• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kurňa a já Vandiny nošený vždy vyhodim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mně nenapadlo to prodat :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, to vím, že všechny vady okem neuvidíš.... Natinka má také 2 pořádne jedny z Deachmannu ze slonem a pak se žirafkou,a le na litání po zahradě, a k vodě ji určo byty za 800,- nedám, proto máme i par botiček poděděných, za které jsem ráda... Navíc botky Natinka nemá na noze 24 hodina,ale jen dobu kdy jsme venku nebo na zahradě...takže to nějak neřeším...
19. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kač jojo, šmankote já nechtěla ať to zasní, že po tobě štěkám... to prosím né a za názory jsem já osobně vděčná... Botičky po Natince neprodávám, já je vždy daruji na charitu v našem kostele, takže jestli je pak následně budete chtít některé vyhodit, tak si je prosím zamlouvám pro charitu... :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nedávno slyšela o pěkném hyenismu :frowning2: :angry: , kámošky známá dělá v kojeňáku a jak tam ty vip osobnosti vozí hadříky po svých dětech, tak si to tam prý ty sestřičky rozebírají pro svoje děti a na chudáky děti samotinký nic nezbyde, jen opravdu hadry :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

Tak Maji svoje první boty stále nosí :sweat_smile: :dizzy_face: ...a letní se pokusím pak prodat aspoň za pár kaček, zimní bundy a kombinézy jsem taky prodala, přidala k tomu korunky a koupila Maji nové :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sájo, to je drsné :unamused:
19. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo taky sem slyšela že hezké věci nemá cenu dávat

maji nosí 1.boty? si děláš prču ne? Vanda jede čtvrtý :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji tak to my raději ani neříkej :pensive: , takovým bych ruce .... :angry: :angry: já jsem v našem kojeňáku a dětském ústavu byla, rozdávat dárečky a oblečení a takovou radost z blbého trička nebo nového plyšáka, jsem nikdy neviděla, jim ty očička úplně svítí... a Pak tam byla maminka, které se narodily dvojčátka a její chlap, jim chtěl ublížit... protože on děti nechtěl.. :angry: :angry: Tak pro ty její prďolky jsem koupila plínky a mlíčko, protože o to svéjejich mamina přišla ,na 3 měsíce a oblečeníčko po Natálce, akorát jsme nemohly sehnat kočár,ale i to se podařilo... Takže vždy když něco takového čtu nebo vidím, tak bych jim přála aby byly na takovém místě a sami se mohly podívat jaké to je "udělat někomu radost"
19. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: no jarní boty jí stále jsou :sweat_smile: - mezitím měla letní, to jako jo, ale na podzim jsme boty kupovat nemusely...se jí nožka asi nějak šprajcla :sweat_smile: , nebojte, prstíky neuřezáváme, aby jí furt byly :grinning: tak snad teď noha moc nevyskočí, když už má koupený ty zimní :wink:
19. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sájo, a ani jí je nepřelamujete pod podrážku, jako to dělaly japonkám ? :sweat_smile: pro mě taky těžko uvěřit, já kupovala od 19 od každé velikosti jedny a teď má 24 :wink:
19. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, leni, viki taky stale nosi sve prvni boty :wink: ma je od doby, kdy zacala chodit nebo teda spis stat venku a stale ji jsou a nosi je

diblo, v poho :wink:
19. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni : Tonda ma taky prvni boty...Vanda je monstrum :grinning: , jeste ze makas :wink:
19. říj 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo : to je nechutný !!! :angry:
19. říj 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, jeste dodatek , ja Tondovi prvni boty koupila az kdyz opravdu sam chodil, tj ve 14 mesicich, tak mozna proto je jeste ma...ale jsou to sandaly, co uz ted pochopitelne nenosi...zavreny boty jsem kupovala az kdyz jsme byli u kac, uz nevim, kdy to bylo
19. říj 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, u nas jste byli nekdy v cervnu ne?? viki nosi ty co ma tondak - jsou to 22 a uz ji jsou teda tip ťop - koupim zase ty samy (mozna jinou barvu) ale tak 24. do kocarku do fusaku, na nakupy, do auta apod. nepotrebuje boty s kozichem....

kdybys pak chtela koupit treba ty samy vetsi na jaro, tak napis, koupim poslu - ta pani je ma levnejsi nez na netu :wink:
19. říj 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac : jeste nez jsem te docetla do konce, tak jsem te chtela o to same poprosit...super....dam pak vedet. Dík :dizzy_face:
20. říj 2009 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanda měla první ve 13 měs a naprosto zničený jsem je vyhodila za měsíc a půl........první sandály za měsíc :sweat_smile: ale to byly 19 a 20, teď má zimní 24 :sweat_smile: druhý sandály jí byly měsíc a v srpnu jsem šla pro další :sweat_smile:
20. říj 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukam, ze resite boty - Kacka zacinala na 18 a ted se chystam koupit zimni 24 - takze v botach uz mame jmeni :wink:
Boty kupuju taky novy, ale myslim, ze to je kazdeho vec. Me prijdou bezvadne ty Superfit - je to teda palka, ale uz jsme meli dvoje a byla jsem s nima moc spokojena. Ted jsem koukala na zimni - delaji je s Goretexem a ty ceny jsou teda zavratne, tak jeste zvazuju, jestli nekoupit jine. Nemate nekdo tip?
Jinak u nas uz pres tyden Kaca vstava v sest s revem a rve minimalne jeste pul hodiny. Dneska vstavala v pet a rvala az do pul sedme, kdyz jsem ji chtela utesit, tak me odstrkovala a porad rvala NE, NE, NE.... Ted uz je zase v pohode. Fakt nevim, co ji je. Jestli se ji zdaji nejake sny nebo co. I v noci sebou strasne hazi a obcas breci ze spani. Doufam, ze se to zlepsi, protoze svitit diteti od peti, aby si mohlo hrat je desive a jeste desivejsi je, ze musim byt vzhuru s ni. :frowning2:
20. říj 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak jste se bavily o kombinézách tak my jsme dostali tuto
20. říj 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne!
Katuš: taky pěkná, to máte novou nebo zděděnou?

K botám, myslím si, že dítě by mělo dostat boty nové, takže taky kupuju, ale máme i nějaké zděděné, které používám na lítačku - tzn. na zahradu. Opravdu si nemůžeme dovolit kupovat boty každý měsíc, protože by je venku zlikvidovala raz dva. Akorát teda v létě se přiznám, nosila hodně jedny sandále po Vojtovi, takové ty kožené, třípřezkové, kotníčkové.

První botky jsem jí koupila 20 v květnu, když začala chodit a byly jí až do teď. Právě začíná nosit tenisky 21, co jsem jí koupila ještě jako těhule, protože jsou fakt úžasné, tak jsem i riskla, že jí nesednou do ročního období :slight_smile:

No a teď už stejně koukám po nějakých dobrých zimních, ale aby nestály majlant. A do sněhu stejně pořídíme sněhule a nebo koupíme jen jedny univerzální, no ještě nejsem rozhodnutá. Hoďte když tak nějaké tipy na zimní botky :wink:
20. říj 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Anušu si musím postěžovat, naše bývalé hodné dítě je teď protivné jak čert :angry: asi tím, že málo chodíme ven, když je tak hnusně. Řve a přitom nechce utěšit a vzteká se a kňourá, nejsem na to zvyklá, tak už toho mám po dvou dnech po krk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
katus: pekna kombineza :wink:

TAk my jsme hodne botku dostali po synovcich.A vim,ze nemaji zadne potize. Ale koupila jsem Bet na leto nove boty "na pekno" a nektere podedene pekne i do mesta (zalezi co ma na sobe) ,ale vetsinou je davam po zahrade. Nedovedu si predstavit,zeby litala v bahne,po hline v novych botach. Na zimu ji koupim nove.Mame 1podene a "pekne" okopane. Ale vetsina v tech botach moc nenachodi. Dam ji bud do auta, pak do golface a jestli kousek jde...Nebo chvili lita, tak to nevadi. Spis doma...
Co davate detem po doma? Jsou bose nebo papucky??? Bet dostala ted nove papucky, tak jen co vstane vola PAPUCI a bez nich po dome nechodi...

Petul: to zname. Dopol. to jeste jde a odpol. jak se vyspi, ale k veceru to pocitam minuty, kdy pujde spat. Vymysli blbosti...Desne jak nemuzem ven :angry: tam se aspon unavi...Ale doma?Ato je teprve zacatek...
20. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem stastna, Lucka ma krevni obraz v poradku :dizzy_face: . Tak snad uz mame vybrano a ted se Lucka bude nejakou dobu drzet :slight_smile:. Hledam pro ni nejake vitaminky, neco na posileni imunity, davate neco detem? ja se budu radit ve ctvrtek s dr. (to jdeme na kontrolu)
leni: dotaz pro tebe, kdyz jsem tam volala na vysledky, tak rikala, ze se krevni obraz delal kvuli bronchitide, to ma nejakou souvislost? a pry se z toho nepozna, zda je oslabena imunita, nevis jak to je? diky, jeste, ze te tu mame :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad boty: Lucce davam a budu davat vzdy nove boty a kvalitni. Doma chodi chvili v ponozkach nebo puncochacich, chvili v backorach, pak si je sunda :unamused: , po nejake dobe ji je zase nandam a tak dokola cely den :grinning:
20. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

teda Saji, to si děláš pr.el, že se tohle v kojeňáku děje!! Bych jim řezala ruce!!!!!!! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Diblíku, tak přeji dobrý kup, doufám, že seženeš..... :grinning:

Katuš, máte moc hezkou kombinézu a závidím, že byla darovaná... :sweat_smile:

co se týče botiček, tak já teda kupuju také vždy nové, ale nemám nic proti tomu když někdo má na lítačku boty mírně chozené, kord když se do nich koupí nová vložka, tak to není takový drastický jako třeba boty od vietnamců....

Vy fakt kupujete třeba dvoje podzimní boty? Na to já teda prdím, máme jedny pozdimní celokožený, který doufám, budou i na jaře. A na zimu koupím taky kožený ale s kožíškem + teda sněhule. V létě jsme měli jen sandálky. mmch ty sandálky byli 1 botičky vel 21 a má je doteď, nosí je doma místo bačkůrek, až mu budou malý koupíme zase bačkůrky. Přitom podzimní má 23 a sněhule musíme už 24... :grinning: Nechápu.... :grinning:
20. říj 2009 ve 12:57  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, po kom má Vanda takovou hnátičku??? :grinning:
20. říj 2009 ve 12:57  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Lucka nosi 20tky a zimni bude mit asi 21, jeste jsme je nestihly koupit, to vase deti teda maji pekne hnaticky :grinning:
20. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam, ze tady nikdo, tak vam jeste reknu, ze nejen Lucka, ale i ja jsem lazar.... byla jsem na rehabilitacnim vysetreni, u prave lopatky to mam pry drsne ztuhle, nejak odborne to nazyvala, ale to si nepamatuju, musela bych prepsat zpravu.. mam naordinovanou 6x masaz obden plus zabaly, jenze u nas je porad plno, takze jsem v poradniku
no a pak mne boli desne zada v jednommiste, u nejakeho prechodu L, a protoze mne boli kost, tak jsem vyslana na rtg... ale musim pockat, zda nejsem tehu, rikala, ze by to mohl byt zanet, nebo vyhrezla plotynka nebo jsem to mohla mit nekdy zlomene :frowning2:, kazdopadne, az se bude vedet, co a jak, budu chodit na rehabilitaci. Tak jsem napnuta, snad to neni nic vazneho :frowning2:
20. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bet ma 23 :sweat_smile: a snehule asi bude mit 24?To nevim,jeste jsem nezkousela.

Mjanci: Superrrrr! TAk snad uz mate na delsi dobu pokoj s veskeryma bacilama!!!!!!!!!!!!!!!!
20. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi: hura, je tady nekdo :slight_smile:. Doufam, ze uz ma vybrano do konce zimy :wink: . Jenze my chodime hodne do kolektivu, temer kazdy den, tak muze zase lehce neco chytit.. dnes pry v hudebni skolicce byla mamina s nemocnym ditetem :rolling_eyes:
20. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek