• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
hvězdi: letí :slight_smile: ale má už 2měsíce :grinning: je to strašné, jak rychle. U malé mi to neutíkalo, ale teď jo.
Holky je mi vás líto,jak máte chlapy pořád v práci... to je na nic, ani z těch dětí pak nic nemají a oni z nich. Já mám štěstí, že manžel dělá ve Vítkovicích a to je klasický komunistický podnik a ve dvě všichni stojí u píchaček aby nebyli ani o minuty déle v práci. Tak mažel dělá do tří a je v půl 4doma. To je super. A vůůůbec nezávidím Saji, to je děs se dvěma dětma. Obdivuju tě jak to zvládáš!!!! Holky opravdu klobouk dolů. Mi spí malý od 9 do 9 a venku pořád. A když jsou vzhůru oba tak je to šílené a bude hůř...Saj to má fakt zmáklé!!!

Leni: prosím tě, mám dotaz, teda i na ostatní jestli víte? Zarostl mi během 2týdnů nehet na palci u nohy a mám ho dvojnásobný, co s tím dělají doktoři?? Zní to jako prkotina, ale nemůžu chodit :unamused: bolí to strašně. Děkuji A důležitý dotaz, dělají to co dělají s narkozou?

Holky nedočetla jsem daleko, je nová těhulka?
23. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Máme ještě tabulky? Jsou aktuální?
23. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
hlásím novou dovednost: Ondrášek ode dneška kleslí kolečka-tedy takové šíše-ale vede tu tužku moc pěkně po papíře-už nečmáráme jen čáry, ale dnes se právě pustil do koleček--tedy on tomu všemu říká BALÓN:o)))a drží tužku jak už normální člověk....udělal mi dnes tím velkou radost...no a včera jsem byla s oběma klukama sama poprvé venku s novým dvojkočárkem....pohodička...byli jsme vypravení dřív, než když jsem se chystávala jen s Ondráškem...

jinak my ještě slova moc nespojujeme...ale snad to moc nevadí
24. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, zas je tu nějak mrtvo :wink:

misakul: to je Ondrášek šikula, určitě bude mít vlohy na malování a bude ho to bavit :slight_smile: Vojtík byl to samé :wink: U ani vidím, že je úplně na něco jiného, je to fakt poznat hned od mala :slight_smile:
A jaký máš ten dvojkočárek?

Annet: fič s tím nehtem k doktorovi!!!

Holky, co si myslíte o těchhle botách:

http://www.bata.cz/artikl/80991
http://www.bata.cz/artikl/80989
http://www.bata.cz/artikl/80696
24. říj 2009 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
petulka : me se ty boty moc libi, hlavne ty prvni dvoje, ale v kvalite se nevyznam....
jestli se ptas na kvalitu, tak snad poradi ostatni.

misakulicka : to kresleni kolecka je super. Nedivim se, ze ti to udelalo radost.
ja myslim, ze neni nutny, aby deti v tomhle veku uz spojovali slova. Nektery to umi, nekteri ne, myslim, ze je to fakt jedno.

saji a budes mit na cele auticko ? :wink: :grinning:
24. říj 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
saji : s tím známým je to des. Mám to jako Zuzka, taky se kazde cesty bojim a myslim si, ze je posledni nebo kdyz MM jede na vyjezd, tak premyslim o nejhorsim....je to des, ale tech cernych myslenek se neumim zbavit, zvlast, ze se nam jeste nic extra tragickeho nestalo....(tak mam pocit, ze ta pravdepodobnost je vetsi :sweat_smile: )

tvuj sen s MM je myslim sen skoro kazdeho....bohuzel opravdu nevime dne ani hodiny... :unamused: :frowning2:

co se tyce chlapa v praci, tak ja patrim taky k tem stastnejsim (ale uvidime jak to bude, az budem potrebovat vic penez a MM si treba jeste neco najde). MM chodi z prace nejpozdeji kolem seste...a ma volny vikendy. Hned jak zasramoti klice, tak Tonda prerusi veskerou cinnost a bezi mu na proti a volá : tátóó, táta....
už pekne dlouho je na tatinka dost vysazenej...kdyz se vzbudi kolem sesty, kdyz jde Frantisek do prace, tak kolikrat i breci....chce od nej chovat a jit s nim.
nekdy mam pocit, ze me vubec nepotrebuje, ale bez taty by se neobesel :sunglasses:

tohle obdobi je fakt hezky (jak tu pisete, co deti delaji)
Tonda se ted hodne mazli, vydrzi dlouho na kline (to teda vydrzel vzdycky, ale ted dyl) a opira o me hlavicku, pak me porad vselijak ohlazuje, pusinkuje (zacal pusinky i posila, ale s tema setri)

rano, kdyz je u nas v posteli, tak nas pozoruje , pisti a smeje se tomu....a ruzne nas osahava (zkouma) a vselijak blbne, aby nas rozesmal..

je to fakt hezky. Je ted docela dlouho hodnej a je s nim sranda, takze si to fakt uzivame.

mjanca : ty Lucinky komentre k dudlikum jsou super....prej haji, pápá....uplne ji vidim.
tyhle detsky srandy a detsky mysleni jsou proste tak uzasny.
24. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem tu po delsi dobe a hned roman....to jsem cela ja..... :sweat_smile:

tak ja zas jdu.
24. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
hojky :slight_smile:
annet: tchýně je manikérka pedikérka, správě to nemají dělat, dělají to přímo na chirurgii, ale je to od pedikérek šetrnější, zarůstají my oba palce na nohách a chodím pravidelně a už to nebolí vůbec, protě vezme skalpel nařízne ti kůži (to necítíš vůbec) a pak klešťovýma nůžkama vytáhne zarotlý nehet z masa, je to bolest jako kráva, ale je to rychlovka! Zkus se zeptat nějaké pedikérky, je to fakt lepší, na chiře se s tebou neserou, prostě vyříznou a strhnou - udělají to samé co pedikérka, ale bolí to 100000x tolik! a nepokecáš si u toho ... no a pak na to višnák a zavázat aspoń na noc..teta takhle měla zarostlý nehet a nemohla skoro 3 měsíce chodit, pak jsem jí překecala ke tchýni a bylo.... pokud budeš mít opravdu velký strach, tak se mi ozvi, do Karviné to nemáš zas tak moc daleko, řekni chlapovi ať pohlídá na dvě hoďky prcky a přijeď a budeš mít pokoj :slight_smile:

Jinak holky vše u nás v poho, v pondělí se ozvu už budeme mít net od UPC, jupíííííí, už máme nový noťas (Jarek ten "starý" polil kofolou.. :frowning2:(( a je na odpis :-///// takže jsme kouipli nový už prý pecku, tak snad ta pecka vydrží!!!!) Pak písnu více :slight_smile:
Jen taková novinka, dneska jsem byli na natáčení posledního dílu Jste to co jíte - poslední díl série co běží, tak se dívejte ( nevím ale datum kdy bude vysílán) ale je tam i malá :slight_smile:))))) úplně super den jsme zažili, malá se tak vyblbla :slight_smile:))) s dr. Cajthamlovou protančila snad celé odpoledne, no prostě paráda den! :slight_smile:
A mám ještě spoustu novinek, ale to až v pondělí večer :slight_smile: tak páááááááááááááááááá
24. říj 2009 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrun: dík za názor na ty boty, jsem na tom tak stejně :wink:

U nás teda je sice taky krásné období, ale na druhou stranu teď chce jíst zásadně už jen sama, jen občas si nechá trošku pomoct, tak 1 sousto z deseti, ale jinak hrůza a děs, je jako pra*e a trvá jí to šíleně dlouho a o tom bordelu okolo ani nemluvím :frowning2: :frowning2: :frowning2: Dnes jsem zaznamenala teda úspěch aspoň v tom, že jsem ji usadila do té její vysoké židličky k jídelnímu stolu. Až do dneška uznávala pouze klasickou dospěláckou židli, takže talíř s jídlem měla tak akorát u nosu :confounded: A do toho už 8. den se trápíme s těma špičákama, ten vpravo by snad mohl být do večera konečně venku, ale ten vlevo ještě furt nee :frowning2: a teď v pátek, jak jsem šla na noční, tak byl děsný kravál, když jsme odcházela, to poprvé tak vyváděla. Bylo mi jí fakt lío, jak pořád plakala "Maji, maji, maji" (to znamená mami)

Co je fajn, tak že ji hodně zajímají knížky, dokáže u nich dost vydržet a to mluvení, to je taky roztomilé :dizzy_face:

Slova zatím taky nějak nespojuje, občas 2 dohromady, jinak ne, ale to je určitě v poho, to mě nijak nestresuje :slight_smile:

Kozinka: tak to jste měli fakt žůžo den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tiše závidím :pensive:

Ostravandy, tak co s tím srazíkem?
25. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my jsme dneska měly příjemné odpolko a večer s Katkou a Kristýnkou, bylo moc fajn :dizzy_face: Holky byly spolu fakt hodňoučké :slight_smile:
25. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
petul: jj máš pravdu holky byly spolu fakt hodné a suprové. :wink:
26. říj 2009 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dnes jsmě měli nejdelší noc s Vojtíškem (3 týdny malé miminko) byla jsem vzhůru nepřetržite do 5 hodin do rána....brečel a brečel...mezitím jsem ho i krmila...dokonce jsem vzala i UM a bylo to stejně jedno...brečel pořád---žádná bublina, žádný prdíky........kolem té 5 usnul a já se rozbrečela...je to fakt hustý----abych z takových nocí neměla deprese...a přitom noc předtím - to jak bylo o hodinu víc...tak spal a spal a spal...jen na krmení se budil...tak nevím...
26. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky: díky za rady. Seženu pedikérku, jsem ráda,že nemusím na chíru :slight_smile: Zrovna jak potřebuju shazovat kila, tak ten blbý nehet a brusle, squash.... je...

Misa: tak noc nezávidím. Já pak takovou noc nemůžu dospat hodně dlouho ...Já klepu, malý je zlatý. Dneska spal od 10 do půl 11 s jenidým krmením. Super.
26. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
PEtul: ty 1.botky jsou uzasne. Moc se mi libi :slight_smile:

Kozin: jeee, to jste se meli super! :wink: Tesim se na Tve zazitky :sunglasses:

Bet se vychovava sama :slight_smile: Rano rozebrala prupisku a prisla za mnou a rika: AJEJEJE.A ja rikam kdo to rozebral? A Bet: BEty tytytyty a hrozila sobe prstem :grinning:
26. říj 2009 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
petul: všechny jsou krásné!!!
26. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj holky, tady mrtvo??? Kde jste vsechny? :wink:
27. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
hvězdi : :grinning: s dětma
27. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
27. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
kvězdi: já buď nestíhám dočítat, nebo je tu mrtvo. Já se netrefím :wink:
holky: prosím piště co kupujete dětem k vánocům a klidně i ostatních, hlavně tchýně s tchánem ... :sweat_smile: děkuji
27. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky annet, už jsem psala na diskusi Vánoční dárky, tak kopíruju.....:o)

pro mou babičku máme 2 sady dopisních papírů, cca 40 pohlednic (Vánoční, Velikonoční, k Narozeninám, k Svátku) a známky. Ona pořád posílá nějaké gratulace, tak takhle má na rok dopředu vystaráno....:o)))

pro druhou babičku koupíme buď vitamíny nebo album na fotky, kterých má požehnaně a ještě mít bude a taky dostane fotečky Adámka...:o)

pro mou mamku - nevíííímmmmm!!!!!!!!!!!!
pro taťku - podložku pod myš s vlastní fotkou a asi vitamíny

pro tchýni - vitamíny nebo kosmetiku nebo stolní kalendář s fotkama Adámka

pro synovce 2 roky - dřevěný vláček
pro neteř 4 roky - stolní hru s koníčkama a princeznama
pro neteř 2 měsíce - plíny, páč maj všeho moc a nic jiného nechtějí
pro neteř 6 měsíců - malý labirint (drátek s korálkama)
pro neteř 3,5 roku - zvířátka od Schleichu

pro synátora 1,5 roku k Vánocům,k Mikuláši, k Svátku (24.12) a k narozeninám (4.3.) - lego duplo středověký hrad a k němu 2 rytíře na koni od Schleichu, autíčko, hudební pomůcky, malé piánko, zvířátka od Schleichu, boby, nálepky co se různě lepí a přelepují do sešítku, hodinky z korálků, navlékací korálky, mašinku, velké puzzle na zem - bagr a spol., knížky ááááááá už nevím....:o), garáž na auta a autíčka

ostatním dárky nekupujeme.

Jinak jsme se s mm bavili o Vánočních dárkách a z něj vypadlo že nic nechce, tak po dlouhém přemlouvání a rýpání z něj vypadlo: Vyhlídkový let vrtulníkem nad Prahou - a když jsem si zjištovala cenu tak to má teda miláček smůlu. mají to cenově OD 5tis.
a pak ještě říkal, že by rád nové CD Michaela Jacksona, tak to už jsem objednala a pak DVD z jeho tehdejších dob a to jsem koukala, že prodávají i v takové té tiskové formě za 49,-
Když zbydou penízky tak ještě žiletky a nutně potřebuje ponožky, tak to bude mít jako malý bonus...
27. říj 2009 ve 13:16  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
teresko : pěkně rozepsané :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojec :slight_smile:
tak už fičíme z domu :slight_smile: konečně nám jede net a na novém noťásku, co více si přát... :sweat_smile: ale těch peněz kua... :frowning2:
Proto i Vánoce se od toho budou odvíjet, takže:
tchánovci: kalendář s Kristýnkou nástěnný + nějaké drobnosti
moji rodiče: taky kalendář s Kiki
babička: kalendář s Kiki :grinning: ono je to až vtipné, ale oni ho fakt po mě chtějí, dostali ho i loni a letos nechtějí nic jiného :grinning:
mojí ségře: ještě nevíííííííííííím.. to je vždycky nějhorší :grinning: a stejně skončím u kosmetiky.. :sweat_smile: :grinning:
a malému od kámošky (16měsíců) taky ještě nevím :slight_smile: musím mrknout co doma nemá, protože má taky snad všechno
chlapovi: ten už dostal noťásk :sweat_smile: ale něco mu ještě určo pořídím :slight_smile:
já jsem dostala už lístek na Pink :grinning: a ještě snad taky něco dostanu :sweat_smile: :grinning:
a malé: už jsme psala myslím, dostane helmu s chráničema - set medvídka pů (koumáci :grinning:), podložku do stanu méďu pú a spacák médi pú :slight_smile: nějaké skládačky, hopsadlo, lego duplo (ještě nevím jaké) a určo nějakou lepší panenku, co už něco umí :grinning: i tak už mi to přijde moc, nevím kam to po Vánocích všechno dám.. :unamused: a to nepočítám prababičky, babičky, tetičky.... to zase bude přehračkováno :sweat_smile:
27. říj 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooj........

máme vyměněná okna a baráček nám nespadl :slight_smile: ..ale bylo to šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: toho bordelu navíc ty montéři byli pěkný čuňata :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a práce (uklízení, malování,.....) bude ještě fůra :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale okna jsou krásný a hned to tu líp vypadá :dizzy_face: - tak už budeme mít hotový asi vánoční úklid :wink:

Domískovi asi polezou dolní jedničky, prudí, už tři noci pořádně nespíme, má naběhnutý dásně..no sranda :grinning:, takže jsem ko...

Navíc to vypadalo, že stále budeme bez auta...ale nakonec už ho máme doma - od dnešního večera, tak snad vydrží být chvíli pojízdné :confounded:

Nedočítám, jsem na MM noťasovi - protože nám nejde internet!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak papa a mějte se všichni mooooc krásně.....já jsu asi padnout za vlast - tj. prdět do duchen :grinning:
27. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky holky co takhle další sraz někde na chatě v zime? Psala jsem to na králíky. Zatím čauky tam
28. říj 2009 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Všechny severandy fofrem na králiky, hořřřříííííííííííííííííííííííí, další sraz... :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdo se chce mrknout, trošku jsem si pohrála s fotečkama ze svatby http://www.youtube.com/watch?v=GGmfnM2bETU :slight_smile:
28. říj 2009 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinka: moooc hezky sis pohrála :slight_smile: :wink:
29. říj 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kozi jde vidět, že máš opět noťas :grinning: :grinning: se někdo nudil, když Kiki chrupkala, že???
29. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
kozin: super. Moooc pekne :wink: A delate si i fotoknihu?
29. říj 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
holky díkes :grinning: jo jo dibli chrupkala :grinning: a maminka si hrála :grinning: to byla jen taková zkouška, kdysy jsem to dělala v neru, ale teď tu jarek nechce do toho nového noťasu nero, tak zkouším v čem to ještě jde
hvězdi: fotoknihu, no uvažovala jsem, ještě uvidíme, když je pěkné album, tak je fotokniha zbytečná :slight_smile:
29. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek