te kosy se mi nece :frowning2:
19. říj 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, my tady máme v pátek a v sobotu dětský bazárek, kdybys chtěla, kouknu ti po nějakých pěkných. Jdu tam prodat Terčiné loňské botky. Letos jí kupuji stejné co měla loni, jen jsou starší po holčičce, co v nich skoro nechodila.
19. říj 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau,
sorry, ze sem lezu zase prudit, ale jak muzete deckam koupit boty po nekom :angry: . 99% deti se rodi se zdravyma nozickama a nespravnym obutim nebo botama po nekom jim ty nohy rodice akorat do.urvi :pensive:
19. říj 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: tak v tom se tak trochu shoduju s kacamar. chci aby malá měla pokaždé své boty. i když zkusím po ní prodat ty její,ale to je věc dotyčného zda je chce koupit po někom...ale ty decka je stejně skoro vždy okopou a zničí.
no ale co se týče kozimurky, tak snad ví co kupuje a když v tom holčička byla jen párkrát tak to snad nevadí.
19. říj 2009 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,
Teres myslím na tebe a vše mám vytištěné na zítřejší nákup :grinning: :grinning:

Kačamar tak je pravda, že se snažím Natince také koupit vždy nové botičky a i když jsme pár botiček na zimu dostaly nebo podědily, tak je Natinka i tak nosí, jen je pravda, že jsem ji do botiček koupila nové vložky.... Jinak si nemyslím, že je něco špatnýho na tom když boty koupy nošené nebo podědí, staší je jen překontrolovat zda jsou v pořádku, jestli nejsou zešmajdané adt... navíc takto malé děti toho v zimě moc nenachodí, jsou buď v sáních nebo v kočáru... Nějak si myslím, že to je každé maminky věc, jak se k pořízení věcí pro SVÉ dítě postaví :wink: Takže

Kozimur a ostatní jsme v tom spolu :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...

kozim: já chci nové botky :wink: a Leňa (tímto moooc děkujeme) nám už v HK jedny koupila, Maji tady od Fare botky zkoušela a sedly jí, ale mamince nesedla barva :grinning:, tak nám je Lenka koupila v HK :wink: a i dohodla případnou výměnu, kdyby přec jen nesedly :wink:, v tomhle jsem s Kacamar - prostě chci nový, pořádný boty... a diblíku, myslím, že né všechny vady bot jsou okem patrné, ale souhlasím, že je to věc každé mámy :wink:, takže do toho nikomu kecat nebudu :slight_smile: Taky se pak pokusím po Maji boty prodat :wink:
Já osobně v nekvalitních botách trpím :frowning2: , hned mě bolí paty, nohy, záda a tak, takže já ladící maniak boty k oblečení neladím, střídám dvoje pořádný a nic mě pak nebolí jako dřív :wink:, takže myslím, že kvalitní boty jsou základ :slight_smile: .....a těmhle prckům jde teda secsakrametsky pokazit chůze, záda,.....
19. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že to člověk nepozná, jak moc je ta bota nošená, mě třeba klárčiny letní boty přijdou v pohodě, ale prochodila v nich prakticky kompletně dva měsíce. taky mi přijde, že stačí, aby na jedno roční období měly děcka dvoje boty, tak to zas není taková pálka, lepší dostat o hračku míň k vánocům :wink: ale souhlas, ať si to každý dělá jak chce :wink:

mjanco, to je fajn, že už to s lucinkou vypadá dobře, tak ať se vám to zas na chvíli vyhne :wink:
19. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo boty mám,jsou růžový a už je jdu fotit :grinning: zrovna tam dělala scénu nějaká baba jak je možný že nějaký zimní nemaj,zdržovala ,jsem měla 100 chutí jí říct ať se nepo.ere :sweat_smile:

názor mé rehabilitační.............NIKDY ne nošené boty,ani levné shity, boty musí mít kvalitní materiál,ohebnou podrážku za prsty a pevnou patu. lehké onošení nepoznáte ale nohy poškodí. prý tam neustále řeší následky nošených bot
19. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblos, jasny, kazdy at si dela, jak uzna za vhodny - ja se ale proste musela vyjadrit, at ma dusicka pokoj :wink:

ja koupim male vzdy nove boty a budu vedet, ze jsem pro zdravi jejich nohou udelala maximum. samo taky muzem skoncit na ortopedii, ale nebudu pak tlouct hlavou o zed, ze jsem ji to zavinila ja....

ja osobne teda radsi koupim levnejsi hadry - nepotrebujem tu zadny Nexty apod., ale boty proste musi mit znackovy a hlavne novy :dizzy_face:

pa :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek