• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
autor
Petulko: teda ty máš doma spáče :confused: :sweat_smile: , co já bych za to dala :pensive: , já jsem taky hroznej spáč, takže bych to uvítala :wink:
29. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: já se taky děsně těším až Saji porodí :slight_smile: to bdue super, zase to malilinkaté miminečko, mi to přijde strašně dávno :frowning2: těším se na to malé, až pošle fotky, teda jestli je nepošle až bude mít malé 5 roků :slight_smile:
29. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: myslíš, že bych bez vás tak dlouho vydržela??? :grinning:
29. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: doufám, že nevydržela :slight_smile: tak já typuju, že se ti 1.5. narodí holčička a jak né, tak už nikdy nic netypuju :angry: :grinning:
29. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem dneska zkoušela počítat pohlaví dle výměny krve a vyšel kluk - i podle čínskýho kalendáře :grinning: ....a vyšlo to i pro Maji :slight_smile: ....tak sem zvědavá :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: , ještě že modrých věcí máme po Maji pro začátek hoodně (ve vidině Honzíka, že :grinning:)
29. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: mi to v tom kalendáři vyšlo u obou dětí naopak :slight_smile:
29. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtělo by to další těhuli - já dosluhuju, annet je za půlkou a další nikde....tak šup šup :grinning:
29. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: neboj, to se rozjede, já si myslím, že budou holky, co chcou děti o 2 roky :slight_smile:
29. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad Diblík se chystá :wink:

Jinak dobrou holky, musím fičet, myslela jsem nejdřív, že MM už přijel, tak ne, ale zapomněla jsem mu zalít zahradu, to bude proslov :sweat_smile: až fakt dorazí...
29. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já jdu taky chrnět...MM tu u mě spí jak miminko a Endy taky....
29. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jdu, dobrou
29. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Též jdu. Dobrou
29. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já nevím co řešit dříve.... :grinning: :grinning:

Sajinko drž se holka, malinka bude supr a bude to na krásný májový den :grinning: :grinning:

Annet IP nepiš, můj typ je Kluk ono znovu nakupovat věci když už je doma máš tak to bude jiné pohlavý :grinning: :grinning: ,ale to jen hádám...

Jinak MM druhýho prcka chce,ale já si chci ještě užít Natinky,alespoň půl roku....na podzim budem zadělávat, jak to tak vypadá, možná že překecám až na zimu, to budem pořád v pelíšku...

Jinak natinka má opět antibiotika.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: , máme asi alergii,ale testovat nás bude dr až v říjnu, dříve to prý smysl nemá, jinak máme na jarní období sirup, do toho má Natinka nález na plicích,ale prý zápal to není....takže další antibiotik sirup a navíc se nám blíži květen a to musíme na kardio se srdíčkem....se už teď modlím ať to je v pořádku....Mám pocit, že si to do těch 2 let ještě hoooooodně vyžerem :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :frowning2:
29. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo: chudák malá, až je brzo v pořádku, malá je taky nemocná, už mě to děsí, jak se to vleče :frowning2: Neboj, budou v pořádku!
29. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky není ještě těhulinka Mušakulička......Nebo se mi to zdálo???
29. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj misakulicka je cca v 17tt
29. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet, když se z toho vylíže tak nám to vydrží tak 2-3 týdny a pak opět, to je už na hlavu.... nemůžu jí dávat k mamce ani k tchýni, je jak závislačka...jen mami,mami :cry: :cry: už mi z toho kolikrát tečou nervy i když vím, že naní se tedy zlobit nemůžu, bobišek můj za to nemůže...Ale MM taky moc nepomůže, malá zabrečí a on se ani nezvedne, když mu řeknu zajdi tam, tak odpoví,se probudí a budeš uspavat....On pořád nechápe, že jsem už unavenma, jsem mu dneska řekla, že pujde na 1,5 ven s malou uspinkat ji v kočárku odpoledne, kdy je dost teploučku a jí se lépe dýchá...tak jsem zvědavá...
29. dub 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíte tak to je čerstvá maminka.... :wink:
29. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky valim ležet, jsem jak přejetá parním válcem. Dobrou noc
29. dub 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblíku: NATI POSÍLÁME PUSINKY NA UZDRAVENÍ!!!!! bobeček! :pensive:
29. dub 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, annet už je taky téměř ve finále ! to letí jako blázen :slight_smile: tak hlavně ať je vše OK :slight_smile:
29. dub 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky šlechtična jo :grinning: :grinning: mne to nepříjde...
Petulka,annet: Malá se jmenuje Kristýna Waligóra a já budu Kateřina Waligóra, u tohoto příjmení to jde bez ová ale u každého ne
30. dub 2009 v 07:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...

jéé, já včera zapomněla na těhulku Míšu kuličku...se moc omlouvám....ale stejně je tu těhulí nějak málo :wink:

No, jinak já nemyslím, že by nám dítko splnilo naše přání a začalo dnes vykukovat na svět s tím, že by definitivně vykouklo 1.5., já u Maji taky chtěla porodit 1.3. a prd a matylda bude ještě větší naschválník, takže určo půjdu ještě na vyvolání :grinning:
30. dub 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme vybalili kolotoč a takové ty hudební hračky pro miminka a pro Maji je to teď největší zábava :grinning:, lítá tady s hrajícím králíkem v ruce a furt ho pouští a tancuje u toho, snad to pak Matyldě půjčí :sweat_smile: :grinning: - teda určo budou potřeba nový baterky :grinning:
30. dub 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano,
a jeje kindervejce tady porad strasi? :grinning: tak dnes to ma vypuknout jo? :wink:
30. dub 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
sajo, ty jsi teda drzak, uz bych te tu necekala :slight_smile:. My jsme vic napnutejsi nez ty :grinning:
diblo: preju, at je Natinka uz brzo v pohode!!! nejmenuje se ten sirup Spiropent? Lucka ho dostala taky, nejspis ho bude dostavat take na jare.
annet: prosim take o ip :sunglasses:
zuzik: koukala jsem na fotky, a teda, obdivuju, ze jsi dokazala takhle zhubnout :wink:
a holky, ta tajna tehule, kdo to byl? uz se to vi?
dneska nas navstivi kamoska se 7mesicni holcickou, odpo dorazi mama, tak jsem zvedava na reakci, ze Luca chodi, zatim to nevi :dizzy_face:
30. dub 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: straším :grinning: a ještě hodně dlouho budu :grinning: nebojte se, že bych dneska odletěla :grinning: ...akorát až přijede MM z práce, tak se asi odmlčím - jak je teď extra roztomilej a pozornej, tak si ho chci i Maji užít, přeci jen nevím, co bude další dny....
30. dub 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjančo: já už svůj plán vzdala a čekám, že ještě v úterý půjdu do poradny a pak i do poradny nemocnice..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: to snad ne, mimco snad o vikendu nejpozdeji vykoukne :wink:
30. dub 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco:tajná byla krista
30. dub 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek