• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
mjanci teda vy si to vyříráte na celý život dopředu :cry: držíme palce ať je vám už konečně dobře....!!! Teda Lucinka má pěkně maličkatou nožičku, to musí mít ještě takový ty ňuňánkovský miminkovský nožičky.... :grinning:
20. říj 2009 ve 13:17  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci, super, ze testy dopadly dobre. ohledne vitaminu, ja davam rano a vecer do caje sirup Multisanostol a preventivne budu davat jednou tydne osciloccocsinum :wink: zatim se zda, ze to funguje - ja a mm jsme ted byli lazaři a viki to presla ve zdravi :dizzy_face:
20. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: mas pravdu, ma malinky nozicky, je to proste moje miminko :slight_smile:
kac: diky za tip, v lekarne mi ten sirup nabizeli, tak ho asi risknu taky plus to homeo, to znam, to bych mohla taky :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ad botky: Juli jsem začala kupovat od čísla 19, teď má podzimní 24 a zimní jsem kupovala 25 :sweat_smile: , některé boty nám vydržely třeba jen měsíc, pak jí byly malé, hnátu má asi po tatínkovi :sweat_smile: ... jinak já dávám jen nové, pár jsme jich podědily, ale většinou jen tak leží v botníku a čekají, jestli někdy dostanou příležitost :grinning: - zatím nedostaly :wink: , my máme štěstí, že nám moji prarodiče dávají na malou pětikilo měsíčně, tak jí to vždycky schovám na boty :wink:

Mjanci, dobře, že jsou testy OK, snad už bude Lucka v pořádku :dizzy_face:
20. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlnka: to mate hodne prarodice :dizzy_face:
20. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni, nám prababi taky dává 500 měsíčně na malýho, ale většinou to jde prostě tam kde je zrovna potřeba, jídlo, kroužky, lékárna, cigára.... :grinning:
20. říj 2009 ve 13:45  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teres: Adámek už kouří, jo? :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně, co se v mládí naučíš.... :grinning:
20. říj 2009 ve 14:31  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedivali jste se vcera na deti s trpaslicim syndromem? Myslim,ze to bylo na BArandove...Tam treba holcicka sla do skoly a velka byla jak 9mes miminko....Drsne...
20. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanca: fajn, že je KO u Lucinky v pořádku, to je důležité, teď se od toho odpíchnout a vychytat ten zbytek potíží :wink: Přeju hodně štěstí :slight_smile:

Už vím, proč je A. protiva, lezou jí oba horní špičáky, včera už tam byly boule a dneska ještě nevylezly, furt jí tam čučím a doufám, že to půjde tak rychle, jak ty spodní :wink:

Zítra nám přijdou kominíci frézovat ten komín, tak to jsem zvědavá, jak to doapadne. Dneska naši instalujou žebřík na střechu, to je randál, jak bychom byli poda lavinou. Já půjdu máknout na zahrádku, když se udělalo hezky a pak jdu pracovati, do své druhé prácičky, chystati DVD :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi, nekoukala jsem, u kousku ordinace jsem skládala a třídila prádlo a pak jsem šla do práce :wink: Ale viděla jsem upoutávky a chtěla koukat :wink:
21. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konečně jde počítač, ale pořád blbne net. A taky vůbec nestíhám :frowning2: Malá je zlatá, jen nechce mluvit ...jenom heká, když chce,tak mluví i jenoduché věty a složitá slova nádherně... Malý spí v noci krásně, takže se vyspím,ale přes den, ho pořád nosím, záda bolí děsně, tak jak usnet nejsem schopná žehlit a hromadí se prádlo. Njelíp je samozřejmě venku,to je super, konečně začítám být pěkně. No,už aby měl malý rok. Nebude to lehké. Ale jsou hodní a malý je úžasný, pořád vykládá a směje se, je hdoně aktivní, tak uvidíme, jak rchle mu co půjde. Mějte se, budu chodit jak to půjde, dočítat budu :slight_smile:
22. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, Lucka je zdrava, jupiiiiiiiiiiiiii :slight_smile:. Pa, jdu zehlit megahromadu pradla :unamused:
22. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to je skvělá zpráva, tak tfuj tfuj aby vám to dlouho vydrželo... :slight_smile: :slight_smile:
22. říj 2009 ve 14:16  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet hojky....

mjani: super!!!!

Nám stále padá net, už s MM přemýšlíme o nějakém placeném, ale furt tápeme....jinak Domimu snad polezou zuby nebo já nevím, dost prudí, přes den nespí, při položení do kočárku řve jak utrženej z řetězu, takže celá ulice dozajista ví, že jedeme ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...teď teda po hyperdlouhé době spí oba naráz, i když Domi se už chruje, tak asi bude vstávat.....jj, už je vzhůru...tak ho běžím zabavit, aby nevzbudil ségru....
Jinak Domi ráno vstává po šesté - děs, mám ho u sebe na posteli a on mě budí tak, že do mě tluče ručičkou :grinning: - se mu asi líbí žirafa na mém pyžamu :slight_smile: a pak hodí ten nejnádhernější úsměv, když otevřu oči a začne vykládat.....občas bych chtěla spavé děti :slight_smile:

Už prudí, tak mažu......
22. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už ho mám na klíně, ale demoluje mi tu kávesnici, tak nevím, jak dlouho vydržím psát s jeho asistencí....

maji má boty 21 a zimní jsme koupili od fare vel. 23, má tam teda fakt rezervu, tak snad se nám v nich nezabije....

Jinak jsem dost v šoku, protože v sobotu se v autě zabil jeden známej, bylo mu 31 roků.....včera byl MM na služebce v Polsku, ujeli za den přes 750 km a já furt trnula, aby dojel domů ok....mám ještě větší hrůzu.....dnes přijede z práce a jede na služební večeři, zítra je v práci do večera...za chvíli ho ani nepoznáme, jak málo se vidíme :pensive: :frowning2:
Příští týden nám mění ta okna, tak nám držte prosím pěsti, ať nám to tu nespadne na hlavu...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco, to je fajn, konecne, at to dlouho vydrzi :slight_smile:

sajo, to je hruza s tim znamym... ja se toho taky desim, kazdou delsi trasu mam pocit, ze je moje posledni, mam hruzu z toho, abych nekoho nezabila ja a samozrejme mam strach o klarku. o MM se taky bojim, nastesti ted jezdim vic ja nez on, mnohdy mi zapomene o sluzebce rict, takze se ani desit nestihnu :slight_smile: nevim, je to podle me dost osud a smula...
jinak s chozenim vecer rozumim, kdyz se me klarka pres den pta, kde je tatinek, tak bohuzel dost casto ani nemuzu rict, ze se uvidi vecer, protoze proste prijde az kdyz spi. neda se, holt trzni prostredi si zada obeti :grinning: na okna drzim pesti, at to mate rychle z krku :wink:
22. říj 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: asi je to fakt osud :frowning2:, holt někdo má asi souzeno umřít mladej....brrr, já jen doufám, že nás už rány nečekají....doufám, že nám je s MM souzeno vychovat společně děti, dožít se ve zdraví všech vnoučat - naše představa/sen je, sedět tady jako staří na lavičce jako typická babka s dědkem :grinning:, držet se za ruku, pozorovat jak si na zahradě hrají vnoučata nebo pokud nám klouby dovolí - hrát si s nima :grinning:...takový sen, že děti se k nám budou rádi vracet na takové rodinné víkendy a tak....prostě pohoda, ale kdo ví.....bohužel nikdo :zipper_mouth:

MM dneska perlila, všude jí chválí, jaká je to krásná holčička :sweat_smile: a jak je krásně růžová :sweat_smile:... a jí to asi leze na mozek (mně asi teda taky, tvářím se jak měsíček na hnoji :sweat_smile: :grinning: ), nejdřív se styděla a schovávala se za mě a pak už se všema bavila, dělala pápá, říkala ahoj, dneska v papírnictví jí dala prodavačka zadarmo nějaký reklamní lístek s obrázkama zvířat a já chtěla, aby řekla díky, tak to neřekla, styděla se, ale udělala jí nádherné pápá a i to řekla spíš to vykřikla a venku furt říkala dík, dík, dík až se lidi otáčeli..... :sweat_smile: :grinning: je fakt krásný jak ty prodavačky všude jihnou a v obchodech byla šíleně hodná, nic nebrala, fakt rozumná až všichni žasli včetně mě...prostě fajn den...MM čekal před obchodama s Domískem a s Endym, Domi spal a MM si vyřizoval meily, on pracuje i venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem debil, místo MM tam mělo být Maji, to je hrozný, i po 10 letech vztahu myslím na MM, když není doma :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Jako děti jsou nějak extra hodný - oba už spí :dizzy_face: , totál vše v klidu - i koupání - oni snad zlobí jen kvůli MM :grinning: :grinning: :grinning: se ještě začnu nudit :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet: ahooooooj, toto leti. Maly uz ma 1mesic!TYjo!

saji: tuto predstavu o stari mam taky :wink: Akorat se bojim toho, ze my do duchodu pjdem v 99letech...

Mala MM vidi vetsinou taky mezi dverma. Prijde z prace, da pusinku chvili si pohraji a zas jde do prace. NEbo makat ven. Tak Bet ted uz i pri odchodu na WC dela MM papapa (pro jistotu) :grinning: A timho pekne nastve :grinning: Tak co, nema byt workohilik a taky si sednout doma na zadek!

A dnes se zase naucila rikat par novych veci jako MAMI pod sem a jak jelo auto, tak rikam auto a bet na me rve MAmiiiiiiiiiiii stuuuuj (to jsem ji rikala vzdy ja) :grinning:
22. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: MM odjížděl na služební večeři a ona mu dělala pápá a dala i pusu a totál v klidu, já když jdu (když je MM doma) na wc a řeknu jí, že hned přijdu, tak je řev jak blázen, jako kdybych odcházela někam na celej den :sweat_smile:

Já úplně učůrávám, když Maji volá "tatíííí"...vždycky, když jsme vycházeli z obchodu, tak už křičela "tatííí", ona to říká úplně úžasně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: líp než mamííííí......a teď furt popisuje, co od koho dostala a nebo čí co je, normálně když visí na sušáku prádlo, ukazuje na moje spodní kalhotky, že jsou mámy a na trenky, že jsou táty :grinning: i fusekle rozezná čí jsou :grinning:
22. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dneska navečer se mi srdce úplně zastavilo, byla jsem s Domískem v ložnici , kojila a Maji se přihnala za náma a vypadala jako by mojí mamče z oka vypadla.... :cry: :cry: :cry:
22. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
brrr, snad se dozijeme vetsiho veku :-/
Lucka se taky ted hodne rozmluvila (asi jak jsme byly doma a ja ji cetla temer cely den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )... vsechno opakuje, sranda to je :slight_smile:. Dnes nasla asi 3 dudliky, mela je poschovavany v kocarkach u miminek :sweat_smile: a jednoho mela v postylce, na toho nemohla dosahnout, tak mu rekla haji a papa :slight_smile: a zbyvajici pohladila a rikala mala :slight_smile:, nebo na mne vola mamiiiiiiiiiiiii pusu :slight_smile:, to mne hodne dojima.. ona si na mne sedne a tak mne pozoruje, tak zamilovane :dizzy_face:
jo, taky jsem vam nerikala, Lucka se boji jednoho dilu krtecka - jmenuje se pramen a vsechna zviratka, kdyz senapiji, umi zpivat, no a chce to zkusit i medved, jenze ostatni se ho boji a utikaji a Lucinka na mne vola ustrasene mami mami a temer breci :sunglasses: ........... proste je to pro ni horor :grinning:
22. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi, zuzi: no, musíme si opakovat, že je lepší mít doma workoholika než povaleče :wink:
22. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak, i ja mam doma workoholika a zaroven tanecnika :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
22. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se právě prohrabala novýma fotkama a chtěla je hodit na facebook a zase mi padá net, takže asi půjdu dělat další přesnídávky :wink: - doufám, že je Domi bude dlabat, protože Maji je už dávno nejí....a pro MM je to škoda, on by je snědl všechny hned na posezení :grinning:, to si rovnou může sníst ta jablka - měla bych to bez práce :grinning:
22. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mjanca: super, ze uz je Lucinka zdrava - tak hlavne ,aby to dlouho vydrzelo.

Chtela jsem vam jenom rict, ze ty boty Superfit maji i v Humanicu - maji je ted v akci za 999 (puvodne byly nejako kolem 1500). To jen pro informaci :wink:
23. říj 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: to mas pravdu. To si opakuji porad. ale me je spis lito, ze Bet si tatinka moc neuzije. Ato mate videt,jak uvidim MM a reknu tata jde, tak ona skace pul metra a leti ke sverim a otevira je a rychle nosi samou radosti vsechny hracky :grinning:
Saji: BEt taky rozezna vsechny druhy obleceni ke komu patri :sunglasses: A byla tady babicka ji hlidat a ona mi rikala, ze umyje mi nadobi a ze si ho pak sklidim,ze nevi kam co patri. A ja prijdu a nadobi bylo i uklizene,tak ji rikam, proc mi to nenechala. A ona mi rekla, ze Bet ji sefovala a rikala kam co patri,tak to spolecne uklidily. Jo poradek musi byt :sweat_smile: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: tak to musim říct MM, že to uklízení po mě nemá, že je to normál v tomhle věku - on si totiž myslí, že to jsou moje geny :rolling_eyes: :grinning:
23. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem predevcirem zacala hackovat Domimu cepicku a vite jak to dopadlo? nejak jsem netrefila ten zaklad a nakonec tu cepici budu muset nosit ja :grinning: :grinning: :grinning: bude akorat na mou hlavu - je samozrejme do tyrkysova, tak mi to vubec neva :dizzy_face: a Domiskovi se snad trefim priste :wink: :grinning:
23. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek